Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:16:34

LOGOUT.hu

LG G6 - hozza a kötelezőt, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4101) tomboy0013 válasza Gabbbb (#4100) üzenetére


tomboy0013
veterán

Én még azt is észrevettem, hogy a HDR+ képeknél látványosan több részlet van a képen legtöbb esetben. Nexus 5X-szel is összevetettem és alig marad el tőle nappali képek esetén. Este viszont nagyon el tudja cseszni a google kamera a képeket, full lilás lesz a kép. De érdekes módon ez sem minden esetben van így. Bár én még az 1.5-ös portot használom, lehet az újak jobbak.
Próbáltam a manuális móddal úgy ügyeskedni, hogy közel kerüljön a google kamera által készített képekhez a minőség, de egyszerűen nem lesz olyan jó bármit csinálok.
Egyébként szerintem azért látványos a különbség a Google kamera javára az esetek zömében.

Belinkelem még egyszer az összehasonlítást ha esetleg valaki lemaradt róla és kíváncsi rá:

Google kamera vs Gyári kamera

[ Szerkesztve ]

(#4102) gretzky77 válasza Button (#4098) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia az intelligens képernyőt ne keresd a G6-ban nincs ilyen!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#4103) Indiant válasza gretzky77 (#4102) üzenetére


Indiant
addikt

..miért nem lepődök meg. Ami jó, azt kiveszik.

(#4104) srq2


srq2
csendes tag

Intelligens kepernyot ne keresd mar g4ben sem volt g3 utan nekem is hianyzott de nem sokaig miutan 1percre allitottam a kepsotetitest. Talan ami igy elvesz aksiban az visszajon ott h nem kell csekkolni a szemem h nezem e a kijelzot. Talan:D

A flex 720p felveszi a versenyt a g6 qhd-val? Elfogultnak tunsz :))

De irigyellek kicsit lg flex tenyleg kulonleges volt en csak fogtam nem hasznaltam akkor meg budapesten orultem h elek nemh telokat rendeljek kpra persze keine politik

(#4105) Balzak83 válasza Gabbbb (#4100) üzenetére


Balzak83
senior tag

Itt egyértelműen látszik a különbség, a google kamera tényleg szebb, talán mert a szemünk is igy működik, ami messze van, az homályos, mosottabbak a színek. Én eddig csak a közeli tárgyfotókat tudtam összehasonlítani, arra értettem a kevés különbséget. Egyébként ez a legújabb verzió, amit mi használunk, mert xda-n volt vagy 8-10 verzió feltéve, de nem volt időm a fórumat végigolvasni, melyik milyen.

(#4106) gretzky77 válasza Indiant (#4103) üzenetére


gretzky77
veterán

Ne haragudj már de van G6-od vagy tervezed,hogy veszel? Ha tervezed szerintem akkor nézz szét máshol ,mert folyamatosan azt nyomod ez szar az szar,ez nem jó az nem jó! Sztem inkább mást vegyél mert így csalódás lesz neked,mivel előre leírtad ezt a telefont! :R

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#4107) JoeCockBill


JoeCockBill
senior tag

feloldás animációt nektek is megtöri egy fekete képernyő? tehát ha a "húzza" van beállítva mielőtt feloldana egy pillanatra elsötétül a kép

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#4108) Button válasza srq2 (#4104) üzenetére


Button
aktív tag

Persze, hogy elfogult vagyok.
Csak mindig meglepődök, amikor olyan funkciók tűnnek el, amik 3-4 éve már megvoltak..
Köszi az infót.

(#4109) Mike81 válasza Indiant (#4103) üzenetére


Mike81
senior tag

Már a G4-ben sem volt. Bár nekem a G2-ben sem akart úgy működninahogy elvileg kellett volna. A régi S2-ben sokkal jobban teljesített ez a beállítás.

#4106; 👍

[ Szerkesztve ]

(#4110) mobal


mobal
MODERÁTOR

Gyári garancia valóban csak 1 év a telefonra? Illetve hol érdemes megvenni ha független kéne?

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#4111) tomboy0013 válasza mobal (#4110) üzenetére


tomboy0013
veterán

Telekomnál 2 év van a független telóra minden más helyen csak 1.

