Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:16:34

LOGOUT.hu

LG G6 - hozza a kötelezőt, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4351) Indiant válasza tomboy0013 (#4346) üzenetére


Indiant
addikt

Az én linkjeimben volt az alkohol és fogkefe páros, gondolom olvasta.
..de mint várható volt sajnos garizás nélkül nem oldható meg.
Kíváncsi leszek az LG mit talál ki a problémára, mert úgy tűnik elég égető.

[ Szerkesztve ]

(#4352) tomboy0013 válasza Indiant (#4351) üzenetére


tomboy0013
veterán

Fél éve van nálunk piacon a teló és ő az első itt akinek ez van. Annyira azért nem égető itt a dolog :N

(#4353) aTe014 válasza Indiant (#4351) üzenetére


aTe014
aktív tag

Köszönjük a negativitásod ismét.. :)

i14Pro

(#4354) b.petya89 válasza aTe014 (#4353) üzenetére


b.petya89
csendes tag

Biztos úgy értette, hogy akinek ez a problémája számára égető ez a probléma! :R :))

(#4355) Quarell


Quarell
tag

Sziasztok,

Vásárlás előtt állok és az LG idei és tavalyi csúcsmodelljei között vacillálok. Nagyon hasonló modellek, mindegyik jó. Segítségeteket kérném, hogy véleményetek szerint melyiket érdemes megvenni 2017 év végén. Magyarországon élek de a telefont külföldön vásárolnám. A telefonok technikai paramétereivel tisztában vagyok.

1. V20 - 300 € (garancia nincs és nem is érvényesíthető itthon, a legolcsóbb választás lenne)
2. Q8 - 400 € (kvázi V20 kezelhető méretben, EU egyes országaiban van, itthon nem forgalmazzák, viszont a garancia érvényesíthető Magyarországon is)
3. G6 32GB H870 - 450 € vagy akár olcsóbb 115-125 ezer forint (itthon is forgalmazzák és a garancia is érvényesíthető)
4. G6 64GB H870DS - 470 € (a leginkább ez tetszene, viszont garancia sehol sincs és itthon sem érvényesíthető)

A józan ész azt diktálja, hogy a garanciát ne engedjem el így a kérdés az, hogy kb. azonos áron Q8 vagy G6?

Q8 mellett szól a DAC és a másodlagos kijelző, mindkettő jópofa feature. G6 picit frissebb hardver, nagyobb kijelző, viszont nincs DAC

... vagy esetleg vállaljam be a rizikót és a lehető legkevesebb pénzért vegyek egy V20-at, és éljek együtt azzal, hogy egy ping-pong ütővel mászkálok és vigasztaljon, hogy legalább "olcsó"?

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#4356) tomboy0013 válasza Quarell (#4355) üzenetére


tomboy0013
veterán

Mivel az igényeidet nem ismerjük így nem tudunk túl sokat segíteni. Egy biztos, dönteni a valós igények alapján érdemes nem azért mert az egyik vagy a másik többet tud. Tedd fel magadban a kérdéseket, fontos a DAC? Van rá igényed vagy csak egy jól hangzó feature amit úgysem fogsz kihasználni mert mondjuk nincs minőségi fülesed. Illetve hogy fontos a másodlagos kijelző vagy tetszetősebb és hasznosabb számodra a nagy kijelző pici házban.

[ Szerkesztve ]

(#4357) Quarell válasza tomboy0013 (#4356) üzenetére


Quarell
tag

A DAC tetszik, viszont nem volt még ilyen telefonom, így tapasztalatom sincs ezen a téren. Nem ez a legfőbb szempont, de van jó fülhallgatóm és miért ne? A 820 vagy 821 tök mindegy nekem. Jelenleg egy Flex2-öm van, egyetlen bajom vele, hogy a 32GB gyakran kevésnek bizonyul és vannak alkalmazások, amiket nem lehet kártyára telepíteni, hiába tisztogatom gyakran jelzi, hogy betelt a tárhely.

Azért írtam, hogy Q8 vagy sima G6, mert közel azonos árban vannak és mindkettő garanciális cucc. Hosszabb távra tervezek vele, legalább 2 év.

(#4358) rdanika válasza tomboy0013 (#4352) üzenetére


rdanika
tag

Mondjuk nekem is volt ilyen problémám. Első körben kb másodpercenként jelezte a telefon hogy én most töltőre dugtam pedig nem is. Ez elég idegesitő volt, ezért csap alá dugtam, hogy legalább a nedvesség miatt blokkolja a folyamatot. Másnap miután kiszáradt feltőltöttem, majd amikor kihúztam utána random azt irta hogy nedves a csati. Fogtam egy fogpiszkálót és kipiszkáltam a koszt. Azóta jó a cucc. Lekopogom ez már 2 hete volt kb.

