Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:16:34

LOGOUT.hu

LG G6 - hozza a kötelezőt, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4951) gretzky77 válasza tomboy0013 (#4950) üzenetére


gretzky77
veterán

Nappali manuális móddal sem tudom megverni a G kamera automata módot? Vagy a G kamera is tudja a manuális módot?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#4952) polar-x válasza Balzak83 (#4947) üzenetére


polar-x
tag

A wide lencsét sem kell elfelejteni,mert azt meg tudod használni ha arra van szükség a gyári appal nem?

(#4953) tomboy0013 válasza gretzky77 (#4951) üzenetére


tomboy0013
veterán

G cam természetesen nem tudja a manuális módot és nem tudod megverni nappal a gyári app-pal.

(#4954) Balzak83 válasza polar-x (#4952) üzenetére


Balzak83
senior tag

Persze ott van, tedd ki a két indítót egymás mellé. Aztán meg kezdj el gondolkodni, hogy éppen melyik kell, és milyen lesz a minőség. Aztán cserebere. A pillanatot meg közben elszalasztottad. Na én ebbe fáradtam bele. Egy van azt annyi, abból kell kihozni, amit lehet.

A google cam-ot a szükséges opciókkal nem lehetne, just for fun betenni az összefoglalóba? 1-2 összehasonlító fotóval, csak hogy egyértelmű legyen miről is van szó?

[ Szerkesztve ]

(#4955) kp78 válasza tomboy0013 (#4948) üzenetére


kp78
addikt

Engem nem bántottál meg. :N
Elolvastam sok tesztet, megnéztem sok youtube videót, követtem a fórumot, használtam a keresőt is, és nem tudtam dönteni ennyi infó alapján. A kezembe kellett fognom, élesben ki kellett próbálnom. Ezért olyan helyen rendeltem be, ahol tudtam, hogy nem probléma, ha a 14. napon visszaviszem, hogy "köszi, de mégsem kell". Ez idő alatt minden nap nyomkodtam, fényképeztem vele, két nap még munkába is elvittem, és használtam a napi munkámhoz, hogy lássam mit bír.
De végül mégis lemondtam róla, mert a sok-sok pozitívuma mellett, a kamera nem győzött meg, pedig nekem az döntő lenne egy cserénél. :( És nem lenne nyűg letölteni egy app-ot, de az amúgy sem kevés kompromisszum mellé ez már nekem nem fért bele. :U

(#4956) #82729984 válasza tomboy0013 (#4948) üzenetére


#82729984
törölt tag

"Komolyan nemtudom mi van a mai emberekkel, de ez már szánalmas."

Szerintem az a szánalmas, hogy egy flagship (szerű) telefonra 2017-ben mindenféle ismeretlen forrásból (security rulez) kell kamerát telepíteni hogy egyáltalán megközelítse a 2-3 évvel korábbi modellek képminőségét...

Még szerencse hogy ez csak az LG sajátja, be is b@szna ha mondjuk egy prémium Audi/Mercesed stb úgy menne mint egy polski fiat, és le kéne vinni Sanyihoz a garázsba aki összetaknyolna belül néhány vezetéket hogy végre le tudjon gyorsulni egy polskit... Az meg még szánalmasabb amikor egyesek szerint ez tök oké...

(#4957) Gabbbb válasza #82729984 (#4956) üzenetére


Gabbbb
senior tag

Egyáltalán nem az LG sajátja. A portolt Gcam számtalan Snapdragonos telefonon fut és szinte mindig jobb, mint a gyári app. ( Samsungra is van már, de ott nem működik rendesen és a minőséggel is gondok vannak.)

Egyébként meg a kód módosított részét XDA-n számtalanszor auditolták..

[ Szerkesztve ]

(#4958) polar-x válasza Balzak83 (#4954) üzenetére


polar-x
tag

Mondjuk én is kíváncsi lennék rá hogy a gyári és a google camera képek között mekkora is minőségben az eltérés.

(#4959) tomboy0013 válasza #82729984 (#4956) üzenetére


tomboy0013
veterán

Mint írtam van választási lehetőség, ha szánalmasnak találod nem veszed meg és kész. Az még mindig viccesebb mikor valaki hónapokkal a teló megjelenése után meglepve tapasztal olyan dolgokat amik 1 perc kereséssel kiderülnek.

(#4958) polar-x: Egy párszor raktam már ki összehasonlítást csak keresd vissza.

