Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-10-06 10:34:02

LOGOUT.hu

Motorola DEFY - gyakran ismételt kérdések, hasznos információk

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24151) T.Timi válasza Vhunter (#24146) üzenetére


T.Timi
csendes tag

Köszi! Most töltöm az akksit, aztán nekifutok én is. Az elejétől olvasom a fórumot (1-2 nap kihagyással néha...) de nem vagyok szakértő, ezért kérdezek inkább.

(#24152) Flexy90 válasza Vhunter (#24144) üzenetére


Flexy90
senior tag

Köszi, kipróbálom!

Xiaomi Fan

(#24153) akos727


akos727
senior tag

Aaaaaaaa... miert van az, hogy egyszer 2 másodperc alatt talál jelet a gps, máskor meg csinálhatok vele akármit és semmi nem történik

(#24154) Trabby válasza rum-cajsz (#24123) üzenetére


Trabby
aktív tag

Köszi :( Eddig nem csinálta ezt...

(#24155) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Juhé, fent a 2.2.2 :C Rootolva, kitakarítva, testre szabva. :D

Tök mákos vagyok. :DDD Főleg azért rendeltem meg,mert útban volt rá a froyo. Tegnap megjött a teló, ma megjött a Froyo. :C Holnap mi jön? :U Amilyen mákos vagyok, a gyorshajtásos büntim. :W :DDD

Obi Wan : Neked milyen a telód? Mármint melyik piacra készült? Az annak megfelelő hivatalos romot kell feltenned. Elvileg egy hivatalos frissítésnek nem illik bugosnak lennie.

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#24156) RootRulez


RootRulez
félisten

Nem lehet 2.2-ben direktbe makróra állítani? Mert ha közel fotózok nem igazán fókuszál jól magától. :(

═════════════════════════════════════════

(#24157) Trabby


Trabby
aktív tag

Ha csinálok egy backupot, utána pedig nyomok egy f.resetet, aztán vissza állítom a mentéseket, akkor az olyan mintha nem is csináltam volna semmit?
Előre is köszi, és bocs, ha hülye kérdés...

(#24158) Vhunter válasza RootRulez (#24156) üzenetére


Vhunter
tag

nekem igen. nekem minden ugyan az maradt, mint volt, 2.51 alatt. csak kisebb lett a fókuszáló izé, és lehet wide-ra állítani a felbontást (ami gondolom ugyan úgy 5M)
de minden ilyen scense megmaradt.

(#24159) DaDa


DaDa
senior tag

MOst szeretném frissíteni, de win 7 sem találja, kezdek mérges lenni. kb 10 perce áll ezen a részen... Motorola Software Update is reading configuration data from your Motorola device, please wait. ez normális? USB debugging nincs bepipálva

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#24160) Trabby válasza DaDa (#24159) üzenetére


Trabby
aktív tag

Normális-e? Motoroláh-éknál? Én már semmin nem lepődök meg :D

(#24161) mukika009


mukika009
tag

Kéne sbf- fájlban a cucc :D

Szereti a ti(k) a meggyeeeeettttt....

(#24162) sl_ash


sl_ash
csendes tag

Sziasztok!

Megcsináltam a frissítést 2.2.2 CEE-re. Pár dolog tetszik, pár dolog kevésbé, de egy nagyon zavar:

Kontaktoknál nem látok senkit sem. Ha külön kérem a google acc.-os kontaktjaim megjelenítését, akkor bekapcsol mindenkit, de azt is akinek életemben 1x véletlen e-mail-t küldtem.

Ellenben ha nem a kontaktokat választom, hanem a telefon ikont, akkor azon belül látom a régi kontaktjaimat. A telefon ezt ott "phone contacts"-ként értelmezi is. Kb mindenhol minden elérhető opciót megpróbáltam, hátha rá tudom venni, hogy a sima kontaktok menüben ezt és csak ezt a phone contacts "csoportot" mutassa, nem jártam sikerrel.

Van valakinek ötlete, hogyan tudnám ezt mégis elérni?

