Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-10-06 10:34:02

LOGOUT.hu

Motorola DEFY - gyakran ismételt kérdések, hasznos információk

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9101) david00888 válasza SANYA28 (#9099) üzenetére


david00888
csendes tag

hello,
amit a gsm hometól rendeltél az független? mert a technetnél azt írják,h telenor függő.
vagy annyira függő mint a vodafoneosok? ;]

(#9102) SANYA28 válasza Memmaao (#9100) üzenetére


SANYA28
csendes tag

Ja, azt hittem van benne egy plusz adatkábel is. :) Akkor meg tényleg amúgy is felesleges dolgokat vesznek ki. Köszi az infót.

david00888: Úgy tudom, hogy mind független, még senki nem írta, hogy függő lett volna, de mindjárt kipróbálom.

[ Szerkesztve ]

(#9103) Hisztogram válasza SANYA28 (#9099) üzenetére


Hisztogram
aktív tag

Aha köszi szépen, személy szerint egy picit félek a granciától, de majd még olvasgatok a boltokról. A képen jobbszélen a hátlap van?

Egyelőre nagyon tetszik a gép. Röstelkedem is megvenni, minek neked ennyi számítási teljesítmény meg 5 megapixeles kamera:D Jól érzem hogy ár-érték arányban sokkal jobb kiemelkedő? Mi a kategóriabeli versenytársa A samsung i5800-s ehhez képest egyértelműen egy lépéssel hátrébb van, de az s9000 pedig előrébb.

[ Szerkesztve ]

////////////////////////////////////////////////////// HP //////////////////////////////////////////////////////

(#9104) Memmaao válasza Hisztogram (#9103) üzenetére


Memmaao
addikt

Hát már ne is haragudj, de a galaxy 3-at nem is lehet a defy-vel egy lapon említeni, i9000, htc desire ésegyéb tekintetében meg googliz utána, vagy használd itt a keresőt, vagy várd Kano válaszát, aki már nem egy, hanem kb4 sgs-sel hasonlítota össze a defy-t és maradt defy tulaj...

My name is Bond, James... Dean.

(#9105) SANYA28 válasza Hisztogram (#9103) üzenetére


SANYA28
csendes tag

Igen, a hátlap az.
Nekem a kamerája csalódás. Makróval nagyon szép képeket készítek, de a távoli képek homályosak. Mondjuk lehet, hogy én vagyok béna, és nem tudom beállítani.

david00888:kipróbáltam, független.

(#9106) david00888 válasza SANYA28 (#9105) üzenetére


david00888
csendes tag

köszi szépen :R

(#9107) Hisztogram válasza Memmaao (#9104) üzenetére


Hisztogram
aktív tag

jaja, egy (vagy több) lépéssel hátrébb. Számomra két szempont van: relatíve nagy és éles képernyő valamint tartalék a processzorban. Az első azért, mert olvasásra kell a második pedig az idegeim kímélése miatt. (ha érted mire gondolok;)) Galaxy3-t azért vetettem el mert nem akartam folyatni a szemem olyan kis apró négyszögön, a zte-re még a hívek körében is sok a panasz a lassúságra, meg különben sem szeretem a túlpakolt öszvéreket: el tudom képzelni, hogy hogyan reagálna ha 4-5 böngészőablak mellett kellene még levelet írnom.

Az első c3po amelyik megütötte a mércét a defy volt, de ha van más is hálás lennék ha be kommentelnétek. Köszi:)

[ Szerkesztve ]

////////////////////////////////////////////////////// HP //////////////////////////////////////////////////////

(#9108) Hisztogram válasza Hisztogram (#9107) üzenetére


Hisztogram
aktív tag

http://www.youtube.com/watch?v=9IuX70jEP4A&NR=1

Hoppá. a HTC Desire 1 Ghzcel hogy elmaradt.

////////////////////////////////////////////////////// HP //////////////////////////////////////////////////////

(#9109) Stauffenberg válasza Memmaao (#9100) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Én ezzel a töltőkábeles megoldással nem vagyok kibékülve. Egyrészt iszonyatosan rövid a kábel (az még hagyján, hogy kemény is és nem hajlik túl könnyen, de az kevésbé zavar), másrészt, meg zavar, hogy így oldották meg.