(#4955) kp78: Nem azt mondom hogy mindenkinek tetszeni kell mert nekem bejött, hanem azt hogy olyan dolgokon megy a panaszkodás ami hónapok óta nyilvánvaló és csak egy minimális energiát kellene ráfordítani hogy ezt meg is tudja az illető.

[ Szerkesztve ]

(#4960) mjani1172 válasza tomboy0013 (#4948) üzenetére


mjani1172
addikt

TELJESEN OFF !

A helyzet sokkal rosszabb mint amit felvázolsz.Az emberek egyre butábbak,ehhez még hozzájárul hogy több pénzük van mint 10-15 éve,a műszaki dolgokat (Pl telefon, pc )nagyon könnyű megvenni, hiszen napról napra olcsóbbak, egyre többen használják olyanok is akik idősebbek, és még az általános iskola sem ment annó könnyen nekik,most össze vissza nyomogatnak, kommentelnek, a fiatalok közül természetesen mindenkinek van már minden,ők mindent természetesnek tartanak, hogy kombnyomásra nekik minden a legjobb minőségben és azonnal jár.Hidd el sokan azt hiszik(tapasztalat) hogy egy mai webáruház az olyan mint egy kóla automata,hogy csak fogaskerekek vannak benne.
Annak ellenére hogy minden ember kezében van mobil, biztos vagyok benne, hogy kevesebben konyítanak hozzá mint 5-10 éve, (nem a programozásra meg egyéb komoly dologra gondolok) amikor tized ennyi ember kezében volt.
Akkor aki megvette azt érdekelt, követte hol tart az ipar, a technika.
Még hozzájön ehhez hogy sok a türelmetlen, és sajnos bár mostanában mindenkinek felső végzettsége van, szinte analfabéták,a termék kicsomagolásánál sokan elakadnak.
Én korán kezdtem a saját termékeimnél a netes árusítást,persze kevesebbet adtam el mint most,de akkor mondjuk 1000 eladott termékből 1-nél volt téves rendelésből fakadó reklamáció,most 50-ből1-nél.
Sokan a saját nevüket, címüket,nem tudják leírni, fogalmuk nincs mihez rendelnek alkatrészt, a pirosan nagy betűkkel villogó figyelmeztetést nem olvassák el,ami 100 x le van írva azt megkérdezik százegyedszerre is.
Szinte mindennap van akár többször is hogy taxis nem talál oda a címre, 3x hív fel,és még a kapuban is eltéved, a 30-35 éves középvezetőnek segíteni kell hogy kell a kosárba rakni( 1 kattintás !) egy terméket,a 35 millió forintos autójához, informatikusnak telefonon segíteni kell hogy használjon egy webáruházat,mert nagyon viccesen megrendeli a terméket úgy hogy a számlázási névhez és a címéhez beírja hogy xdxdxdxd,majd egy hét múlva hív,nem tudja elszámolni, a könyvelő visszadobta, és nekem kellett volna őt felhívni,hay baj van a rendelésével, és szar a webáruház.
Nagyon sokan semminek nem néznek utána,még hogyha az információ a mai világban borzasztó könnyen elérhető, és ha a szájukba van tolva akkor sem olvassák el ,csak utána hőbörögnek.
Mielőtt félreértés lenne ez nem az előző telefonos panaszra lenne válasz,inkább csak a saját egyre rosszabb tapasztalatom.

[ Szerkesztve ]

(#4961) #92673536 válasza Gabbbb (#4945) üzenetére


#92673536
törölt tag

Most, hogy megint szóba került
kipróbálom ezt a verziót. :) Eddig a régebbit használtam. Azt hiszem.

(#4960) mjani1172 Sok igazság van benne. A legtöbben a felét sem értik annak, amit használnak. Legjobb példa erre a párom,
aki az alapján választana (ha hagynám) hogy milyen színű valami :W

[ Szerkesztve ]

(#4962) mjani1172 válasza #92673536 (#4961) üzenetére


mjani1172
addikt

Ha a párod ez alapján választ az nem baj, az enyém is, (bár nála még az is szempont hogy a legolcsóbb legyen) :-) én azokra gondoltam akik a hibás választás miatt háborognak, és mást tesznek felelőssé.

