Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:16:34

LOGOUT.hu

LG G6 - hozza a kötelezőt, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5701) eami válasza Indiant (#5699) üzenetére


eami
addikt

nem az "Instagr..." tölt épp a képernyőmentéseden :F

(#5702) Indiant válasza eami (#5701) üzenetére


Indiant
addikt

Nem. Oda az éppen lévő értesítéseket írja be amíg a kör körbemegy.

(#5703) dkovizoli válasza Balzak83 (#5694) üzenetére


dkovizoli
addikt

Egy héttel ezelőtt még tutira ment az s8+-on. Igaz prime verzió és valóban van néhány másodperc késltetés. Azon nem sűrűn van 6.0
Az lg-n meg megy a gyári launcher. Csak azért írtam, ha valaki cserélné a launchert mégis.

[ Szerkesztve ]

(#5704) Gabbbb válasza Indiant (#5700) üzenetére


Gabbbb
senior tag

SD kártyára mentesz és kiveszed addig, ha ettől félsz.

(#5705) Optika01


Optika01
tag

Sziasztok!
Használja valaki a G6-ot Garmin Fenix3HR órával? Nekem a szinkronizációval vannak gondok. Pár napig működött minden , de most kapcsolódva van az óra, de nem szinkronizál. Illetve ha csatlakozik most még is, akkor 10-20%-ot is merít a telefonon. :-(
üdv:

[ Szerkesztve ]

Optika

(#5706) Balzak83 válasza dkovizoli (#5703) üzenetére


Balzak83
senior tag

Erről már írtam korábban. Most hogy utánaolvastam, azt írják, a zsarolóvírusok miatt került bele, hogy ne legyen appoknak hozzáférése a feloldáshoz.

(#5707) Diamond500


Diamond500
senior tag

Neten én olvastam, hogy van megoldás hogy menjen Novaval az újlenyomat, csak nem találom a könyvjelzőmben a linket..valami Tasker progi kell hozzá.

(#5708) Laca0


Laca0
addikt

Sziasztok!

Dual sim-esektől kérdezem, ha az egyik vonalon beszélnek, akkor jelzi a másik vonal bejövő hívását?
Át lehet váltani a hívások között?

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#5709) vinpilu válasza Laca0 (#5708) üzenetére


vinpilu
senior tag

Nekem nem dual, de ha jól látom csak dual stand-by a G6, a másik hívás jelzéséhez dual active kellene.

[ Szerkesztve ]

(#5710) Laca0 válasza vinpilu (#5709) üzenetére


Laca0
addikt

Ezért kérdeztem olyantól, akinek dual sim-es van, mert elméletben tényleg csak standby, de pl. Berger92 itt a topicban ezt írta korábban:
"Dual Sim funckiók: Nem tudom a konkurencia mire képes, de nagyon szépen, átláthatón megoldották. Váltogathatsz akár gyors gombbal is, telefonálhatsz egyszerre velük."
Bár az "egyszerre velük" csak 3-as konferenciával valósulna meg, egyáltalán nem tartom kizártnak, hogy váltogatni lehessen a 2 vonal között.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#5711) dkovizoli válasza Balzak83 (#5706) üzenetére


dkovizoli
addikt

Én nem bánom mi miatt rakták bele. Ha ez miatt, jól tették. Lényeg, hogy működik. Az a pár másodperc meg engem nem zavart. 😊

[ Szerkesztve ]

(#5712) dkovizoli válasza Diamond500 (#5707) üzenetére


dkovizoli
addikt

Biztos nem kell.

(#5713) Enokh29


Enokh29
csendes újonc

Üdvözletem a fórumozóknak!

Én is LG G6 tulaj vagyok. Eddig a telefonnal meg vagyok elégedve.

Mivel ez az első olyan telefonom amiben zárt akkumulátor van, ezért ezzel kapcsolatban lenne egy pár kérdésem.
A telefont van hogy 1 nap többször is töltöm, szinte ezt használom már a számítógép helyett is. Így nagyon igénybe van véve nálam. :D (Böngészés, olvasás, játék, videók stb...)

- Egy ilyen telefon akkumulátor cseréje milyen árban megy körülbelül?
- Hol érdemes cseréltetni? (Márka szervíznél inkább?)
- A vízállóságot ilyenkor bukja a telefon?

