Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:16:34

LOGOUT.hu

LG G6 - hozza a kötelezőt, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4651) Gabbbb válasza julius75 (#4648) üzenetére


Gabbbb
senior tag

Rossz volt a fogalmazás, azért fejem leharapni nem kell. :DDD Az a lényeg, hogy az üveget jobb érzés használni és jobban véd.

Brutális, hogy a google photos mit művel a feltöltött videókkal. Szaturálás +100, még szerencse, hogy újra letöltve normálisan néz ki.

Jobb oldal eredeti, bal oldal Google Photos lejátszás PC-n.

[ Szerkesztve ]

(#4652) gretzky77


gretzky77
veterán

Sziasztok az volna a kérdésem,hogy megcsináltam az immersive módot ugye a System UI tunerrel,ha csinálok egy gyári beállítások visszaállítást akkor ez megmarad vagy újra kell csinálni? Köszi

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#4653) Gabbbb válasza gretzky77 (#4652) üzenetére


Gabbbb
senior tag

Újra kell csinálni. Pár pillanat az egész, nem?

[ Szerkesztve ]

(#4654) gretzky77 válasza Gabbbb (#4653) üzenetére


gretzky77
veterán

De de nem tart sokáig! Az akksi miatt most újra húztam meglátjuk!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#4655) #92673536 válasza ßrainiac (#4647) üzenetére


#92673536
törölt tag

Van gyári üvegfólia? Miért nem tudtam ezt eddig...
Pesten van olyan hely ahol lehet kapni és fel is dobják egyből?

(#4656) aTe014 válasza #92673536 (#4655) üzenetére


aTe014
aktív tag

Gyári üveget írt, és nem gyári üvegfóliát, tehát úgy értette, hogy nem használ semmit sem rajta. :)

i14Pro

(#4657) kennystyle


kennystyle
tag

G4-et csereltem G6-ra, egyelore a minosegerzet szempontjabol nezve pozitiv az elso benyomas.
Amig nezegettem a topicokat hogy mire valtsak ugy emlekszem itt lattam egy appot amivel root nelkul lehet olyan elotelepitett appokat torolni amit elvben nem lehetne... Ha nem is mindent. Van ilyen vagy rosszul emlekszem es mas telonal lathattam ? :-)

(#4658) Aryon87


Aryon87
félisten

Bocsassatok meg, ezt a napiviccet nem hagyhatom ki. Ilyen szuperul figyelnek a kihelyezett termekekre a Telenyomornal:

[link]

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4659) babosmiki válasza Aryon87 (#4658) üzenetére


babosmiki
addikt

:Y :D

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#4660) Aryon87 válasza babosmiki (#4659) üzenetére


Aryon87
félisten

Kb en is igy reagaltam, majdnem hangosan felrohogtem.. a masik napivicc a Note8 beegett kijelzoje, de nem akarok nagyon troll lenni :))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4661) tomboy0013 válasza Aryon87 (#4658) üzenetére


tomboy0013
veterán

Lehet az LG felszólítására csináljak, így már marketing se kell hogy fogyjon. Van aki biztos megőrül, hogy itt egy szép iPhone végre ;]

(#4662) Balzak83 válasza tomboy0013 (#4661) üzenetére


Balzak83
senior tag

Iphone félix :U

(#4663) kp78 válasza Aryon87 (#4658) üzenetére


kp78
addikt

Nem lehet, hogy amint kihúzod az usb-c aljzatból azt a kis kütyüt, máris beriaszt? :U
Pont M.o-n nem hinném, h ne vigyáznának ilyen drága dolgokra...
Így legalább szabadon meg tudod nézni, forgatni, fényképezni, tapogatni, és tuti nem takarják ki a telefon vmelyik fontos részét. Láttam olyan kihelyezést vhol, hogy a kamerát esélyed sem volt kipróbálni... :F
A T-nél korábban alkalmazott (nem tudom mostanság ott miképp megy) hátlapra ragasztott vezetékes riasztó/érzékelő sem volt túl jó megoldás. Ha rosszul rakták fel, sokszor levált magától is, és bejelzett.

