Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:16:34

LOGOUT.hu

LG G6 - hozza a kötelezőt, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7001) Fred23 válasza tomboy0013 (#7000) üzenetére


Fred23
nagyúr

Nekem meglepő, nem ehhez vagyok szokva. Hatalmas a difi.

(#7002) tomboy0013 válasza Fred23 (#7001) üzenetére


tomboy0013
veterán

Mindenhol lehet kiragadni ellenpéldát, plusz az A3 nem felső kategória. Ezért írtam, hogy "nagyjából".

(#7003) rdanika válasza morneo.it (#6996) üzenetére


rdanika
tag

[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

Szabad vagyok! -mondta a majom, a rácsnak. Én nem! -mondta a rács, engem majmok köré zártak!

(#7004) Balzak83 válasza Fred23 (#6999) üzenetére


Balzak83
senior tag

Ez az egyik oka annak, hogy ezt a telefont kb. semmibe nézik itthon. Samsung? Nem. Legalább olcsó? Nem.

(#7005) Midway válasza rdanika (#6990) üzenetére


Midway
senior tag

Én [screenknight] foliat rendeltem.
Az átlátszó.
A tied is olyan ami a kamerát nem védi.

(#7006) rdanika válasza Midway (#7005) üzenetére


rdanika
tag

igen, de azért valamit a kamera elé rakni már nagyon durva lenne. Amit te linkeltél meg amit én az is jó annyira, hogy ne konkrétan az üvegen feküdjön fel a teló hanem ezen a plusz rétegen.

Szabad vagyok! -mondta a majom, a rácsnak. Én nem! -mondta a rács, engem majmok köré zártak!

(#7007) Midway


Midway
senior tag

Bekapcsoltam a mini nézet funkciót, de hiába próbálom nem működik.
Hiába húzom végig a három ikont.
Mi a trükk benne ? :F

[ Szerkesztve ]

(#7008) aTe014 válasza Midway (#7007) üzenetére


aTe014
aktív tag

Bekapcsoltam, hibátlanul működik. Az a titka, hogy ne húzd végig a gombsoron, hanem elég csak bal vagy jobb szélről annyi ideig húzni, amíg 1 gombon végig nem halad az ujjad, majd hirtelen engedd el.

i14Pro

(#7009) vinpilu válasza aTe014 (#7008) üzenetére


vinpilu
senior tag

Valamiért nekem sem jön össze elsőre vagy még nem éreztem rá (most kapcsoltam be először).

(#7010) Midway válasza aTe014 (#7008) üzenetére


Midway
senior tag

Nem sikerül. Lehet , hogy szoftver hiba?

(#7011) aTe014 válasza Midway (#7010) üzenetére


aTe014
aktív tag

Igazából, nem tudom. Ha van kedved hozzá és neked megéri, mert használnád azt a funkciót, és tényleg nem működik azzal a módszerrel, ahogy leírtam, akkor csinálhatsz egy gyári visszaállítást.

ui: Csináld úgy, mintha meg akarnád nyomni a legszélső gombot a gombsoron, de nem elengeded, hanem amint meglátod azt a szürke kerek hátteret a rátartást követően, legyints egyet befelé! És mindezt gyorsan.
Nekem 10-ből 10szer megy.

ui2.: a Kjelző > legalul További > Mini nézet remélem bekapcsolva, azért nézd meg mégegyszer.

[ Szerkesztve ]

i14Pro

(#7012) gretzky77 válasza Midway (#7010) üzenetére


gretzky77
veterán

Nem tudom nálam be van kapcsolva systemui tunerrel az immersive mód,a navi gombok ugye eltűnnek és felfelé simitással jönnek elő! Ha bekapcsolom a mini nézetet akkor felfelé simitással előjön a navi sáv majd valamelyik irányba húzom az ujjam rajta és 10-10szer nekem is működik!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#7013) luna40 válasza gretzky77 (#7012) üzenetére


luna40
tag

Nekem is működik a mini nézet, igaz nem mindíg sikerül elővarázsolni. Gyorsan kell az ujjad végighúzni a gombokon.