Válaszokat előre is köszönöm. :)

(#5714) Balzak83 válasza Enokh29 (#5713) üzenetére


Balzak83
senior tag

De nincs még egy éves sem a telefon? Miért kell bele új akku? Ha nagyon merül, akkor először hiba keresés, utána érdemes szervizbe menni. Kb. 400 töltési ciklust el kell, hogy viseljen, ha kímélve van, ennek akár a 10x-e sem lehetetlen. Ne merítsd le teljesen, már 30%nál mehet töltőre. Ha megoldható ne tokban töltsd, jobban melegszik, ami nem jó. Ennyi. Ha mégis akku lesz, akkor gariban cserélni fogják. Simán lehet, hogy zárlatos, korábbi LG telefonjaimon is ez probléma volt. Anyagárat nem tudok, a G4 akkuja 4500ft volt. De ennél lesz munkadíj is. Vízállóságról meg a Váci úton többet tudnak mondani. Írj nekik chaten.

(#5715) Gabbbb válasza Enokh29 (#5713) üzenetére


Gabbbb
senior tag

Ha naponta 2x töltöd, akkor is ki kell húzzon két évet, nyilván a végére ilyen extrém esetben kb. csak 65-70%-a marad az eredeti kapacitásnak, de akkor is NAGYON ritka, hogy aksit kell cserélni, ha nincs valamilyen gyári hiba.

(#5716) Enokh29


Enokh29
csendes újonc

Köszönöm a válaszokat. :)

Az akkumulátorral nincs semmi gond eddig, csak kiváncsi voltam hogy mibe megy egy ilyen zárt akkumulátor cseréje. (A telefont decemberbe vettem)
Napi 2 töltés az minimum, eléggé használom a telefont. :D
Tokot nem használok hozzá, ront az esztétikán. :DDD
(Mondjuk vettem hozzá egy szilikont, de csak 1 hétig használtam vele kb.)
Nem ugyan az a telefon megjelenése, és a kezem is megszokta már így a fogását. ;]

A telefonon volt rajta nektek üvegfólia alapból? (Kijelzőn)
Mert az enyémen olyan mintha üveg lenne, és nem gyári fólia.
Az eladó szerint üveg.
Csak meglepődtem ezen, telefon kibontásánál. :Y

[ Szerkesztve ]

(#5717) gretzky77 válasza Enokh29 (#5716) üzenetére


gretzky77
veterán

Új volt a telefon amikor vetted? Gyárilag sztem nincs rajta üvegfólia! Én is nagyon sokat használom,de a napi 2 töltés sztem nem normális!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#5718) Gabbbb válasza gretzky77 (#5717) üzenetére


Gabbbb
senior tag

Ha a napi program 16 óra candy crush, ahhoz akár 4x is fel kell tölteni, ami teljesen normális :D

(#5719) Indiant válasza Enokh29 (#5716) üzenetére


Indiant
addikt

Gyárilag nincs rajta üveg fólia, csak egy sima feliratokkal.
Ha üveg van rajta, akkor nem új.

(#5720) Indiant


Indiant
addikt

Nos egy kis beszámoló az FR utánról. A telefon 2 érintésre felold az ujjlenyomat olvasóval.
De amin igazán meglepődtem, hogy az AOD jobban működik. Világosabb. (szerintem még az említett kapcsoló is működik) Több mindent kijelez. De sajnos testreszabni még mindig nem lehet.
LG-t kérdeztem frissítés ügyében, de a szolgáltatóra mutogat. (ami érdekes egy szolgáltatótól független telefon esetében)

(#5721) Enokh29 válasza Indiant (#5719) üzenetére


Enokh29
csendes újonc

Vodafonenál vettem. A dobozról a cimkét előttem vágták fel. (Amivel le van ragasztva a doboz)
Tudom hogy ez nem jelent semmit, de nem is tudtam hova tenni így a dolgot. :Y

(#5722) Laca0 válasza Enokh29 (#5721) üzenetére


Laca0
addikt

Ennek a topicnak a vezércikkében is az szerepel, hogy nagyon jó a gyári fólia, ami rajta van a telefonon.
Tehát szerintem 2 féle csomagolása van ennek a telefonnak. Az egyik a szolgáltatós, szakboltos, 1 sim-es full csomag védőfóliával, és van az összes többi, ami nem érdemelt fóliát... :F

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#5723) Enokh29 válasza Laca0 (#5722) üzenetére


Enokh29
csendes újonc

Most néztem a cikket, és a második oldalon "ezüst" színben ugyan az a fólia van rajta mint nekem. Nekem azt mondta az eladó hogy szerinte biztos hogy üveg. A telefonon semmilyen külsérelminyom nekem nem volt. Szóval újnak nézett ki nagyon is.

A kétféle csomagolással egyet értek, mert youtube-on sok unboxingos videóban csupasz a kijelző teljesen, csak a meg szokott írásos fólia van rajta.

