Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:16:34

LOGOUT.hu

LG G6 - hozza a kötelezőt, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) Bastee válasza kovaszoskeny (#998) üzenetére


Bastee
tag

Szerintem picit több fóliát fogtam, és többet raktam fel mint Te, de persze nem tudom mit beszélek :)
Nálam semmi baja annak az 1Ft-os cuccnak ami rajta van, de tovább megyek, én nem is szoktam fóliát használni... Ettől függetlenül eladni szoktam, és tisztában vagyok vele, hogy hogyan érdemes.
Mellesleg az 1Ft-os cucc is ellátja azt a feladatot amit egy Xprotector, vagy Nillkin tenne. Csak bénább a tapintása, és gyűjti a karcokat. Ettől még alatta a kijelző ugyanolyan marad.

(#1002) Konfigos válasza Bastee (#1001) üzenetére


Konfigos
őstag

Akkor tessék ejts le egy g4et kijelzővel lefelé a kőre másfél méterről a sima 1ftos cuccal amivel adják a telókat és nézd meg a végeredményt.Nekem a g4em az üveg miatt úszta meg,az üveg pókhálós lett,kidobtam és felraktam egy másikat 1800ért,alatta a kijelző sértetlen volt.Igenis alapcucc már az edzett üveg,de majd te is másképp fogod gondolni ezt amikor 30-40ért cserélsz digitizert,akkor már egész olcsónak tűnik egy 2-3ezres üveg ;)

(#1003) tutne123


tutne123
csendes tag

Hali srácok tudtuk linkelni nekem ,gyári minőségü kábelt , usb-c 3.1 ami alkalmas gyorstöltésre?

Pénzt csinálni , csak pénzből lehet !!!!

(#1004) Konfigos válasza tutne123 (#1003) üzenetére


Konfigos
őstag

Ez szerintem nem lehet nagyon melléfogás

Egyébként én is akarok majd egy másik kábelt venni,majd megírhatnád később hogy mire esett a választásod.

(#1005) consono válasza Konfigos (#1002) üzenetére


consono
nagyúr

De ugye az megvan, hogy fogalmad sincs mi történt volna a kijelzővel, ha nincs rajta az üveg, csak fólia? Vagy az sem. Lassan az edzett üveg is vallás lesz. Nekem egy telefonomon sem volt sem üveg, sem fólia az elmúlt 15 évben, mégsem volt képernyő törésem. Mondjuk le sem szoktam ejteni őket...

"In God we trust. All others must bring data"

(#1006) kovaszoskeny válasza Bastee (#1001) üzenetére


kovaszoskeny
aktív tag

A miért szedjük le és rendelünk kinait meg a mostani mostani mély szakmai nem is kell üveg rá...(Hát persze mennyivel olcsobb egy kijelző a g6 ba olyan 80 ezer vs 1800 tempered glass..)meg a bénább tapintás és karcoloódik után én asszem ignorállalak megkérlek engem ne idézz ne írj rám nem fogok válaszolni
Mondom mindez úgy ,hogy van rá biztosításom nekem,...Egyébként ugye vágod ,hogy nem a karcok miatt kell legfőképpen tempered glass?....(Költői volt ne válaszolj)
Szóval...

bastee/IGNORED

ui ezt azért kiemelem az utókornak tanulságnak:

"Mellesleg az 1Ft-os cucc is ellátja azt a feladatot amit egy Xprotector, vagy Nillkin tenne. :))

Sőt megy majd aláírásba.

Abe due dembella

(#1007) kovaszoskeny válasza tutne123 (#1003) üzenetére


kovaszoskeny
aktív tag

Most vettem: és a blitzwolf qqc3as töltővel használom:
Blitzwolf

(#1005) consono

csak egyszer ejtsd el a 200.000 + os készüléked akár nem is saját hibából..

(#1004) Konfigos
Amit linkeltél az jó csak nem a mi leggyorsabb qqc3as töltésünkhöz van

[ Szerkesztve ]

Abe due dembella

(#1008) MrPetya19 válasza consono (#1005) üzenetére


MrPetya19
addikt

Szerintem akkor se lett volna semmi baja, mert a pofára érkezés esetén nagyobb keresztmetszeten oszlik el a keletkező feszültség.

Mint ahogy írod már ez is vallás lesz, mert mindentől megvédi kijelzőt.