(#4112) Kavinton75 válasza tomboy0013 (#4111) üzenetére


Kavinton75
senior tag

A Telekomnál független a telefon?
Csak az első széria volt az, vagy még mindig az?

További termékeim: http://hardverapro.hu/tag/kavinton75 // Keep swimming...Keep swimming

(#4113) srq2


srq2
csendes tag

Ugy alakult lent voltam ugyh lottem tobb kepet g3 g4 g6tal bar nem voltam profi de szerintem g6. Az egyik szeria:

Utcai lampa ejjel vaku nelkul
Mind 16:9 tehat g3 9.7mp g4 15.8mp g6 9.7mp

[link]
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#4114) tomboy0013 válasza Kavinton75 (#4112) üzenetére


tomboy0013
veterán

Független amit ők árulnak.

[ Szerkesztve ]

(#4115) Tulku válasza srq2 (#4113) üzenetére


Tulku
veterán

Nagyon jó kis összehasonlítás, gratula!

Ha nem lenne túlélesítve, azt mondanám, hogy a G6 előrelépés...a G4 feketéje nem tetszik, ott parányit lejjebb húznám az AE csúszkát...egyébként annak az élesítése jobb...

(#4116) Gabbbb válasza srq2 (#4113) üzenetére


Gabbbb
senior tag

Ha csak a jobb oldali 50%-ot nézem, akkor a G4 nyer, mert én nem szeretem a tört feketéket. A zajszűrés persze szuper a g6-on..

[ Szerkesztve ]

(#4117) fpatrik17


fpatrik17
senior tag

Üdv!

64 Gigás quad dacost honnan jó rendelni? Partnero-t találtam, ahol árban is jó, arról mi a vélemény?

Köszi!

• Honor Magic5 Pro •

(#4118) a.sebi válasza fpatrik17 (#4117) üzenetére


a.sebi
őstag

Sufni gsmesek közül ők a legkorrektebbek !

(#4119) David3 válasza srq2 (#4113) üzenetére


David3
őstag

Ekkora különbség lenne a eközött a három telefon között? Nekem is volt G3 és G4 is, de nem éreztem ennyire a nagy átmenetet.

(#4120) Tulku válasza David3 (#4119) üzenetére


Tulku
veterán

G4 azért a kiváló kamerájáról vált híressé...hogy hírhedtté miért, azt ne taglaljuk...

(#4121) Gabbbb válasza David3 (#4119) üzenetére


Gabbbb
senior tag

Átlagos fényviszonyom mellett nagyon jó a g3 is, ez a kép egy tipikusan nagyon nehezen megoldható feladat még a mai mobiloknak is.

[ Szerkesztve ]

(#4122) David3 válasza Tulku (#4120) üzenetére


David3
őstag

Mi hamar túl estünk G4-gyel a meg nem nevezett hibán. :D A kamerája pedig szerintem akkoriban nagyon rendben volt, élmezőnybe tartozott kétségtelenül. Kár, hogy a kijelző-sárgulás is sújtotta azt a telefont...

Gabbbb: Így emlékszem én is vissza, bár én az esetek 90%-ában inkább nappali fény mellett fotóztam G3-mal, nagyon szerettem azt a kis telefont.

(#4123) pietrrr válasza fpatrik17 (#4117) üzenetére


pietrrr
aktív tag

Hali!

A 64 GB-osban a vezeték nélküli töltés is elérhető? Ezekre van rendes magyarországi garancia is?