[ Szerkesztve ]

(#5724) vallas válasza Enokh29 (#5721) üzenetére


vallas
senior tag

Nekem is Vodás, és még rajta van a gyári fólia, szerintem nem üveg, inkább egy kicsit vastagabb fólia, de jól bírja, én rajta hagyom, amíg nem kezd leválni, de eddig bírja a gyűrődést.

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#5725) Enokh29 válasza gretzky77 (#5717) üzenetére


Enokh29
csendes újonc

3-4 órát szoktam vele multizni általában haverommal (Rules of Surivial), de hétvégén van amikor össze jön 6-8 óra is. :DDD

Merülni is kb úgy merül mint az S8+ plusz, egy kicsivel szerintem gyorsabban feltöltődik. (haveromnak s8+ van, ő azzal nyomja) :D
Kb. 29-35 % ig megyek le általában, utána töltő csurig! :)

(#5726) #64189184 válasza vallas (#5724) üzenetére


#64189184
törölt tag

:K így van,nem üveg,de kitűnő minőségű a gyári fólia.

(#5727) diane


diane
tag

Sziasztok!

Nagyon idegesít, hogy a gyári tárcsázó kimenő és bejövő híváskor is csak egy kis körben jeleníti meg a névjegy fényképet.
Ezért letöltöttem egy másik dialert a play-ről, de hiába állítom minden létező módon alapértelmezettnek, akkor is ugyanúgy jeleníti meg.

Ezzel szórakozok már egész héten, de sehogy nem jó. Azért fontos nekem, mert nem látok túl jól.
A letöltött tárcsázót használtam az előző telefonomon is, ott működött.

(#5728) soundman1


soundman1
senior tag

Megjött Kínából a flip tokom szürkében és feketében. Olyan mint a gyári, alig látható esztétikai hibák vannak rajta. Amúgy a valóságban még szebb, mint a képeken.
Az eladó fotóin is világosnak tartottam a szürke színű tokot, élőben még inkább. A fekete szerintem férfiasabb, a szürke nőiesebb megjelenésű.
Mágnes helyett a közelségérzekelő zárja a képernyőt, így akkor megy csak az AOD, ha nyitva hagyom az asztalon. A tok sajnos nagyon fed, így az AOD alig olvasható rajta. Egy kicsit másképp, nagyobb értesítéseket jelenít meg üzenet érkezésekor, mint az AOD-n. A tokon keresztül felvehető a hívás, de az emeléssel történő felvétel nem működik. Gondoltam megosztom hátha valakit érdekel.

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#5729) soundman1


soundman1
senior tag

Felraktam a teljes kijező kihasználásához a Backbutton helyett a JTouch appot (előző hsz-ban linkelt képeken látható). Pillanatok alatt átálltam, még utolsó alkalmazásváltó funkció is van benne. Marha kényelmes, mert mindig ugyan oda kell nyúlni és a gesztus szerinti funkciók nekem bőven elegendőek. Fekvő módban hide-ba lehet rakni, így youtube-nál sem zavar be a képbe, mint a Backbutton.
Még jobb lenne a Navigation Layer app, mert ez teljesen láthatatlan, de rég nincs fejlesztve, ezért állandóan kifagy.

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#5730) eami válasza soundman1 (#5728) üzenetére


eami
addikt

nekem is van egy ilyen (kipróbáltam amikor megjött azóta sem használom), de az kicsit erősnek hangzik hogy olyan mint a gyári :N

(#5731) Button válasza n.gab (#5666) üzenetére


Button
aktív tag

Hát ebből azóta sincs raktáron, de végülis megjött a Cellect MPCB-QC3-USB-2.4A.
Úgy néz ki megy vele a gyorstöltés, legalább akkora a tempó mint a gyári hálózatival. Sőt, pl wazze alatt is emelkedik a %, szóval nem csak szint tartására jó.
Persze még csak félórát használtam, meglátjuk hogyan viselkedik hosszú távon.

(#5732) 8kati


8kati
csendes tag

Még mindig agyalok a G6 dual beszerzésén. Valaki nem tudna nekem egy helyet, webshop-ot, ahonnan dual verziót vett és 2.01 -es a fókusztávja ? Egyszerűen ez tart vissza, hogy megvegyem. :F

(#5733) gretzky77 válasza 8kati (#5732) üzenetére


gretzky77
veterán

1. Szerintem ez ne tartson vissza,nagyobb a füstje mint a lángja ennek a dolognak!
2. Senki nem fogja tudni neked garantálni,hogy 2.01-es lesz! Gondolj bele valaki ajánl egy GSM boltot ahol ő vette és 2.01-est kapott,besétálsz megveszed és a tiéd 2.09-es!? Mi lesz visszaviszed? Akkor azon fogsz folyamatosan rágódni!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#5734) 8kati válasza gretzky77 (#5733) üzenetére


8kati
csendes tag

Igen , ezért se tettem fel ezt a kérdést pár napja :) De hátha, akkor több esély lenne rá. Vagy, ha lenne olyan helyen, mint pl. a Media és 2.01 -es lenne kirakva akkor ott vennék hátha egy helyről jött, vagy még úgy se lenne tuti :P . A baj , vagyis a nehezítés az , h nekem mindenképpen csak a dual lenne jó .