A korábbi telefonomhoz (Samsung Galaxy Spica) adtak egy rendes töltőt, meg külön egy adatkábelt. Az adatkábel rövid volt ugyan, de hát a célnak megtette, a töltőkábel meg jó hosszú. Nem csak az asztalra tudtam kényelmesen feltenni (az asztal mögötti elosztóba volt bedugva), hanem az ágyon fekve is tudtam böngészni töltés közben, mert elért addig.

Most meg az asztalig is alig ér fel, csak az asztal legszélére tudom letenni. És itt jön megint képbe, hogy nem csak rövid, de kemény is a kábel... mert ha a lábammal véletlenül megpiszkálok más kábeleket akkor ez is megmoccan és a földre rántja a telefont. Nem tudom Motoéknál milyen szempontok alapján tervezték meg a kábel hosszát, de az biztos, hogy olyan alapvető dolgokra nem gondoltak, hogy egy nyomorult asztal tetejéig sem ér fel normálisan a kábel vége, pedig a konnektor az asztal lábánál van.

Meg az sem elhanyagolható, hogy a töltőt mindig itthon tartom, az adatkábelt meg vittem magammal a táskámban, ha nap közben kéne kaját adnom a telefonnak, akkor számítógépről/laptopról is tudjak neki adni.

(#9110) Stauffenberg válasza Hisztogram (#9108) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nem semmi! :D Azért van 1-2 játék ami nem fut teljesen gördülékenyen, de vélhetően nem a telefon, hanem a játék fejlesztőinek hibájából. Ilyen a Hero of Sparta (Milestone-os ismerős is jelezte, hogy nála sem megy túl jól, szemben olyan játékokkal, melyek sokkal szebbek), illetve a GT Racing is, utóbbi azért nagyobb tömegkarambolok alatt képes meg-meg röccenni.

De így is a bőven vállalható és játszható kategória, erős kis dög ez! :)

(#9111) Cyrin válasza Stauffenberg (#9109) üzenetére


Cyrin
addikt

nincs más hátra muszáj lesz venned egy 1.8 m-es microUSB kábelt 500-ért :D

más:
nemrég ismét megnéztem az SGS-t, és egyetlen előnye, hogy nagyobb a képe, de viszont sokkal életlenebb...

(#9112) zsirfecske válasza Stauffenberg (#9109) üzenetére


zsirfecske
addikt

hát kb. te vagy az első akinek a töltő + adatkábel megoldás zavaró. miért csinálják? kompaktság és környezetvédelem. nézz meg egy iphone kábelt, nem véletlen a koppintás, egyszerűen jobb. amúgy nekem még sosem volt olyan telefonom ami 2 méteres töltővel jött volna. de ez nem is baj, töltés közben nem telefonálok, ha meg mégis, akkor lehúzom :)

(#9113) Laacko


Laacko
tag

Üdv Mindenkinek!

Egy hete vettem egy Defyt, ismerkedtem vele, nyomkodtam stb...
De egy dologra nem találok megoldást,hiába tettem fel taskkillert vagy egyéb alkalmazáskezelő programokat a telefon valamiért folyton elinditja az alkalmazásokat a telefonon. Pl. MSN, flashlight, market, stb... Ezt hogy csak azok a programok fussanak amit én akarok, amikor én akarom, hogy lehet megoldani?

(#9114) TripleB válasza Stauffenberg (#9109) üzenetére


TripleB
senior tag

Én tudom a megoldást, nálam bevált :
vettem egy motorola töltőt
pl http://www.startapro.hu/tobbi_kategoria/mobiltelefon/tartozekok/1938827

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#9115) Hisztogram válasza Cyrin (#9111) üzenetére


Hisztogram
aktív tag

Hali:)

Ha már 3D: NFS shift Defy-on.
Meglepődtem hogy milyen jól bírja az autóversenyt, (meg egyébként is mekkora élmény lehet?) miközben a review videókon azért csak meg-meg akad lapozgatás közben is.

azt vettem ki a 3-4 esztvideóból hogy a menürendszer meg-megtorpanása és a 3D igényes alkalmazások viszonylagos hibátlan futásának ellentéte a grafikus csipre vezethető vissza:)

Olvastam ZTE Blades fórumokon hogy túlhúzás azért sikertelen egyelőre mert az emelt cpu órajel a gpu elől eszi fel az erőforrást, bár még ők sem tudják mit és az overclocked Blade lassabb mint az eredeti.

