Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:16:34

LOGOUT.hu

LG G6 - hozza a kötelezőt, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5151) julius75 válasza erik22 (#5149) üzenetére


julius75
aktív tag

Jól van már na.....Boldog Karácsonyt! ;)

(#5152) erik22 válasza julius75 (#5151) üzenetére


erik22
tag

Békés karácsonyt!

Mindenhol jó,de legjobb a hardveraprón!

(#5153) Diamond500


Diamond500
senior tag

Ha a gmail kliens folyton bealszik akkor az a kliens hibája vagy telefon beállítási probléma? NEm jelez időben csak órákkal később :U

(#5154) soundman1 válasza leslie23 (#4487) üzenetére


soundman1
senior tag

Köszönöm neked és Tomboy-nak a System UI Tuneres módszert, amíg nem lesz oreo, addig azt hiszem ezt a fullview kinézetet használom.
Nálam így néz ki:[kép]
A Tuner progiban beállítható, hogy a gyári launcheren (vagy akár máshol is) maradjon a navbar.
És hogy máshol ne maradj navbar nélkül és ne kelljen annyit sepregetni, így a hüvelykujj alá rakod pl. az általam is használt Backbutton lebegő navbart. Teheted alulra is, de ott néha betakar a felugró gyári navbar.

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#5155) aTe014 válasza soundman1 (#5150) üzenetére


aTe014
aktív tag

A komfort nézetet a G6 7.0-ája alatt valóban nem lehet időzíteni, de a V30 7.1.2-jében már benne van...

i14Pro

(#5156) soundman1 válasza aTe014 (#5155) üzenetére


soundman1
senior tag

Köszönöm, csak megérkezik a következő update-ben, addig marad a Twilight.

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#5157) Gabbbb


Gabbbb
senior tag

EU telefonom épp szoftver frissítést tölt :O

(#5158) David3 válasza Gabbbb (#5157) üzenetére


David3
őstag

Nekem is épp most tölti, osztrák A1-es készülék.

(#5159) SoulReaver válasza Gabbbb (#5157) üzenetére


SoulReaver
veterán

Nekem is éppen most tölti a frissítést. Vajon milyen új dolgok lesznek elérhetőek? :)

(#5160) turbuczn válasza David3 (#5158) üzenetére


turbuczn
tag

Nekem is most tölti! :D Ez melyik?! Bár hamarosan kiderül.

(#5161) ßrainiac


ßrainiac
addikt

Pont be akartam kerdezni hogy wtf, baromi sokaig tolti.

Milyen komoly lenne hogy egy be nem jelentett meglepi Oreot kapnank xD

Remelem, nem csak egy semmilyen update lesz amitol mindossze lassabb lesz a telo..

Frissithetnek mondjuk a kijelzot oledre ;] :))

[ Szerkesztve ]

(#5162) turbuczn válasza ßrainiac (#5161) üzenetére


turbuczn
tag

45%

De tényleg lassan jön.

(#5163) SoulReaver válasza ßrainiac (#5161) üzenetére


SoulReaver
veterán

35%.... Nem írnak róla sehol semmit?

(#5164) aTe014


aTe014
aktív tag

Egy kis karácsonyi ajándék a kitartó európai G6 tulajoknak... :)) Majd írjátok, hogy mi lett, én is ráböktem, de még nem dobta fel OTA-n.

Szerintem csak normál dec 1-es biztonsági szintes 7.0

[ Szerkesztve ]

i14Pro

(#5165) gretzky77 válasza SoulReaver (#5163) üzenetére


gretzky77
veterán

Nekem is most tölti EU modell! Gyanítom csak egy biztonsági patch!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#5166) rdanika válasza SoulReaver (#5163) üzenetére


rdanika
tag

A G6 facebook csoportba már valaki írta sajna, hogy nem lát sok különbséget.

Szabad vagyok! -mondta a majom, a rácsnak. Én nem! -mondta a rács, engem majmok köré zártak!

(#5167) luna40 válasza Gabbbb (#5157) üzenetére


luna40
tag

Az enyém is töltöget valami sw frissítést, kb. fél óra alatt 60%-nál tart. :(

OnePlus 8T + LG G6 Black + Asus Google Nexus 7 16 GB 4.4.4

(#5168) turbuczn válasza luna40 (#5167) üzenetére


turbuczn
tag

Nálam 75%. Írok ha feltelepítette.

(#5169) Indiant válasza rdanika (#5142) üzenetére


Indiant
addikt

Meg ugye azt is tegyük hozzá, h. a V30 árából 2 db G6-ot kapsz...

[ Szerkesztve ]

(#5170) Gabbbb


Gabbbb
senior tag

(#5171) rdanika válasza Indiant (#5169) üzenetére


rdanika
tag

èn csak azon lepödtem meg, hogy "agyban" lényegi különbség ugye a proci, a többi az úgy mond sallang és azért a tavalyi csúcs procinak pár évig még csak kéne teljesítenie. Ugyan akkor a gyorsaságban való különbség másodpercekben mérhetö.

