Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:16:34

LOGOUT.hu

LG G6 - hozza a kötelezőt, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4501) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Írtam visszább a Chrome-os témánál, hogy a Chrome Dev-et használom. Na most visszatértem a Beta-ra mert 2 órás SoT-ok voltak 10 órás töltési ciklusban. Gondoltam jelzem nektek hogy azt ne használjátok G6-on. Most 4 óra 35 percnél járok úgy hogy 10 órája szedtem le a töltőről és 49%-on van az akku :D Ilyen jó még nem volt.

(#4502) luna40 válasza gretzky77 (#4499) üzenetére


luna40
tag

Köszi! Tiszta vaksi vagyok! Semmi híváskezelő vagy mi a szösz programot nem telepítettem fel. :(

OnePlus 8T + LG G6 Black + Asus Google Nexus 7 16 GB 4.4.4

(#4503) kp78 válasza tomboy0013 (#1746) üzenetére


kp78
addikt

Ma megjött az enyém is. Ismerkedés folyamatban... :)

@tomboy0013
Rájöttél a Qslide appok bővítési ehetőségére? Vagy csak azok vannak, amik gyárilag benne vannak? :F
Tárcsázóban az egykezes művelet szintén eltűnt? Nekem jó volt a jobb oldalra húzott tárcsázó... :U
Hangerő gombok nagyon nem állnak kézre :(

(#4504) Fuxsanyi válasza babosmiki (#4496) üzenetére


Fuxsanyi
csendes tag

Köszi a mappás tippet, tökéletes!

Próbáltam az oldalról húzós módszert is, de nem akarja az igazat.

Egy kicsit OFF kérdést had tegyek fel. A G3-mon van átlátszó Google keresés widget, de a G6-on nincs. Szinte biztos, hogy nem teló függő, ezért OFF.
Lehet, hogy a 7-es Androidban nincs ilyen? Vagy én töltöttem le a G3-ra, csak nem emlékszem rá?

Esetleg van tippetek?

Köszi!

Egyébként tetszik a telefon, nekem kellően gyors, teszi a dolgát, ahogy kell.

Sajnos kénytelen leszek venni valami hátlap tokot a telóra, mert ez az üveg hátlap elég csúszós, és kár lenne rommá törni. Bár tudom, hogy van némi leesés védelem, de jobb a biztonság. Végülis egy közel 180 ezres telóról van szó! (T-Mobile, 2 év hűség, 0% THM részletfizetés)

[ Szerkesztve ]

(#4505) babosmiki válasza Fuxsanyi (#4504) üzenetére


babosmiki
addikt

:)

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#4506) aTe014 válasza Fuxsanyi (#4504) üzenetére


aTe014
aktív tag

Én ilyen átlásztó Google keresést készítettem a Custom Search Bar Widget CSBW alkalmazással:

Az alábbi screenshotokon pedig láthatod az ehhez szükséges beállításokat, hogy megkönnyítsem a dolgod. :) Persze, kedved szerint variálhatsz az áttetszőségen, a bal oldali ikonon, vagy hogy pl. a jobb oldalon legyen-e mikrofon ikon. Ja, és ehhez nem kell megvenni a pro verziót. :)
[link]
[link]

i14Pro

(#4507) aTe014 válasza kp78 (#4503) üzenetére


aTe014
aktív tag

A régi számológépet hozzá lehet adni a Q-Slide appokhoz, csak sajnos kicsit a képaránnyal nem boldogul, az ugye 16:9-hez lett tervezve.

INNEN töltsd le az apk fájlt, bökj rá a fájlra, engedélyezd a telepítést a play áruházban (Ismeretlen források résznél), majd ismét indítsd a telepítést, és tádááám, ott lesz a Q-Slide-ok között. A semminél jobb... :)

Egyéb appokról nem tudok, de azt hiszem, az előzőekben sem volt ennél több.

ui: az alkalmazásválasztóban pedig elrejted az ikonját, így nem lesz kettő számológép ikon.

[ Szerkesztve ]

i14Pro

(#4508) koxmatyi


koxmatyi
tag

Videó appot hogyan tudom kitenni az asztalra?(galéria,fájlkezelő megvan de azt sehol sem találom)
Köszi

(#4509) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Na ilyen durva SoT-om se volt még. Ez 17 órányi ciklusban volt, okosórával párosítva. Mondjuk most navi meg fényképezés nem volt benne csak a Chrome béta, Facebook, Instagram, Messenger, Youtube, Snapseed, Szókereső volt használva ez idő alatt, plusz egy kis hívás. Na de azért így se rossz :D

[ Szerkesztve ]

(#4510) gretzky77 válasza tomboy0013 (#4509) üzenetére


gretzky77
veterán

Esetleg valami root mentes appot tudtok amivel tudom nézni az akku használatot,mert az utóbbi pár napban eléggé merül a telóm,főleg éjszaka amikor nem is használom!? Köszi

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#4511) tomboy0013 válasza gretzky77 (#4510) üzenetére


tomboy0013
veterán

Én nem használtam még ilyen app-ot így ajánlani sem tudok. Amit viszont javaslok, hogy töröld a Play szolgáltatások adatait.

