Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:16:34

LOGOUT.hu

LG G6 - hozza a kötelezőt, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5651) gretzky77 válasza diane (#5650) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia szerintem beállítások--> alkalmazások és fent a jobb felső sarokban 3 kis pötty ott tudsz alapértelmezett dolgokat állítani!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#5652) ßrainiac


ßrainiac
addikt

36 es fel ora akkun, 3h13m SOT > 8% :DDD

(#5653) Balzak83 válasza diane (#5650) üzenetére


Balzak83
senior tag

Tegyél fel új témát, az átszabja a kinézetet, ha nem jön be gyári (nekem sem, egyébként) Itt nézz körül, nagyon minőségi!

(#5654) #64189184 válasza Balzak83 (#5653) üzenetére


#64189184
törölt tag

Ezek konkrét témák? Nem kell hozzá launcher?

(#5655) 8kati válasza netcobra (#5606) üzenetére


8kati
csendes tag

Neked milyen a nagylátószögű lencséd fókusztávja?

[ Szerkesztve ]

(#5656) Balzak83 válasza #64189184 (#5654) üzenetére


Balzak83
senior tag

Nem, semmi nem kell hozzá. Bekerülnek egyből a gyári témák közé

(#5657) #64189184 válasza Balzak83 (#5656) üzenetére


#64189184
törölt tag

Ránézek,köszönöm :)

(#5658) diane


diane
tag

Mindenkinek köszönöm a segítséget, már csak egy-két kérdés maradt.

Ha be van kapcsolva a két koppintásos ébresztés, akkor ezzel a módszerrel bárki feloldhatja? ugyanis nem kéri utána a mintát, amit beállítottam.
Mert ez úgy lenne logikus, hogy ujjlenyomatnál nem kéri, hiszen az elvileg egyedi, de koppintásnál igen, mert az nem.

Van egy olyan menüpont, hogy időzítő zár, aminek nem tudom mi a funkciója.

Van aki levette a gyári fóliát? Én úgy látom, hogy ez valami műanyag fólia és lehet, hogy ront a kijelző fényességén és színein.

[ Szerkesztve ]

(#5659) tomboy0013


tomboy0013
veterán

A dupla koppintás után is keri a mintát ha be van állítva ujjlenyomat hiszen a duplakopp csak feléleszteni a kijelzőt de be nem jelentkezik. Ha időzítés van beállítva a zároláshoz akkor csak az idő lejárta után zárja le rendesen a telefont azaz ha időn belül koppintasz kétszer akkor még fel tudod oldani minta nélkül, az idő lejárta után már nem. Illetve ha be van kapcsolva a smart lock és mondjuk egy okosóra párosítva van ezen belül akkor sem kér mintát. De akár azt is be lehet állítani a smart lock-kal hogyha otthon vagy ne zárolja a képernyőt.

[ Szerkesztve ]

(#5660) #64189184 válasza diane (#5658) üzenetére


#64189184
törölt tag

"Van aki levette a gyári fóliát? Én úgy látom, hogy ez valami műanyag fólia és lehet, hogy ront a kijelző fényességén és színein."

nálam már nincs fent,sajnálom,mert elég minőségi cuccnak tűnt,
nem látok számottevő különbséget

(#5661) Gabbbb válasza #64189184 (#5660) üzenetére


Gabbbb
senior tag

Nekem az 1.5$-os üvegfólia magasan jobban bevált, mint a gyári.

(#5662) diane válasza tomboy0013 (#5659) üzenetére


diane
tag

Köszi a választ!

Az AOD a nem gyári alkalmazások értesítéseit is kijelzi? gondolok itt viberre, Watsappra vagy nem gyári tárcsázókra.

(#5663) #64189184 válasza diane (#5662) üzenetére


#64189184
törölt tag

Facebook, Messenger, Hangouts, Spotify, időjárás appok ...csak néhány példa ami biztos megy
ezalapján a Viber,whatsapp sem okozhat gondot

(#5661) Gabbbb az üveg mindig jobb :K de gyári fóliához képest szerintem szuper volt

[ Szerkesztve ]

(#5664) Button válasza diane (#5662) üzenetére


Button
aktív tag

a vibert kijelzi, óránként 3%-ért cserébe :DDD

(#5665) Button


Button
aktív tag

valakinek van olyan autós töltője, amivel biztosan megy a quick charge?

én most ezt néztem ki, elvileg QC3-as..
Cellect MPCB-QC3-USB-2.4A

(#5666) n.gab válasza Button (#5665) üzenetére


n.gab
aktív tag

Én ezt használom, de van belőle QC3 is.

(#5667) qwakii


qwakii
csendes tag

Sziasztok! Kb 30cm-er magasról dobott egy pofást a telefon,és darabokban a kijelző! Ennyit a ilyen-olyan szabványokról! :/
De imádjuk a telefont,úgyhogy szerviz lesz a vége...,esetleg nem tudtok egy korrekt szervízest?!