(#4124) fpatrik17 válasza pietrrr (#4123) üzenetére


fpatrik17
senior tag

Tudtommal az itteni 64 gigás az Koreai verzió, azaz DAC van benne, vezeték nélküli töltés nincs. Az az amcsi verziónál van. Gariról nem tudok nyilatkozni, részemről a quad dac meg a +32 giga tárhely és a Dual Sim megér annyit, hogy picit kockáztassak. Ilyen speccel nincs alternatíva. H9 + OP5 ami szóba jöhetne, de az mindkettő olyan semmilyen nekem. Ez a nagy látószögű kamera meg óriási pluszpont még az LG javára :)

[ Szerkesztve ]

• Honor Magic5 Pro •

(#4125) srq2


srq2
csendes tag

Koszi am asszonyka segitett nagyjabol ugyanonnan loni oket:)

Kis info a kepekhez. Olyan lampat kerestem ami gyenge (nem volt nehez bp a fenyek varosa ehez kepest) igy eloben nem volt olyan vilagos mint tunhet. Ez latszott is a g3 keresojen mar kezdte a szemcsesedest amit a vegeredmenyben el is mosott szepen azert olyan amilyen ugyh Gabbbbnak igaza van jobb korulmenyek kozott nincs ekkora orias kulonbseg. Persze a ket ujabb akkor is raver csak nem ennyit.

G4nek ugye nativ 16:9 a szenzor ami amugy is 16megas mig g3/g6 szenzor 4:3as igy 16:9ben ok csak kb 10megasak de ehez kepest kicsit sem ereztem lemaradva a g6ot tenyleg nem minden a megapixel. Igy utcan meg sotetben sem kuzdkodott a fokusszal a g6. De zajszures erosebb emiatt nagyon sotetben mar egeszen festmenyszerure mosta a kepet am vegig sokkal tobbet latott sotetben mindketto mint a g3. Ugy latom auto modban g4 tul vilagosit g6 tul elesit de sztem mindketto nagyon jo kinek mi tetszik nekem g6:P A manual esetleg nativ keparannyal meg egy masik tortenet lenne..

(#4126) lsg


lsg
tag

Na úgy látom a Telenor kínálatából kikerült a telefon. Legalább is raktáron most nincs nekik. Kellett nekem várni... :W

(#4127) lcdtv


lcdtv
aktív tag

Már írtam hogy szifonról váltottam droidra pontosan G6+-ra. Mivel nem ismerem a szoftvert kellőképpen kicsi segítséget szeretnék kérni.Hol a manóba tudom beállítani azt, hogy a nevek mindenhol a magyar sorrendet kövesség. (vezeték-utónév). Szitu az hogy a telefonkönyvben a sorrend jó de híváskor és a hívólistába is ez felcserélődik és nagyon idegesít. Lehet ez G6 hiba vagy a droid ilyen? Köszönöm!

(#4128) JoeCockBill


JoeCockBill
senior tag

érdekes észrevétel: ha a fejlesztői opciók menüpontban bekapcsolom a HW átfedések kikapcsolása menüpontot, az Instagram görgetés nem akadozik többé. gondolom más sem, de ott zavart a leginkább.
azt hittem ez már elavult trükk, de úgy tűnik mégsem.
kár hogy újraindítás után elfelejti

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#4129) gretzky77 válasza JoeCockBill (#4128) üzenetére


gretzky77
veterán

Sziasztok az esetleg várható,hogy hamarosan az Android programok nagy része kezelje rendesen a 2:1-es képarányt? Tudom van pár program már,de bevallom azt gondoltam gyorsabban fog ez menni mivel egyre több készülék van ilyen képaránnyal!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#4130) **CooL**


**CooL**
csendes tag

Sziasztok, a G6 vásárlásán gondolkodom, vagyis inkább csak azt nem tudom eldönteni, hogy melyik boltból vegyem. A koreai, 64 gigás példányt szeretném megvenni és úgy látom, hogy a partneronál és az xxlgsmnél van a legjobb áron. A kettő közül melyik az ajánlottabb? Én inkább az xxlgsm felé hajlok, ott több garanciát is adnak hiába csak bolti és tudtommal régebb óta áll fenn a cég. Vagy esetleg más boltot tudtok ajánlani? Csak a Koreai változat érdekel. :))

iPhone 11, iPad Air (2022)

(#4131) babosmiki válasza lcdtv (#4127) üzenetére


babosmiki
addikt

Szia! Telefon névjegyek megnyitása, menü ( jobb felső sarok 3 pont ) névjegy beállítások. ;)

