Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-10-06 10:34:02

LOGOUT.hu

Motorola DEFY - gyakran ismételt kérdések, hasznos információk

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24601) zsirfecske


zsirfecske
addikt

csak jelentem hogy DE froyonál maps-re is kellett egy clear data, valahogy bekapcsolt gps-el fagyott frissítés után.

(#24602) Edge válasza ronaldo (#24597) üzenetére


Edge
veterán

Akkor persze hogy nem.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#24603) RobinStyle


RobinStyle
csendes tag

Gondolom leírom hátha érdekes valakinek:
Én fél éve vettem egy vodafone360 .de szoftveres Defy-t a gsmline tól,
pár hét után az ismert hangszoróhibán átestem, a telefon jelentem most is vízálló,
és tökéletesen üzemel.
De a szoftveres oldalról írnék:
Önhibám miatt - rootoltam majd olyan fájlokba töröltem bele amibe nem kellett volna -
szoftver újratelepítésbe fogtam, rsd lite-al gyári szoftver, először egy kelet európai, de nekem hiányzott a facebook integráció, így egy UK-t raktam fel.
Hibamentesen működött azóta is, de a 2.2 híre piszkálta a fantáziám,
viszont az angol verzióra még nem érkezett meg hivatalosan.
Mivel egy betegség sajnos az ágyhoz kötött egy hétre, unalmamban felraktam
a svájc-oszták-német régióhoz megérkezett és a forum elején leírtak alapján megtalálható gyári romot.
Csak ajánlani tudom, az akksi egy 20%al sztem többet bír, számos látható újdonság van benne, tehát nem csak egy hibajavítósdi, élmény újra felfedezni a telefont.
Ja és pl a tv2 videok szekcióban döccenés nélkül játsza a flash alapú videokat tökéletes minőségben.
Emellett egy két dolog: választható 3 profil 3 komplett 7oldalas asztallal.
Gyorsabb és szebb képnézegető. Külön gyorsmenű a kontaktok nevére kattintva.
Több helyen más ikonok, menüdizájnok. Beépített feladatkezelő, sztem gyorsabb a szoftver, nem akad meg az asztal és a menü.
Szóval megéri 2.2-re váltani.

(#24604) Qbász válasza DearMan (#24587) üzenetére


Qbász
aktív tag

Nálam is ugyan ez van. Tetü lassú a 2.1-hez képest.

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#24605) kano válasza Qbász (#24604) üzenetére


kano
nagyúr

Akinek tetű lassú a telefonja, nem gondolkodott el egy FR-en?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#24606) Qbász válasza kano (#24605) üzenetére


Qbász
aktív tag

Volt frissítés elött volt utána is. Még is lassú, akad sokszor és a böngésző is tetves lassú lett. Többször volt olyan hogy megfagyott a rendszer. Nincs kedvem még egy factory resethez kösz.

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#24607) Edge


Edge
veterán

Írok tapasztalatot a Mugen Power 1700-as akksiról:

-össz 8900 ft volt
-tökéletesen passzol a helyére jobban mint a gyári mert ez nem lötyög
-kevésbé melegszik, alapesetben 29 fokos(ide hűl vissza), nagyon meghajtva(én 1ghz-en használom a procit, CM7-es beállítás szerint ami 58vsel) 39 fokig sikerült melegíteni, gyári aksi ilyenkor elérte a 41-42 fokot is
-még az ajánlott négyszeri 8-12 órás töltés nem volt meg de érezhetően jobban bírja az aksi már most, ma reggel vettem le töltőről azóta neteztem kb 1 órát, gameltem fél órát, nyomkodom eléggé és most van 80%-on(gyári akksi ilyenkor már 65 alá esett be nálam)

Szóval szerény véleményem szerint megéri az árát és ha jól emlékszem a pár ezerforintos 2200-as andidák se bírták ilyen jól, legalábbis azok alapján ez jött le nekem amiket itt olvastam.
Bátran ajánlom bárkinek a defy-hez :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#24608) b4rn3y válasza DearMan (#24587) üzenetére


b4rn3y
csendes tag

Időszakos akadozások nekem is vannak CEE Froyo-val. Azóta használom ezt, amióta hivatalosan kijött, frissítés után kapott egy FR-t, utána programokat nem állítottam vissza backup-ból, csakis az üzeneteket és a kontaktokat, minden mást frissen állítottam be és telepítettem fel. Azóta olyan, hogy néha gondol egyet, és minden belassul, minden animáció darabos, bizonyos programokat, pl navigációt vagy operát a szokásos néhány másodperc helyett perceken keresztül tölt. Többféle task manager sem lát semmilyen rendellenes dolgot, csak a telefon restart segít, egy ideig... nagyjából napi egy újraindítás kell neki. Semmilyen olyan programot nem telepítettem, ami előtte a 2.1-en nem volt fent, ott ilyen gondom nem volt. Esetleg ha valakinek van ötlete, szívesen veszem.