Elöre is köszi! :)

(#5668) Indiant válasza diane (#5658) üzenetére


Indiant
addikt

Tegnap láttam a Hülyevej telót, ami csak és kizárólag ujjlemomatra ébredt. (még a power gombra sem kapcsolt be!)
Semmi értelme az ujjjlenyomat olvasónak, ha utána még mintát kér. Ne kérjen.

(#5669) tomboy0013 válasza Indiant (#5668) üzenetére


tomboy0013
veterán

Az elég érdekes teló lehetett, megnézném melyik teló az amin nem lehet előhozni a zárolási képernyőt ha ujjlenyomat van beállítva.

(#5670) Balzak83 válasza qwakii (#5667) üzenetére


Balzak83
senior tag

Volt rajta bármilyen védelem? Üvegfólia, tok, házi áldás, stb? Csak hogy okuljunk... Én a Váci úti szervizt tanácsolnám, kapsz számlát a javításról, és ha később lesz bármi gondod vele, beázik, vagy beég akkor visszamehetsz reklamálni. Ráadásul ott gyári alkatrészt kapsz, és az a tuti.

[ Szerkesztve ]

(#5671) #64189184 válasza Balzak83 (#5670) üzenetére


#64189184
törölt tag

+1, kitűnő, gyors, profi.

(#5672) qwakii válasza Balzak83 (#5670) üzenetére


qwakii
csendes tag

Áldás az volt rajta bőven! 😀 de semmi más védelem! :( köszike a segítséget! :)

(#5673) gretzky77 válasza Indiant (#5668) üzenetére


gretzky77
veterán

Minden telefonnál kell az ujjlenyomat mellé másik feloldási módot megadni,ez nem LG mánia! Ha netán nem tudod ujjlenyomattal akkor kéri a kódot illetve minden újraindítás esetén kell a kód!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#5674) Indiant válasza gretzky77 (#5673) üzenetére


Indiant
addikt

"Ha netán nem tudod ujjlenyomattal" - ez ugye vicc??!
Elhagytad az ujjaid? - ez az az eset? (ha kesztyűs munkád van, akkor nem állítasz be ujjlenyomatos feloldást, de kesztyűben a mintát sem tudod bevinni)
Akkor nem kell rá ujjlenyomat olvasó. Inkább az infrát ne hagyták volna ki belőle.

[ Szerkesztve ]

(#5675) rdanika válasza Indiant (#5674) üzenetére


rdanika
tag

Vizes, sós ujjak. Csak 2 eset amikor nem vagy nem megbízhatóan müködik a leolvasás... Ès szerintem lenne még ott ahonnan ez jött. Az ujjlenyomat csak egy kényelmi sziolgáltatás. De a pinkód vagy egyéb azonosítási módszer az elsödleges.

Szabad vagyok! -mondta a majom, a rácsnak. Én nem! -mondta a rács, engem majmok köré zártak!

(#5676) gretzky77 válasza Indiant (#5674) üzenetére


gretzky77
veterán

Ha teszem fel elromlik az ujjlenyomat olvasó vagy vizes kézzel nem feltétlen old fel! De mint írtam,ha ujjlenyomat olvasóval oldasz akkor nem kér pin kódot ez csak egy plusz biztosíték és minden gyártó így csinálja!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#5677) tomboy0013 válasza Indiant (#5674) üzenetére


tomboy0013
veterán

Mindig is alap volt a pin vagy a minta ujjlenyomat mellé, nem tudom mi olyan meglepő ezen :F
Ha nem lenne és beadná a kulcsot az ujjlenyomat olvasó akkor mivan? Mindig jó ha van alternatíva, nem véletlenül úgy találták ki...

(#5678) Indiant válasza rdanika (#5675) üzenetére


Indiant
addikt

Vizálló a készülék, tehát vízben is kell(ene) működnie az olvasónak. (szerintem)
gretzky77: szinte minden esetben kér (mintát) , a kivétel ha nem kér (mivel ez a kevesebb)
Nem volt még ujjlenyomat olvasós telefonom. De így nem is látom értelmét.
..és ismét ott vagyunk ,h. nem a tulaj döntheti el, miképp akarja használni a telefonját.
Most épp 2 érintésre old fel, de volt mikor már 1-re is. Hektikus.