(#4963) Gabbbb válasza mjani1172 (#4960) üzenetére


Gabbbb
senior tag

"1000 eladott termékből 1-nél volt téves rendelésből fakadó reklamáció,most 50-ből1-nél"
Tőlem, ha megkérdezik, hogy miért élek az elállási jogommal, akkor volt már, hogy azt mondtam, hogy téves rendelés. Egyszerűbb, mint kifejteni, hogy gyártási szórás alját kaptam el a kameramodullal, vagy azt, hogy 3 óra használat után 2x újraindult a telefon. Elmondtam VGA-nál, hogy elfogadhatatlanul hangos a "coil whine" jelenség és még engem akartak meggyőzni, hogy mindegyik olyan...

(#4964) Balzak83 válasza mjani1172 (#4962) üzenetére


Balzak83
senior tag

Spúr asszony a jó asszony :)

(#4965) polar-x


polar-x
tag

Ma láttam Eu-s modellt pólusban már 109.900ft-ért,de sajna nem volt fekete pedig lassan kellene már egy G6 a samu helyett ! :)

(#4966) #92673536 válasza polar-x (#4965) üzenetére


#92673536
törölt tag

Az egész baráti :) Mondjuk a platinum amúgy is szebb (szerintem).

(#4967) polar-x válasza #92673536 (#4966) üzenetére


polar-x
tag

Nézegettem, de nekem az nem jön be valahogy.Mindegy fekete és G6 lesz a napokban ezt már eldöntöttem! :) Már csak a ips kijelzőt kell majd megszoknom az amoled után...

(#4968) #92673536 válasza polar-x (#4967) üzenetére


#92673536
törölt tag

1-2 nap. Legalábbis nálam nem tartott tovább. :)

(#4969) mjani1172 válasza polar-x (#4967) üzenetére


mjani1172
addikt

Nekem az még jobban is tetszik, nem bántja a szemem.

(#4970) Kavinton75 válasza tomboy0013 (#4959) üzenetére


Kavinton75
senior tag

Szerintem tudják, de ennyiért nincs még egy ilyen alternatíva.
Nekem nem nyomtatási minőségben kellenek a képek, ezért teljesen jó a gyári szoftver.
Nekem az összkép számít, amit a telefon nyújt.
Az meg több, mint elég, főleg ezen az áron (95-ért vettem 1 honapos EU verziót).

További termékeim: http://hardverapro.hu/tag/kavinton75 // Keep swimming...Keep swimming

(#4971) gretzky77 válasza Kavinton75 (#4970) üzenetére


gretzky77
veterán

Így van ez a telefon ennyiért több mint jó szerintem is!
Amúgy te eladtad a G6-ot nem? Vagy legalábbis hirdetted!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#4972) Button válasza mjani1172 (#4969) üzenetére


Button
aktív tag

Egyénfüggő.
Ez egy tipikusan jó példa arra, hogy hiába olvasod el, megtapasztalni kell.
Nem azért nem tudom megszokni, mert nem tudtam róla, hogy ips..
Illetve dehogynem tudtam megszokni, csak az jobb volt. Nekem.
Nade erre van a fórum, hogy a specifikációs táblán kicsit túlmutasson..

(#4973) Button válasza tomboy0013 (#4959) üzenetére


Button
aktív tag

Pontosan az eféle problémákat fogja az ember 1 perc kereséssel megtalálni, és ez a lényege.
Azzal aztán semmire nem mennénk ha az összes topik fanklubbá alakulna nulla információval.

(#4974) tcsaba08


tcsaba08
újonc

Kb egy fél éve van meg a G6.
Mostanában újraindítás után olyan mintha csak egy pillanatra csatlakoztatnám géphez, csipog egyet megjelenik az értesítés aztán el is tünik és ezt 1-2 másodpercenként. Aztán ha ténylegesen csatlakoztatom USB-n géphez akkor ráhagyja amíg megint újra lesz indítva.
Telón az usb-c takarítva is volt.
Valaki találkozott már hasonlóval?

(#4975) #92673536 válasza tcsaba08 (#4974) üzenetére


#92673536
törölt tag

Mit jelent az hogy mostanában? Az nem lehet hogy vizes?

(#4976) tcsaba08 válasza #92673536 (#4975) üzenetére


tcsaba08
újonc

2 talán 3 hete kezdte. Kompresszorral is ki lett fújva és ugyanúgy csinálja újraindítás után.

(#4977) Kavinton75 válasza tcsaba08 (#4974) üzenetére


Kavinton75
senior tag

Próbáltad már a hard resetet?
Lehet csak valami beragadt.