////////////////////////////////////////////////////// HP //////////////////////////////////////////////////////

(#9116) Obi Wan


Obi Wan
tag

gyerekek lenne 1 problémám
belemegyek az account mappába és probalom a facebookot is szinkronizálni de semmit
rezzen 1 et mintha csinálni szeretne valamit de utána semmi
mi a teendőm,mitsináljak?(ujrainditast már probaltam)

Chuck Norris hülyére vert egy okostelefont :)

(#9117) Halo válasza Becherowka (#9066) üzenetére


Halo
senior tag

sikerült hangot csiholni?

régebben írtam, h. elállítottam a menüben a "hangzást".
settings-accessibility
ezt kapcsoltam be, s emiatt nem volt hang. cseekold le ezt a beállítást.

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#9118) Titi76 válasza Hisztogram (#9115) üzenetére


Titi76
aktív tag

Én meg is vettem Valentin napi akcióban féláron (2.5$=kb.500Ft)
Tökéletesen akadásmentesen megy, akár húzom 1GHz-re, akár marad 800MHz-en. Uh. ennek a játéknak nem kell a huzás.

Más: feltettem az Xtremeguard foliát, hát mit mondjak érdekes.

iPhone 14, Kia NIRO 2018 PHEV, Lenovo Legion

(#9119) vick33


vick33
tag

Hát igen a Galaxy 3-mal nem egy kategória a Defy nagyon nem, az a Blade-nél is sokkal gyöngébb. Én az SGS és a Desire helyett választottam ezt a jószágot mindkettőnél olcsóbb, SGS nél kisebb, tűéles a kijelzője és jobb az összeszerelése, a Desire-nél meg erősebb a GPU-ja(A blade-ben ugyanaz a GPU van mint a Desire-ban, de a procija sokkal gyengébb). A SOC ugyanaz mint a Droid2-ben mg a Droid X-ben OMAP3630-ami egy csúcskategóriás vas, tehát nem kell meglepődni hogy mennek rajta a játékok:-). A tesztvideókon azért szaggat a készülék mert a stock launcher elég vacak, launcherpro-val a probléma megszűnik. Szoftveresen ennek is vannak bajai, de messze nem olyan vészes, mint az SGS-nek, ami 2.2.1 nélkül eléggé vacak. Ha erre is kijön a 2.2 akkor zseniális darab lesz, de messze nem hiányzik annyira mint az SGS alól.

Nekem 2.51-es szoftverrel van a készülék és simán lehet rootolni itt van hogy:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=913709
Aki tapasztalja a hivás befejezése utáni, lagot fagyást, tehát hogy a hívásidő nem tűnik el vagy 10 másodpercig a képernyőről és addig a telefon sem reagál az próbálja meg a következőt. Nekem a logcat alapján az jött le hogy a baj a Dialler cache-elésével van, és az adatok törlése megoldja a problémát tehát:
Settings->Applications majd filter All keresd meg a Dialler-t és Clear Data és utánna egy restart, bár nekem a restart nem is kellett, de biztos ami biztos:-). Nekem működött leírtam az XDA-n is és egy páran már jelezték, hogy megoldotta a problémát és reméljük hogy a 2.2-ben ezt a bugot már javítják.

(#9120) szkajt válasza DeadMeat (#9052) üzenetére


szkajt
csendes tag

Na örömmel jelenthetem, hogy felkúszott az JBugi féle Orange rom, elég komolyan néz ki, orgazmizál a szemem ha ránézek :)

Tényleg nem kellett előről kezdeni semmit ha már van froyod, csak bebootoltam recoverybe, nyomtam egy data/cache wipe-ot, aztán restore. Utána install zip, nyomtam még egy wipe-ot csak az íze kedvéért, aztán még ráflesseltem azt a Tmobilos sfb-t amit az elején írt.. ugyan rom restorenál nem említette, de így volt biztos.. meg Higgsy mást flesseltetett a végén, szóval valószínűleg kellett ez.
Az elején kicsit "csehül" éreztem magam, de szerencsére megtaláltam az angol nyelvet..
Aztán a gugli sync lerántotta wifin keresztül az appokat is egyből, amik telepítve voltak szóval most örömködök. :)

(#9121) memoril


memoril
aktív tag

Sziasztok ! Az lenne a kérdésem hogy mennyi hely van arra adva hogy programokat illetve játékokat telepitsek ? Más kérdés valami jo tokot lehet hozzá kapni , és holl ? Köszi a választ !