[ Szerkesztve ]

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#1009) consono válasza MrPetya19 (#1008) üzenetére


consono
nagyúr

:)

"In God we trust. All others must bring data"

(#1010) MrPetya19 válasza kovaszoskeny (#1007) üzenetére


MrPetya19
addikt

A Qualcomm QC előnye, hogy bármilyen 2A-es kábellel működik.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#1011) Konfigos válasza consono (#1005) üzenetére


Konfigos
őstag

Nyilván nincs,de eléggé sejthető hogy valamilyen téren megsérült volna a kijelző ha az üveggel ez történt,így pedig 1800ftom bánta.Te kockáztatsz 1800ért?Én nem. ;)

Egyébként meg rengeteg videó van a neten üveglappal és nélküle,érdemes párat megnézni és lehet csodálkozni mennyire bírják a strapát vele.Persze én nekem mindegy,de előbb utóbb mindenki telefonja kerülhet necces esetbe,és akkor inkább legyen rajta üveg mint valami 200ftos vaterás vagy gyári szar.Nekem ez furcsa hogy kiad valaki 170+ezer forintot egy telefonra,de cigá*kodik 2ezer forinton.. egyszerűen nem értem.De mivel nem az én pénzem nyugodtan lehet kockáztatni :))

#1007: Igaz,pont most néztem a gyári töltő adatait és nekünk ez van már LG MCS-H06ED

[ Szerkesztve ]

(#1012) Bastee válasza kovaszoskeny (#1006) üzenetére


Bastee
tag

Látom idén már elég idős voltál, hogy megengedték, hogy regisztrálj ide. Nézd elhiszem, hogy örülsz, hogy friss account-al trollkodhatsz, de a viselkedésed komolytalan, a szövegértésed pedig siralmas. "bénább tapintás és karcolódik" az olcsó, nem üveg megoldásokra értettem, csak nem sikerült értelmezned.

Egyébként soha nem kérdőjeleztem meg, hogy ne védené a készülékeket egy üvegfólia, de a kijelzőt a töréstől nem védi meg. Ettől még megeshet, hogy csak a fólia törik, ám arra más a magyarázat. Ahogyan arra is, hogy egy ütésálló fóliát üthetsz kalapáccsal, de eséskor az is összetörhet, előbb mint a kalapács alatt.

(#1013) consono válasza Konfigos (#1011) üzenetére


consono
nagyúr

Ez nem a cig*nykodásról szól, hanem az "érzésről" : a fólia, üveg sosem olyan érzés, mint az olaj taszító GG. Nem beszélve a 2.5d-s kijelzőkön a kisebb védő üvegből... Brrrr.

"In God we trust. All others must bring data"

(#1014) kovaszoskeny válasza MrPetya19 (#1010) üzenetére


kovaszoskeny
aktív tag

olvasd már el mit írtam....

(#1012) Bastee
/ignored

(#1013) consono
Pont ,hogy sok esetben jobb a japó üveg.Negyed annyira sem ujjlenyomat gyüjtő.

(#1013) consono
+1
200.000 forintos készüléknél 2000 forinton rágni a barnát...tokot is utálom mert gyönyörű a g6 de bakker ha ripityára törik egy fél készülék ára a csere és már szervizben is volt tehát eladásnál mégt öbbet bukok .Nekem kell a védelem nem egy burokban ülök egész nap az asztalon a telfon ,hanem aktív életet élek.
De használja mindenki ahogy akarja csak nem kell a beszólogatás ha valki védi a vagyonát és a készülékét..

Nekem már tört ely kijelző................
..vádő üvegem pókhálósra viszont a kijellzőn egy karc se.

[ Szerkesztve ]

Abe due dembella

(#1015) CsGábor


CsGábor
tag

Soha sem használtam üveg vagy fólia védelmet a telefonjaimon. Zsebre vágom és nálam van mindig de semmi telefon hímestojásként kezelés. Számomra ez egy eszköz ami engem szolgál s nem fordítva.
Fém megmunkálás külömböző területein dolgoztam az elmúlt 5-10 évben. Por, forgács, szennyezett betonpadlóra ejtés és társai. Össze nem tört még egy telefonom sem, karcos kijelzőt az Xperia T óta nem láttam (sejtésem szerint az nem is üveg volt amit arra a sz**ra tettek). Egyetlen egy védelem van a telefonomon mindig, egy silicon tok. Ez is legfőképp azért mert ezeket a mostani csupa fém és üveg telefonokat kényelmesebb ebben kezelni, fogni, letenni s felvenni.
Természetesen ha valaki szereti jobban védeni a a telefonját az engem nem zavar, csak gondoltam kommentelek egy saját tapasztalatot hogy erősítsem a TemperedGlass és fólia ellenes tábort :DD .