(#24163) RootRulez válasza Vhunter (#24158) üzenetére


RootRulez
félisten

Hmm, nekem nincs Wide. :N

És nem tudok makrózni és néha (vagy sose) nem is fókuszál...

Lehet csak nyomok egy factory resetet. :U

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#24164) Vhunter válasza RootRulez (#24163) üzenetére


Vhunter
tag

camera cache törlése nem segít?

(#24165) Obi Wan válasza V.Stryker (#24155) üzenetére


Obi Wan
tag

nekem magyar vodafone piacra :D
jobb mint a 117???

Chuck Norris hülyére vert egy okostelefont :)

(#24166) V.Stryker válasza Obi Wan (#24165) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Hát ebből én semmit se nem értek. :DDD Tegnap óta van ilyen telóm. :DDD

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#24167) kurion


kurion
senior tag

Nem tudom hogy én most tévhitben élek vagy hogy van de nekem mondták hogy a motorolák képesek arra hogy be brickeljene és akkor csak szervizben lehet megjavítani. Már elég sokat olvasgattam de ez a hiba igen ritka szoftver cserénél akkor tehát ez nem léphet fel ha van 1 stabil internet kapcsolatunk 1 biztos gépünk és 1 teljesen feltöltött telefonunk? Ha ezek megvannak akkor semmi gond nem lehet igaz? és mi történhet akkor ha ezek közül az aksi kivételezel valamit elvesztünk 1 áramszünet esetleg szolgáltató miatti hibával?

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#24168) caverinha


caverinha
aktív tag

Vki, használja a t-mobile-os ingyenes facebook-ot mobileneten keresztül?
Még soha nem használtam mobilnetet,de mivel t-mobile-os vagyok,így most szeretném kihasználni az ingyen facebook-os dolgot,(mivel nem mindig vagyok wifi közelben és jó lenne,ha elérhetném ezt az alkalmazást) vki tudna segíteni ennek a beállításában,h hogyan néz ki ez defy-n? illetve az oké,hogy a facebook nem számláz majd adatforgalmat,de a widgetek nem zavarhatnak be(pl időjárás vagy google,e-mail-ek) amik esetleg leszívhatják az egyenlegemet? olvastam,h nem minden böngészőn ingyenes,erre oda kell figyelni,melyik böngészővel kell használni,gyárival? vki világítson fel pls,mert nagyon nem vagyok képben ezzel. :$ :)

Köszönöm előre is a válaszokat! ^^

(#24169) Cyrin válasza RootRulez (#24163) üzenetére


Cyrin
addikt

Megoldódott a hozzászólás írási problémád? Mert nekem most jött elő.

(#24170) rum-cajsz válasza Trabby (#24154) üzenetére


rum-cajsz
őstag

tudom, nekem is csak 2.2 óta ilyen érzékeny. :(

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#24171) rum-cajsz válasza caverinha (#24168) üzenetére


rum-cajsz
őstag

csak a böngészőben tudod mobil adatkapcsolattal használni.
a http://0.facebook.com címen keresztül éred el.

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#24172) Obi Wan válasza V.Stryker (#24166) üzenetére


Obi Wan
tag

a 117 az angliai 2.2 (megvettem a telot a hazai vodánál és már másnap ráraktam a 117 est (ez olyan mint 2.1 en a 2.31/2.51stb csak ez 2.2 itt van 117/131 stb)
én masnap radobtam ezt + folhuztam a procit+rootoltam
a cee-n müködik a telefon kamera ledje???

Chuck Norris hülyére vert egy okostelefont :)

(#24173) Kr1ssz


Kr1ssz
csendes tag

Szevasztok!
Kb 10 perce frissítettem Defy-met 2.2.2-re... Minden szépen működik egy kivételével. Mióta 2.2.2 döcög rajta, nem működik a mobilinternet :W
Valakinek volt ilyen fajta problémája vagy van rá valamilyen megoldás?