Szerk.: amikor épp nincs ilyen kínja, akkor viszont gyönyörűen fut a rendszer, minden gyorsan megy, minden animáció szép és folyamatos, stb stb.

[ Szerkesztve ]

(#24609) Edge válasza b4rn3y (#24608) üzenetére


Edge
veterán

Nézd meg ilyenkor hogy nem-e az sd miatt lagol be, unmountold az sd-t és ha megszűnik a lassúság akkor biza attól csinálta.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#24610) zaskar


zaskar
senior tag

Nekem nincs különösebb bajom a gyári 2.2-vel, csak egy furcsaságot vettem észre: a gyári adatforgalom számláló meghülyült. Tegnap este lenulláztam, alíg neteztem rajta, ma már 410 Mb-ot mutat (ami nem lehet igaz, mert 500 megás netem van, és akkor már jelzett volna, h lassítani fog). Felraktam egy Netcounter nevű számlálót, az úgy tűnik, normálisan számol.

(#24611) Balázzs


Balázzs
senior tag

Tegnap végre feltettem én is a hivatalos frissítést (backup, majd update) és ma azt vettem észre, hogy a Samurai II vengeance alapból szaggat /korábban folyamatosan futott/, a Hero of Sparta pedig egy idő után kezd szaggatni, pedig ez is ment rendesen.

Pár beállítás eltűnt nálam (handcent sms pl.), ezek backup visszatöltésével megjavulhatnak?

Milyen memóriakártyát érdemes venni? 4-8 gigásat nézek, mire érdemes odafigyelni?

(#24612) Polllen válasza zaskar (#24610) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ha nem nyúztad a gépet wifi-n (bár elég kicsi esélyt látok arra, hogy 410MB-t lenyomj egy nap alatt, ha nem megy a letöltés), akkor kiakadt, esetleg egy clear data a data manager-nek segíthet. (settings/applications/manage applications/all)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#24613) zaskar válasza Polllen (#24612) üzenetére


zaskar
senior tag

Nem használtam wifin (410 MB-ot egy hónapban szoktam felhasználni...), nyomtam egy clear data-t, meglátjuk megjavul-e. Köszönöm.

(#24614) szantojo


szantojo
csendes tag

sziasztok Ez (#24491) a probléma azóta sem jelentkezett senkinél?

(#24615) Pistakiss válasza szantojo (#24614) üzenetére


Pistakiss
őstag

Szerintem érdeklődj a kérdés feltevőjénél, mivel ő már azt írta, hogy megoldódott a problémája

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#24616) Ronyn válasza rendesadam (#24513) üzenetére


Ronyn
senior tag

Köszi simán felment,igaz a telo adta a wifit, hogy leszedjem a frissitést:-)

Ego sum... Ronyn 🧔

(#24617) b4rn3y válasza Edge (#24609) üzenetére


b4rn3y
csendes tag

Úgy tűnik tényleg az sd kártya volt a hibás, szerintem valamit írt rá az update során amit nem kellett volna, vagy valami olyan maradt rajta a régi rendszerről, ami bezavart. Google Maps használatával minden alkalommal előjött a belassulás, általában force close-ig jutottam el, watchdog mindig azt írta ki akadáskor, hogy az IO folyamatok (írás és olvasás?) használják ki a proci 90%-át. Ezután telefon kikapcs, sd kártya kivesz, Maps indít, minden tökéletesen fut. Sd kártyáról lementettem, ami kell, format, vissza a telóba, egyelőre jónak tűnik.

(#24618) Ronyn


Ronyn
senior tag

A 2.2-nél hogy lehet kikapcxsolni a csuszkát, a kijelző feloldásánál, hogy csak a power gomb benyomására magához térjen a kijelző, ne kelljen a csuszkát huzogatni??

Ego sum... Ronyn 🧔

(#24619) szantojo válasza Pistakiss (#24615) üzenetére


szantojo
csendes tag

Én írtam a kérdést, és nem írtam, hogy megoldódott:)

(#24620) volvoguy


volvoguy
addikt

Üdv! 2 telefon között vacilálok!

Samsung Galaxy Ace és Motorola Defy!!

A Moto mindenben jobbnak tűnik papíron, viszont a 2.3-as nem biztos hogy megérkezik rá (vagy igen? mik a hírek??).