(#1016) kovaszoskeny válasza CsGábor (#1015) üzenetére


kovaszoskeny
aktív tag

dobsz egy videót a készülékedről?

Abe due dembella

(#1017) CsGábor válasza kovaszoskeny (#1016) üzenetére


CsGábor
tag

Megpróbállok másik telefonnal csinálni majd egyet ha nagyon szeretnéd , bár nem tudom mit vársz tőle :) . Ez a telefonom nincs még egy hónapos, nem sok sérülés lehet rajta. Egy kicsi van amit már korábban írtam. Leesett a tokom megérkezése előtt egy nappal és egyik sarka a fémkeretnek ici-picit megkarcolódott.

[ Szerkesztve ]

(#1018) #65510400


#65510400
törölt tag

Nem úgy volt, hogy megfelel a nemtommilyen STD810 katonai szabványnak, és bírja a leejtést? Kell rá egyáltalán bármilyen plusz védelem?

(#1019) kovaszoskeny válasza #65510400 (#1018) üzenetére


kovaszoskeny
aktív tag

Az a szabvány soha nemazt jelentette azt,hogy nem tud törni sérülni a készülék...
[link]

(#1017) CsGábor
Hagyd ...A lényeget leírtam én semmi sérülést nem szeretnék a készüléken.

Aki akarja használja a G6ot tok és TG nélkül bár kiváncsi lennék az itteni soha öveg soha fólia emberek közül hány g6 tulaj van.. ;]

[ Szerkesztve ]

Abe due dembella

(#1020) kovaszoskeny


kovaszoskeny
aktív tag

Más.
TYPE C fülessel próbálta valaki?

Abe due dembella

(#1021) T0rnad0 válasza #65510400 (#1018) üzenetére


T0rnad0
addikt

Minden telefonra kell védelem, sok strapatelefont láttam már betört kijelzővel...
Speedshopb-ból rendelt üvegfólia és a Spigen Liquid Crystal szerintem elég jó védelmet ad.

Z Fold 4

(#1022) MrPetya19 válasza kovaszoskeny (#1014) üzenetére


MrPetya19
addikt

Elolvastam, és nem az általad linkelt termékről beszélek, hanem (#1004) Konfigos hozzászólására, amire válaszoltál.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#1023) #82729984 válasza kovaszoskeny (#1019) üzenetére


#82729984
törölt tag

Szerintem csak elbeszéltek egymás mellett.

Aki zéró sérülést nem akar a telefonján az használjon tokot meg fóliát. Aki meg szereti látni és érezni a telefonját az meg nem használ ennyi.

Igazából a szélső esetekkel van szerintem a gond.
Ismerek olyat aki megveszi a gyönyörű szép telefonját, becsomagolja mint egy tank nehogy valami baja legyen, aztán életében kétszer látja a telefonát a maga valójában:
amikor megvette meg amikor eladta. (szó se róla a következő vevő k.rva jó jár vele).

Magam részéről úgy vagyok vele hogy a túlzott tok-fólia mánia elsődleges bizonyítéka annak hogy az illető olyan telefont vett amit nem engedhetne meg magának.

(#1024) MrPetya19 válasza consono (#1013) üzenetére


MrPetya19
addikt

Pontosan. A GG üvegek árát pedig nagyon szépen megkérik.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#1025) Bastee válasza #82729984 (#1023) üzenetére


Bastee
tag

Egyetértek, bár nem feltétlen anyagiakon múlik ez. Illetve pont, hogy általában a másodlagos vagy olcsóbb telefonomon, amin látom, hogy a szél is belegravíroz, azokon használok inkább fóliát. Pl. volt Doogee X5 Pro-m azt muszáj volt üvegezni, hisz alapból semmi nem védi. A Samsung vonalon pl Galaxy S, S3, K Zoom, sosem fóliáztam és karc sem volt. Igaz, az S3 összetört. A YotaPhone 2-m elöl-hátul kijelzős, és nincs fóliázva. A G6-on a gyári van, zavarni nem zavar. De kicsit tényleg olyan mint terepjárót venni, és félni kivinni a terepre. Vagy burokban tartani valamit és sosem érinted meg :) A legtutibb a polcon lenne, ott nem sérül.
A G6 amúgy nagyon masszív, és meglepően erős telefon. Ha elsőre nem is, de rövid használat után érezni, hogy kemény darab.

