Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:16:34

LOGOUT.hu

LG G6 - hozza a kötelezőt, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5601) espi38 válasza #64189184 (#5600) üzenetére


espi38
őstag

Szia!
Köszönöm a gyors válaszodat,akkor próbálkozom a playen hátha valamelyik hozza a kötelezőt:)))

(#5602) Balance23


Balance23
csendes újonc

Sziasztok, tudna feltölteni valaki összehasonlító fényképeket gyári automóddall és portolt google camerával készített képekről? megköszönném:)

(#5603) Indiant válasza #64189184 (#5600) üzenetére


Indiant
addikt

Az a baj ,h. a gyári sem hozza.

(#5604) babosmiki válasza espi38 (#5599) üzenetére


babosmiki
addikt

Root-olni kell hozzá a készüléket, onnantól bármit ki lehet nyerni belőle..

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#5605) #64189184 válasza Indiant (#5603) üzenetére


#64189184
törölt tag

őszintén, nekem semmi bajom nincsen vele, sőt...
nyilván nincs (még) olyan fejlett, mint a Samsungé, de abszolút rendben van.
Jobban szeretem, mint a ledet.

(#5606) netcobra


netcobra
csendes tag

Sziasztok!

Mivel sok tapasztalat nem hangzott még el a G6+ modellel kapcsolatban, itt is leírom, más ne fürödjön be vele. A G6+ dual sim modell (http://www.lg.com/hk_en/mobile-phone/lg-H870DSU-Blue-128GB) nem tudja a vezeték nélküli töltést, próbáltam 4 féle töltővel (samsung, trust, stb.), de jobban megnézve a hivatalos leírásban sincs benne. Ugyanazokkal a töltőkkel asszony s8-a simán ment, a G6+ dual meg sem mukkant. Ez van.

Egyébként megállapítom most már fél év használat után, hogy ez a telefon munkaeszköznek hibátlan, nagyon jól bírja az akksi, szép képeket lő, gyors és masszív. Kamera lencse úgy látszik ezeknél nem karcolódik (enyém makulátlan, pedig nem vigyázok rá), a hozzá adott B&O füles a QuadDac-al pedig gyönyőrűen szól.

[ Szerkesztve ]

(#5607) Indiant válasza #64189184 (#5605) üzenetére


Indiant
addikt

..de neked már volt android frissítésed. Nekem a 10a-n semmi nem látszik belőle. A fényesítés gomb meg dísznek van.

(#5608) babosmiki válasza netcobra (#5606) üzenetére


babosmiki
addikt

Már többször leírtuk, és az összefoglalóba is beleraktam anno, hogy csak az amerikai modellekben van vezeték nélküli töltés.

[ Szerkesztve ]

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#5609) netcobra válasza babosmiki (#5608) üzenetére


netcobra
csendes tag

Akkor bocs. Bár én még az összefoglalóban most sem látom, ugyanis a G6+ (PLUS)-ról beszéltem, a G6+ról pedig eddig is mindenhol azt írták, hogy belekerült a vezeték nélküli töltés, gyakorlatilag pedig nem, legalábbis a dual simes modellbe biztosan nem. Ebből tudtommal egyféle, dél koreai verzió van csak (LG H870 DSU)

(#5610) tomboy0013 válasza Indiant (#5607) üzenetére


tomboy0013
veterán

Az hogy lehet, hogy V10a-n vagy még mindig?
Amúgy én sem értem mi a problémád az AoD-dal, nekem május óta rendesen működik, a világos beállítással pedig világos is volt mindig.

(#5611) aTe014 válasza Indiant (#5607) üzenetére


aTe014
aktív tag

"Segíts magadon, Isten is megsegít":
Manuális szoftverfrissítési segéd

bár nem tudom, hogy EU-s készüléked van-e...

i14Pro

(#5612) diane


diane
tag

Sziasztok!

