Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:16:34

LOGOUT.hu

LG G6 - hozza a kötelezőt, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5101) Gabbbb válasza polar-x (#5100) üzenetére


Gabbbb
senior tag

Wide. 09 végú gyújtótávos az edig látott példák alapján bizony elég életlen.

Gyorskonvertált képek a reddites/XDA-s raw fájlokból: (színeket nem kell nézni, mert most lusta voltam LR-al) Katt a nagyobb mérethez!

.01

.09

Annyit hozzá lehet fűzni, hogy a gyári jpeg motor brutálisan most a széleken, lehet pont azért, hogy ugyanolyan sz@r legyen a két modullal.

[ Szerkesztve ]

(#5102) #92673536


#92673536
törölt tag

Széleslátószögre vonatkozik.
Az elkészített kép részletei közt a "Fókusztávolság" -ot keresd,
a 2.01HH a jobb. Nekem is az van. EU modell.

Megelőztek.

[ Szerkesztve ]

(#5103) luna40 válasza Gabbbb (#5101) üzenetére


luna40
tag

Az igaz, hogy életlen a 09-es, viszont a 01-es mintha megnyújtotta volna oldalra a képet. Vagy csak a szemem rossz?

OnePlus 8T + LG G6 Black + Asus Google Nexus 7 16 GB 4.4.4

(#5104) #92673536 válasza luna40 (#5103) üzenetére


#92673536
törölt tag

Nem pontosan ugyanonnan van a két fotó. Szerintem azért tűnik úgy.

(#5105) b.petya89 válasza Gabbbb (#5099) üzenetére


b.petya89
csendes tag

Telekomnál vásárolt, gyárilag független H870! Viszont mivel nekem ez a második G6-om megnéztem a régebbi képeimet és annak a kamerának 2.01-es volt a fókusztávolsága!

(#5106) Indiant válasza luna40 (#5103) üzenetére


Indiant
addikt

Igen, szét van nyújtva az Opel.

(#5107) aTe014 válasza Gabbbb (#5099) üzenetére


aTe014
aktív tag

Az enyém normái EU-s 2.09-el...

i14Pro

(#5108) n.gab


n.gab
aktív tag

Nálam is 2,09 EU-s

(#5109) polar-x


polar-x
tag

Ahogy olvasom a reddit-es kommenteket a fő kamera szenzorok között is van eltérés! Az egyik 4.03 a másik tulajnak pedig 4.1 a fókusztáv.

(#5110) gretzky77 válasza polar-x (#5109) üzenetére


gretzky77
veterán

Összegezve nekem single sim,32gb,EU modell és 2.01 valamint 4.1 a fókusztávolság!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#5111) polar-x válasza gretzky77 (#5110) üzenetére


polar-x
tag

Telenoros titanium: A normál lencse 4,1 és 2,09 a wide lencse

(#5112) gretzky77 válasza polar-x (#5111) üzenetére


gretzky77
veterán

Azt gondoltam,hogy párban járnak és akinek 2.09 annak 4.01 de ezek szerint ez sem így van! Normál lencse esetén van különbség a kettő között minőségben és ha igen melyik javára?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#5113) Gabbbb


Gabbbb
senior tag

4.01-el készült nappali végtelen fókuszos Dng fájlokat raktok fel valahova, akkor kiderülhet, hogy van-e különbség.

(#5114) Tulku


Tulku
veterán

Itt nekem vodás és 2.01 mellett 4.03 van párban... (normál vs wide)

Jött tegnap vmi frissítés ami mindent dartált a kezdőképernyőről, ezért majdnem földhöz vertem a telefont...majd véletlenül egy évvel ezelőtti backup-ot raktam vissza, akkor már a szívszélhűdés kerülgetett...nagy nehezen vissza tudtam rakni azt a backupot amit első indítás után csináltam...így már csak másfél hónap adatai vesztek el... :W

gugli kamera meg jó... :)

[ Szerkesztve ]

(#5115) motofi válasza Répafőzelek (#5090) üzenetére


motofi
aktív tag

Én sem értem. Komolyabb boltokban újabban nem forgalmazzák nem csak ezt ha nem úgy általában az LG mobilokat pl: Firstphone, Extrém Digital, Speedshop .....Biztos meg van ennek is az oka.