(#4664) Diamond500 válasza kp78 (#4663) üzenetére


Diamond500
senior tag

Te most miről beszélsz? :)

(#4665) gretzky77 válasza kp78 (#4663) üzenetére


gretzky77
veterán

Sztem nem a lényeget nézted!? Néma kis riasztó kütyü a lényeg,kijelzőt olvasd mi van irva!?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#4666) kp78 válasza gretzky77 (#4665) üzenetére


kp78
addikt


Sorry, én a telefon kijelzőjére rá sem néztem :B Nem is értettem a témát, amit válaszoltak rá, bár azt is már csak később olvastam. :B

(#4667) Aryon87 válasza Diamond500 (#4664) üzenetére


Aryon87
félisten

:C

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4668) Kavinton75 válasza Aryon87 (#4658) üzenetére


Kavinton75
senior tag

Nem lehet, hogy ez volt az ár kijelzője az iPhone 7-nek?
Ha nem, akkor well done.

[ Szerkesztve ]

További termékeim: http://hardverapro.hu/tag/kavinton75 // Keep swimming...Keep swimming

(#4669) babosmiki válasza kp78 (#4666) üzenetére


babosmiki
addikt

:DD :C

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#4670) kp78 válasza kennystyle (#4657) üzenetére


kp78
addikt

"G4-et csereltem G6-ra, egyelore a minosegerzet szempontjabol nezve pozitiv az elso benyomas."

Talán ez az egyetlen, ami miatt érdemes cserélni. :U A minőségi háznak és összeszerelésnek jár a kalapemelés.
Na meg az üzemidő. Nálam legalábbis a G4 2 óra SOT-ot tud, G6 ugyanolyan felhasználás mellett 5 órát produkált. Csábító még az IP68 és a droid 7, hisz utóbbi G4-re esélytelen már hivatalos forrásból. :(((
Ettől függetlenül én azt hiszem inkább maradok még kicsit G4-nél, és inkább visszaviszem a G6-ot, amíg még lehet. Pedig már-már a led és infra hiányát is megszoktam (volna).
De a kamera minősége egyszerűen nem győz meg. A nagylátószög nem rossz móka, de bőven van még mit fejleszteni rajta. Olvastam/néztem sok-sok tesztet is.
A saját tapasztalat, hogy rossz(abb), beltéri fényviszonyok között a G4 sokkal jobb. Napsütéses időben sajnos nem tudtam egyszerre mindkettőt tesztelni, gyanítom, hogy ott nem lett volna látványos különbség.
A cserélhető akksi, a led, az infra miatt (talán) kihúzom még egy évet, arra talán a most még ismeretlen G7 ára hasonlóan beesik, és cserél(het)ek végre. :)

De győzzön meg vki, aki G4-et váltott, hogy igenis megéri cserélnem :)

[ Szerkesztve ]

(#4671) Gabbbb válasza kp78 (#4670) üzenetére


Gabbbb
senior tag

Én kellemes csalódtam a kamerában, bár az tény, hogy mint "point & shoot" auto módban néha elég gyengén szerepel. A raw-ok minősége szuper, a nagylátószögű lencse is tű éles a kép közepén, csak jpeg motor teljesen elmossa az egészet. A manuális beállítások is nagyon kézre állóak.Külön jó, hogy a képstabi nagyon hatékony, 1/5-öt röhögve kitartom, jó légzéstechnikával 1/2 is megy. Szemem már színvak, annyira sötét van, de 1/2 és iso 3200 kombóval, erősen zajos, de vállalhatóan éles képet tudok készíteni, olyan körülmények között, ahol már lehet egy s8 is elhasalna. (legalábbis auto módban.)

G4-em nem volt, de gyanítom, hogy jpeg-ben jobb, de annál nincs ultra-nagylátó lencse.

G4 Koreában már megkapta a nugátot nyár végén, szóval előbb utóbb hozzánk is elér, nem?

[ Szerkesztve ]

(#4672) kp78 válasza Gabbbb (#4671) üzenetére


kp78
addikt

"G4 Koreában már megkapta a nugátot nyár végén, szóval előbb utóbb hozzánk is elér, nem?"