(#9122) Obi Wan


Obi Wan
tag

gyerekek lenne 1 problémám
belemegyek az account mappába és probalom a facebookot is szinkronizálni de semmit
rezzen 1 et mintha csinálni szeretne valamit de utána semmi
mi a teendőm,mitsináljak?(ujrainditast már probaltam)

Chuck Norris hülyére vert egy okostelefont :)

(#9123) DeadMeat válasza szkajt (#9120) üzenetére


DeadMeat
veterán

:R

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#9124) Dotcom válasza memoril (#9121) üzenetére


Dotcom
aktív tag

pl. bárhol kapható...pont jók hozzá méretben...

az Alma az agyban csodákra képes...Az Apple az új Chuck Norris...

(#9125) Colani válasza szkajt (#9120) üzenetére


Colani
tag

szia!!

lehet túl nagy kérés,de nem irnád le lépésről lépésre a menetét esetleges linkek beszúrásával :) :) :)

kérlek,kérlek,kérlek....

nincs fagyás semmi és minden működik rajta???

előre is köszi minden jót

(#9126) Memmaao válasza Stauffenberg (#9109) üzenetére


Memmaao
addikt

Hát igen, ahogy többen írták, a combo oka a környezettakarékosság. Így nem kell külön adatkábelt, eu szabvány uk szabvány usa szabvány töltőt legyártani, csak adatkábelt és töltőfejet. Én díjazom a dolgot, a kábelhossz meg nem zavar. A feleségem nokiája, na ahoz adtak hangyapöcsnyi adatkábelt. Ez pont vállalható. Külön töltőt meg potom pénzért vehetsz és akkor van otthoni töltőd, ezt meg viheted munkába és eldöntheted, hogy lassan laptopról, gépről, vagy gyorsabban konnektorról töltesz.

My name is Bond, James... Dean.

(#9127) DeadMeat válasza Colani (#9125) üzenetére


DeadMeat
veterán

Üdv
1. hsz-ben minden. ;)

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#9128) gagavectra21


gagavectra21
tag

Na úgy tűnik nekem is meghalt a hangszóróm pedig bíztam benne,hogy nem fog...:S kihangosítva van hang fülhallgató néma:(( december 20.a óta van nálam

Motorola MB525 (Defy) egyéb:SE X10

(#9129) szkajt válasza Colani (#9125) üzenetére


szkajt
csendes tag

Szívesen leírnám, de felesleges mert tényleg megtették már páran előttem, meg XDA-n is ott vannak az adott topikok 1 hsz-ben ami kellhet.
Abe is csak egyszeri és megismételhetetlen! :D
a hozzászólásai pedig kikereshetőek szerencsére :)
De ha újonc vagy mint én, akkor ne kezdj bele a romolgatásba inkább még ha gyerekjátéknak is tűnik (őszintén bevallom a froyo felrakása kicsit kalandos volt számomra, csoda hogy működik a telefon..) :)

(#9130) Dotcom válasza gagavectra21 (#9128) üzenetére


Dotcom
aktív tag

akkor hamarosan megváltozik az aláírásod :D

az Alma az agyban csodákra képes...Az Apple az új Chuck Norris...

(#9131) gagavectra21


gagavectra21
tag

Unrootolás,system recovery eltávolítása elég szervizbe vitel előtt?

Dotcom:Hát megmondom őszintén nagyot csalódtam a defy-ben egyáltalán nem vártam 2 hónap után ilyen hibát.most vihetem be hétfőn egy olyan üzletbe amit utálok és várhatom,hogy hívjanak,mondanom se kell amikor megrendeltem a telót és megjött az üzletbe akkor is csesztek hívni úgyhogy most is basz...om,hogy értesítsenek... szóval nagyon nem hiányzott ez most nekem..