Fel lehet-e tenni a telefonra a TWRP-t és ha igen, akkor hogyan? Az összefoglalós link nem él.
Aki ért hozzá,feltehetné az összefoglalóba szájbarágós formában. :)

(#5613) Matyi222 válasza diane (#5612) üzenetére


Matyi222
aktív tag

XDA-n van egy, biztos működik.

LG G6 TWRP

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#5614) bajnokpityu


bajnokpityu
félisten

Mit vettetek észre 10t vs 11 között? OTA nem jött még nekem se frissités, maga a teló hibátlan, sok kedvem sincs újrapakolászni a dolgokat

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#5615) #64189184 válasza bajnokpityu (#5614) üzenetére


#64189184
törölt tag

Semmit.

(#5616) mjani1172 válasza ßrainiac (#5498) üzenetére


mjani1172
addikt

Ahogy az LG megjelenik egy piacon lehet az 1,5 év is! :)

(#5617) tomboy0013 válasza mjani1172 (#5616) üzenetére


tomboy0013
veterán

Milyen piacon csúszott 1 évet LG telefon? Meg mihez képest?

(#5618) Diamond500 válasza tomboy0013 (#5617) üzenetére


Diamond500
senior tag

Szerintem a V30-ra gondolt, nem kapkodta el az LG

(#5619) mjani1172 válasza Diamond500 (#5618) üzenetére


mjani1172
addikt

:R
Így igaz!

[ Szerkesztve ]

(#5620) babosmiki válasza netcobra (#5609) üzenetére


babosmiki
addikt

Itt: [link] is az van írva, hogy a plusz-ba sem kerül mindenhol bele a töltés, regionálisan változó, igaz az nincs benne, hogy hol tették bele. :R

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#5621) tomboy0013 válasza Diamond500 (#5618) üzenetére


tomboy0013
veterán

LG-t írt nem V30-at. Azért nem kell túlzásokba esni mert az maximum flame keltésre jó. Azt meg sehol sem díjazzák.

(#5622) 8kati válasza netcobra (#5606) üzenetére


8kati
csendes tag

Akkor most még jobban összezavarodtam :) Ha dualt veszek 128gb ost, akkor az csak ázsiai lehet? De, ha kisebbet , akkor tudok venni Eu-st? Ha pedig Eu-st veszek , azoknak karcolódik a lencséjük? Most Jó lenne dönteni, segítenének ? Ki hol javasolja megvenni? Ha itt egyáltalán lehet és nem számít reklámnak. A G4 dual -ban az is jobb, h ott lehet 2db sim karit, és SD-t is egyszerre, azért ez sztem nagyon béna a G6-ban :( akkor minimum 64 gb-ost kell vegyek dualból..

(#5623) Gabbbb válasza 8kati (#5622) üzenetére


Gabbbb
senior tag

dualos telefonok 99%-ánál sd nem megy 2. simmel.

(#5624) mjani1172 válasza tomboy0013 (#5621) üzenetére


mjani1172
addikt

Ne erölködj. Inkább nézd meg ki gyártja a V30 - at.
Ha megvan, akkor gondolkodj hogy miért írtam.
Szánalmas, amikor valaki mindenbe bele akar kötni.

(#5625) tomboy0013 válasza mjani1172 (#5624) üzenetére


tomboy0013
veterán

Az a szánalmas hogy neked folyton sikerül valami flame keltő dolgot írni. Aztán meg te vagy felháborodva. :N Erre sem lett volna semmi szükség de neked muszáj volt most is egy 150-nel ezelőtti kommentre olyan dolgot írni aminek semmi köze a G6-hoz,
ellenben újra odaszúrhatsz. Gratulálok. Fejezd már be a topik állandó szemetelését légy oly kedves, már nem egyszer lett szólva emiatt.