(#5116) b.petya89


b.petya89
csendes tag

2.09, 4.03 telekom fuggetlen 32gb H870....

(#5117) Indiant válasza Tulku (#5114) üzenetére


Indiant
addikt

Mivel készítettél mentést?

(#5118) Matyi222 válasza Indiant (#5117) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Szerintem ezzel, én is ezzel szoktam...

Beállítások>Biztonsági mentés és visszaállítás>Mentés és visszaállítás

Itt megtalálod...

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#5119) Tulku válasza Matyi222 (#5118) üzenetére


Tulku
veterán

Igen ezzel...egyszer...de gondolom be lehet állítani rendszeres mentésre....

(#5120) Matyi222 válasza Tulku (#5119) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Igen be lehet állítani automatikusra és ütemezni is lehet...

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#5121) trobi28


trobi28
addikt

Amerikából származó G6 ra hogy lehet Magyar nyelvet varázsolni? :R

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#5122) gretzky77


gretzky77
veterán

Szép napot mindenkinek!
Olyan kérdésem lenne,hogy valamelyik nap a gyerkőc úgy nézett mesét,hogy a telefonon ment a mese és tükröztem a tv-re! Feldobott egy dual play? nevű ablakot,hogy ha közben akarom használni a telefont akkor megtehetem és a tv-n megy tovább a mese! Ez tök jó szerintem nem is volt vele gond de azóta se találom ezt az opciót,tudja esetleg valaki,hogy csalogatható elő elő megint?

Köszönöm

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#5123) #92673536


#92673536
törölt tag

Gyári tokot használ esetleg valaki?

(#5124) ßrainiac válasza trobi28 (#5121) üzenetére


ßrainiac
addikt

Gondolom ugy, mint barmelyik Androidon, a settingsben. En nem lattam meg olyat h gyari rom ne tudjon tobb nyelvet.

(#5125) trobi28 válasza ßrainiac (#5124) üzenetére


trobi28
addikt

Magyar nincs közte :(

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#5126) Diamond500 válasza trobi28 (#5121) üzenetére


Diamond500
senior tag

Régen volt a morelocale2 program ami tudott ilyet, de nem tudom nálad működne e... Googleplayen fent van

[ Szerkesztve ]

(#5127) Matyi222 válasza #92673536 (#5123) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Verziószámnak megfelelő EU romot kell flash-elni rá.

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#5128) Indiant válasza Matyi222 (#5127) üzenetére


Indiant
addikt

Beléptem én is a táborba egy G6+-al.US997U, amiben van vezeték nélküli töltés. :C ..és 2 év LG garancia ;]
Matyi222: az amerikai modellnek nincs eu romja. (szerintem)

Aki esetleg ki akarja próbálni a G6-ot.

[ Szerkesztve ]

(#5129) gretzky77 válasza Indiant (#5128) üzenetére


gretzky77
veterán

A 2 év gari,hogy? Gondolom nem Magyarországon élsz!?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#5130) Indiant válasza gretzky77 (#5129) üzenetére


Indiant
addikt

De. Az usa-ban az 1 évhez, adnak még 1-et ajándékba.

(#5131) Gabbbb válasza gretzky77 (#5129) üzenetére


Gabbbb
senior tag

Én Turbadotól vettem, arra is van 2 év garancia.

(#5132) gretzky77 válasza Indiant (#5130) üzenetére


gretzky77
veterán

De azt itthon tudod érvényesítettni?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#5133) Indiant válasza gretzky77 (#5132) üzenetére


Indiant
addikt

Nem hiszem.