Az Ace-re már bejelentették a 2.3-at...

Ha lenne Ginger a Defy-re, alapból azt venném, ez így viszont necces...

Szerintetek?

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#24621) CoolBoy323 válasza volvoguy (#24620) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

CM7, nézz utánna...

mellesleg a Defy 2.1el is jobb, mint az ACE 6.3-al :DDD

(#24622) szajoco


szajoco
csendes tag

WiFi probléma 2.2 frissítés után.
A router only B-n van, simán működött frissítés előtt (mixedről állítottam B-re, mert mixed-en 2percenként megszakadt. Frissítés után nem akart csatlakozni, volt router újraindítás, teló aksi ki-be, factory reset, semmi eredmény.
DE! Valamiért az az ötletem jött, routert B/G mixedre állítottam. És lőn.
Nem tudom, miért, de most jó.
Eddig pont mixed módban nem működött, most meg pont ebben... :F
SMC router, ha valakinek ilyen gondja akad, 1 próbát megér.

Four wheels move the body, two wheels move the soul.

(#24623) volvoguy válasza CoolBoy323 (#24621) üzenetére


volvoguy
addikt

De én csak gyári ROM-ot használok.

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#24624) Cyrin válasza volvoguy (#24623) üzenetére


Cyrin
addikt

Majd elmúlik...:)

(#24625) rendesadam válasza volvoguy (#24620) üzenetére


rendesadam
tag

A 2.3-as androidon kívül mi az, ami az Ace mellett szól?

(#24626) Z0C! válasza rendesadam (#24625) üzenetére


Z0C!
őstag

igazából semmi.

holnap majd összerakom a 2 telót egymás mellé..lövök képet... és majd döntsön:)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#24627) #49227776


#49227776
törölt tag

Az ACE sokkal gyengébb kijelzőben,hardvare-ben, szoftverileg, meg ugyanolyanok, mert mind2 2.2-es :DD
én a DEFY-t választotam :DD

Az szerintem nem normális, hogy kb. 1 óra játék, nuku telefonálás, nuku net és semmin kapcsolattal 24 óra alatt már írja a 15%-os töltést :( :(
vagy ez a normális, egy ilyen erősségű telefonnál? :F
nincs semmi hack-elve,2.2 CEE, és már ez a második battery calibration-om :( :( :( :( :(

(#24628) nandris


nandris
aktív tag

Sziasztok
Ma frissítettem a 2.2 ce romról 2.3-ra, idáig nagyon tetszik. Ma jött ki egy új rom, amivel a 2.2ce romra simán ráteszi a 2.3 nordic romot.innen töltöttem le A telepítés zökkenőmentes volt.Ez egy tökéletes leírás Nagyon bejön, főleg,hogy most már magyarul is tud. Sok mindennel bővült a felület, és a beállítás terén is, idáig hibát nem tapasztaltam, elég sokat gyorsult. Van olyan videó amit eddig nem vitt, most szoftveres kódolással csont nélkül visz. A quadrant is 2100 fölötti eredményeket hozott.Amit próbáltam: wi-fi, bluetooth, gps, video lejátszó, 3g, fényképező, kamera, szinkronizáció minden működik mindenféle mókolás nélkül.

(#24629) Mr.Rain válasza RobinStyle (#24603) üzenetére


Mr.Rain
senior tag

A 3x7 képernyő és a flash van a hivatalos 2.2-ben is. Ajánlom ezt is mindenkinek.:-)

[ Szerkesztve ]

"Nincs megállás"

(#24630) b4rn3y válasza volvoguy (#24620) üzenetére


b4rn3y
csendes tag

Én is ezek között vacilláltam, kipróbáltam mindkettőt, Moto győzött, részben azért, amit már előttem is elmondtak, másrészt mert a szabad belső memória alaphelyzetben kicsit több, mint 1 gigabájt, ami nagyjából mindenre elég, ellenben az Ace-nek nagyon kevés van, pontos érték most nem jut eszembe, de ilyen 140 mega körül van, tehát szűkös, pláne, hogy az android rendszernek is illik hagyni kb 30-50 megát.

2.2-vel is nagyon jó használni, elhárítva az sd kártya gondokat pedig ismét nagyon gyors a rendszer. Nekem személy szerint a moto felülete jobban be is jön, mint a Samsungé, de ez már ízlés dolga. Tehát szoftver miatt szerintem nem érdemes az Ace-t választani.