[ Szerkesztve ]

(#5626) mjani1172 válasza tomboy0013 (#5625) üzenetére


mjani1172
addikt

Hozzászólásom egy kis "fricska" volt. Nem sértette a fórum szabályzatát,és nem volt személyeskedő sem sértő. Amennyiben valakit zavart, jön a moderátor és intézkedik.
Viszont, hogy te állandóan megmondod mindenkinek mit írhat az már valóban bántó. Ha nem tetszik egy hozzászólás, átléped vagy intézkedsz.
Ha zavar hogy más is ír, hozz létre egy zárt fb csoportot.
Részemről vége tied a pálya.

[ Szerkesztve ]

(#5627) tomboy0013 válasza mjani1172 (#5626) üzenetére


tomboy0013
veterán

Te sosem tanulsz az már biztos, ismer már szerintem mindenki. Ha LG-ről van szó akkor csak a flameléshez értesz. Költői kérdés: Amennyien megszóltak már téged emiatt esetleg nem lenne egyszerűbb a dolog ha próbálnád tudatosan kerülni a "fricskákat"? Pusztán jól eső belső melegség késztet arra hogy ezt csináld. Ha gondolkodnál is ilyenek előtt akkor például erre a beszélgetésre sem lenne semmi szükség. Bár gyanítom pont ez volt a célod.

(#5628) Indiant válasza tomboy0013 (#5610) üzenetére


Indiant
addikt

Úgy ,h. semmilyen módon nincs rá frissítés.
Kösz a tippet, de az US997U-ra nincs semmilyen rom.
Az aod-al pedig az a bajom ,h. nem lehet konfigolni, nem mozog és eddig az aláírás is be volt kapcsolva (úgy használhatatlan). A "világosabb kijelző" -re pedig semmi nem változik.

(#5629) #64189184 válasza Indiant (#5628) üzenetére


#64189184
törölt tag

Mit jelent, hogy az aláírás is be volt kapcsolva? Te választod ki mit jelenítsen meg, nem?

Ezt a "Világosabb kijelző" dolgot bevallom soha nem használtam (egyszerűen nem volt rá szükség), de most, hogy mondtad bekapcsoltam és tény, én sem látok különbséget

[ Szerkesztve ]

(#5630) Indiant válasza #64189184 (#5629) üzenetére


Indiant
addikt

Azt jelenti amit olvastál. Persze én kapcsoltam be, de ettől az óra még kisebb lesz és nem is látszik.
(a G5-nél láttam ,h. bold az AOD betűtípusa, ebből még ezt is kispórolták. A V30-é pedig remek, de 2x annyiba kerül)
Ha esetleg valakinek sikerült a Taskeres beállítás, az segíthetne. (xda)

[ Szerkesztve ]

(#5631) netcobra válasza 8kati (#5622) üzenetére


netcobra
csendes tag

Szia!

Én G6+ dual-ról beszélek, abból tudtommal nincs kisebb, hogy milyen verziók vannak, abban én is kicsit összezavarodtam, de akárhogy keresem, én csak a dél koreait látom (pl usa amazonon is azt árulják), úgyhogy én még mindig kitartok amellett, hogy ebből csak egyféle, koreai változat van. két sim+sd-t nem próbáltam, nekem így is van 70 Gb szabad helyem..:)

Hogy ilyet hol veszel, arra sok variáció nincs, nem sok helyen árulják:

https://www.arukereso.hu/mobiltelefon-c3277/lg/g6-plus-128gb-dual-p377605797/

(#5632) Matyi222 válasza netcobra (#5631) üzenetére


Matyi222
aktív tag

2018-ban még mindig nem megy a link csatolása? ;] :DD

LG G6 Plus

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#5633) st3v3np3t3r válasza Indiant (#5628) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

link
van firmware US997U-ra... érdeklődni kell :)
mellesleg lg bridge-ből kimenthető a firmware ;)

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#5634) diane


diane
tag

Sziasztok!

Lenne pár kérdésem.

