Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:16:34

LOGOUT.hu

LG G6 - hozza a kötelezőt, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5051) Balzak83 válasza Gabbbb (#5050) üzenetére


Balzak83
senior tag

Azt miért ne? Kb. Ugyanaz a minőség, talán többször kapcsol be a vaku.

[ Szerkesztve ]

(#5052) Gabbbb válasza Balzak83 (#5051) üzenetére


Gabbbb
senior tag

(Nálam a vaku soha sem kapcsol be.)

Lehet sorolni.

1) Nem stabil
2) Bizonyos -extrém- körülmények között brutál csúnya képhibákat generál, bár bekapcsolt vaku mellett ez a probléma gyanítom még ritkábban jelentkezne csak.
3) Színhelyesség? Mondjuk ezen a verzión nem teszteltem ezt az aspektust sokat a képhibák után.
4) Előnye semmi, amikor van eltérés a másikhoz képest az is szinte mindig negatív, ha képhibák nincsenek, akkor is.
5) Lassú a semmiért.

[ Szerkesztve ]

(#5053) tomboy0013 válasza Gabbbb (#5050) üzenetére


tomboy0013
veterán

Nekem mindig enhanced-en van de még sosem omlott össze.

(#5054) vulnrea


vulnrea
aktív tag

Sziasztok,

Csatlakozom én is a csapathoz. iPhone 7 Plus-t váltott. Utoljára az Arena korszakban használtam LG készüléket, akkor nagyon szerettem a márkát. Most vissza tértem, egyelőre nagyon teszik minden :)

Terra Gold színben választottam, fontos volt számomra a quad-dac hi-fi megléte is.

[ Szerkesztve ]

Oppo Find X6 Pro | Huawei FreeBuds 2 Pro | Huawei Watch Fit 2 Elegant | AMD Ryzen™ 9 3900X | ASRock X570 Taichi | Kingston HyperX FURY 32GB | Samsung Odyssey G7 27" | Sapphire Toxic Radeon RX 6900 XT Extreme Edition

(#5055) #02220288 válasza ofgm (#5017) üzenetére


#02220288
törölt tag

Úgy érzem hogy hozzá kell szólnom a témához! :DD :DDD

Mivel LG G3-at cseréltem G6 ra! ;]

Most beléd fogok kötni ezt most meg mondom! :DD
Nem tudom hogy hány éves vagy és milyen a látásod, de nálad hatalmas nagy probléma van! :N
A g6 kamerája látványosan jobb mint a g3 kamerája. Mindegy milyen képet lövök, minden képen veri a g3-al készült képeket. Ha te ezt máshogy látod szemészet, vagy a telefonodat vidd el a szervízbe, bocsi de ilyen "baromságot" légyszíves ne írjál, ami nem valós! Én szerettem a G3-at a kamerája miatt, több országba is vele örökítettem meg pillanatokat fénykép és videó formájában, de a G6 kamerája egy más szint. Enged meg hogy ezt kijelenthessem mivel nem 20-30 képet videót lőttem vele. Minden téren amúgy jobb teló mint a G3. De ami nekem a legfontosabb az a kamera! És meg érte! :C

(#5056) Diamond500


Diamond500
senior tag

Nekem az az észrevételem hogy a telefon kijelzőjén azért szebbnek tünik a készített kép mint valójában

(#5057) polar-x válasza Diamond500 (#5056) üzenetére


polar-x
tag

Ez így van szerintem minden telefonon! Főleg Samsungon ugye... :D

(#5058) mjani1172 válasza #02220288 (#5055) üzenetére


mjani1172
addikt

Valószínűleg mert újonc vagy, és megvetted életed telefonját, azért próbálsz keményen beszólni. Nem jó.
Lehet más a véleményed írd le nyugodtan, érvelj, de ne személyeskedj, és ne sértegesd a másikat.

[ Szerkesztve ]

(#5059) monti0222w válasza mjani1172 (#5058) üzenetére


monti0222w
addikt

Hangulat jelekkel enyhítette a kijelentéseit, ezért nem hiszem hogy bántó lenne amit írt!