További termékeim: http://hardverapro.hu/tag/kavinton75 // Keep swimming...Keep swimming

(#4978) rdanika válasza tcsaba08 (#4974) üzenetére


rdanika
tag

Szia. Nekem is volt ez. Én kínomba benyomtam víz alá és miután kiszáradt fogpiszkálóval meg csiszolgattam a csatlakozót meg próbáltam a koszt kiszedni. Azután jó lett. De azt hozzá kell tennem, hogy épp kínában egy kis faluban voltam szóval esélyem nem volt másra.
Én a helyedbe vissza vinném és megmondanám nekem, hogy mit mondtak neked. :)

[ Szerkesztve ]

Szabad vagyok! -mondta a majom, a rácsnak. Én nem! -mondta a rács, engem majmok köré zártak!

(#4979) tomboy0013 válasza Button (#4973) üzenetére


tomboy0013
veterán

Mert azzal többre megyünk, hogy olyan információn akad fenn 1-2 ember ami az első útjába eső tesztből kiderül és már amúgyis kisírta a bánatát 30 másik ember ugyanabban a topikban ugyanarról a témáról. Nem kell fan klubnak lennie senki nem mondott ilyet, de nem is azért vannak a fórumok, hogy lényegében technikai adatokon menjen a háborgás fél évvel a telefon megjelenése után mint például a herélt EU modell, értesítési LED hiánya vagy a kamerás képességek. Nem kell zseninek lenni ahhoz, hogy egy tesztet tudjon valaki értelmezni és fórumra sincs azért szükség hogy ezt átbeszéljék 25-ször. Nem is ezért vagyunk itt és aki azt hiszi ezért van a fórum az téved.

(#4980) Indiant válasza rdanika (#4978) üzenetére


Indiant
addikt

"Én a helyedbe vissza vinném és megmondanám nekem, hogy mit mondtak neked." - ez hatalmas.
Nincs valami custom gumi dugó ehhez a lyukhoz?
ui.: ..de van

[ Szerkesztve ]

(#4981) #92673536 válasza Indiant (#4980) üzenetére


#92673536
törölt tag

Óó, hát ez kell Nekem! Hol voltál eddig?? :D

(#4982) erik22


erik22
tag

Sziasztok!

Nagyon szimpatikus lett az lg g6 készüléke, esetleg nem tudtok mondani valami emberi áron,új,normális garanciális,bontatlan készülékkel foglalkozó boltot lehet az gsm is csak megbízható legyen!(1 év garanciás is jó) :R

[ Szerkesztve ]

Mindenhol jó,de legjobb a hardveraprón!

(#4983) julius75 válasza erik22 (#4982) üzenetére


julius75
aktív tag

Tegnap rendeltem egyet a páromnak a prémium mobilnál. Elvileg 1 év gyártói garanciával, 27%-os számlával adják. Felhívtam őket, nagyon segítőkészek voltak. A múlt héten a kollégám vásárolt tőlük, ott volt egy kis gubanc a telefonnal, de semmi elutasítás, rögtön a megoldást keresték. Aztán kiderült, user error volt.... Szóval én bevállaltam, majd kiderül....

(#4984) polar-x válasza julius75 (#4983) üzenetére


polar-x
tag

Szia! Majd ha meg jön a teló megirnád hogy tényleg eu-s a teló és számla is frankó-e? Én is rendelnék egyet majd valahol

(#4985) tcsaba08 válasza Kavinton75 (#4977) üzenetére


tcsaba08
újonc

Gyári visszaállítást csináltam de az sem oldotta meg sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#4986) tomboy0013 válasza tcsaba08 (#4985) üzenetére


tomboy0013
veterán

Próbáld meg kitisztítani 100%-os alkohollal a csatlakozót úgy hogy fogkefére fújsz egy kicsit. Az a szennyezödésből felmerülő hibákat megoldja ha esetleg ilyen gondja van. Mobiltelefon szervizekbe van ilyen spray. Ha ez nem oldja meg akkor szerintem garanciális probléma lesz.

(#4987) julius75 válasza polar-x (#4984) üzenetére


julius75
aktív tag

Persze. 4-6 napot mondtak, gondolom jövő hét lesz belőle.
Láttam a számlát amit a kollégám kapott, teljesen rendben van.

(#4988) luna40 válasza tcsaba08 (#4985) üzenetére


luna40
tag

Kontakt spray lehet a megoldás, mindenféle fizikai behatás nélkül tisztítja az elektromos érintkezőket.