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#4132) lcdtv válasza babosmiki (#4131) üzenetére


lcdtv
aktív tag

Sajna nem jó. Névjegyek megjelenítése teljesen jó. A névjegyeknél a keresztnév és vezetéknév van kitöltve. Ha hívom akkor a hívás infóba már fordítva jelenik meg a név.Ha tárcsázóba írom a számot akkor is fordítva jelenik meg. Régi bejegyzésben találtam hozzászólást ahol úgy oldották meg hogy csak a vezeték névhez írták be a teljes nevet. Ha nincs más persze meg lehet oldani csak nem értem a droid miért csinálja ezt. Esetleg mert a készülék amit hasznalok nem is jelent meg hivatalosan Magyarországon? Ez nem lehet mert havernak Huawei p9lite 2017 is így viselkedik .

[ Szerkesztve ]

(#4133) babosmiki válasza lcdtv (#4132) üzenetére


babosmiki
addikt

Igen ez Android szarság.. :U Vagy az a megoldás, vagy próbáld megcserélni a sorrendet!

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#4134) Button


Button
aktív tag

Tudom unalmas, de azért lecsavarnám a tökét annak, aki led helyett kitalálta ezt az AOD izét IPS-en.
Nekem ez masszívan 1,5-2%-ot zabál óránként. Számoljuk ki 24 órára, vagy ha letiltom éjjelre számoljuk ki 16 órára :Y
Letiltottam, egészen kilaposodott az akksi fogyasztásos diagram..

(#4135) tennis


tennis
tag

Sziasztok!

Tegnap jött meg a Mobilcornertól a telefon. Megjött a számla is a csomagban, rajta van az IMEI szám is. Külön garancialevél nem jött. Kellene az is, vagy elég csak a számla is, ha esetleg gond lenne?

(#4136) koxmatyi válasza Button (#4134) üzenetére


koxmatyi
tag

Szia nekem ha egesz ejjel ugy van hagyva 2 szazalekot merul repulogep modban, lehet neked valami mas szivja

(#4137) Balzak83 válasza tennis (#4135) üzenetére


Balzak83
senior tag

Ennyi elvileg elég szokott lenni. Eu régiós?

AOD nálam sem fogyaszt sokat, de én jobban örülnék ha csak akkor lenne aktív, ha van értesítés. Nem lenne nehéz megírni az opciót, sok user értékelné szerintem.

(#4138) morneo.it


morneo.it
senior tag

Sziasztok!
A napokban megkapom az LG-től a G4-esek után (feleségemnek, és nekem is G4 volt) a csereutalványt, mert már 2. alkalommal kapta el a bootlooposodás. Most lett a piros szolgáltatónál levásárlásunk. Az LG Q6 ingyen lenne, a G6-ra 40-40e Ft-ot kellene ráfizetni. Vacilálok nagyon. Tudom, hogy a G6 sokkal jobb, de nem értem azt, amikor a G2 után kapott csereutalvánnyal tudtam G4-et venni (gyakorlatilag lenne G2>G4>G6). Imádok fotózni, a G4 profi volt. Van olyan itt köztetek, aki szintén G4-ről váltott? Mi a véleménye? Megérte? Megbánta? Piroséknál milyen tartozék jár mellé, mi van a dobozban? Tetszik az AOD is nagyon, spanom S8-át kellett neki a napokban beállítani. 2:1 (vagy hangzatosabban 18:9) kijelző, bejött nekem. A héten megyek megnyomkodni megint a G6-ot... :K

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#4139) Balzak83 válasza morneo.it (#4138) üzenetére


Balzak83
senior tag

Én mindenképpen g6 mellett döntenék! 40-et simán megér a különbözet. Vagyink itt jó néhányan, akik g4-et is birtokoltak, és úgy veszem észre, elégedettek! Szerintem a q6 nem lenne nektek semmilyen szinten előrelépés a g4-hez képest!