A többség már lemondott róla, és felrakott ezt-azt. Én nem vagyok az a mókolós fajta. Vagy adják hivatalosan, vagy nem lesz. (vagy Impala, vagy semmi. :DDD )

HTC U11-et néztem, teljesen egy árban van G6-tal már, de szerintem a G6 külsőre sokkal szebb.
Annak a kamerája állítólag tényleg el van találva. És Oero-val jön ki a boltból. Csak nagyon nem szép. :(
RAW-ban sosem fotóztam G4-gyel sem. Nem akarok órákig fotókat szerkesztgetni. :N Emiatt porosodik már a DSLR gép is a szekrényben.

Még van egy napom, legkésőbb holnap kell visszavinnem a G6-ot. Adok neki még egy estét... :U

[ Szerkesztve ]

(#4673) Gabbbb válasza kp78 (#4672) üzenetére


Gabbbb
senior tag

Én u11-et visszaküldtem, g6 szinte biztosan marad.

Halszem lencsével úgy is megéri a raw, ha egy másodpercet sem szánsz kidolgozásra. Google Photos automatikusan menti a felhőbe és produkál neked egy kidolgozást.

[ Szerkesztve ]

(#4674) Aryon87 válasza kp78 (#4672) üzenetére


Aryon87
félisten

Ketto kozul barmelyiket valasztod, nem fogsz csalodni. U11 kamerabajnok, teny designben vannak nala szebbek is, de nekem a kamera miatt kellett.
G6 is remek, bar nekem sikerult megfognom egy semmiseggel (amit aznU11 rohogve kibirt), viszont a 2 eves kameraszenzorbol egesz jo kepek esnek ki, pedig mikor nekem volt, meg friss volt a telo, azota meg kapott par frissitest, amivelntudtommal jobb is lett, a Google camera meg megjobban feltunningolta, Tommyboy kepei a pelda erre.
A wide camera meg a kedvencem, nem is ertem miert nem erre gyurnak ra a gyartok, es miert azt a lepkefing telekamerat eroltetik. A wide cameraval sokszor olyan helyzetekben is fotoztam rohogve, ahol mas mar mergelodott, mert nincs tovabb hatrafele...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4675) #08205312


#08205312
törölt tag

üdv!

Abban tudnátok segíteni, hogy menüből hogyan lehet kikapcsolni a gyorstöltést?
Samsung s7-nél van ilyen opció, de G6-ban nem találom.

Köszi, B

(#4676) Aryon87 válasza #08205312 (#4675) üzenetére


Aryon87
félisten

Mert nincs ilyen. Max egy gyengebb toltofejjel toltod a telot.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4677) Balzak83 válasza #08205312 (#4675) üzenetére


Balzak83
senior tag

Elvileg nem lehet. Talán a Fulmicsban van ilyen opció, de azt nem próbáltam

Van két Nillkin fóliám, tokhoz kaptam, de nem kellenek. Pesten oda tudom adni, ha kell valakinek.

(#4678) Gabbbb


Gabbbb
senior tag

XDA-n láttam, hogy valaki betesztelte a legújabb Gcam-ot, ez jobbnak tűnik most nekem is, mint amit korábban írtam.

Model: Nexus 6

Config Camera HDR+: Pixel 2017 ZSL HDR+

HDR+ parameters: Very High

Final JPEG quality HDR+: 97%

https://www.androidfilehost.com/?fid=889964283620764018

(#4679) Rolly


Rolly
veterán

Lg G4es telefonomat szeretném lecserélni és jelenleg az Lg g6 es a Mate9 között vacillalok... Hol érdemes venni Lg g6ot?

(#4680) Balzak83 válasza Rolly (#4679) üzenetére


Balzak83
senior tag

Én is pont a két telefon közül választottam, G6 lett :) Előtte volt G3,G4,P9,P10. Mindkét telefon mellett vannak érvek, Hardverre jobb szerintem a Mate9(úgy összességében, mindent összevetve) De szerintem szoftveresen+ memóriakezelésben jobb az Lg. A támogatottsága kb. mindkét telefonnak ugyanaz, a 8-at még mindkettő megkapja.
Szolgáltatónál 2 év garanciát kapsz valamennyi felárral, egyébként meg 1 év. Ebben jobb a Huawei. Boltokról pár hete beszélgettünk, lapozz vissza, voltak tippek.