(#5060) Balzak83 válasza monti0222w (#5059) üzenetére


Balzak83
senior tag

Bocs az OFFért, de én az előtted szólóval értek egyet. Ha én azt mondom neked, hogy degenerált vagy, és teszek mellé egy ilyet: :K vagy egy ilyet: ;] attól az még valamilyen szinten sértés marad. Főleg úgy, hogy előtte eléggé le lettek mosva az érvei kamerát illetően, pedig részben igaza volt!

Sajnos többen nem találják meg a módját itt a fórum topikokban, hogy alkalomhoz illeően reagáljanak (a régebbiek tudják, hogy pont ebben a topikban is volt egy hasonló eset, aminek kizárás lett a vége), megtisztelve ezzel másokat. Emiatt pedig sokan inkább be sem néznek többet.

(#5061) asr27


asr27
tag

Szép ez a telefon meg gyors is, de az utóbbi időben, aktívabb használat mellet, nagyon bosszantó, hogy folyamatosan eldobálja a térerőt, meg olyat csinál, hogy van térerő, de se mobilnetes kapcsolat nincs, se nem vagyok elérhető, ha mások hívnak, majd pár perc múlva helyrejön. Másik telefonban ugyanez a sim kártya nem csinálja ezt.

(#5062) vinpilu


vinpilu
senior tag

Sziasztok,

A hátlapon újonnan van egy fólia. Ezt én rajta hagytam, mert egyből tokba került.

Nem emlékeztek, hogy ez a fólia a kamera fölött is van vagy az körbe van vágva? Akárhogy guvasztom a szemem nem látom, hogy lenne rajta.

Azért kérdem, mert vettem "üveget" a kamerára, feltenném, de nem egy fóliára.

(#5063) Diamond500 válasza asr27 (#5061) üzenetére


Diamond500
senior tag

Vidd szervizbe,te vagy az első aki ilyesmire panaszkodik itt

(#5064) Hófaló


Hófaló
csendes újonc

Hello, nem tudtok vlmit hogy mikor várható Oreo frissírés?
:F
A másik, a korábbiakhoz képest egyre gyorsabban merül az aksi, pedig már nem is nyúzom annyira
Mi lehet a probléma? :O
Előre is köszi

Homo proponit, machina disponit. "Ember tervez, gép végez."

(#5065) Gabbbb


Gabbbb
senior tag

December végéig lesz egy biztonsági frissítés EU-ban, ügyfélszolgálat ígérete szerint, mást nem tudok.

(#5066) sbravub válasza Button (#4249) üzenetére


sbravub
csendes tag

Beállítások / Továbi (repülési mód, mobilhálózatok...stb) / Speciális hívás és üzenetváltás / Advanced Calling & Messaging /

Deaktívál

És nem jön több push up noti a nem fogadott kimenő hívásokról.

(#4243) Tulku neked is ugyan ez a válasz

:)

[ Szerkesztve ]

(#5067) gretzky77 válasza Gabbbb (#5065) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia honnan ez az infó? Felhívtad őket?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#5068) vallas


vallas
senior tag

Sziasztok,

Mi volt az ultimate megoldás a nedvesség miatti nem töltésre?

Ma elkezdte játszani, de az a vicc, hogy nem vittem még soha vízbe... max a fürdőbe ha sz...ni mentem, és hívást vártam, de akkor meg ott nem szokott gőzfürdő lenni.... :R :R

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#5069) T0rnad0 válasza vallas (#5068) üzenetére


T0rnad0
addikt

[link]

Z Fold 4

(#5070) vallas válasza T0rnad0 (#5069) üzenetére


vallas
senior tag

THNX
Alkohol nem volt , de a WD-40 bevált fogkefével.... :D :D :D

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#5071) tomboy0013 válasza Gabbbb (#5065) üzenetére


tomboy0013
veterán

Addig állj fél lábon ;]

(#5072) vinpilu válasza sbravub (#5066) üzenetére


vinpilu
senior tag

Ez az, kösz én ki is kapcsoltam.