[ Szerkesztve ]

Motorola MB525 (Defy) egyéb:SE X10

(#9132) gagavectra21 válasza gagavectra21 (#9131) üzenetére


gagavectra21
tag

Jah meg gondolom nekem is felrakják a jó kis 2.51-es szoftot hurráá

Motorola MB525 (Defy) egyéb:SE X10

(#9133) guba2 válasza gagavectra21 (#9131) üzenetére


guba2
tag

Próbáld meg közvetlenül a szervizbe vinni, azt írta valaki, hogy három nap alatt megcsinálták.
Cirma/Cordon Kft. ( 1045 Budapest, Széchenyi tér 9 Telefon: (1) 272 0708 )

(#9134) Obi Wan


Obi Wan
tag

VALAKI SEGÍTSENMÁR!!!!
már 3x kiirtam a kerdesemet miszerint:
lenne 1 problémám
belemegyek az account mappába és probalom a facebookot is szinkronizálni de semmit
rezzen 1 et mintha csinálni szeretne valamit de utána semmi
mi a teendőm,mitsináljak?(ujrainditast már probaltam)

Chuck Norris hülyére vert egy okostelefont :)

(#9135) schmo07 válasza Obi Wan (#9134) üzenetére


schmo07
tag

És volt már , hogy sikerült?
Nem fél-blur-ös vagy?

Ha esetleg valakit érdekel, a T-nél megint készlethiány van a webshop szerint. Pedig pont ma sikerült rábeszélnem valakit... erről a körről ezekszerint lecsúsztunk.

[ Szerkesztve ]

(#9136) Obi Wan válasza schmo07 (#9135) üzenetére


Obi Wan
tag

félblúros vagyok (vodás)

Chuck Norris hülyére vert egy okostelefont :)

(#9137) szkajt válasza gagavectra21 (#9132) üzenetére


szkajt
csendes tag

még én is f*sok kicsit, mivel októberi pixmániásom van, és már kiesett egy játékos onnan hangszóróügyileg.. mondjuk én vigyáztam rá végig, sose áztattam, nem tudom mi lehet a trigger ami kiválthatja, ha már mondtátok hogy nincs sok köze a füleshez.. de próbálom nem ezen járatni az agyam mert még a végén bevonzom a bajt :)

(#9138) gagavectra21 válasza guba2 (#9133) üzenetére


gagavectra21
tag

jah csak az a baj,hogy soproni vagyok:S azt mondta az eladó,hogy ők hamar el tudják juttatni a motoker-hez.de majd meglátjuk mennyire gyorsan:S van akinek az 1 hónap se sok...

szkajt:tudod ez bosszant a legjobban,hogy én semmit nem teszteltem se víz se por,se ütés vigyáztam rá eléggé,egyedül a jack csatit használtam,de nehogy már nem lehet azt se használni rajta...szóval nem tudom mitől halt meg tegnap még beszéltem vele vagy 2órát tökéletes volt a hangja ma meg néma lett.

[ Szerkesztve ]

Motorola MB525 (Defy) egyéb:SE X10

(#9139) Stauffenberg válasza Obi Wan (#9134) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

1.) Ne nyafogj mint egy kislány!

2.) Ez fórum, nem egy chat! Elég egyszer leírnod, nem kell minden második hozzászólás után újra beszúrni a kérdésed! Aki tud rá választ az válaszol, ha nem tudunk rá megoldást, akkor olyanok mint én le fogják írni, hogy miként kell használni a keresőt egy többszörösen felmerülő probléma megoldása érdekében!

3.) Ez nálam is ilyen és korábban mások is írták, hogy ezt csinálja. Gyári félig Blur-os 2.1 van a telefonomon, nem tudom, hogy más ROM-al is ezt csinálja-e. A topikban többször is felmerült ez a kérdés.

Tippek a kereső használatához: Használd a "facebook", "probléma", "account" címszavakat!

(#9140) Stauffenberg válasza Memmaao (#9126) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Jaja tudom, hogy környezetkímélő megoldás, de ennek ellenére nekem kényelmetlen így. Majd veszek hozzá még egy adatkábelt, nem akarok egy egész töltőt cipelni magammal, csak akkor van rá szükségem ha esetleg a hazaútra elegendő energiát kell beletöltenem.