(#4681) tomboy0013 válasza Gabbbb (#4678) üzenetére


tomboy0013
veterán

Hát nekem a 3.X-es verzió amit legutóbb ajánlottál az látványosabban gyengébb minőséget produkált mint az 5.1.014-es V1.2-es változata illetve a régi alap 1.5-ös verzió. Ez az újabb sem igazán jobb mint a V1.2 szerintem. Én azon Pixel2Xl, Nexus 6P (super High), Super High beállításokat használok. Nincs tele színes pöttyökkel a kép mint a 3.X-nél, és nagyon sok részlet látszik. Ez az újabb verzió néha szétesett, vagy részben homályos képet eredményez. Kipróbáltam más beállítással is.

(#4682) Gabbbb válasza tomboy0013 (#4681) üzenetére


Gabbbb
senior tag

Nekem a te beállításaiddal sötétben időnként brutális szétesős/pöttyös anomáliákat csinált, legalábbis nagy kontrasztnál 100%-ban ezt produkálta. A mostani beállításom nappal -nekem úgy tűnik-minimálisan különbözik tőle, van ZSL és este nincs anomália, legalábbis ZSL módban, HDR enhanced módban volt anomália, de dinamikában és zajban sem éreztem a különbséget ZSL módhoz képest.

Amit korábban ajánlottam beállításokkal csináltam egy csomó jó képet és csak 2 nappal utána más környezetben vettem észre problémákat és az app is lefagyott kétszer. Intenzíven kell tesztelni az tuti! Az is biztos, hogy mindenkinek más a preferenciája zaj/elmosás és színkezelés ügyében.

(#4683) gretzky77


gretzky77
veterán

Régebben egész jól dobálta az LG a frissítéseket,de ez a jelenlegi júliusi biztonsági frissítés az európai modellnél nem túl barátságos! Semmi gondom a telefonnal,imádom szeretem csak hát na!!!!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#4684) rdanika válasza gretzky77 (#4683) üzenetére


rdanika
tag

Főleg azzal a tudattal, hogy a dél koreai verzió kapja gyakrabban

Szabad vagyok! -mondta a majom, a rácsnak. Én nem! -mondta a rács, engem majmok köré zártak!

(#4685) tomboy0013 válasza gretzky77 (#4683) üzenetére


tomboy0013
veterán

Akku gondok megoldódtak a Factory Reset-től? Chrome Beta-t használsz még?

(#4686) Tulku


Tulku
veterán

Nekem az első telefonom ami lazán bírja nálam két napig egyetlen töltéssel...persze alap használat mellett, nem játszok vele órákat és nem nézek folyamatosan jutub videókat...

Semmi elő meg hátvédelmet nem vettem, teljesen jól megvagyunk (gondolom az első leesésig) de hátsó tok lesz rajta, mert abba megy majd a BKV bérletem :)

(#4687) gretzky77 válasza tomboy0013 (#4685) üzenetére


gretzky77
veterán

Chrome béta megy igen mert a sima ugye gyengélkedik az immersive mód miatt! Akku!? Hát jó kérdés,lényegesen jobb lett amúgy mióta újrahúztam de azt a szintet nem nyerte vissza szerintem mint mikor hozzámkerült! Közben nekem volt egy micro SD kártya csere is,ugye írtam,hogy a gyári lejátszó nem akarja látni a zenéket ami a kártyán van átraktam párom telefonjába és ott is panaszkodott a gép a kártyára így vettem egy másikat! Meglátjuk sztem az is csesztethette az akksit amúgy ha túl lassú és nem olvassa rendesen,gyorsan!

Tulku: nekem 2 nap kizárt nagyon sokat nyomkodom használom,de a mai telefonok között sztem tényleg baráti az üzemideje! Tudom nem friss hardver meg egyebek de sztem egy átlag usernek sőt nekem is (sztem nem vagyok átlag user) bőven elég ez a vas és ez a teljesítmény főleg a jelenlegi árát nézve! Nagyon megszerettem igaz eleve kedvelem a márkát,sokkal előbb veszek tőlük valamit mint a nagyobbik DK gyártótól!