Szabad vagyok! -mondta a majom, a rácsnak. Én nem! -mondta a rács, engem majmok köré zártak!

(#4359) Button válasza Quarell (#4357) üzenetére


Button
aktív tag

Flex2 után azért nézd meg ezeket a telókat élőben..
Ha túl vagy rajta akkor nem szóltam :)

(#4360) Quarell válasza Button (#4359) üzenetére


Quarell
tag

Túl vagyok rajta, a Q8 kivételével volt a kezemben de egyiket sem használtam :)

[ Szerkesztve ]

(#4361) geccoblaze válasza Quarell (#4360) üzenetére


geccoblaze
aktív tag

Q8-ról találtál teszteket? Nálam is képben van, de nagyon nincs hírem róla. Egy tesztet találtam valami nem "A" listás oldalon, ami azt mondta, hogy nagyon melegszik a teló. De egy teszt nem teszt. A rengeteg G6 teszt között is volt egy, ami azt mondta, hogy nagyon melegszik, de ezt eléggé elszigetelt véleménynek látom. Honnan vennél Q8-at?

Ericsson GA 628 -> Sony CMD J6 -> Ericsson T65 -> Nokia 6610 -> Nokia N95 8GB -> Samsung Galaxy SII -> Sony Xperia Z3 Compact -> Samsung Galaxy S7 -> Samsung Galaxy S21

(#4362) Quarell válasza geccoblaze (#4361) üzenetére


Quarell
tag

Európában Q8 néven forgalmazzák, Japánban LG V34 isai Beat. A két készülék ugyanaz, így azokat a teszteket is lehet nézni. Olaszországban lehet kapni, a tesztek is olaszul vannak leginkább. Youtubeon is van egy csomó.

Mindenben V20 csak kisebb a kijelző és nem cserélhető az akkumulátor, cserébe van IP67 minősítés és vízálló.

Felhívtam az LG ügyfélszolgálatot és megerősítették, hogy hiába nincs itthon forgalomban, mivel EU-ban lehet kapni, így javítják ha szükséges.

[ Szerkesztve ]

(#4363) a.sebi


a.sebi
őstag

Ma jött egy ota frissités ds es 64 gigára , 700 valahány mb , tudunk róla valamit ?

(#4364) kp78


kp78
addikt

Tegnap mérsékelték az osztrák MM-ban (és Saturnban) az árát 450 €-ra (480-ról), amiből még további 10 €-t lehet levonatni, amennyiben feliratkozik az ember a MM hírlevélre (lap alján).
Tudom, hogy ennél jóval olcsóbban lehet itthon kapni, de a 2 év gyártói garancia lehet, hogy vkinek megéri azt a plusz pénzt. :U

[ Szerkesztve ]

(#4365) b.petya89 válasza a.sebi (#4363) üzenetére


b.petya89
csendes tag

De jó neked :Y :))

(#4366) babosmiki válasza a.sebi (#4363) üzenetére


babosmiki
addikt

Mire jutottál a csatival kapcsolatban?

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#4367) Indiant válasza b.petya89 (#4354) üzenetére


Indiant
addikt

Ez nem negatívitás kérdése.
Ha veszek egy telefont minimum 100e-ért több évre (nem 2 hétre...), akkor nekem ne sárguljon be, égjen be a kijelző és ha egyetlenegy módja van a töltésének, akkor lehessen tölteni. ..én ezekben az esetekben eléggé megijednék. Főleg az aggasztana (olvasva a kicserélt, megjavított készülékekről), hogy ezek utána is megtörténnek a telefonokkal.
Persze ide csak a telefon jó oldalát szadad leírni és a hibákról meg hallgatni kell. ..csak nehogy valamelyik új modellben az érintőképernyőt is kivegyék. (sarkítva)
b.petya89: igen, kívánom ,h. itt senkit ne érintsen ez a hiba.