1. Létezik az, hogy az arcfelismerő annyira rossz, hogy 10-ből 9x nem old fel?
Hogyan lehet az arcot újra felvenni?

2. Az ujjlenyomatolvasót lehet-e úgy használni, hogy nem kell utána még mintát, kódot, vagy akármit beírni és ha igen, hogyan? Mert így semmi értelme.

3. A telefon bontatlan dobozban jött, a gsm. bolt által kiállított garancialevéllel, ami a hivatalos telemax szervizbe szól, de a készülék koreából száramzik. Akkor javítja a szervíz garanciában vagy nem?
32 GB-os H870 made in korea.

4. A kijelzővel lehet-e csinálni valamit, mert olyan fakó és "kontraszttalan", hogy na. A Sony xperia z3 telefonom kijelzője sokkal szebb, pedig alacsonyabb a ppi és össze-vissza szidták annak idején, hogy fakó és kékesek a színek.

Egyenlőre csak a kamerában jobb, az meg nem biztos, hogy megér 120.000.-ft-ot.

(#5635) #64189184 válasza diane (#5634) üzenetére


#64189184
törölt tag

Szerintem minden G6 Koreában készül,meg az LG úgy általában
ettől függetlenül a H870 EU verzió,amit vihetsz gariztatni.

(#5636) aTe014 válasza diane (#5634) üzenetére


aTe014
aktív tag

1. Kipróbáltam az arcfelismerőt, nekem működik rendesen irodai fényviszonyok között. Törléshez: megadod a PIN kódot, majd Arckép törlése, és utána újra hozzáadod.

2. Az ujjlenyomatolvasó úgy működik, hogy még benyomni sem kell, nemhogy egyéb dolgokat megadni...nem tudom, nálad mi lehet a hiba, próbálj meg több ujjat hozzáadni!

i14Pro

(#5637) JoeCockBill válasza diane (#5634) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

custom launcher miatt kér kódot. új android feature. (hogy rohadjanak meg)
színre pedig komfort nézet. mondjuk ez csak a színhőmérsékleten segít, de némileg jobb

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#5638) aTe014 válasza diane (#5634) üzenetére


aTe014
aktív tag

Ja igen, ha nem a gyári launcher-t használod, úgy gond lehet az ujjlenyomatos feloldással, ahogy JoeCockBill írta.

i14Pro

(#5639) diane válasza #64189184 (#5635) üzenetére


diane
tag

Oké, összekevertem a szezont a fazonnal :)

(#5640) #64189184 válasza aTe014 (#5638) üzenetére


#64189184
törölt tag

Két napja Novával még ment,gond nélkül.

(#5641) diane válasza Matyi222 (#5613) üzenetére


diane
tag

Sajnos itt is ismeretlen oldalra megy ha le akarom tölteni, meg aztán ez alapján a google fordítás alapján sose raknám fel.
Aki már feltette, az leírhatná hogyan kell és it kell letölteni hozzá.

(#5642) ßrainiac


ßrainiac
addikt

9 es fel ora akkun, 1 ora SOT > 78%

Phone idle a legnagyobb fogyaszto.

(#5643) #64189184 válasza ßrainiac (#5642) üzenetére


#64189184
törölt tag

Közel 16 óra van jelenleg az akksiban ,3 és fél óra sot ,37%

(#5644) ßrainiac válasza #64189184 (#5643) üzenetére


ßrainiac
addikt

27 es fel ora akkun, 2h13m SOT > 44%

Lehet, atallok a manualis fenyero szabalyzasra.

[ Szerkesztve ]

(#5645) Doosa


Doosa
aktív tag

Ahogy ígértem készítettem egy hosszabb tesztet a fullHD-ra visszatekert felbontásról amit itt mutattam be.

Negatívumok:
-Sajnos nincs AoD
-Az alkalmazásváltóban az előképek az ablakukon belül nagyításban vannak. Szerintem nem zavaró, de kicsit hülyén néz ki.