(#9141) schmo07 válasza Obi Wan (#9136) üzenetére


schmo07
tag

Én úgy vettem le - a topikból is - hogy a félblur nem szinkronizálható a facebook-kal.
Nekem mondjuk csak a fotók kellettek, azokat leszedtem a Syncmypix nevü programmal, ha neked ez elég, akkor nézd meg.

Stauffenberg,
én is így voltam, az adatkábeles megoldás nekem elsőre nagyon szimpi volt, aztán kiderült, hogy kényelmetlen. Úgyhogy vettem egy sima töltőt. Az van itthon, az adatkábeles meg utazik.

[ Szerkesztve ]

(#9142) DeadMeat válasza Obi Wan (#9134) üzenetére


DeadMeat
veterán

A képernyő jobb felső sarkában van egy X piros.A kurzort ráviszed,az egéren a bal kezed felé eső gombot megnyomod.És kész is vagy.Ha legközelebb rád jön az ideggörcs,ugyan ezt a műveletet elvégzed.

Viszlát!

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#9143) Stauffenberg válasza memoril (#9121) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Tokot bármilyen sarki GSM boltban kapsz hozzá. Én alapvetően a belebújtatós megoldásokat szeretem. Nekem a korábbi telefonomhoz (Samsung Galaxy Spica) egy bélelt műbőr tokot vettem kb 2500 Ft-ért, eredetileg Nokia N95-höz és iPhone-hoz való, de méretben pont klappolt. Egyedül azt nem szerettem benne, hogy a bélelés miatt vastag volt, de többször zuhant vele és nem lett baja, pedig az nem strapatelefon. A Defyhez meg elég egy jóval vékonyabb darab is, bár én még nem vettem hozzá, szerintem nem is fogok.

Az alkalmazások telepítéséhez meg ~1GB áll rendelkezésre ami kényelmesen pakolható, lévén még a legkomolyabb játékok is 25-40MB körül mozognak, mert az adatok nagy részét SD kártyán tárolják, de az átlagos alkalmazás méret 1-5 MB.

(#9144) DeadMeat válasza Stauffenberg (#9143) üzenetére


DeadMeat
veterán

~1,3 gb körlbelül.ami szabadon használható

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#9145) kutkut


kutkut
addikt

Sziasztok!

Nem jöttök ma este modern combat 2 multizni?
10 játékos, 5 pálya, 4 játékmód, szóval minden adott egy jó játékhoz. :)
Bövebben a játékról: [link]
Még van egy pár hely, jelentkezni itt vagy nálam privátban.

[ Szerkesztve ]

Meizu MX3 32GB

(#9146) Obi Wan válasza kutkut (#9145) üzenetére


Obi Wan
tag

én megyek :D

Chuck Norris hülyére vert egy okostelefont :)

(#9147) Obi Wan válasza kutkut (#9145) üzenetére


Obi Wan
tag

én megyek :D

Chuck Norris hülyére vert egy okostelefont :)

(#9148) Becherowka válasza Colani (#9068) üzenetére


Becherowka
csendes tag

"megoldás a nem csörgésre....remélem
settings>call settings>caller id readout>ring only....
én is jártam már igy és azt hittem megörülök"

Sajnos a nem csörgésre ez sem vált be! :Y

(#9149) Becherowka válasza Juliuska (#9069) üzenetére


Becherowka
csendes tag

nem volt App-okal szétbarmolva a Defy - minden törölve lett amit eddig telepítettem, de semmi megoldása nincs, hogy végre csörögjön. A rezgés még mindig fenn áll.
Amit kedves fórumtársak ajánlottak,mindent végig próbáltam, de semmi.

Úgyhogy továbbra sem tudom a megoldást erre a bosszantó "nem csörög csak rezeg a telefonom" gondra! :W

(#9150) mave13 válasza Becherowka (#9148) üzenetére


mave13
őstag

Os. frissítés? Esetleg factory reset? Ha már a szolidabb dolgok nem jönnek be, szerviz előtt célszerű lenne ezeket is végigjátszani. Igaz, akár megy minden adat, program, névjegyzék, de talán helyrejön... Ha egy teljesen új rendszer az alapoktól legyalulva is ezt játsza, na akkor passz.

[ Szerkesztve ]

Icewolf || kósza ||

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.