Ami még nekem sokat nyomott a latba az a strapabíróság. Ugyan nem akarom én kínozni a telefonjaimat, de előző telefonom esett már pohár vízbe, nem vette jó néven, a Defy viszont kibírná gond nélkül, tehát a hétköznapokban nem kell annyira izgulni, hogy esetleg valami baja lesz.

(#24631) volvoguy


volvoguy
addikt

Arra amúgy semmi esély h hivatalos 2.3 jöjjön a Defyre? AZt tudom hogy a Motorola ezt megerősítette, ugyanakkor valaki szerint nem is lesz 2.2, hanem egyből 2.3...

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#24632) rendesadam válasza volvoguy (#24631) üzenetére


rendesadam
tag

Mindenre van esély :] Ha hivatalos nem is lesz, lehet rá hegeszteni.
Hivatalosan 2.2 van egyelőre; szerintem jól muzsikál (nálam ez van), de azért kíváncsi vagyok, mire lenne képes 2.3-mal.

(#24633) salamester válasza Slew (#11923) üzenetére


salamester
csendes tag

http://mobilarena.hu/tema/re_motorola_defy_ez_aztan_dofi/hsz_11923-11923.html

Na hát voltam énis annyira bunkó :W nekifogtam félig töltőt aksival romot cserélni és így jártam :

1: A kis led folyamatosan, fehéren világít, ha a számítógéppel összekötöd.
2: A képernyő teljesen fekete, még fény változás sincs.
3: A telefon nem bootol.
4: A motorola logó egyszer sem jelenik meg.

Ha egyik módszerhez sincsen kedvünk akkor egy másik is van vagyis egy próbát megér.
Nem föltétlen kell ezen módszerek közül választani szerintem :DDD .
Miközben próbáltam elkészíteni a kábelt gondoltam kipróbálom hátha sikerül a "Motorola Software Update" softver segítségével valamit kezdenem. Mitagadás egy próbát megért és igaz felkerült a legújabb motorola frisités (Android 2.2 Froyo )de legalább működik a telefon és semmi baja.
Nem garantálom a 100% sikert de egy próbát megér és veszélytelen. Jobban úgysem tudod tönkretenni.

Konkrétan egy Motorola Defyvel sikerült mindezt összehoznom :)

[ Szerkesztve ]

sala..

(#24634) Pistakiss válasza szantojo (#24619) üzenetére


Pistakiss
őstag

Bocs!
Egy hsz-el lejebbit olvastam, mikor ezt írtam neked vissza

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#24635) RootRulez


RootRulez
félisten

Jut eszembe, anno valamiért fel tettem egy másik rádió progit, ami amúgy ua volt, mint a gyári. A gyáriban nem volt vmi kóser, 2.2-nél ez még játszik? Eleve mi volt a gáz, nem emlékszek. :U

═════════════════════════════════════════

(#24636) Trabby válasza RootRulez (#24635) üzenetére


Trabby
aktív tag

Asszem az volt a gyárival, hogy ha szólt a rádió és közben hívtak, akkor lefagyott. :P

(#24637) Polllen


Polllen
nagyúr

Talalkozott mar mas is azzal, h hangosan sug a headset haterzajnak?:/
ujra kellett inditani a vasat, h elhallgasson:/

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#24638) RootRulez válasza Trabby (#24636) üzenetére


RootRulez
félisten

2.2vel már jó?

═════════════════════════════════════════

(#24639) Polllen válasza RootRulez (#24638) üzenetére


Polllen
nagyúr

Nekem headset-tel a se 2.1, se a 2.2 alatt nem fagyott ki a radio hivas kozben.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#24640) Flexy90


Flexy90
senior tag

Sziasztok!
Ki lehet hangosítani a rádiót?
Mert én nem jövök rá, hogy hogyan..

Xiaomi Fan

(#24641) Pistakiss válasza Flexy90 (#24640) üzenetére


Pistakiss
őstag

Szerintem nem lehet, mivel az antenna eleve a fűlhallgató és annak a bedugásával leválasztódik a hangszóró. De majd még biztos mások is reagálnak a kérdésedre

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#24642) zsirfecske


zsirfecske
addikt

na moto droid/milestone3 már biztos nem játszana nálam ilyen hardverrel (ami gáz mert eddig pont a hw volt az erősségük), de a ginger blur nem tűnik rossznak.