(#1026) kovaszoskeny válasza MrPetya19 (#1024) üzenetére


kovaszoskeny
aktív tag

1800vs 80,000.....

(#1023) Porthoszx
Dehát érted a telefont használni veszed nem nézegetni.,Ha meg összetörik akár nem a te hibádból, nem tudod használni.

"Magam részéről úgy vagyok vele hogy a túlzott tok-fólia mánia elsődleges bizonyítéka annak hogy az illető olyan telefont vett amit nem engedhetne meg magának."

-Ekkora sületlenséget...
Akkor kérlek hol laksz add már meg a címed mert minden bizonyyal nyitva az ajtód bárki bemehet se zár se kerítés sőt terített az asztal....
És ez szól az össze stok fóli ellenes nem is g6 tulajnak.Jöhetnek a címek :))

[ Szerkesztve ]

Abe due dembella

(#1027) kovaszoskeny válasza kovaszoskeny (#1026) üzenetére


kovaszoskeny
aktív tag

szerk: Nem az a bjom,hogy ti nem használtok tokot fóliát hanem az ocsmány besztólogats:

Nem is tudtad megfizetni a készüléked..
-Vallási fanatikuok vagytok
minek kina szart a kinaira cserélni...

solrolhatnám
Ez rohadtúl visszatetsző és felesleges.
ú
Mindenki elmondta aszerintem a témáról amit akart itt elég is.Topikgazda figyelmeztessen erre

[ Szerkesztve ]

Abe due dembella

(#1028) tomboy0013 válasza #82729984 (#1023) üzenetére


tomboy0013
veterán

"tok-fólia mánia elsődleges bizonyítéka annak hogy az illető olyan telefont vett amit nem engedhetne meg magának"

Én speciel mindenemet próbálom maximálisan kímélni pedig szó sincs arról, hogy ne engedhetném meg magamnak mert nálam alap, hogy pl hitelre nem veszek semmit csak ha kicsengetem egybe. Ha nagyon fájna nem fizetném ki. Ez lehet nevelés kérdése is, engem mindig arra tanítottak, hogy kíméljem a dolgaim. Egyoldalúan közelíted a dolgot.
Mindenkinek megvannak a maga is indokai arra miért védi a telefonját,
beírhatod a véleményed csak egyáltalán nem igaz mindenkire ergó nem reális és haszontalan.

[ Szerkesztve ]

(#1029) gidion90 válasza kovaszoskeny (#1026) üzenetére


gidion90
tag

Ezzel a tok-fólia mania dologgal én is egyet ertek teljes mertekben. Ez egy használati eszköz, ami par ev alatt leamortizalodik. Mint egy ora, hiaba vettem egy draga orat, nem hagyom rajta a fóliát vagy csomagolom be, mert azert van, hogy hasznaljam, es amiert a tervezok az asztal felett szenvedtek, azt elvezhessem, "gyonyorkodhessek".

Engem is arra tanítottak, hogy vigyázzak a dolgaimra, vigyázok is, de nekem meg egyszer nem tört telefonom, mert nem teszem zakozsebbe, asztalszelere, persze véletlenek vannak.

Ez a fórum inkabb g6rol szóljon, es ha valaki tudna nekem segiteni hogy ennek a kijelzoivege is olyan vékony mint a g6nak?! Hogy torzul az lcd szine nyomásra?!😄

Béke!

[ Szerkesztve ]

(#1030) kovaszoskeny válasza gidion90 (#1029) üzenetére


kovaszoskeny
aktív tag

Ez tökéletesen elfogadom ennyi.

"Engem is arra tanítottak, hogy vigyázzak a dolgaimra, vigyázok is, de nekem meg egyszer nem tört telefonom, mert nem teszem zakozsebbe, asztalszelere, persze véletlenek vannak."