(#24174) caverinha válasza rum-cajsz (#24171) üzenetére


caverinha
aktív tag

ezt a címet megtaláltam,főként az érdekelne,h hogyan tudom a mobilnetet beállítani/bekapcsolni? mert még eddig nem használtam. és ha be van kapcsolva,akkor háttérbe gutó programok nem mehetnek fel rá véletlenül sem? csak face-re használnám és nem szeretném,h egy nem kívánatos e-mail szinkronizáció vagy bármi más szívja az egyenlegem :S

(#24175) RootRulez


RootRulez
félisten

FR után is rootolt a telefon, ennek így kell lennie? :F

═════════════════════════════════════════

(#24176) mukika009


mukika009
tag

Mit kéne alkotnom, hogy Nordic-ra frissítse a cee 2.2.-t ?

Szereti a ti(k) a meggyeeeeettttt....

(#24177) fps8 válasza DaDa (#24159) üzenetére


fps8
senior tag

Nekem se megy még mindig, Win7-ben is előjön az az MTP baromság???

"War... war never changes"

(#24178) sl_ash


sl_ash
csendes tag

Üdv!

Nekem sajnos egyre több a gondom ezzel a 2,2,2 cee-vel. A kontaktos problémára sem találom továbbra sem a megoldást, ellenben most a fényképező is bugzik:

Egyrészt szerintem látványosan rondábbakat fényképez, amit nem értek miért tesz, de ez még semmi. Ha vagy auto-módban vakuzik, vagy simán a vakut ON-ra állítom, az elkészült kép kivétel nélkül komorom fekete lesz. Az már rég nem aggaszt, hogy király, hogy pakolhatom elvileg a zoomot a képernyőn több helyre is, de kb a nagy semmi sem változik.

Aki esetleg még nem frissített a rendszerre, szerintem alaposan fontolja meg. Nekem anno volt a gyári 2.34, aztán a szintén gyári 2.51, most meg ez. Eddig nekem a 2.34 volt a legstabilabb, a 2.51 kicsit gyorsabb, de a wifi már produkált érdekes dolgokat, ez a 2.2.2, ami szinén motorola update-es meg szintén kicsit még gyorsabb, de idétlen hibák tarkítják. :(

Ha valakinek megoldási javaslata van, azt örömmel fogadom.

(#24179) mukika009 válasza sl_ash (#24178) üzenetére


mukika009
tag

Hard reset segíteni fog az hidd el ^^

Szereti a ti(k) a meggyeeeeettttt....

(#24180) kano válasza DaDa (#24159) üzenetére


kano
nagyúr

A masik topicban megtalalod az sbf fajlt, feltoltottem.Premete kollega ki is probalta, mukodik.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#24181) T.Timi


T.Timi
csendes tag

Most kúszik felfelé a Froyo. :)

(#24182) A_Papa


A_Papa
aktív tag

Sziasztok, bocsi, ha ez láma kérdés, de a frissítés után hogyan lehet kinyomni a mobil netet?
Setting/Data manager/Data delivery alatt vedd ki a pipát az All mobile data elől

De nincs All mobile data, csak data enabled. Ha ezt kikapcsolom, nem jelenik meg a 2 piros nyilacska.. Ez így oké? :)

Nagyon nagy élmény a Flash.. :))

[ Szerkesztve ]

Papa

(#24183) mukika009 válasza kano (#24180) üzenetére


mukika009
tag

Isten vagy köszi én is !

Szereti a ti(k) a meggyeeeeettttt....

(#24184) T.Timi válasza caverinha (#24168) üzenetére


T.Timi
csendes tag

Én nem tudtam még a Defyvel az ingyenes Facebookot használni, ha mobilnetre kapcsolok, egyből számol...A céges "butafon" Nokiával viszont gond nélkül működik.

(#24185) mukika009 válasza T.Timi (#24184) üzenetére


mukika009
tag

Droid wall-t töltsd le és tillts le mindent a gyári böngészőn kívül és akkor nem szívja a pénzed :) csak figyelj rá, hogy mindig fusson ^^

Szereti a ti(k) a meggyeeeeettttt....