Flexy90:
bizony, fm rádiót nem tudsz kihangosítani, de pl. wifiről netrádiót minden további nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#24643) CoolBoy323 válasza Flexy90 (#24640) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

érdekes kérdés, és nagy marhaság, h nem lehet... SW akadálya van szvsz...

lehet, h 3rd party appal meg lehetne oldani, nem lenne hülyeség... bár nem egy csúcs hang"fal" a döfike :P

(#24644) tibiubi1986


tibiubi1986
csendes tag

Sziasztok!
egy számomra zavaró problémára keresem a megoldást. CEE 2.2 felrakása után a google talk-ban befagynak a contact-ok. (már a fél család külföldön van sajnos, uh elég sokat használjuk a talkot meló közben). A jelenség annyi, hogy belépek, látom ki van fent, és ez az állapot marad addig amíg vagy ki és be nem jelentkezek, vagy valaki "láthatatlan" (mert ugye én nem látom) ember rám nem ír, ebben az esetben mikor visszaírok akkor látom, hogy fent van az illető. De bent is marad a listában még ha kilép akkor is, az új fellépőket ugye nem látom. Engem mindenki lát. Tehát a telefon jól jelzi, hogy fent vagyok-e vagy sem, csak a partnerlistát nem szinkronizálja.

valakinek esetleg ilyen probléma? próbáltam google services clear data-val. nem jött be. más ötletem perpill nincs. Már FR megvolt. (fw csere előtt után + mikor rájöttem h sosem látok senkit)

+1 kis vélemény a gyári CEE 2.2ről
A CEE annyiból megérte, (a teló egyébként 1 hónapos vodás független) hogy talán pár (3-4) órával tovább bírja a teló. Bár én nagyon nyüstölöm. Folyamatos 2g netkapcsolat (wifi nincs a munkahelyen) netezés + gtalk, bő óra telefonálás esetleg kis navi+zene, így estére megy mindig a töltőre. Bár akinek 2 meg 3 napokat kibír a telója nem tudom mire használja :D:D Én már ha másfél napot megy a teló nagyon nézek.
A kamera ugyanolyan sz*r képet csinál mint a 2.1-gyel, a rendszer érzésre nem gyorsult. Bár benchmarkok szerint igen, én nem érzek belőle szinte semmit. Nagyon kacérkodom a CM-mel, de félek tőle. A Spicán tényleg jobb volt a mint a gyári rom, de az ideg széjjel b**zott amikor 2 hetente rakhattam fel az újat, vagy ha úgy döntöttem h nem haladok a korral akkor 3 hét után természetesen a legrosszabb pillanatban hasalt el a telefon (volt is nálam mindig tartaléktelefon :D:D:D), így akkor meg ezért rakhattam fel az új fw-t. Nem szeretnék a defyvel is ebbe a dalba esni. Jó a kütyüzni mókolni ilyen dolgokkal, de én telefonként szeretném használni első sorban....

[ Szerkesztve ]

(#24645) Toto00 válasza nandris (#24628) üzenetére


Toto00
tag

És melyik ROM-ot tetted fel?

(#24646) honeker válasza tibiubi1986 (#24644) üzenetére


honeker
őstag

:C :C :C

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#24647) nandris válasza Toto00 (#24645) üzenetére


nandris
aktív tag

Az utolsó előtti cm7....BOOT . Most már tegnapi dátummal.A többi nighty címmel szerpel.

(#24648) zsirfecske válasza tibiubi1986 (#24644) üzenetére


zsirfecske
addikt

és ha a clear data-t a talk appra nyomnád?

(#24649) Toto00 válasza nandris (#24647) üzenetére


Toto00
tag

akkor a gyári CEE 2.2-re simán feltehetem ezt a leírás alapján?

(#24650) |AP| válasza tibiubi1986 (#24644) üzenetére


|AP|
veterán

Szerintem ez nem a 2.2 miatt van. Nálam már frissítés előtt elkezdte csinálni. Csak akkor mutatta valósan hogy ki van bejelentkezve ha kiléptem, majd vissza. 2.2 alatt még nem próbáltam, tegnap ment fel.

Más: Még 2.1 alatt rendberaktam a kontaktokat ez alapján. Teljesen jól működött, a gyári telefonkönyv is jó sorrendben jelenítette meg a neveket.
A frissítés után viszont bármilyen formában veszek fel valakit a telefonban keresztnév-vezetéknév alapján jelenik meg.
Go Contacts-ot használok, ott be lehet állítani, hogy felcserélje, de idegesítő, hogy ha hívnak, vagy a híváslistában fordítva jelennek meg a nevek. Még a Go-s híváslistában is, annyi különbséggel, hogy egy pillanatra jól írja ki, mintha a Go Contacts-ból venné az infót, utána pedig felcserélgeti az összeset.

Van valakinek erre ötlete? (csak egy sejtésem van, hogy a lite adress book körül kellene keresgélni, mert frissítés előtt ilyen nem volt)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.