[ Szerkesztve ]

(#4512) Supercolor válasza Gabbbb (#4042) üzenetére


Supercolor
újonc

Tök jogos kérdés, mert én is csak akkor jöttem rá hogy ez a bajom amikor mindenkinél 4G-t írt ki a kijelző, csak nálam nem volt mobilnet vétel. Az országban vannak simán olyan helyek ahol LTE van, de 3G nincs. Pedig csak 2 éves volt a SIM akkor, de mondta a szolgálató hogy cseréltessem le a SIM-et, és egyből lett 4G.

(#4513) gretzky77 válasza tomboy0013 (#4511) üzenetére


gretzky77
veterán

Köszi viszont akkor az mindent törölni fog nem? Fiókadat meg ilyenek

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#4514) tomboy0013 válasza gretzky77 (#4513) üzenetére


tomboy0013
veterán

Nem úgy rémlik, bár már jó rég volt erre szükségem. Egyedül azért nem szerettem törölni az adatait mert akkor resetelnem kellett az okosórám is és újra beállítani, más galibára nem emlékszem ezzel kapcsolatban.

(#4515) babosmiki válasza tomboy0013 (#4509) üzenetére


babosmiki
addikt

:Y

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#4516) gretzky77 válasza babosmiki (#4515) üzenetére


gretzky77
veterán

Hogy állsz V30 ügyileg?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#4517) babosmiki válasza gretzky77 (#4516) üzenetére


babosmiki
addikt

Várok várok, de lehet Mate 10 pro lesz belőle.. Úgy néz ki addig hétfőn veszek 1 használt S8 dualt, azzal kihúzom addig míg eldől mi lesz.. ;)

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#4518) Aryon87 válasza babosmiki (#4517) üzenetére


Aryon87
félisten

:DD

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4519) gretzky77 válasza babosmiki (#4517) üzenetére


gretzky77
veterán

Na de hogyhogy feladod az LG vonalat?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#4520) tomboy0013 válasza gretzky77 (#4519) üzenetére


tomboy0013
veterán

Biztos unja a várakozást :D Amúgy sincs már olyan drasztikus különbség a flagshipek közt, a Mate 10 sem rosszabb (sokkal ;] ) a V30-tól.

(#4521) gretzky77 válasza tomboy0013 (#4520) üzenetére


gretzky77
veterán

A zenei részben azért biztos lesz különbség!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#4522) babosmiki válasza gretzky77 (#4519) üzenetére


babosmiki
addikt

Még nem biztos, hogy feladom az Lg vonalat, de kicsit tényleg unom már... Amúgy a Mate 10 meg szerintem méltó ellenfél sőt, a desktop mód benne nekem igen jól jönne! Valami hasonlón már az Lg is elgondolkodhatna igazán.. :U

4520: :) ;]
4521: A zenei részt a Huawei is kiemelte a Mate 10-nél, ha nem is lesz V30 szint nekem már megfelelő. ;)

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#4523) kp78


kp78
addikt

(#4524) Gabbbb válasza kp78 (#4523) üzenetére


Gabbbb
senior tag

A sima az 1.8.

(#4525) mazsiii92


mazsiii92
aktív tag

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy a G6 AoD-je mennyire okos? Milyen funkciói vannak? Az órán kívül mit lehet még kitenni?

Egy külföldi portálon azt olvastam, hogy a G6 AoD-je nem annyira okos, mint a Samsung megoldása, mert ott a megjelenített értesítési ikonokra ha rányomunk, akkor bejön az alkalmazás, míg a G6 megoldása csak jelez, de semmi más. Ezt esetleg valaki meg tudja erősíteni, cáfolni?

Ezen felül az igaz, hogy a G6 megkapta az arcfelismerést? Ez sötétben működik? És ha igen, milyen hatásfokkal?

Nagyon szívesen beruháznék egy nagy képernyős telefonra, G6 vagy S8 az, ami játszik itt. A G6 az árazása miatt vonzóbb, valamint a formaterve is jobban tetszik.