Szabad vagyok! -mondta a majom, a rácsnak. Én nem! -mondta a rács, engem majmok köré zártak!

(#5172) turbuczn


turbuczn
tag

(#5173) horvath.mate


horvath.mate
újonc

Sziasztok!
Két hétig elégedett G6 tulaj voltam, viszont most egy utazás alkalmával volt lehetőségem a kamerát behatóbban tesztelni, észre vettem, ami már itt és ahogy láttam külföldön is felmerült, hogy a nagylátószögű optika bizonyos készülékeknél kritikán aluli képeket eredményez. :o :W
És valóban, az enyémnél is 2.09 mm a gyújtótávolság. Írtam az LG-nek én is, és azt a választ kaptam, hogy ők nem tudnak ilyen különbségről. A kérdésem Felétek az lenne, hogy akik 2.01-es optikával rendelkeznek, nekik tutira a H870 típusjelű európai modelljük van? Mert pl úgy tűnik a telefon külsején látható matricával ellentétben a topik alapját képező tesztben nem az európai modell került bemutatásra, ugyanis az EXIF adatok szerint a tesztelt készülék egy US997-es típus, míg a matrica szerint H870-es. Ez egyébként önmagában is elég furcsa... És egyébként 2.01-es. Ezért mielőtt újból írnék választ az LG-nek, jó lenne tudni, hogy tényleg más H870-es modellekben is van-e 2.01-es optika.
Kösszi ;)

[ Szerkesztve ]

(#5174) Gabbbb válasza horvath.mate (#5173) üzenetére


Gabbbb
senior tag

Igen, 100% eu.

(#5175) turbuczn


turbuczn
tag

Valóban, egy biztonsági frissítést kaptunk, nem is legújabbat. :(

(#5176) rdanika válasza horvath.mate (#5173) üzenetére


rdanika
tag

Amúgy jó lenne kiharcolni valamit mert kezd elegem lenni, hogy én pont azt a verziót kaptam ahol a kamera lencse karcolodik. A nagylátószög szarabb. Meg akkor még még mi az ami ki sem derült...

Szabad vagyok! -mondta a majom, a rácsnak. Én nem! -mondta a rács, engem majmok köré zártak!

(#5177) gretzky77 válasza horvath.mate (#5173) üzenetére


gretzky77
veterán

Igen 100% H870 EU modell és 2.01 a széleslátószögű!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#5178) #92673536 válasza horvath.mate (#5173) üzenetére


#92673536
törölt tag

LG-H870
2.01 HH

Egyébként nem csak a wide kameránál vannak különbségek, ha jól tudom

[ Szerkesztve ]

(#5179) Tulku válasza rdanika (#5176) üzenetére


Tulku
veterán

Az mondjuk érdekes, hogy ide EU-ba is kidobnak mindenféle változatokat...nagylátószögű kamera esetén is...mondom ezt úgy hogy 2,01-es van nekem, persze soha nem használom....

(#5180) luna40 válasza horvath.mate (#5173) üzenetére


luna40
tag

LG-H870 2.09HH

OnePlus 8T + LG G6 Black + Asus Google Nexus 7 16 GB 4.4.4

(#5181) turbuczn válasza luna40 (#5180) üzenetére


turbuczn
tag

2.01HH és H870

[ Szerkesztve ]

(#5182) rdanika válasza turbuczn (#5181) üzenetére


rdanika
tag

Amúgy tök jó, h az LG nem tud róla. Mert kb fele fele.

Szabad vagyok! -mondta a majom, a rácsnak. Én nem! -mondta a rács, engem majmok köré zártak!

(#5183) Tulku válasza rdanika (#5182) üzenetére


Tulku
veterán

Már hogyne tudna róla...Ő csinálta..az hogy a szervizben nem tudnak róla az más kérdés...illetve ha tudnak, akkor sem publikus...

(#5184) morneo.it válasza turbuczn (#5175) üzenetére


morneo.it
senior tag

Nekem is felugrott, de akkor éjjel ráér... :(

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#5185) Kavinton75 válasza horvath.mate (#5173) üzenetére


Kavinton75
senior tag

Nekem Európai modell (EUR van a dobozon) és 2.01 HH.

További termékeim: http://hardverapro.hu/tag/kavinton75 // Keep swimming...Keep swimming

(#5186) blade4


blade4
aktív tag

Nekem is leszedett egy több mint 1gb-os frissítést, de nem tudom van e valami új dolog benne. :)

(#5187) Kavinton75 válasza blade4 (#5186) üzenetére


Kavinton75
senior tag

Semmi, csak biztonsági frissítés.
De az sem a legfrisseebb.
Sajnos az LG-s srácok nem kapkodnak, lehet szabin van az egész bagázs.