Viszont igen itt jön közbe ,hogy nem biztos te hibádból történik.Meglöknek metron kocsival baleset,stb.
Szolhat tokról fóliáról is a topik hiszen szerves részei ezek a telefonnak minden más teló topikjában is helyt kell adni neki.De aki nem használ annak ne fájjon már(Borzasztó volt ezt látni...) ,hogy más használ állag megóvás és védelémi célra..Jóhogy,, egy 25 ezres doggera én se raknék,.De tényleg a fólia tok ellenesek majd fotozzák le nekem fél év múlva a G6 os készüléküket,.Már ha van nekik egyáltalán...

[ Szerkesztve ]

Abe due dembella

(#1031) #82729984 válasza kovaszoskeny (#1026) üzenetére


#82729984
törölt tag

"Dehát érted a telefont használni veszed nem nézegetni.,Ha meg összetörik akár nem a te hibádból, nem tudod használni."

Ezzel igy nem értek egyet. Nekem a telefon használatba beletartozik a nézegetés is, pont azért veszek 200 ezres telefont. Sőt a gyártók is design-nal adják el a telefont lásd a G6 vagy S8 stb.

Ha csak "használni" vennék egy telefont, akkor veszek egy 50 ezres "eldobhato" telefont, betokozom aztán viszont látásra.

Más:
bocsánat, lehet hogy tok-fólia mánia túlzottan erősre sikeredett, nem úgy értettem hogy aki tokot meg fóliát vesz a telefonra annak biztosan nincs rá pénze.
De amikor látom hogy olyat tokot vesznek rá amiben a telefon úgy néz ki mint egy tank meg olyan fóliát ami golyóálló és az illető nem kőműves és nem építkezésen dolgozik, de megy a rettegés hogy mi lesz ha megsérül a telefon az sok esetben valóban egy jelzés erre.
És most értelemszerűen a flagship telókról beszélünk nem a 30-50 ezres telefonokról.

Akinek meg ez nem inge ne vegye magára.

(#1032) MrPetya19 válasza kovaszoskeny (#1026) üzenetére


MrPetya19
addikt

Ja, hogy te másra válaszolsz.
Tényleg 80k egy ilyen kijelző egyébként?

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#1033) #82729984 válasza kovaszoskeny (#1027) üzenetére


#82729984
törölt tag

"szerk: Nem az a bjom,hogy ti nem használtok tokot fóliát hanem az ocsmány besztólogats:"

Szerintem legyél egy kicsit lazább. Én nem láttam itt semmiféle ocsmány beszólógatásokat, kicsit olyan vagy mint a snikers reklámban a fickó mielőtt csokit kap :)
Ne legyél ennyire érzékeny, nem kell ám mindent személyes támadásnak venni.

(#1034) kovaszoskeny válasza MrPetya19 (#1032) üzenetére


kovaszoskeny
aktív tag

18:9 HDR kijelző.Nem olcsó.Alig van belőle mert ugye sokat sem gyártottak a G6 ból.Néémet LG ezt mondta rá itthon nem tudom ,lehet olcsobb pl a mukaerő bére miatt is De 50 K itthon is van biztosan.

(#1033) Porthoszx

Szerintem te szállj le a magas paciról.NE sértegess és ne turkálj más zsebében[Ha klicsit visszalvasol nem csak nekem tünt fel a fellengős kioktató lenéző .hszed./OFF]

"De amikor látom hogy olyat tokot vesznek rá amiben a telefon úgy néz ki mint egy tank meg olyan fóliát ami golyóálló és az illető nem kőműves és nem építkezésen dolgozik, de megy a rettegés hogy mi lesz ha megsérül a telefon az sok esetben valóban egy jelzés erre."

Látod megint..
Öszintén miért zavar és mi közöd hozzá ,hogy valaki mondjuk uag vagy ipari otterbox védelemmel látja el a telójáét miért nem bírod elviselni.Lehet neki jobban tetszik így a g6.Miért kellene kömivesnek lenned ,hogy sérüljön a telód?...Megint az előítélet.Szerintem engedd el.Mond ki vége,hogy mindenki úgy használja a telóját ahogyan akarja ..s ne tegyél mellé megjegyzést..Ugyanezt csinálod a G4 topikban állítasz valamit ami ráadásul tök kamu.Megcáfolnak mert megtörtént kb 10x csak májusban de tolod tovább...Egyáltalán van G4 ed vagy G6 od?

[ Szerkesztve ]

Abe due dembella

(#1035) #82729984 válasza kovaszoskeny (#1034) üzenetére


#82729984
törölt tag

Mondom vegyél egy snikerst. Nem volt abban a hozzászólásomban semmi fellengős vagy sértegető.