(#4368) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Nyílván azért tárgyaltunk ki többször is a kamera üveg karcolódást (én is panaszkodtam) mert itt csak a jó oldalát lehet leírni. A probléma ott kezdődik nálad hogy csak és kizárólag akkor ütöd fel a fejed a topikban ha valaki hiányosságra vagy hibára panaszkodik. És azt sem tudom melyik világban élsz, hogy sorozatgyártásban készült eszközöktől 100%-os hibamentességet vársz. Imádom mikor valaki ilyen álomvilágban el :) pláne hogy te 100 ezer forint felett várod úgy hogy a 300 ezreseknél is előfordul. A legjobb talán az lenne ha valakinek gondja van az leírja mi meg próbálunk segíteni neki, ha nem sikerül akkor elviszi szervizbe és leírja a tapasztalatait ezzel kapcsolatban. Ha szükséges bővítjük az összefoglalót is. Na ennek van haszna, a folyamatos károgásnak viszont nincs. A topik hangulatát rombolod vele mást nem csinálsz. Örülnénk ha ezt végre megértened és próbálnál hasznos tagja lenni a topiknak, ha ez nem megy meg eltolni a biciklit.

(#4369) luna40 válasza rdanika (#4358) üzenetére


luna40
tag

Nekem a G3s merült a víz alá, befújkáltam a csatlakozókat kontakt spray-vel, mivel az nedvesség kiszorító és tisztító képességekkel is bír, egy negyed órán belül használható lett a telefon. Ajánlom mindenkinek.

OnePlus 8T + LG G6 Black + Asus Google Nexus 7 16 GB 4.4.4

(#4370) monti0222w válasza mjani1172 (#4350) üzenetére


monti0222w
addikt

Mondom csak a hülyeséget írod, de előtte tájékozódj egy kicsit! Most Redmi Pro-m van, mert annyira bele ragadtam a Meizu-ba! :DD Ja és az asszonynak is RN4 van perpill használatban. :N

(#4371) monti0222w válasza monti0222w (#4370) üzenetére


monti0222w
addikt

Ráadásul amit néztél a MN5 topicba hibát legtöbbje user hiba, vagy Flyme verzió váltás miatt adódott, amit némelyik nem is tisztán tett fel. Kicsit gáz vagy! :K

(#4372) kp78


kp78
addikt

Nem tudna a Topikgazda rendet és békét tenni a topicban? :U

(#4373) babosmiki válasza kp78 (#4372) üzenetére


babosmiki
addikt

Tudom mikor kell rendet raknom, köszönöm! :R

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#4374) Balzak83 válasza kp78 (#4372) üzenetére


Balzak83
senior tag

Ez a kérdés bennem is megfogalmazódott.

(#4375) diane


diane
tag

Sziasztok!

Jött valaki sony xperia Z3-ról?

Egyszerűen még mindig nem tudom eldönteni,megérné-e lecserélni a G6-ra. A kameráról annyi ellentétes véleményt és videót lehet látni, hogy képtelenség eldönteni, melyik valós. Némelyik videón tök jók a képek, némelyiken meg borzalmasak úgy, hogy állítólag mindenhol automatán fotóztak vele.
A google kamera javít az automata módon is?
Fehérben milyen a készülék? Nem látszik sokkal nagyobbnak mint feketében?

Igazából áll mindenhol a 14 napos visszaküldési garancia, de most küldtem vissza egy Huawei P9-et, mert nem találtam semmivel sem jobbnak és nem szeretnék még egy telefont visszaküldeni. :)

(#4376) a.sebi válasza babosmiki (#4366) üzenetére


a.sebi
őstag

Parszor megkell dugni a telefont , es akkor mukodik !

(#4377) gretzky77 válasza tomboy0013 (#4368) üzenetére


gretzky77
veterán

Nekem ezzel az egésszel az a bajom,hogy nem is ismeri a telefont mivel tudomásom szerint neki még nincs is!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#4378) babosmiki válasza a.sebi (#4376) üzenetére


babosmiki
addikt

:D
Másik töltőt gondolom próbáltál már?

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#4379) Balzak83 válasza diane (#4375) üzenetére


Balzak83
senior tag

Az nem derült ki, hogy mire kell, mindenest akarsz, vagy vannak preferenciák? A p9-el elbizonytalanítottál, mert ha az nem jött be, akkor ez sem biztos, hogy bejön. Ha a wow faktorra hajtasz, akkor szerintem note8, vagy várd meg az új iphone-t, ha egy megbízható társra, akkor g6, esetleg v30. Vagy maradj tavaszig a z3-mmal (én lehet, ezt tenném)

(#4380) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Szerintetek kapunk Oreo-t idén? Még nem volt UX-es LG-m csak Nexus és mivel a biztonsági frissítés is csak júliusi így gondolom kicsi az esély.