További termékeim: http://hardverapro.hu/tag/kavinton75 // Keep swimming...Keep swimming

(#5188) gretzky77 válasza Kavinton75 (#5187) üzenetére


gretzky77
veterán

Júniusi után ez is valami! Nem fognak havonta dobálni ez biztos de azért ne félévente frissitsenek! Régen azért ez jobban ment Lg-nél! Ez az egyetlen apró bosszantó dolog,amúgy szeretem az LG-t én elégedett vagyok vele!

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#5189) horvath.mate válasza rdanika (#5176) üzenetére


horvath.mate
újonc

Azért kérdezem pont, mert írni szeretnék választ az LG-nek, nem igazán fogom annyiban hagyni. Köszi az eddigi válaszokat, ennyi már elég ahhoz, hogy nyugodt lelkiismerettel tényként hivatkozhassak a helyzetre. :R

(#5190) Gabbbb válasza horvath.mate (#5189) üzenetére


Gabbbb
senior tag

A különbség minimális, ha nem DNG formátumot használsz. Azt használsz???
Feltételesen lejárod a köröket, kapsz egy új készüléket, vagy kamera modult cserélnek. Jpeg-ben nem nagyon fogod látni a különbséget.

[ Szerkesztve ]

(#5191) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Azért az eléggé különös, hogy több mint 1 GB-os frissítés semmi újat nem hozott csupán egy biztonsági frissítés...

(#5192) polar-x válasza tomboy0013 (#5191) üzenetére


polar-x
tag

Oreo előtti tereprendezés volt...

(#5193) Gabbbb válasza tomboy0013 (#5191) üzenetére


Gabbbb
senior tag

Hibajavításoknál senki sem szokta reklámozni, hogy mit javítottak. Szerintem pl. rezgés erőssége változott, amikor ujjlenyomattal oldok fel, de lehet csak placebo.

(#5194) tomboy0013 válasza polar-x (#5192) üzenetére


tomboy0013
veterán

Mondjuk nem igazán értem milyen tereprendezésre van szükség Oreo előtt. Vagy hogy mire gondolsz tereprendezés címszó alatt.

(#5193) Gabbbb: Az oké, én a méretén vagyok meglepve, az 5X-emre 40-60 megás biztonsági frissítések érkeztek de a főverzió frissítés sem igazán lépte túl az 1GB-ot. Ezért tartom érdekesnek.
Amit észrevettem hogy a beállítások menü gyorsabban betölt. Ennyi :D De pl a gyári tárcsázó ugyanolyan szar lassú és darabos működésű mint eddig. Tényleg nem értem mire kellett ekkora méretű frissítés :D

[ Szerkesztve ]

(#5195) horvath.mate válasza Gabbbb (#5190) üzenetére


horvath.mate
újonc

Próbáltam DNG-vel is értékelhető képet kihozni belőle, de a vonalélességen azzal sem tudtam sokat segíteni. Egyébként a netes JPG-tesztképek is jelentősen jobbak, pl itt a MA tesztnél is, mint amiket az enyém produkál. :(

(#5196) Gabbbb válasza tomboy0013 (#5194) üzenetére


Gabbbb
senior tag

Qualcomm GPU driver frissítését pl. nem veszed észre gyakorlatban, van még egy pár ilyen. Meg úgy alapból sok energia jól megcsinálni egy inkrementális OTA-t, lehet egyszerűbb tank módszerrel oprendszer felét cserélni.

@horvath.mate Belinkelhetnél egy saját DNG képet.

[ Szerkesztve ]

(#5197) szgzs


szgzs
csendes tag

Üdvözlök mindenkit, körülbelül egy hónapja birtoklok egy EU-s független G6-ot, még semmiféle problémát nem tapasztaltam vele. Azt tapasztaltam, hogy ezt az új (V11) frissítést nem írja ki OTA-n (még), másnál is van ez így, vagy nálam van a probléma?

(#5198) gretzky77 válasza szgzs (#5197) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia sztem fokozatosan dobják ki,hogy ne egyszerre cuppanjon rá mindenki! Próbálj rá esetleg LG Bridge-n

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#5199) szgzs válasza gretzky77 (#5198) üzenetére


szgzs
csendes tag

Köszi, megpróbáltam, nem igazán jártam sikerrel, megkérdeztem az LG-t, azt mondták, h egyáltalán nincs fent OTA-n, hanem csak LG Bridge-en, OTA-n csak januárban lesz szerintük... Szerintem akkor kivárom januárt, úgysem eget rengető ez a frissítés.

(#5200) aTe014 válasza szgzs (#5199) üzenetére


aTe014
aktív tag

Nekem sem dobta fel sem OTA, se az LGBridge, bár én a jelenleg rajta levő 10t-t is KDZ + LGUP-pal tettem fel, mert akkor is vártam kb. 1 hetet, de azt sem adta ki. Lengyel készülékem van egyébként.

Szóval, ha szeretnéd magad feltenni a v11-et, akkor ITT találod a KDZ-t, ITT pedig a telepítesi útmutatót (Install Directions > click to show content > LGUP directions > click to show content) :)
Csak annyi, hogy utána be kell lakni a telót ismét.

i14Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.