(#5735) Axess válasza diane (#5727) üzenetére


Axess
tag

Szerintem ezt keresed:
Settings -> Apps -> menü jobb felül: Configure apps -> Phone app

(#5736) Balzak83 válasza 8kati (#5734) üzenetére


Balzak83
senior tag

Bemész a boltba, megkérdezed, van G6? Van. Kipróbálhatom? Persze. Lősz egy képet, megnézed a fókusztávot. Ha stimmel, akkor viheted is, ha nem, akkor elnézést, mégsem ezt a telefont keresem.

(#5739) tomboy0013 válasza Balzak83 (#5736) üzenetére


tomboy0013
veterán

És nyilván csak úgy kibontanak neked egy új telefont meg be is üzemelik... Dolgoztam GSM-be, hát ilyet biztos nem csinál senki, csak a használt telefonokat próbálhatod ki.

(#5740) gretzky77 válasza netcobra (#5738) üzenetére


gretzky77
veterán

Ezzel vigyázz mert fórumon tilos hirdetni!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#5741) netcobra válasza gretzky77 (#5740) üzenetére


netcobra
csendes tag

Bocs azt nem tudtam, de már nem tudom szerkeszteni, ha gond, akkor aki tudja, vegye le.. Köszi

(#5742) gretzky77 válasza netcobra (#5741) üzenetére


gretzky77
veterán

Bocs nem okoskodni akartam csak kaptam már ideiglenes tiltást ilyenért!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#5743) st3v3np3t3r válasza netcobra (#5741) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

keress rá:
Moderátort keresek a fórumhoz... ide egy hozzászólásban írd meg, linkeld a hozzászólást amit töröltetni szeretnél és lehet megúszod tiltás nélkül

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#5744) babosmiki válasza netcobra (#5741) üzenetére


babosmiki
addikt

Töröltem, bár szerintem annyira nem volt gáz. ;)

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#5745) diane válasza Axess (#5735) üzenetére


diane
tag

Köszi, de megtaláltam,be is van állítva alapértelmezettnek, mégis a gyári kinézet jön be híváskor, épp ezért nem értem az egészet.

(#5746) soundman1 válasza diane (#5745) üzenetére


soundman1
senior tag

Ahogy Axess írta legyen beállítva. Én True Phone-t használom, de a tárcsázás után vagy beérkező híváskor a gyári felület jelenik meg. Ez az előző két telómon is így volt. A Beállításokban a rendszer betűméretét tudod még nagyobbra venni, vagy marad a szemüveg. Néha én is felveszem, mert nem látom a kisebb betűket.

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#5747) Balzak83 válasza tomboy0013 (#5739) üzenetére


Balzak83
senior tag

Jó, akkor neten megrendeled, kibontod, megnézed, és visszaadod.

(#5748) ßrainiac


ßrainiac
addikt

na sracok..

ez vmi nagyon uj, friss es ropogos (jan. 16.) kiadas, az elso olyan Google Camera mod (Arnova8G2-V1.6) amivel mar nekem is mukodik a portrait mode, hasznaljatok egeszseggel :C

A tesztelt beallitasok (a lentieken kivul meg a back camerat raktam 16:9, 9.7Mpixelre, allitolag ezzel mukszik a portrait):

(#5749) tomboy0013 válasza ßrainiac (#5748) üzenetére


tomboy0013
veterán

Várom már mikor készítenek egy olyan megbízható verziót mint az 5.1.014 volt tavaly. Ezek az újak G6-ra nem a legjobbak. A mostani verzió legalább nem lép ki folyton hibaüzenettel mint az ez előtti, de pl a tap to focus nem működik egyáltalán. A lilásodás elleni kapcsoló is totál felesleges mivel ugyanúgy belilásodik a kép ha be van kapcsolva. Úgyhogy portré mód ide vagy oda, maradok a réginél ami hiba nélkül teszi a dolgát.

(#5750) ßrainiac válasza tomboy0013 (#5749) üzenetére


ßrainiac
addikt

naja, de a beepitett kepnezegetojevel par masodperc alatt lejjebb veszed a Tint-et..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.