(#5073) Gabbbb válasza gretzky77 (#5067) üzenetére


Gabbbb
senior tag

Nem, XDA-n, vagy redditen emailezett velük valaki.

(#5074) sajp63


sajp63
tag

Sziasztok.
Vasarlas elott vagyok, ezt a 2 telot nezegetem: LG G6 es Huawei P10 Pro.
Van valakinek tapasztalata ezekkel a telefonokkal?
Melyiket erdemesebb megvenni?
Pro/kontra egyikre, masikra, esetleg mas?
Koszonom

(#5075) gretzky77 válasza sajp63 (#5074) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia a P10 az plus gondolom nem pro?
Tapasztalatom csak P9 plussal van az is egy nagyon szerethető készülék volt! Kérdés,hogy számodra mi a fontos szempont? Kamera? Abban lehet P10-el jobban jársz! Ha fontos a zene akkor quad Dac-os G6! Nekem a 18:9 nagyon bejön illetve a G6 sztem szebb is! Ha számít a vízállóság akkor szintén G6! Elég összetett dolog ez,ezek között neked kell mérlegelned!

Gabbb : köszi

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#5076) sajp63 válasza sajp63 (#5074) üzenetére


sajp63
tag

Koszonom.
Igen P10 Plus, elirtam.

(#5077) sajp63


sajp63
tag

Ebbol mi igaz, eseteleg tapasztalatok?

(#5078) Gabbbb válasza sajp63 (#5077) üzenetére


Gabbbb
senior tag

Nekem a jobbik van szerencsére, így nem tudok nyilatkozni a 0.9-esről.

(#5079) tomboy0013 válasza Gabbbb (#5078) üzenetére


tomboy0013
veterán

Nekem a rosszabbik van természetesen :D

(#5080) Matyi222 válasza sajp63 (#5077) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Nálam is 2.01 HH a fókusztávolság, akkor mi azért vagyunk elégedettek a fotókkal :D

tomboy0013 Nálad 2.09? Valóban létezik ez a különbség?

Már máshol találtam fórumokon beszélgetést, tényleg két verzió van...

[ Szerkesztve ]

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#5081) tomboy0013 válasza Matyi222 (#5080) üzenetére


tomboy0013
veterán

Mivel nincs mihez viszonyítani így nem tudom :D Nekem megfelel, sokat úgysem használom a nyaralós képeim minőségével meg nincs bajom. Ennyi a lényeg.

(#5082) Matyi222 válasza tomboy0013 (#5081) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Azt értem, csak ha megnézed a képek tulajdonságaiban, ott valóban 2.09? Erre lettem volna kíváncsi fáncsi :D

Én mondjuk ritkán fotózgatok, így majdnem mindegy, de most kivételesen ha ez valós, akkor szerencsém volt :P

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#5083) tomboy0013 válasza Matyi222 (#5082) üzenetére


tomboy0013
veterán

Valóban 2.09.

(#5084) gretzky77


gretzky77
veterán

Nekem is 2.01 HH
Akkor elvileg ez a jobb?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#5085) aTe014 válasza Matyi222 (#5082) üzenetére


aTe014
aktív tag

Nekem is 2.09 HH. Lengyel (P4P) régiósom van. Viszont nekem megfelel a képminőség, nem vagyok nagy fotós, néha-néha jön jól a széleslátószög.

i14Pro

(#5086) Matyi222 válasza gretzky77 (#5084) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Elvileg igen.

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#5087) Mike81


Mike81
senior tag

Sziasztok! Valakit esetleg érdekelne dbrand skin? Nekem feleslegessé vált amit rendeltem.

(#5088) gretzky77 válasza Mike81 (#5087) üzenetére


gretzky77
veterán

Privátban elküldöd,milyen mennyi? Köszi

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#5089) Mike81 válasza gretzky77 (#5088) üzenetére


Mike81
senior tag

Ment privát

(#5090) Répafőzelek


Répafőzelek
tag

Sziasztok!

