Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:16:34

LOGOUT.hu

LG G6 - hozza a kötelezőt, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4601) lsg válasza adrianzen (#4600) üzenetére


lsg
tag

Nekem G2-t váltott most egy hete. Nagy tapasztalatom még nincs vele, eddig két negatívum van részemről:

- az értesítési LED nekem hiányzik (tudtam mikor vettem h nincs benne, de az AOD nem váltja ki)
- a gesztusok nálam hol működnek, hol nem (pl. némítás elfordításra, hívásfogadás fülhöz emelésre) - nincs fent semmi alkalmazás ami belepiszkálna

Ezeken kívül csak pozitívan tudok nyilatkozni. Imádom. :)

(#4602) sasoo


sasoo
csendes tag

hello
g6- ban nincs hívó nevének bemondása?mert a g4 -ben volt.

[ Szerkesztve ]

(#4603) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Nemtudom mi a fene lett, de az Android rendszer a legnagyobb fogyasztóm napok óta. 2 óra SoT után 40%-on állok most is ami az eddigiekhez képest nagyon gyenge. Már ürítettem a Play szolgáltatások adatait is és ugyanez a szitu. Mi francert kezdett most el ennyire fogyasztani az Android rendszer?

Szerk.: Megnéztem barátnőm P9 lite-ját és nála is ugyanez a szitu, szóval valami központi gond lehet.

[ Szerkesztve ]

(#4604) gretzky77 válasza tomboy0013 (#4603) üzenetére


gretzky77
veterán

Így van Google baszakszik megint mert nálam is ez van!
Eddig kimondottan jó akku időim voltak,de pár napja szivat! 46 %-on vagyok alig 2 óra sot-tal,úgy hogy kb 8-9 órája vettem le töltőről, ismerős is panaszkodott,hogy pár napja merül a telefonja mint állat! Remélem hamar rendbe rakják mert nálam is az Android rendszer a 2. legnagyobb fogyasztó!

Bocs ide akartam nem privátba!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#4605) Gabbbb válasza gretzky77 (#4604) üzenetére


Gabbbb
senior tag

Play services-el gond van, akkor én csuklóból frissítem APK mirror-ról, szinte mindig van újabb, mint play store-ból és gyakori a bugos release.

[ Szerkesztve ]

(#4606) tomboy0013 válasza Gabbbb (#4605) üzenetére


tomboy0013
veterán

A 11.7.45-ös verzióból van 5 fajta. Honnan tudom melyiket kell letölteni?

(#4607) Gabbbb válasza tomboy0013 (#4606) üzenetére


Gabbbb
senior tag

arm64 + arm Android 6.0+ 480dpi

szerintem ezt

(#4608) tomboy0013 válasza Gabbbb (#4607) üzenetére


tomboy0013
veterán

Köszi, remélem megoldja a gondot.

(#4609) Diamond500


Diamond500
senior tag

Srácok van valakinek olyan fólia a telefonján ami nem üveg és a selfie kamera helye ki van vágva?

(#4610) tomboy0013 válasza Diamond500 (#4609) üzenetére


tomboy0013
veterán

Miért kérded?

(#4611) Gabbbb válasza Diamond500 (#4609) üzenetére


Gabbbb
senior tag

Nekem 0.9$ -os Ali-s üvegfólia van rajta, de soha ilyen jó fóliám nem volt semmilyen telefonon. Erre aztán nem éri meg pet filmest rakni, szerintem.

(#4612) Diamond500 válasza tomboy0013 (#4610) üzenetére


Diamond500
senior tag

Mert ami most van fent nekem az lefedi az első kamerát is, és látszik a képeken, hogy torzítja.. Van üveg fóliám is, ahol már ki van vágva, de azzal meg az a bajom hogy ami Spiegen tok rajta van, annyira ráfekszik, hogy szerintem az üveget nyomni fogja.. így is megesik, hogy ezt a fóliát oldalt felgyűri néha. Remélem érthető :DDD
Szóval olyan nem üveg fóliát keresek amin ki van vágva az összes szenzor és kamera rész. Bánom már, hogy a gyárit leszedettem :U

[ Szerkesztve ]

(#4613) Gabbbb válasza Diamond500 (#4612) üzenetére


Gabbbb
senior tag

én inkább tok kompatibilis üvegfóliát keresnék, van olyan ami nem ér ki a széléig

[ Szerkesztve ]

(#4614) tomboy0013 válasza Diamond500 (#4612) üzenetére


tomboy0013
veterán

Én javaslom inkább ezt. Üveg fólia, nem ér ki a kijelző széléig és a kamera sincs takarva. Nekem ilyen van a telón már vagy 4-5 hónapja. Karc is alig van rajta, a szélei sem töredeznek szóval tökéletes. De van amúgy sima fóliám is 3 darab aminél nincs takarva a kamera, de az üveget jobban ajánlom.