(#5134) zorb


zorb
tag

üdv.
A mai frissítést sikerült valakinek pc-vel a telóra varázsolni? (kiszolgálói hiba miatt)
A választ előre is köszönöm

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S9 duos

(#5135) Balzak83 válasza zorb (#5134) üzenetére


Balzak83
senior tag

Miről maradtam le :F Nálam semmi.

[ Szerkesztve ]

(#5136) erik22


erik22
tag

Sziasztok!

Az eu modellek közt van különbség? Gondolok én itt a balck es platinum közt például!

Mindenhol jó,de legjobb a hardveraprón!

(#5138) desigo


desigo
senior tag

Üdv !
Jelenleg G4-et használok ami hibátlanul kiszolgál másfél éve.
Következő telefont G6-ot választanék.
Kérdés,hogy aki G4-ről váltott az miben tapasztalt előrelépést?
Infra portot már hiányolnám kapásból.

(#5139) kp78 válasza desigo (#5138) üzenetére


kp78
addikt

Én egyelőre maradtam inkább G4-nél :U
Fent a keresőbe "G4", és biztos találsz még további tapasztalatokat is.

(#5140) Matyi222 válasza desigo (#5138) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Szerintem sokkal jobb mint a G4, de ez csak a saját véleményem. Nekem marhára bevállt. Mindig az a baj az ilyen fórumokkal, hogy álltalában csak a negatív tapasztalatokkal rendelkezők látogatják, aki elégedett az használja és be sem néz ide. Így sosem kapsz reális képet. 😀

[ Szerkesztve ]

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#5141) Tulku válasza desigo (#5138) üzenetére


Tulku
veterán

Én kizárólag az apt-x-hd miatt váltottam...BT kliensen egyértelműen jobb hangkép...de ennyi...
Szerintem nagyjából semmiben nem múlja felül a G4-et...az most is itt pihen az asztalfiókban...nagyon jó telefon a G4...
Én a kinézetet let@jom, nyújtott kijelző sem vonz, vízállóság sem, talán az jobb a G6-ban hogy nem görbe a hátulja, mert az zavart a G4-ben kissé...
Szerintem forma-forma...biztos jobb a G6, de én személy szerint az általam említett opción kívül releváns dolgot nem tudok felhozni mellette...

(#5142) rdanika


rdanika
tag

Nekem olyan kérdésem lenne, hogy amikor lefele huzzátok az újjatokat és megjelenik az a "gyors" menü (a default app browser beállítása melett.). Nektek is kb 2 másodperc alatt tölt be? Csak mert most megfogdostam haverom V30át és ég és föld a különbsés a G6om és az ö V30 között. Nem akarom elhinni, hogy a tavalyi 821es proci valóban ennyivel lassabb lenne. Kezdem azt gyanítani, hogy vissza van fogva a teljesítménye. Az újra telepítés nem oldja meg mert már próbáltam. Szóval a kérdés az, hogy csak nekem tünik lassúnak egy kicsit a teló vagy tényleg az :D

Szabad vagyok! -mondta a majom, a rácsnak. Én nem! -mondta a rács, engem majmok köré zártak!

(#5143) rdanika válasza rdanika (#5142) üzenetére


rdanika
tag

Kiegészítve (bocs lejárt a szerkesztési idö) olyan mintha nem memoriából töltené be a cuccokat, hanem újra megnyitná minden egyes feloldás után. Pl a tárcsázó kinyitom a telót és fel akarok hivni valakit akkor kell egy pár másodperc amire magához tér. Utána már gyors de a képernyö feloldás utáni elsö megnyitás az mindig mindenböl marha döcögös (a kamerát is ide sorolom mert lemegy a nap amire elindul és már rég elment atz amit fényképezni akartam). ès azt hittem ez normális mivel akkor tér magához a teló. Csak igazából most hogy láttam a V30at keseredtem el.