(#4381) b.petya89 válasza tomboy0013 (#4380) üzenetére


b.petya89
csendes tag

Szerintem igen, de ez csak az én véleményem! :)
Viszont egy VICC, hogy júliusi a biztonsági frissítés.... :W :W

(#4382) tomboy0013 válasza b.petya89 (#4381) üzenetére


tomboy0013
veterán

Na nem mintha számítana mikori a biztonsági frissítés. :D

(#4383) geccoblaze


geccoblaze
aktív tag

Olyat be lehet állítani, hogy alapból ujjlenyomatot használok oldásra, de duplakoppos képernyőébresztés után mintával tudjak belépni és ne PIN kóddal?

Ericsson GA 628 -> Sony CMD J6 -> Ericsson T65 -> Nokia 6610 -> Nokia N95 8GB -> Samsung Galaxy SII -> Sony Xperia Z3 Compact -> Samsung Galaxy S7 -> Samsung Galaxy S21

(#4384) tomboy0013 válasza geccoblaze (#4383) üzenetére


tomboy0013
veterán

Mintát állítasz be a képernyőzárnál nem pin kódot és természetesen akkor mintát fog kérni ha nem az ujjlenyomat olvasót használod feloldásnál.

(#4385) Diamond500


Diamond500
senior tag

Sziasztok!
Abban kérném a segítségeteket, hogy egyáltalán nem értek a kamera beállításokhoz és a fényképezéshez sem.. Milyen beállításra kell rakni, milyen képarányra, ha pl szeretnák előhívatni képet akkor pl egy álló képnél ne legyen a szélén fekete csík stb..Úgy is kérdezhetném más mobiloknál mi a képarány gyárilag? Nekem most 16:9 -be (9.7MP) az így jó lesz? :B :B

[ Szerkesztve ]

(#4386) kp78 válasza Diamond500 (#4385) üzenetére


kp78
addikt

Ha megy az angol, akkor ebben sok okosság van kamera témában >> [link]

[ Szerkesztve ]

(#4387) balu28


balu28
csendes tag

Nekem is tegnap jött frissítés, új verzió: V10l-SEA-XX.
A biztonsági frissítés Októberi, viszont még mindig 7.0-ás Android

(#4388) b.petya89


b.petya89
csendes tag

Eu-s verzio a telefonod balu28?

[ Szerkesztve ]

(#4389) gretzky77 válasza b.petya89 (#4388) üzenetére


gretzky77
veterán

A SEA kódból ítélve nem!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#4390) b.petya89 válasza gretzky77 (#4389) üzenetére


b.petya89
csendes tag

Jah látom. Bocs nem figyeltem! :)

(#4391) b.petya89


b.petya89
csendes tag

LG G6 Hungary csoport facebookon. Talán ott könnyebb és interaktívabb megbeszélni a problémákat ill. tapasztalatokat!

[ Szerkesztve ]

(#4392) b.petya89


b.petya89
csendes tag

[link]

[ Szerkesztve ]

(#4393) gretzky77 válasza b.petya89 (#4391) üzenetére


gretzky77
veterán

Ezt hogy találtad? Vagy netán te csináltad?
Kérvényeztem is a bebocsájtást! Van benne valaki az LG részéről is vagy ez csak egy magán csoport?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#4394) Button válasza b.petya89 (#4391) üzenetére


Button
aktív tag

Aki regisztrálva van azon az oldalon annak biztos..
Én maradok a prohardvernél :K

(#4395) b.petya89 válasza gretzky77 (#4393) üzenetére


b.petya89
csendes tag

Ez csak egy magán csoport! :)

(#4396) szebev


szebev
senior tag

Sziasztok! Hogyan lehet blokkolni 1 telefonszamot?

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#4397) luna40 válasza szebev (#4396) üzenetére


luna40
tag

Hosszan megérinted, majd a felugró listából kiválasztod a "szám blokkolása" opciót.

OnePlus 8T + LG G6 Black + Asus Google Nexus 7 16 GB 4.4.4

(#4398) Diamond500 válasza szebev (#4396) üzenetére


Diamond500
senior tag

Belépsz az adott emberke névjegyébe ott hosszan rányomsz a telefonszámra ->Szám blokkolása

(#4399) save válasza szebev (#4396) üzenetére


save
tag

Megmondod neki, ha nem hagyja abba, felhívod a feleségét!

(#4400) lsg


lsg
tag

Valaki nem találkozott esetleg itthon valamelyik boltban Lumion Diamont - Blue Cloud Case - zel?

Kerestem, de nem találtam még olyan forrást, aki Mo-ra is szállítana, pedig platinum színű telefonnal nagyon jól néz ki szerintem. Spigen Liquid Crystal a másik lehetséges választás, de igazából a fentit venném, ha találnék valahol normális áron.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.