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#4688) Sepp


Sepp
csendes tag

Sziasztok! pár napja nekem is akku gondjaim vannak... van már rá valami megoldás?

köszi

(#4689) Diamond500


Diamond500
senior tag

Eredeti töltőt hol lehet kapni kifrjezettem G6-hoz? Mert találtam eredeti LG töltőket neten, de a tipusszám nem egyezik

[ Szerkesztve ]

(#4690) David3


David3
őstag

Sziasztok!

Használja valaki közületek a Sync.ME nevű alkalmazást? A lényege, hogy a telefonkönyvet szinkronizálni lehet különféle profilokkal (pl. facebook), és kidobja az illető profilképét a telefonkönyvbe... viszont nekem ez mostanában nem akar működni. Valaki tapasztalt vele ilyet?

(#4691) tomboy0013 válasza gretzky77 (#4687) üzenetére


tomboy0013
veterán

Csináltam én is egy gyári visszaállítást, most úgy fest jobb az akku idő, bár ez majd hosszabb távon fogja igazán megmutatni magát. Remélem jó marad.

(#4692) Balzak83 válasza Diamond500 (#4689) üzenetére


Balzak83
senior tag

A Váci úti szervizben érdeklődtél már? 5-6e Ft körüli összegre számíts, szerintem van nekik raktáron, de rendelnek is, ha épp nincs nekik.

Szerk. @8: az 1.8A fej (G3, G4) 3500+áfa. Ez nem QC szabványos, de eredeti, Váci úton van. Márkás legyen, egyébként mindegy. Lg-ből van 0.8as is, én azt vettem éjszakai töktésre

[ Szerkesztve ]

(#4693) #08205312 válasza Balzak83 (#4692) üzenetére


#08205312
törölt tag

Akarok venni egy "lassú" töltőfejet, és az apple 5v 1A-es-ét néztem ki, ami a telekomnál 5280 Ft.
Vajon teljesen kompatibilis lesz? Egyéb ötlet mi lenne eredeti (dobozos) LG töltőre, amiben nincs gyors-töltési funkció?

[ Szerkesztve ]

(#4694) Gabbbb válasza #08205312 (#4693) üzenetére


Gabbbb
senior tag

Régi LG lassú-töltőt nem ajánlom, nekem van, tűzforró töltés közben.
Én úgy vagyok vele, hogy QC3 sokkal jobban kíméli az akkut a nagyobb hatásfok/kisebb hőtermelés miatt, mint a 2 és ezért rendeltem egy QC3-as Anker töltőt és ennyi.

(#4695) Diamond500 válasza Balzak83 (#4692) üzenetére


Diamond500
senior tag

Megkérdezem majd tőlük chaten, csak 80km lenne az út, postázni meg gondolom nem fognak.

(#4696) #08205312 válasza Gabbbb (#4694) üzenetére


#08205312
törölt tag

akkukat forgalmazó cégnél dolgozok sok-sok éve.
Ha te azt mondod, hogy a 3,7V-os akkut egy 9V-os gyors-töltő "kíméli"...akkor én erre nem tudok mit mondani....

[ Szerkesztve ]

(#4697) Gabbbb válasza #08205312 (#4696) üzenetére


Gabbbb
senior tag

Senki nem mondta, hogy kíméli, csak azt, hogy a QC3 kevésbé ártalmas, mint a QC2. Elnézést kérek, ha nem fogalmaztam egyértelműen.

[ Szerkesztve ]

(#4698) Diamond500


Diamond500
senior tag

Ha időjárás widgettel megnyitom az időjárás panelt akkor mindenképp frissíteni akarja. De én ezt nem akarom, nem játszható ki valahogy? Befrissül a widget és nem tetszik az "új.".

(#4699) aTe014 válasza Diamond500 (#4698) üzenetére


aTe014
aktív tag

Az "új" alatt azt az 5*2-est érted, aminél alul látszik a következő 3 nap időjárása?

Nekem már frissült, de még elérhető a régi (kisebb) is "Óra és időjárás" néven, ha azt szeretnéd használni. :)

[ Szerkesztve ]

i14Pro

(#4700) Diamond500 válasza aTe014 (#4699) üzenetére


Diamond500
senior tag

5*2-est igen, csak az újban kicsit változtattak, intenzívebbek az elválasztó vonalak, a régebbi jobban tetszik. Tudom hülyeség 😁

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.