[ Szerkesztve ]

(#4615) Diamond500 válasza tomboy0013 (#4614) üzenetére


Diamond500
senior tag

A simáknak megtudod mondani a tipusát, gyártóját? Vagy honnan vetted?

(#4616) tomboy0013 válasza Diamond500 (#4615) üzenetére


tomboy0013
veterán

Ali-s noname tokok mellé adták ajándéknak. Igazából lényegtelen, ugyanott készül mind csak az egyiket 15-szörös haszonnal adják el :)

(#4617) koxmatyi válasza sasoo (#4602) üzenetére


koxmatyi
tag

Beallitas,kisegito lehetosegek,latas,uzenet hivas hangertesitesei...

(#4618) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Hiába frissitettem a Play szolgáltatásokat az akku ugyanúgy gyenge maradt. Készenlétben fogyaszt mint a barom. Nem tudom mit kellene csinálni ezzel.

(#4619) sasoo válasza koxmatyi (#4617) üzenetére


sasoo
csendes tag

beállítva.mégsem szólal meg.

(#4620) Gabbbb válasza tomboy0013 (#4618) üzenetére


Gabbbb
senior tag

Következő lépés Chrome, Gmail, Google App, Facebook és Messenger letiltása és ha megoldja, akkor lehet szűkíteni a kört. Nálam 2%-ot vesztett a telefon tegnap este. (Nálam a múltban Chrome és Gmail letiltása is segített már)

[ Szerkesztve ]

(#4621) tomboy0013 válasza Gabbbb (#4620) üzenetére


tomboy0013
veterán

Nincs valami app amivel ezt ki lehet deríteni?

(#4622) Diamond500 válasza tomboy0013 (#4616) üzenetére


Diamond500
senior tag

Értem,köszi

(#4623) Gabbbb válasza tomboy0013 (#4621) üzenetére


Gabbbb
senior tag

Ha rootolva lennél sem biztos, hogy könnyen ki lehetne deríteni, hogy mi okozza.

(#4624) tomboy0013 válasza Gabbbb (#4623) üzenetére


tomboy0013
veterán

Jó hír. Akkor majd egyszer rendbe jön.

(#4625) Balzak83 válasza tomboy0013 (#4616) üzenetére


Balzak83
senior tag

Bőven van különbség. Bevonat, anyagminőség, vastagság. Hajlíts meg egy márkásat, és egy noname üvegfóliát, és nézd meg, melyik milyen szögben roppan meg. Meg fogsz lepődni. Aztán ott a bevonat, de a fényáteresztő képességben is nagyok a különbségek. Egy minőségit megfogni is más. Én nem reklámozni akarom a minőségi üvegfóliát, nem is írok márkát, de szerintem nem azon a $7-8 kell spórolni. Nem mellesleg, egy minőségi fóliát baromi egyszerűen fel lehet pattintani, egy noname esetén meg kergetheted a buborékokat.

(#4626) tomboy0013 válasza Balzak83 (#4625) üzenetére


tomboy0013
veterán

Sima fóliáról beszéltünk. Egyébként dolgoztam telefonos üzletben egy fél évet és napi szinten minimum 20db fóliát feltettem telókra, volt amit hoztak volt amit mi adtunk szóval tapasztalatom van bőven a témában :) Az üvegek között van egy kis különbség, de az 500 forintos is véd úgy mint a 4500-as a gyakorlatban(erre barátnőm a legjobb példa aki havi 2-3 üveget elhasznál mert folyton zuhan a teló, legutóbb a lépcsőházban a lépcsők között zuhant le 2 emeletet a telefonja és csattogott még le +fél emeletet a lépcsőkön és a kijelzőnek semmi baja nem lett). Én a mai napig fillérest használok abból is mert szinte észrevehetetlen a különbség(clear esetén), felhelyezni meg minden üvegfóliát pofon egyszerű. Persze abban teljesen igazat adott hogy a ragasztó réteggel vannak gondok néha,
főleg iPhone-oknál, de barátomnak a Z5 prémiumra vásárolt minőségi fólia sem tapadt fel a felső részre maradéktalanul tehát a drágábbak között is vannak szar minőségűek csak nem akkora arányban.