(#5679) tomboy0013 válasza Indiant (#5678) üzenetére


tomboy0013
veterán

"Vizálló a készülék, tehát vízben is kell(ene) működnie az olvasónak. (szerintem)"

Hogy függ össze a 2? :F

Ha kér mintát ujjlenyomat mellett akkor nem gyári launchert használsz. De ezt is leírtuk már.
Őszintén szólva nem értem ez azt értetlenkedést a részedről. Ha nem elég érzékeny valószínűleg nem megfelelően adtad meg az ujjlenyomatodat. Vagy hozzá adod mégegyszer ugyanazt az ujjadat és pontosodni fog a dolog. Én a beállításnál körbe tapicskolom az ujjvégem minden pontjánál az ujjlenyomat olvasót és elsőre old bárhogy nyomok rá. De másik telefonnál is ezt csináltam és pontos volt az is. Tehát ha hektikusan működik akkor el kel azon gondolkodni hogy lehet nem a készülékben van a hiba hanem a beviteli módszerben mivel ez az első ilyen készüléked és nem biztos hogy jól csinálod a bevitelt.

[ Szerkesztve ]

(#5680) gretzky77 válasza Indiant (#5678) üzenetére


gretzky77
veterán

Speciel ha befekszem a kádba és kiáztatom magam,nem biztos,hogy ujjlenyomattal ki tudom nyitni,erre gondoltam! Illetve mint tomboy is írja nálad valami nem jó,mert én mindig ujjlenyomattal oldom fel és nem kell utána más,nem kér pin kódot, egyből oldja a telefon! Nálad valami user hiba lesz!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#5681) ktz76 válasza Kacsapecseny (#5587) üzenetére


ktz76
csendes tag

Szia!

2 Vodafone SIM kártyát használtál, vagy független a telefon?

(#5682) Balzak83 válasza Indiant (#5678) üzenetére


Balzak83
senior tag

Mindegyik felvett ujjlenyomatodnál "hektikus" a feloldás? Esetleg próbáld meg újra felvenni őket, olyan volt már nálam, hogy rosszul vettem fel az egyik ujjlenyomatot, és bizonyos pozícióban (pl. ujjhegy érintésnél) egyszerűen nem, vagy csak sokadikra ismerte fel. Lehet, nálad is ilyesmi van. Alapból csak akkor kér a telefon alternatív feloldást, ha bekapcsolás után először oldod fel a telefont, vagy utólag feltelepített app zárolja a kijelzőt. Utána már mindennek egy érintéssel működnie kellene. Sőt, nekem a mobilbank app is ujjlenyomattal old fel, de ugyanez a helyzet a Keepass-al is, nem kérnek pint, vagy mintát.

Ha meg végképp elfogytak az öteletek és nincs változás, akkor factory reset, ha az sem oldja meg, akkor sajnos szerviz.

Vízben pedig nem kell működnie az ujjelnyomat olvasónak, mint ahogy a mikrofont sem tudod használni a víz alatt.

[ Szerkesztve ]

(#5683) Indiant válasza Balzak83 (#5682) üzenetére


Indiant
addikt

Akkor a bálnák énekét sem tudom felvenni?? ;]
Már töröltem és felvettem újra, de kb ugyanaz.
Igaz én duplakoppal szoktam lezárni. (úgyhogy most megpróbálom annélkül)
De én szeretném a duplakoppal lezárni és az ujjlenyomattal feloldani.

(#5684) gretzky77 válasza Indiant (#5683) üzenetére


gretzky77
veterán

Gyári launchert használsz? Ki lett már tárgyalva,hogy nem gyári launcher esetén ha duplakoppal zárolsz akkor nem enged ujjlenyomattal oldani,de a Nova launcher pl ezt írja is mikor beállítod! Vagy a felső értesítő sávon koppintva zárod le,akkor működik rendesen az ujjlenyomattal való feloldás!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#5685) Balzak83 válasza gretzky77 (#5684) üzenetére


Balzak83
senior tag

Igen, valószínű ez lesz itt a gond! Indiant, próbáld meg a gyári kezdőképernyőt visszatenni, és azzal megnézni, van-e változás!

(#5686) Indiant válasza gretzky77 (#5684) üzenetére


Indiant
addikt

Nova-t használok. Tudom ,h. ki lett tárgyalva, de mivel mindig másképp viselkedik, így nem tudtam mihez kötni.
Ma majd megpróbálom megint elérni az egyérintéses feloldást, de ezzel a remek rendszer (rárt bootloader és root hiány) még újra sem szabad indítani a telefont. Nem hogy eseteleg a cache-eket törölni a recovery-ből. :W
Balzak83: van, azzal miniatűr ikonok vannak és nem is lehet nagyítani őket.

[ Szerkesztve ]

(#5687) ßrainiac válasza Indiant (#5686) üzenetére


ßrainiac
addikt

lehet, csak megno a text is xD

(#5688) Indiant válasza ßrainiac (#5687) üzenetére


Indiant
addikt

A gyárival elsőre úgy tűnt, h. ok. (bár azt hiszem a teljesen gyári le van tiltva) A V30-as launcher van fent.
De volt ,h. ez is kért mintát... :F

(#5689) Indiant válasza Indiant (#5688) üzenetére


Indiant
addikt

(#5690) eami válasza Indiant (#5689) üzenetére


eami
addikt

töltő képernyőt? aham.

