Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4543) Milestone2 válasza bubus66 (#4539) üzenetére


Milestone2
nagyúr

A telefonon belül az Alkalmazások/Szoftverfrissítés/Frissítés ellenőrzése...

Na mindegy, most már értem nagyjából, amiket írtok.

Szeretnék áttérni JB-re, a külső SD-re való telepítés miatt. (Érdekes, hogy van aki szerint gyorsabb és stabilabb a JB, van aki meg vissza akarja csinálni az egészet, mert nála akadozik...pl: darthdenes)

Először megpróbálom az LGMobile Support Tools-sal.

Aztán -ha jól értem- ha így nem sikerült, akkor jöhetnek az offline megoldások: kdz.

Jól értem?

Aztán itt jön a következő zűrzavar. Mi van, ha mégsem jobb, mégsem tetszik, mégsem működik a v20c...? Van aki azt írja simán vissza tudta rakni a v10a-t, van aki meg azt írja véresen szívott vele... Nem értem, hogy lehet ez...

No, mindegy, köszönöm a segítségeket.

Ha valami nem megy úgy is jelentkezem.

A rootolást a garancia miatt egyenlőre hanyagolom, bár darthdenes azt ajánlotta, hogy inkább v10a rootolva, de ettől még nem lehet(ne) a külső SD-re telepíteni, ami JB-vel állítólag megy. Rootolással inkább megvárom, míg nagytudású :R BUBUS66 PETICIÓJÁT ELFOGADJÁK AZ LG-NÉL ÉS MEGNYITJÁK A BOOTLOADERT. :R

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.