(#4627) Gabbbb válasza Balzak83 (#4625) üzenetére


Gabbbb
senior tag

Hát nem tudom, én jobban szeretem a filléresen a bevonatot, a gorilla 3 üveg és a márkás üvegfólia nem áll annyira ujjra. Amúgy meg én már hajlítgattam a filléreseket is sokat, mert p9-re sok szart sikerült összevásárolni és volt több is, amit párhuzamos végekre tudtam hajlítani..

A buborék kérdésben maximálisan nem értek egyet, hiszen ugyanaz a helyzet teljesen. A buborékokkal egyedül az üveg alá került por esetén van probléma és a drága fólia sem tudja mágikusan távol tartani az épp alá repülő port :D

Másik dolog, ha azt nézed ütődéstől mennyire védi a kijelzőt, a rugalmasabb, vékonyabb fajta biztosan gyengébben.

(#4628) Button


Button
aktív tag

Lehet bugyuta a kérdés, de mi a gond azzal ami gyárilag rajta van?

(#4629) Gabbbb válasza Button (#4628) üzenetére


Gabbbb
senior tag

Ütődéstől nem véd és kényelmetlen érzést okoz a használata.

(#4630) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Van rá lehetőség hogy az előre telepített és csak letiltható app-okat törölni tudjam? Régebben olvastam egy módszerről, PC kellett hozzá meg valami program amivel ki lehetett néhány ilyen programot törölni, csak már nem emlékszem rá hol találtam. Természetesen root nélkül értettem.

(#4631) koxmatyi válasza sasoo (#4619) üzenetére


koxmatyi
tag

Nekem hivasnal meg uzenetnel is bemondja a nevet igaz csak 1 szer az elejen

(#4632) Gabbbb válasza tomboy0013 (#4630) üzenetére


Gabbbb
senior tag

Törölni nem tudod őket root nélkül, csak "határozottabban" letiltani. Lehet ADB parancsokkal kézzel, vagy link
Ezzel bármit le lehet tiltani, rendszer szolgáltatásokat is, szóval óvatosan..

[ Szerkesztve ]

(#4633) Balzak83 válasza Gabbbb (#4627) üzenetére


Balzak83
senior tag

Igen, p9-re nem volt könnyű használható üveget keríteni. Én a hajlított széleknél olajjal töltöttem ki a légrést, úgy szépen felfeküdt. A gyenge üvegekkel az a gond, hogy még az anyag egyenletességét sem tudják megcsinálni, felrakod és középen, a sarkoknál megmaradnak az elállások. Szerencsés esetben eldolgozhatóak, de vol már olyan is, hogy másnap ugyanott felvált, egyszerűen elállt az üveg síkjától. A bevonat minősége meg egyértelmű, a jobb üvegeken nem látod viszont az ujjlenyomatodat, a gyenge üvegnél meg egyértelműen látszik. A védelem szempontjából meg szerintem a puhább, rugalmasabb üveg jobb védelmet jelent, jobban felfogja és elnyeli az ütődéseket. Ez a baja az Essential phonenak is, a kerámi burkolat nagyon merev, és igy törik a kijelző.

(#4634) tomboy0013 válasza Gabbbb (#4632) üzenetére


tomboy0013
veterán

Köszi.

(#4635) Gabbbb válasza Balzak83 (#4633) üzenetére


Gabbbb
senior tag

Szinte tuti nincs igazad. Az a lényeg, hogy szétterüljön a sokkhatás, ha eltörik az nem számít. A hajlékonyabb üveg nehezebben törik, ami szuper egy kijelző gyári üvegénél, de nem egy kijelzővédőnél, mert a sokkhatás nagyobb %-át továbbítja és nagyobb az esélye, hogy az(vagy az is) törik, ami alatta van.