(#5691) Balzak83 válasza Indiant (#5688) üzenetére


Balzak83
senior tag

Figy! Minden launcher "nem gyári" amit utólag raksz fel (deodexed) Ezért írtam, hogy a gyárit rakd vissza, ne a v30ast, mert azzal ugyanugy nem fog menni. A másik, hogy oké, nem tudsz cache-t törölni, de pont erre való a factory reset. Csinálsz egy full mentést, benyomsz egy fr-t, kipróbálod a duplakoppot, meg ami nem ment aztán visszapakolod a motyót.

(#5692) dkovizoli válasza Indiant (#5686) üzenetére


dkovizoli
addikt

A nova még olyan telón is tudja ezeket, ami gyárilag nemtudja pl a duplakoppos lezárást. Az ujjlenyomatra ébresztést is tudja. Tudom, mert más telefonon használtam pont így, ilyen beállításokkal. A nova premium verziója legalábbis.

(#5693) gretzky77 válasza dkovizoli (#5692) üzenetére


gretzky77
veterán

Tudja a duplakoppost igen de csak úgy,hogy vagy a felső értesítő sávra koppintasz és akkor tudod ujjlenyomattal nyitni! Viszont ha simán a kijelzőn bárhol koppintasz akkor ujjlenyomattal nem tudod nyitni erre figyelmeztet is! De az is igaz,hogyha késleltetéssel állítod be a kijelzőlezárást ( először csak elsötétíti és kicsivel később zárja le ténylegesen) akkor lehet ujjlenyomattal oldani! Kicsit kompromisszumos,legalábbis szerintem!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#5694) Balzak83 válasza gretzky77 (#5693) üzenetére


Balzak83
senior tag

6.0-ig áll az, amit ír, csak a prime kell hozzá

[ Szerkesztve ]

(#5695) gretzky77 válasza Balzak83 (#5694) üzenetére


gretzky77
veterán

Nekem is Prime van 6.0-áig ment rendesen a duplakoppos zárás? Ezt nem tudtam,bocs

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#5696) Indiant válasza eami (#5690) üzenetére


Indiant
addikt

eami: ? bekapcsolt állapotban miért van töltő képernyő???? (iszonyat bosszantó, hogy 5mpként felébreszti a telefont ) Hogy lehet kikapcsolni? (Megesküdnék rá, hogy korábban nem csinálta)
Balzak83: értem én, de akkor azt magyarázd meg, h. az esetek nagy többségében
miért működik vele, ha ez is külső (bár erre azért nem esküdnék). A FR-t nem erőltetném, pláne hogy a TB-t sem tudom használni a progik lementésére. Amúgy mivel kellene full mentést csinálni? (én recovery-vel szoktam)
dkovizoli: Na pont ez az. Prime ez is.(hivatalos)
gretzky77: az az 5mp van beállítva..és mégsem úgy működik.

(#5697) Balzak83 válasza Indiant (#5696) üzenetére


Balzak83
senior tag

Nem kell Titanium feltétlen. Az LG Switch is bőven jó, ott van a beállítások menüben. Elmolyol egy ideig az biztos, de meglesz mindened, beállításokkal együtt, még a wifi jelszavak is megmaradnak, sim beállítások, híváslista, üzenetek. 1-2 app nem fog rendben működni, de az adattörlés meg fogja oldani azt is. Én arra gyanakszom, hogy ott nálad valami összeakadt, vagy csúnyán átállított valamit. Nem tudom, mik vannak fent nálad, de simán lehet, hogy két app egyedi beállíásokat alkalmaz kijelző zárolásra, és emiatt van az egész. Ezt meg szerintem csak a Gyári visszaállítás pucolja ki.

(#5698) eami válasza Indiant (#5696) üzenetére


eami
addikt

facebook által írt alkalmazások híresen problémásak. töröld az instát ;)

(#5699) Indiant válasza Indiant (#5696) üzenetére


Indiant
addikt

eami: Most az asztalon is csinálja ezt a körös képernyőt, pedig se vezetékes, se vezeték nélküli töltés sincs a közelében. (hogy került képbe az Insta??) :Y
Balzak83: a legfőbb gond,h. a zárképernyőt nem lehet letiltani. . LG Mobile Switch-re gondolsz? Ez nálam fájltranszfert mutat és nem backupot.
A gyári időjárás appban nektek sincs Auto a frissítésnél?

[ Szerkesztve ]

(#5700) Indiant válasza Indiant (#5699) üzenetére


Indiant
addikt

..megvan. De azt írja ,h. FR-nél törlődik a mentés. (remekül ki van találva)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.