[ Szerkesztve ]

OnePlus 8T + LG G6 Black + Asus Google Nexus 7 16 GB 4.4.4

(#7014) Midway


Midway
senior tag

Köszönöm, hogy segítenétek, de nem megy nekem.
Csináltam róla egy videót: [link]

Ezen látszik, hogy nem működik. Vagy én nem simogatom jól. :F

[ Szerkesztve ]

(#7015) Midway válasza Midway (#7014) üzenetére


Midway
senior tag

kifutottam szerkesztésből .
A jó link: [link]

(#7016) Karcub


Karcub
senior tag

valaki tudja mit jelent a flash tool-nál a "contact the system administrator" hiba üzi? nem ennél a telefonnál, de ugyan úgy LG-ről van szó.

(#7017) CsGábor


CsGábor
tag

Van a G6-on lehetőség valami rejtett vagy nem rejtett menüben megnézni hogy volt e piszkálva nem hivatalosan a telefon szoftveresen ? Boot loader nyitás , fügetlenítés, ilyesmi ?

(#7018) gretzky77 válasza Midway (#7015) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia,nem tudom lehet hülye kérdés de az nem lehet,hogy a folyamatban lévő hívás miatt nem engedi? Csak egy ötlet

Közben ki is próbáltam,nem kavar be, nálam így is működik

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#7019) Midway válasza gretzky77 (#7018) üzenetére


Midway
senior tag

Nem. Hívás nélkül sem megy.

(#7020) luna40 válasza CsGábor (#7017) üzenetére


luna40
tag

Esetleg ez? : Hidden menü elérése: *#546368#*870#

OnePlus 8T + LG G6 Black + Asus Google Nexus 7 16 GB 4.4.4

(#7021) Gabbbb válasza Midway (#7015) üzenetére


Gabbbb
senior tag

fullos factory reset

(#7022) CsGábor válasza luna40 (#7020) üzenetére


CsGábor
tag

Köszönöm , majd megnézem . :R

(#7023) Midway válasza Gabbbb (#7021) üzenetére


Midway
senior tag

Akkor állíthatok be mindent elölről. :W

(#7024) vinpilu válasza Midway (#7019) üzenetére


vinpilu
senior tag

Nem tudom mennyi volt az uptime-om, de ma elérhetetlen voltam (full térerő mellett), így kapott egy újraindítást. Azóta érezhetően jobb a mini view előhozatala is (bár gondolom ezen már túl vagy).

(#7025) vadsertes válasza Midway (#7023) üzenetére


vadsertes
csendes tag

Hello,
Nincs véletlenül valami képernyő trükköző app a telefonon?
Nagy fájdalmam, ha bekapcsolom a fejlesztői menüben a 3 koppintásos zoomot akkor nem működik a mini nézet :( vagy ez vagy az.
Ebből kiindulva bármi screen machinator progi ütheti.

[ Szerkesztve ]

(#7026) bnorbert13


bnorbert13
újonc

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy ti tapasztaltátok-e esetleg ezt a hibát vagy van-e megoldás rá? Amikor energiatakarékos módba teszem a telefont, a gmail nem szinkonizál automatikusan, tehát nem kapok értesítést egy újabb e-mailről, viszont ha kiveszem az energiatakarékos módot, azonnal frissül. Nézegettem a gmail beállítását is, illetve külön a telefonon a szinkronizációnál is, és minden rendben van elvileg. Más alkalmazásról kapok értesítést, csak a gmailről nem.

Köszönöm előre a segítséget! :)

(#7027) Balzak83 válasza bnorbert13 (#7026) üzenetére


Balzak83
senior tag

Hát, ez azért van, mert belépsz az energia takarékos módba. Szóval nem fogja szívni az akkudat az appok szinkronizációja. Ha belelépsz a kis notiba, amit kirak, akkor ott szépen le van írva: az alkalmazások korlátozva lesznek a háttérben.

(#7028) bnorbert13 válasza Balzak83 (#7027) üzenetére


bnorbert13
újonc

Igen, ezt olvastam is, csak azt nem értem, hogy az összes többi alkalmazást miért szinkronizálja, és a gmailt miért hagyja akkor ki? :D

(#7029) luna40 válasza Balzak83 (#7027) üzenetére


luna40
tag

Nekem azt szokta csinálni, hogy egyáltalán nem kapok semmilyen értesítést, amikor felélesztem a kijelzőt, 2 másodperc múlva jönnek az új értesítések. Legyen az G-mail, messenger... Stb. Semmilyen energiatakarékos mód nincs bekapcsolva.