(#24186) T.Timi válasza mukika009 (#24185) üzenetére


T.Timi
csendes tag

Hú, köszi! Ki fogom próbálni...mindig tanul az emebr. :) :R

(#24187) DaDa válasza kano (#24180) üzenetére


DaDa
senior tag

Köszönöm, holnap lesz időm már csak próbálkozni. Lehet várok pár napot a tapasztalatokról. Mindent megpróbáltam 2 gépen is de nem látja a moto update a telom, holnap újra proobálkozom.

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#24188) Flexy90


Flexy90
senior tag

Használ vki ilyen tokot?
Barátnőm Optimus One-jára rendeltem ilyen TPU Gel tokot, neki nagyon jól illeszkedik rá :)

Xiaomi Fan

(#24189) Ghost67 válasza DaDa (#24159) üzenetére


Ghost67
csendes tag

Próbáld meg frissíteni a drivert!

(#24190) fps8 válasza DaDa (#24159) üzenetére


fps8
senior tag

Átvittem öcsém win7-es gépére a telót, és ott meg azt írta hogy nincs hozzá elérhető frissítés... :O
Létezik h a progi úgy látja hogy már az új android van rajta, csak a telefon nem akarja elfogadni ezt a tényt? :D Mert hát egyszer végigment, és a végén kiírta hogy sikeres... csak a telefonon maradt minden a régiben... Lehet h a rootolás zavarta össze??? :F :O

"War... war never changes"

(#24191) fps8


fps8
senior tag

Kipróbáltam usb debug-al és debug nélkül is, ugyan azt az üzit kaptam.

"War... war never changes"

(#24192) T.Timi


T.Timi
csendes tag

A Setting/Data manager/Data delivery-ben All mobile data elől kivettem a pipát, amivel letiltom a mobilnetet. Eddig két piros nyíl jelezte, de most nincsenek nyilak. Ettől még működik a tiltás? :F

(#24193) fps8


fps8
senior tag

Van valakinek ötlete hogy hogyan állíthatom vissza a látszólag "gyári" 2.1 update-1 ről, ismét a gyári hibátlan 2.1-re? Mert azóta pl amit észrevettem, hogy a wifi-nem megy... :O

"War... war never changes"

(#24194) Trabby


Trabby
aktív tag

Egyik percről a másikra az egyik kontaktomat kb meg 300X-ozta... kikapcsolás nem segít. Egyesével nem nagyon van időm kitörölgetni... :S Valakinek van valami jó ötlete? Előre is köszönöm szépen!

(#24195) prodg válasza Kr1ssz (#24173) üzenetére


prodg
csendes tag

http://itcafe.hu/tema/re_motorola_defy_ez_aztan_dofi/hsz_24060-24060.html

(#24196) A_Papa válasza T.Timi (#24192) üzenetére


A_Papa
aktív tag

Nekem All mobile data sincs a /Data delivery-ben, ahogy lejjebb írtam... :)

Papa

(#24197) Marty8


Marty8
tag

megkérdezem újra, hátha!

az a jelenség, hogy szól külső erősítőröl a hálószobában, szól fülessel. De ha a nappaliban lévő erősítőre kötöm, nem megy át a jackre, hanem szól tovább a hangszórón. Most próbáltam, és a galaxy tab is ugyan ezt csinálja. Mp3 lejátszó, laptop, nokia rendesen szól...
5let? Előre is köszi...

M a t y a s

(#24198) gagavectra21


gagavectra21
tag

hy all!valaki segítsen miért nem lehet 160karaktert belezsúfolni egy sms-be cm7alatt?kb 60-80 karakter után már írja ,hogy már a második sms-t nyitja hiába írok ékezet nélkül :S

Motorola MB525 (Defy) egyéb:SE X10

(#24199) mukika009 válasza gagavectra21 (#24198) üzenetére


mukika009
tag

Go SMS PRO-t töltsd le market-ról :)

Szereti a ti(k) a meggyeeeeettttt....

(#24200) Kr1ssz válasza prodg (#24195) üzenetére


Kr1ssz
csendes tag

Köszönöm szépen, ezzel a módosítással tökéletesen működik! :C
Minden tiszteletem a számodra és köszönöm! :)) :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.