OnePlus 8T + LG G6 Black + Asus Google Nexus 7 16 GB 4.4.4

(#4989) erik22 válasza julius75 (#4983) üzenetére


erik22
tag

Értem,köszönöm akkor várom a tapasztalatot! :R :R

[ Szerkesztve ]

Mindenhol jó,de legjobb a hardveraprón!

(#4990) hadnagy123


hadnagy123
újonc

Sziasztok! Van egy feleslegessé vált Lg G6 üvegfóliám. 1000 ft-ért eladnám, ha kellene valakinek. Soltvadkerten van a fólia. Postázni is tudom, külön költségért.

(#4991) gretzky77 válasza hadnagy123 (#4990) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia óvatosan mert ez hirdetés ami fórumon,tilos! Párszor ráfáztam már!

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#4992) Indiant válasza gretzky77 (#4991) üzenetére


Indiant
addikt

3 perce regisztrált...

(#4993) ofgm


ofgm
tag

....hát gyerekek, most már lassan 2 hete nyúzom a telót. Nem rossz, nem rossz, de..., csak annyi, hogy nem olyan rossz, de semmi több.
A kamera továbbra is kiábrándítóan idegesítő és bosszantó. Szép lassan meg is válok majd a készüléktől, teszek egy próbát, a most már végre kapható LG V30 szériával, igaz, még drágácska, éppen ezért várok 2-3 hónapot. Ha ez a modell sem hozza el a várt reményeimet, akkor egy jó darabig lemondok az LG készülékéről. Pedig Isten látja lelkem, szeretem az LG márkát!!! Valahogy, most mégis az az érzésem, a G5 kudarca után, mintha leblokkoltak volna a fejlesztő mérnökök és nem tudnak magukhoz térni - vagy már lassan ki akarnak lépni a mobilüzletágból az LG-nél...?

[ Szerkesztve ]

(#4994) tomboy0013 válasza ofgm (#4993) üzenetére


tomboy0013
veterán

A Google camera-val is kiábrándító? Csak azért mert azzal simán hozza a drágább telók szintjét fotózás terén.

(#4995) ofgm válasza tomboy0013 (#4994) üzenetére


ofgm
tag

Nem próbáltam ki, és ha megbocsátasz nem is fogom, ha gyárilag ezt nem tették bele, akkor nem az én feladatom szögelgetni, farigcsálni - Én nem is akarok ezzel foglalkozni. Kitettem az asztalra nekik a pénzem, ezért fizetik a mérnökeiket, elvártam volna egy kifogástalan kamerát érte benne, legalább visszafele ne fejlődjenek a pénzünkért!!! Ez az elvárásunk jogos, hogy minimum kapunk annyit, mint a lecserélt G3 széria tudása volt. De nem kaptunk, hanem inkább még, - amit már beletettek egy korábbi verzióba, még azt is elvették, talán, és tényleg csak talán, ezt a V30 esetleg még visszaadhatja, de már csak tényleg reménykedni tudok....

[ Szerkesztve ]

(#4996) tomboy0013 válasza ofgm (#4995) üzenetére


tomboy0013
veterán

Értem :)

(#4997) Gabbbb válasza ofgm (#4995) üzenetére


Gabbbb
senior tag

:C

V30 kamerája ugyanez a kategória, minimálisan jobb csak.

[ Szerkesztve ]

(#4998) tomboy0013 válasza Gabbbb (#4997) üzenetére


tomboy0013
veterán

Múltkor ha jól emlékszem te szállítottad a legújabb Google Camera verziót a beállításokkal együtt. Tegnap láttam, hogy van új verzió. Esetleg ahhoz tudsz jó beállítást? Vagy tudsz linkelni egy oldalt ahol ezt nyomon lehet követni? Tudom XDA, de azon belül?

[ Szerkesztve ]

(#4999) Gabbbb válasza tomboy0013 (#4998) üzenetére


Gabbbb
senior tag

Megmondom őszintén, hogy nem követem azóta. Meg vagyok a beállításokkal elégedve, nagy munka különféle verziókat tesztelni. Egybként link

(#5000) tomboy0013 válasza Gabbbb (#4999) üzenetére


tomboy0013
veterán

Köszi. Gyanítom nagyon már nem fog javulni a fotók minősége, azért már így is elég jó a gyári app-hoz képest. Bár ki tudja, az első verzióhoz képest eléggé látványosan javult ez is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.