Az anyagminőségről meg annyit, hogy Corning sem tudja GG-t úgy gyártani, hogy a lekerekített részek egyezzenek két azonos készüléknél és a vízszintesnek gyártott gorilla üvegnél is gyakran előfordul, hogy bizony nem teljesen vízszintes. 300Ft-os üvegeknél tuti nagyobb a szórás, ebben igazad van, de van szuper minőségi is köztük, sőt többnyire ilyenekbe szoktam belefutni. Nem tudom te mit tekintesz minőségi üvegnek, de amit magyar boltokban 2-3eFt-ért árulnak az kínai import és ugyanaz, csak esetleg csomagolásban különbözik. Még drágább Spigen etc üvegen valóban lehet a bevonat jobb, de olcsónál is némelyiken szuper, mert legjobb bevonat sem került szinte semmibe, mint gyártási költség.

G6-on itt van előttem a 300Ft-os üveg és kellemesebb és kevésbé maszatolódik, mint a GG3 és az illesztés is tökéletes.

[ Szerkesztve ]

(#4636) horgasz68


horgasz68
csendes tag

Sziasztok!
Szerintetek létezik, hogy ebben a tipusban van quad - DAC? - G6 h870ds-

(#4637) babosmiki válasza horgasz68 (#4636) üzenetére


babosmiki
addikt

Igen.

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#4638) horgasz68 válasza horgasz68 (#4636) üzenetére


horgasz68
csendes tag

Köszönöm! 😊
Véleményed szerint sokkal többet tud a V30 DAC-ja?

(#4639) babosmiki válasza horgasz68 (#4638) üzenetére


babosmiki
addikt

Ugyan azt tudja, csak szoftveresen másabb kicsit. ;)

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#4640) droidforever


droidforever
tag

Sziasztok,csak annyi lenne a kerdesem hogy megeri e beruhazni a keszulekbe?

(#4641) eami válasza droidforever (#4640) üzenetére


eami
addikt

attól függ, hogy a tőkeállományodat növeli e :DDD

(#4642) tomboy0013 válasza droidforever (#4640) üzenetére


tomboy0013
veterán

Jók az ilyen kérdések. Most ha azt mondom megéri akkor megveszed, ha azt hogy nem akkor pedig nem? :D
Esetleg valami konkrét kérdés? Az igényeid megismerése nélkül elég nehéz használható választ adni a kérdésedre.

(#4643) Balzak83 válasza Gabbbb (#4635) üzenetére


Balzak83
senior tag

Szerintem nem fogjuk megtéríteni egymást :( Én maradok annál ami bevállt, és te is azt fogod tenni.

(#4644) julius75 válasza Gabbbb (#4629) üzenetére


julius75
aktív tag

"és kényelmetlen érzést okoz a használata."....basszus de jó hogy mondod. Május óta használom, és eddig nem tudtam mi lehet a gond.... :W :W :W :W Vicces vagy.

(#4645) r859


r859
csendes tag

A mobilcorner-nál kapható gold verzió eu-s( vagy bárhol máshol a gold)? Azt olvastam valahol, hogy ezt a színt csak belpiacra dobták ki. Ha nem eu-s miben tér el tőle?

(#4646) Balzak83 válasza julius75 (#4644) üzenetére


Balzak83
senior tag

Én még a G3-n használtam utoljára fóliát, de 2 hét után annyira elhasználódott a felülete, hogy az egyébként sem túl acélos színeket még inkább elkente. Ahogy leszedtem, egyből kitisztult a kép, szóval ennyi nekem elég volt ahhoz, hogy üvegpárti legyek.

(#4647) ßrainiac válasza Balzak83 (#4646) üzenetére


ßrainiac
addikt

en se vagyok sima folia parti, de ezen a gyari fenn volt egy jo darabig, nem volt vele semmi gond, csak lett rajta egy potty, ezert levettem.

de jah, az uveg kiralyabb :K

(ezert is hasznalom a gyari uveget rajta :DDD leesett mar 4-5x a telo, jol birja ^^)

(#4648) julius75 válasza Balzak83 (#4646) üzenetére


julius75
aktív tag

és ßrainiac: így van, minőségibb az üveg, ez vitathatatlan. G2-őn én is ezt használtam, tökéletes volt.
De a G6-on lévő gyári fóliára azt mondani, hogy kényelmetlen érzés a használata, kissé túlzásnak tűnik...

(#4649) b.petya89 válasza droidforever (#4640) üzenetére


b.petya89
csendes tag

Nem, nem éri meg! :((

(#4650) Kavinton75 válasza droidforever (#4640) üzenetére


Kavinton75
senior tag

Beruházásnak nem jó (arra vannak más lehetőségek), de használni remek :K

További termékeim: http://hardverapro.hu/tag/kavinton75 // Keep swimming...Keep swimming

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.