Nagyon szemezek a G6-tal viszont abszolút értetlenül állok az előtt, hogy biztos forrásból egyszerűen nem lehet beszerezni a készüléket. Biztos megírtátok már itt korábban az okokat, próbáltam is előkeríteni, visszaolvastam rengeteg oldalon át, de a választ sajnos nem találtam. Ha esetleg valaki fejből tolja, hogy melyik hozzászólást kellene elolvasnom az légyszi ne kíméljen, persze jöhetnek az olvassvissza, nyisdkiaszemedhülyegyerek hozzászólások is, csípem azokat is. :DDD

Esetleg van valami tuti tippetek, biztos forrásra, ahol érvényes gyártói garit adnak egy független készülék társaságában a megfelelő összeg kifizetése után?

(#5091) gretzky77 válasza Répafőzelek (#5090) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia amennyiben normális GSM boltban veszed ahol kapsz számlát és azon szerepel a készülék imei száma,akkor nincs gond a hivatalos LG szerviz javítja!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#5092) b.petya89


b.petya89
csendes tag

LG válasza a kamerára:

Tisztelt Ügyfelünk!

Köszönjük, hogy levelével ügyfélszolgálatunkat megkereste.

Ilyen két azonos típus között nem fordulhat elő. A jelenség ellenben elképzelhető, mert a szoftververziók okozta különbségek között előfordulhat ilyen. Ezt azért változtathatta a gyártó, mert javította a fókusz gyorsaságát, avagy jobb minőségű képeket lehet vele így csinálni. Azaz a jelenség nem hardveres, hanem szoftveres különbségből adódik. Bízom benne, hogy tudtam segíteni és sikerült megválaszolnom kérdését.

(#5093) Balzak83 válasza b.petya89 (#5092) üzenetére


Balzak83
senior tag

Mivel v10t volt az utolsó hivatalos verzió Európában, ami lassan fél éves már, kizártnak tartom, hogy itt csak szoftveres különbségről legyen szó. Eleve a fókusztávolsághoz nem sok köze van a szoftvernek.

(#5094) Gabbbb válasza b.petya89 (#5092) üzenetére


Gabbbb
senior tag

Ez nyilván hülyeség, mivel a nagylátószögű lencse fixfókuszos :DD
Arról nem is beszélve, hogy a kép közepén a 09-es is nagyjából éles. Érdekes dolog ez, LG is egy marha volt, hogy exifbe beleírta a másik gyújtótávot, mert egyébként simán gyártási szórással lehetett volna magyarázni.

[ Szerkesztve ]

(#5095) b.petya89


b.petya89
csendes tag

Köszönjük, hogy levelével ügyfélszolgálatunkat megkereste.

Itt a kamera szoftverére értettem, mert a telefonéra, elnézését kérem, ha félreérthetően fogalmaztam. Ezt is le tudja ellenőrizni az alkalmazások menüponton belül. Amennyiben itt sem találna eltérést akkor szervizünk megkeresését javasolnánk, mert továbbra is fenntartjuk azt, hogy nem lehet különbség közöttük. Bízom benne, hogy tudtam segíteni.

Ezt is megnéztük és egyezik a kettő!

(#5096) Gabbbb válasza Gabbbb (#5094) üzenetére


Gabbbb
senior tag

Másik dolog meg, jobb esetben RAW nem változik szoftver miatt.

(#5097) b.petya89


b.petya89
csendes tag

(#5098) b.petya89


b.petya89
csendes tag

Vigyem a keszuleket szervizbe, vizsgaltassam be. Ez az utolso valaszuk.... :)

(#5099) Gabbbb


Gabbbb
senior tag

Csak kíváncsiságból kérdezem. Akinek 09-es van, az normál EU-s készülék?

(#5100) polar-x válasza b.petya89 (#5097) üzenetére


polar-x
tag

Sziasztok! Most a G6-nál mit is jelent pontosan hogy 2.01 vagy 2.09? Meg melyik szenzorra vonatkozik ez most? A normál vagy a wide lencse az érintett? Gyakorlatban mit jelentenek ezek a dolgok képminőség terén?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.