A válaszokat előre is köszönöm!

iPhone 13 Pro + Watch Ultra 2 + MacBook Air M1 + AirPods Pro 2 + PS5

(#4526) kp78 válasza ßrainiac (#2221) üzenetére


kp78
addikt

Vkinek tipp, h miért nem jön be a hidden menü a kód beírása után?

(#4527) kp78 válasza kp78 (#4526) üzenetére


kp78
addikt

Tárgytalan.
Nem értem miképp, de nem vette be 5 alkalommal sem. Aztán egyszer csak igen. :U

(#4528) lsg válasza gretzky77 (#4499) üzenetére


lsg
tag

Az igazsághoz hozzátartozik, hogy azóta is kaotikusan működik (hol igen - hol nem), csak nem akartam már ezzel terhelni a népet. Amúgy sem sokakat érdekelt/érintett a téma.

(#4529) Button


Button
aktív tag

Azt hogy kell csinálni, hogy a "gyári" accuweather widget ne a nyári időt mutassa továbbra is :F
A rendszeridő amúgy átállt, csak ez nem azt mutatja..

(#4530) Kavinton75 válasza tomboy0013 (#4509) üzenetére


Kavinton75
senior tag

Ad aktív?

Amúgy ilyet se láttam még :Y

További termékeim: http://hardverapro.hu/tag/kavinton75 // Keep swimming...Keep swimming

(#4531) Kavinton75 válasza Button (#4529) üzenetére


Kavinton75
senior tag

Nekem azt mutatja.
Esetleg nem itteni várost mutat?
Frissítetted az időjárást rajta?

További termékeim: http://hardverapro.hu/tag/kavinton75 // Keep swimming...Keep swimming

(#4532) Talib21 válasza Button (#4529) üzenetére


Talib21
tag

Üdv nálam is ez volt, töröltem az aktuális várost, és újra rákerestem, utána jó lett.

(#4533) tomboy0013 válasza Kavinton75 (#4530) üzenetére


tomboy0013
veterán

Ha az AoD-ra gondolsz az nem aktív. Egyébként számomra is eléggé meglepő az eredmény, 7 órától több nem nagyon szokott összejönni ugyanezzel a használattal.

(#4534) Azie


Azie
őstag

Sziasztok! Itthon lehet valamelyik verzióval vezeték nélkül tölthető példányt vásárolni? Ha igen melyikkel (és hol tudok ilyet venni)? Előre is köszi a válaszokat!

[ Szerkesztve ]

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#4535) Button válasza Talib21 (#4532) üzenetére


Button
aktív tag

hát..
végülis megoldódott, 10 óra körül befrissült, nem csináltam semmit.. :N
csak ez így fura volt

@Kavinton75
itteni várost mutat
igen, az időjárást azt manuálisan frissítettem, de attól csak az időjárás frissült

(#4536) Kavinton75 válasza Button (#4535) üzenetére


Kavinton75
senior tag

Akkor valami ott beragadt.
Elméletileg magától kellene, hogy működjön.
Tiltsd le az appot, szedd le a frissítést is, ha van.
Majd engedélyezd megint, hátha megoldja.

További termékeim: http://hardverapro.hu/tag/kavinton75 // Keep swimming...Keep swimming

(#4537) geccoblaze


geccoblaze
aktív tag

Van valakinek ilyen MNML tokja? Esetleg fehérben? Érdekelne, hogy milyen tartós, és a fehér mennyire fehér, mert a képen olyan szürkésnek tűnik, ami ideális lenne egy platinum készülékhez.

Továbbá talált már valaki olyan kamera fedő üveget, ami valóban üveg?

[ Szerkesztve ]

Ericsson GA 628 -> Sony CMD J6 -> Ericsson T65 -> Nokia 6610 -> Nokia N95 8GB -> Samsung Galaxy SII -> Sony Xperia Z3 Compact -> Samsung Galaxy S7 -> Samsung Galaxy S21

(#4538) mediumgecso


mediumgecso
őstag

Sziasztok!
Már 99,999 %-ban az LG G6 mellett döntöttem, másik erős vetélytárs az S7 Edge volt, de nekem sokkal jobban bejön a formaterv mint az S7E-nek. Platinumit veszem, jobb ez a szín mint a többi. Alza.hu-rol venném, ott tudok nettó áron vásárolni, így kb. 8-10e-rel olcsóbban jövök ki mint bármely másik webshopban. Érdekelne a véleményetek/tapasztalatotok, aki esetleg ott vette, mennyire megbízható ez a bolt? Az LG csak 1 év garit ad, akkor ezek szerint jobban járok ha olyan webshopbol veszem ahol 2 év garit adnak? Vagy a második ev csak szoftveres??
Egyébkent a Mobilarena teszt lehúzta a telót, a külföldi oldalak pedig nem, sőt, volt amelyik a G6 kameráját jobbnak hozta ki mint az S8-ét.
Köszönöm a segítséget