Egyébként jó látni, hogy vannak rajongói a márkának, és nem kérdés, honnan válasszák a következő telefont :C

(#4140) babosmiki válasza Balzak83 (#4139) üzenetére


babosmiki
addikt

Inkább visszalépés..( kivéve kijelző )

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#4141) David3 válasza morneo.it (#4138) üzenetére


David3
őstag

Régebben összeszedtük a G4-G6 közötti különbségeket. Én is G4-ről váltottam G6-ra, egy pillanatra sem bántam meg, igaz vannak olyan dolgok, amik hiányoznak a G4-ből (bőr hátlap, értesítési led, infraport/távirányító), de ezek nélkül is megvagyok. : ) Egyelőre nem tudnék megválni a G6-tól, mindenben kiválóan teszi a dolgát.

(#4142) ßrainiac válasza Button (#4134) üzenetére


ßrainiac
addikt

Azert az AOD eleg jol mukodik es ha epp nem kell, arccal leforditod a telot..

(#4143) kp78 válasza David3 (#4141) üzenetére


kp78
addikt

A szűkebb kijelzőn gépeléskor a melléütés nem gyakori(bb)? :)
Bár nem tudom, h a tényleges mérete a QWERTY billentyűnek mennyivel kisebb. :F

(#4144) morneo.it


morneo.it
senior tag

Köszönöm a választ, érik a G6. Csak pont most vagyunk lakáshitelben, meg úton a csemete. Annyira nem jött most jól a csereutalvány. Csóválom a fejem, hogy pirosék semmi árcsökkentést nem csináltak a G6-nak. Most csereutalvány nélkül 40+24x5=160e Ft lenne náluk, míg függetlenül 120-tól kapható (persze, pirostól les z24 hónap garancia, ami kellett nekem a G2, és a 2 db G4 esetében is). Kár, hogy nem lesz olcsóbb, inkább kivárjuk akkor. Most a családban megmaradt LG Leon-t használjuk (kínhaláál).

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#4145) David3 válasza kp78 (#4143) üzenetére


David3
őstag

Nincsenek lapát kezeim, és nem gépelek olyan nagyon sokat, de amikor használom nekem nincsen bajom vele. Igaz az enyémen van egy átlátszó Spigen tok.

(#4146) tennis válasza Balzak83 (#4137) üzenetére


tennis
tag

Igen szerintem eu modell.( DEC régiókód van a dobozán, ez nem tudom minek a rövidítése) Minden ok a telóval, lezárt dobozban szeptemberi gyártás. Platinum színben, nagyon jól néz ki. A képernyővédő fóliát érdemes cserélni üvegre? Ami üvegfóliám van nagyon méretpontosnak tűnik nem tudom sikerülne-e jól felraknom? A hátuljára tettél fóliát, talán jó lehet a tok alá, hogy védje az esetleges karcoktól? Hol lehetne ilyet venni?

(#4147) Balzak83 válasza tennis (#4146) üzenetére


Balzak83
senior tag

Dbrand hátlapfólia $10 a gyártótól, egy nillkin tok $6, én az utóbbit javasolnám. Lehet kapni esetleg cellect márkájú szilikintokot Auchanban, kb 1500ft, masszív, jó fogast ad, kijelzőnél peremes. Üvegfólia nálam kötelező tartozék, de én csak markásat vennék (Nillkin) ebből is.

(#4148) srq2


srq2
csendes tag

Ra kell fizetni es ugy 160? Vagy mit jelent a csereutalvany?

(#4149) b.petya89 válasza srq2 (#4148) üzenetére


b.petya89
csendes tag

Csere esetén a fogyasztó ugyanolyan (fajtájú, típusú, méretű, színű, stb.) terméket jogosult kapni, mint amilyen az eredeti volt. Ha a kereskedő ehelyett egy másik (nem ugyanolyan) terméket ajánl fel, a fogyasztó elfogadhatja, de erre a jogszabályok alapján nem köteles.

Megilleti Önt az a jog is, hogy elálljon a szerződéstől. Ez esetben a kereskedőnek vissza kell fizetnie a vételár egészét. Azt, hogy Ön ebből a pénzből megvesz-e a kereskedő kínálatából választva egy másik készüléket, saját maga döntheti el.

(#4150) tennis válasza Balzak83 (#4147) üzenetére


tennis
tag

Köszönöm!
A Speedshopban vettem már korábban Nillkin tokot, jól védi a telefont, és egész jól néz ki.
Az üvegfóliával majd próbálkozom:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.