De mivel ennyire személyesen magadra veszed és nem tudsz rajta túllépni, biztosan talált, de ez már nem az én problémám.

(#1036) #82729984 válasza kovaszoskeny (#1034) üzenetére


#82729984
törölt tag

"Ugyanezt csinálod a G4 topikban állítasz valamit ami ráadásul tök kamu."

Jaj... Beírtam hogy az összes 2015-ös G4 bootloopos lesz. Tényleg tök kamu :D

"Megcáfolnak mert megtörtént kb 10x csak májusban de tolod tovább..."

Mármint azt cáfolatnak érzed hogy csak májusban lett 10 bootloopos telefon a G4 topicban? :D

"Egyáltalán van G4 ed vagy G6 od?"
Na látod ezt a kérdést én is feltehetném neked G4-ről. Akinek G4-e van és nem hallott még a bootloopról hát...

[ Szerkesztve ]

(#1037) babosmiki válasza kovaszoskeny (#1034) üzenetére


babosmiki
addikt

Ezt a stílust kéretik befejezni, köszönöm! Kerüljük a személyeskedést, és mondjuk figyelhetnénk kicsit a helyesírásra is. :R

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#1038) asr27


asr27
tag

A Telekomnál 268 400Ft-ra emelkedett az ára, mi a fészkes fene ütött beléjük? Pont fizu után akartam megrendelni. :O :o

(#1039) Aryon87 válasza asr27 (#1038) üzenetére


Aryon87
félisten

:Y
Azigen. Függetlenül jobban jársz sztem.. 160k..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1040) tomboy0013 válasza asr27 (#1038) üzenetére


tomboy0013
veterán

Az igen :Y Valószínűleg nagy az érdeklődés iránta.

[ Szerkesztve ]

(#1041) babosmiki válasza asr27 (#1038) üzenetére


babosmiki
addikt

Barmok! :(((

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#1042) leslien válasza asr27 (#1038) üzenetére


leslien
nagyúr

vmit nagyon ellk@rtak... figyelni kell mert ilyenkor szokott az lenni h rosszul állítják vissza.... ;]
tomboy0013 nyugi nem csak a G6 ot állították át... ;)

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1043) asr27


asr27
tag

Már látom, hogy más telefonok árai is elszálltak. pl az S8 is több, mint 100000-el drágább, mint tegnap.

(#1044) asr27 válasza Aryon87 (#1039) üzenetére


asr27
tag

Én az EU-s verziót akarom beszerezni az FM Rádió miatt, illetve a garancia miatt gondoltam, hogy a Telekomtól veszem, elvileg ott 2 év a gari. :)

(#1045) kovaszoskeny válasza asr27 (#1038) üzenetére


kovaszoskeny
aktív tag

uram erdeg ez nagyon durva..Elfogyott asszem,...

Abe due dembella

(#1046) asr27 válasza kovaszoskeny (#1045) üzenetére


asr27
tag

Elfogyott? Akkor az lenne kiírva, hogy" jelenleg nem kapható, újabb készlet várható"..
Nem az árat szokták felemelni egy 100-asssal, ha elfogy. :N

(#1047) kovaszoskeny válasza #82729984 (#1036) üzenetére


kovaszoskeny
aktív tag

/ignored

(#1046) asr27
Országosan szinte sehol nem kapni.Lehet ezért tolták fel az árakat.Vagy tényleg csak elírás Viccenk és valóságnak nagyon durva

[ Szerkesztve ]

Abe due dembella

(#1048) tutne123 válasza asr27 (#1043) üzenetére


tutne123
csendes tag

Telekomnál is felszökött az ára 195-229 re ha jol láttam mondjuk en még pont 195ert -kedvezménnyel vettem meg !

Pénzt csinálni , csak pénzből lehet !!!!

(#1049) kovaszoskeny


kovaszoskeny
aktív tag

Nyitható az EU-s bootloader hivatalosan(gari ugrik):
Offical bootloader unlock xda thread

Van TWRP is igaz ez még a nemhivatalos:
Unoffical TWRR xda thread

Mehet az összefoglalóba.De jó mehet a root adblock füles hangerő növelés VÉGRE

Abe due dembella

(#1050) babosmiki válasza kovaszoskeny (#1049) üzenetére


babosmiki
addikt

Na, ez jó hír! Bele fogom tenni! :R

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.