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#4539) Azie válasza mediumgecso (#4538) üzenetére


Azie
őstag

alzával nem volt még gondom (3 vásárlás, személyes átvétel), viszont az árképzésük hagy némi kívánnivalót maga után sok esetben

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#4540) geccoblaze válasza mediumgecso (#4538) üzenetére


geccoblaze
aktív tag

Kicsit átláthatatlan nekem ez az alza. Mindegyik G6 új de felbontott? Akkor miért van 3 féle ára és 1 vagy 2 éves garanciája? Az gyári vagy boltos gari?

Ericsson GA 628 -> Sony CMD J6 -> Ericsson T65 -> Nokia 6610 -> Nokia N95 8GB -> Samsung Galaxy SII -> Sony Xperia Z3 Compact -> Samsung Galaxy S7 -> Samsung Galaxy S21

(#4541) mediumgecso válasza Azie (#4539) üzenetére


mediumgecso
őstag

Én se értem, van amikor az új olcsóbb mint a felbontott, vagy használt 😂😂
Na ezért furcsa nekem is...
Alza adott számlát v. csak elektronikusat??
Még a premium-mobilt néztem, ott 118e

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#4542) mediumgecso válasza geccoblaze (#4540) üzenetére


mediumgecso
őstag

Felhivtam őket, az újakra 2 év teljeskörű gari van, ami náluk érvényesíthető...
Sztem náluk veszem

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#4543) kp78 válasza mediumgecso (#4542) üzenetére


kp78
addikt

"...ami náluk érvényesíthető..." Ez nekem már nem is lenne pálya... :U
Ki tudja hova küldi majd javítani, ha lesz vele vmi.

[ Szerkesztve ]

(#4544) mediumgecso válasza kp78 (#4543) üzenetére


mediumgecso
őstag

Akkor jobban járok az 1 év LG garit adó prémium-mobil.hu-val??

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#4545) monti0222w válasza kp78 (#4543) üzenetére


monti0222w
addikt

Arra is rá lehet kérdezni, ha normálisak akkor meg mondják, ha nem akkor megy a ködösítés.
Ha az LG-k ez küldik akkor nem hiszem hogy probléma lenne a vétele.

(#4546) Azie válasza mediumgecso (#4541) üzenetére


Azie
őstag

pendrive-ot vettem, papíros számlát kaptam, áfásat rendeset, bár elég fos papírra volt nyomva.

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#4547) Balance23


Balance23
csendes újonc

Sziasztok, nemrég én is boldog tulajdonosa lettem egy G6 Ice Platinumnak :)). G4ről váltottam, amit nagyon szerettem, de már látom, hogy a G6-ot is nagyon szeretni fogom:) A kijelzője gyönyörű, az ujjlenyomat olvasó nagyon gyors, és most már esőben is bátran előveszem. Nillkin Nature tokot vettem hozzá átlátszóban, nagyon tetszik, hogy egybeolvad a telefonnal, olyan mintha rajta sem lenne, viszont ad egy biztosabb fogást. Az Ice Platinum szín is különleges a tükröződése miatt, mindig változik az árnyalata attól függően milyen a rá eső fény a környezetről, most a fehér asztalon halvány kéknek látom, az utcán napsütésben ezüstnek, este melegszürke picit lilás, félhomályban pedig sötétszürke mintha nem is lenne látható kerete. Néha csak elbambulok és azon kapom magam, hogy megint a G6-ot nézem, annyira gyönyörű :B

[ Szerkesztve ]

(#4548) #92673536 válasza mazsiii92 (#4525) üzenetére


#92673536
törölt tag

Megerősítve. A G6 tényleg "csak" jelez. A Samsung megoldása ebből a szempontból praktikusabb.

(#4549) mazsiii92 válasza #92673536 (#4548) üzenetére


mazsiii92
aktív tag

Köszönöm a válaszodat!

iPhone 13 Pro + Watch Ultra 2 + MacBook Air M1 + AirPods Pro 2 + PS5

(#4550) Kavinton75 válasza mediumgecso (#4538) üzenetére


Kavinton75
senior tag

Az Alza közép-kelet Európa Amazon-ja.
Az éves bevétele 529 millió euró.
Szerintem egyik GSM bolt ennyire megbízható.
Néha érdekes az árazás, de sanszos, hogy automata és készletrétegenként van.

[ Szerkesztve ]

További termékeim: http://hardverapro.hu/tag/kavinton75 // Keep swimming...Keep swimming

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.