Szabad vagyok! -mondta a majom, a rácsnak. Én nem! -mondta a rács, engem majmok köré zártak!

(#5144) Talib21 válasza desigo (#5138) üzenetére


Talib21
tag

Üdv. Én 20 hónapig használtam G4-et, és váltottam G6-ra. A többiek által leírtakhoz én hozzá tenném, hogy azért összességében jobb teló a G6. Sokkal jobb az akksi, nem lehet ebben egy lapon említeni őket, jobb fényerő, kényelmesebb fogni(akinek ez szempont ), és ami nem elhanyagolandó nagyjából bármit csinálsz nem melegszik, nem lassul be kicsit se. Két hónapja használom, egyáltalán nem hiányzik a G4, pedig nagyon szerettem. Annyi, hogy google kamerával jó képeket lehet azért csinálni.

(#5145) aTe014 válasza rdanika (#5143) üzenetére


aTe014
aktív tag

Sajnos a tárcsázás-hívás info-névjegyek közötti első váltásnál (első megnyitásnál) valóban vannak laggok, ezzel már régóta küzd az LG.

Volt V10-em, G3-am is, azok is ilyenek voltak, de ha a V30-on nem laggos, akkor örülök, mert arra tervezek váltani... :)

i14Pro

(#5146) julius75 válasza erik22 (#5136) üzenetére


julius75
aktív tag

Van bizony. Pl. a színük, na az rögtön ami szembeötlő....😂

(#5147) rdanika válasza aTe014 (#5145) üzenetére


rdanika
tag

Nagyon jól néz ki az a teló. Csak nekem egy kicsit olyan S8-asra sikerült. Kézbe vettem és olyan nagyon légies. èn azért választottam a G6ot mert az olyan robosztus megjelenésü. Meg nincs minden lekerekítve. Sajnos a V30ra sem teszel már kijelzö védö üveget, mert mindenhzol le van kerekítve. Meg nekem a build quality sem volt az igazi a G6hoz képest. De eszeveszett gyors az biztos. Majd a V40 :D Bár nekem egyre kevésbé szimpatikus az LG sajnos. Nagyon vissza taszító számomra ahogy az EU piaccal bánik. Haver Koreában vette az övét 210ezer forintért és az V30+ ráadásul. Ajándék VR szemüveggel, vezetéknélküli töltövel, 128GB. Mi az EU-ban arról álmodozunk, hogy ne vegyenek ki valamit a telóból... Meg, hogy érjen ide a frissítés.

[ Szerkesztve ]

Szabad vagyok! -mondta a majom, a rácsnak. Én nem! -mondta a rács, engem majmok köré zártak!

(#5148) aTe014 válasza rdanika (#5147) üzenetére


aTe014
aktív tag

A V30 EU-s verziójából szerencsére nem spórolnak ki semmi extrát, még a B&O fülest sem. Jelenleg várok, hogy mérséklődjön az ára (245ért EU-st, dualsimes, 128gb-s V30+ pedig még ólcsóbban -219ért- is kapni), nekem pont az tetszik, hogy nagyobb a G6-nál, nem annyira nyúlánk, bár tény, hogy a V30 légiesebb, mert könnyebb is. :)

[ Szerkesztve ]

i14Pro

(#5149) erik22 válasza julius75 (#5146) üzenetére


erik22
tag

-.-" :((

Mindenhol jó,de legjobb a hardveraprón!

(#5150) soundman1


soundman1
senior tag

Múlt héten én is egy már futott, pár hónapos dual-os g6 tulaja lettem, a korábbi Honor 7 családban marad.

Van egy-két a play áruházban már meg nem lévő régi progim, amit nem tudok telepíteni, mert nem aktív a telepít felirat. Mi lehet a baj, hogy tudnám telepíteni? Az apk a belső memórián van, ismeretlen források engedélyezve.

A kékfény szűrést (komfort nézet) tényleg nem lehet időzíteni? Ez elég gáz?!

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.