Pozitívumok:
-Görgetés és animáció sebessége érezhetően javult. "Kis" túlzással olyan mint amikor 30 helyett 60 fps-es videót nézel. Csak itt szerintem a 25 gyorsul 35-40 -re.
-Érezhetően lecsökken a válaszidő. Kicsit szőrszál hasogatás, de ha kipróbáljátok, hogy fel le rángattok egy lapot, akkor látjátok hogy hogy le van maradva a kép az ujjatokhoz képest. Ez a lemaradás fullHD felbontáson kisebb.
-Néhány alkalmazás nem lett optimalizálva 1440p -re és nagyon aprók bennük a feliratok, ez fullHD esetén nem jelentkezik.
-FB messenger nem laggol. Ahogy olvastam nem csak nálam jelentkezik ezen a telefonon az hogy a Messenger-ben az üzenetek görgetése nagyon szaggat. Ez fullHD n egyáltalán nem jelentkezik.

Ami nem változott:
-Az aksi időben semmilyen változást nem tapasztaltam.
-"A vizuális élmény." Több ismerősömmel egybehangzóan azt állapítottuk meg, hogy nagyon nehéz különbséget tenni a képminőségek között. Nappali fényben utcán kézben tartva szinte lehetetlen, beltéren megfelelő fényviszonyokban ha tudatosan keresed a különbséget akkor megmondható.

Melyiket használnám hosszú távon?
Hiányzott az AoD, ezért vissza váltottam 1440p -re. De már 5 nap után kezdenek nagyon zavarni a mikro laggok, Messenger stb.. Úgy hogy most megoldást keresek az AoD -ra, ha összejön akkor szerintem nem kérdés, hogy a fullHD felbontás való ennek a telefonnak.

(#5646) tomboy0013 válasza Doosa (#5645) üzenetére


tomboy0013
veterán

Köszönjük a tesztet. Én is kipróbáltam a dolgot rövid ideig, de nekem pl nem tűnt fel hogy jobb lenne a felhasználói élmény és emelett az AoD hiányzott, plusz a zárolási képernyő értesítései lecsúsztak a képernyő alsó harmadára. És amit te is említettél, az alkalmazás váltó előképében a elemek is nagyobbak lettek ami hülyén néz ki. Amire kíváncsi voltam az az akku idő de az sem javult ezek szerint. Sok a kompromisszum nagyjából a semmiért.

[ Szerkesztve ]

(#5647) st3v3np3t3r válasza Doosa (#5645) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Az AoD valószínűleg,sőt tuti biztos hogy azért nem megy,mivel nincs benne a FullHD grafikai forrás,kizárólag 2K/QHD...

Plusz, a grafikai megjelenítesi hibák,amiket tomboy említ szintén hasonlóan ennek tudható be szerintem...

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#5648) diane


diane
tag

Ha nem a gyári tárcsázót és névjegyzéket használom, hogyan tudom alapértelmezetté tenni?

(#5649) vinpilu válasza diane (#5648) üzenetére


vinpilu
senior tag

Beállítások --> Kezdőképernyő.
Itt tudsz választani, hogy mondjuk Nova helyett mi induljon, aztán ha az LG cuccát választod, akkor feldobja majd a kérdést is, hogy legyen-e alapértelmezett.

Szerk.: ja bocs, azt hittem vissza akarsz állni...
Ha home gombot nyomsz nem kérdezi meg mivel töltse be?

[ Szerkesztve ]

(#5650) diane válasza vinpilu (#5649) üzenetére


diane
tag

A gyári launchert használom, de másik tárcsázót szeretnék használni, mert a gyári nem tetszik.
Fel is telepítettem egyet, de nem tudom beállítani alapértelmezettnek.Tehát, ha a feltelepített alkalmazáson keresztül telefonálok, akkor is a gyári kinézet jelenik meg, nem kérdezi meg egyik sem, hogy melyik legyen az alapértelmezett.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.