OnePlus 8T + LG G6 Black + Asus Google Nexus 7 16 GB 4.4.4

(#7030) Balzak83 válasza luna40 (#7029) üzenetére


Balzak83
senior tag

Én is tapasztaltam már hasonlót, de mivel a rendszer gyakorlatilag 3-4 hónapja nem változott, én appra gyanakodnék. Korábban próbálkoztam a gmailt lecserélni, de az összes kliens késve húzta le az új maileket, kivéve a gmailt, amelynél max. pár perc eltérés volt az asztali klienshez képest.

(#7031) KoryHu


KoryHu
aktív tag

Köszönöm LG :)

Nem öreg, csak régebb óta fiatal.

(#7032) Indiant válasza KoryHu (#7031) üzenetére


Indiant
addikt

Nekem nem jár, mert nem a 4 áruházban vettem. :W Köszönöm LG..... :(((

(#7033) KoryHu válasza Indiant (#7032) üzenetére


KoryHu
aktív tag

Ez egy közös promóció, nyilván gondolom közösen dobták össze.

Nem öreg, csak régebb óta fiatal.

(#7034) Midway válasza vadsertes (#7025) üzenetére


Midway
senior tag

Én is erre gondoltam , de van vagy 50 app telepítve.
Valamelyik blokkolja szerintem is.
Csak nem tudom hogyan derítsem ki.

vinpilu Minden nap kikapcsolom.

(#7035) Balzak83 válasza Indiant (#7032) üzenetére


Balzak83
senior tag

Hát, téged jól átvertek, semmi ingyen cucc. :Y

(#7036) jimmedly válasza Balzak83 (#7030) üzenetére


jimmedly
senior tag

K9? Nekem rógtön jön rajta a gmailos levél, gmail app ki van kapcsolva.

[ Szerkesztve ]

(#7037) Balzak83 válasza jimmedly (#7036) üzenetére


Balzak83
senior tag

Hát erre speciel most nem emlékszem, pedig nagy rajongótábora van. 5-6 félét próbáltam a népszerűek közül, Bluemail, Outlook, Aqua, volt a gyári is. Vegyes volt velük a tapasztalatom. Még talán az Inbox tetszett a legjobban.

(#7038) Gabbbb válasza Balzak83 (#7037) üzenetére


Gabbbb
senior tag

Nekem Aquamail tökéletes, nincs késés, megy a push(van fetch is, ami szerintem megy akkukímélő módban is) és oauth2 rendesen, megbízhatóbb, mint a gyári gmail app, amivel már több telefonomon is voltak gondok.

(#7039) DeBe


DeBe
tag

elvileg most akkor pár napon belül kapunk 8.0át?
kíváncsi vagyok sikerül-e tartani az ígéretet :)

(#7040) Gabbbb válasza DeBe (#7039) üzenetére


Gabbbb
senior tag

Nekem olyan nyóc!

(#7041) gretzky77 válasza DeBe (#7039) üzenetére


gretzky77
veterán

Pár napon belül? Remélem 8.1 lesz az már

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#7042) Wechy77 válasza DeBe (#7039) üzenetére


Wechy77
csendes tag

Sajnos a nyilatkozatban 8.0 van említve (Bár a nyilatkozatban a később a legújabb verzió is szerepel. Így inkább a legújabb főverzióról nyilatkoznak). És csak annyi van írva, hogy április 30-tól. Gondolom először Koreában, aztán augusztusra talán ide ér...

LG Korea - Oreo
Hevenyészett fordítás - XDA angol fordításából fordítva:
"Az LG Electronics az LG G6 operációs rendszert (Android operációs rendszert) az Android 8.0 "Oreo" -ra frissíti április 30-tól.

Az LG Electronics elsőként biztosította az Oreo fejlesztéseket, mint koreai okostelefon gyártó az LG V30-on keresztül. A technológia és know-how alapján az LG frissíti az LG G6-ot is a legújabb verzióra.

Ez a frissítés a márciusban indított "Szoftverfrissítési központ" első vonala a gyors és szisztematikus okostelefon ügyfélszolgálatnak. A központ állandó szervezet, amely állandó és folyamatos támogatást nyújt az alkalmi operációs rendszerek fejlesztéséhez. Ezután az LG G6, az LG V20 és az LG G5, amelyeket 2016-ban indítottak, szintén frissülnek az Oreo-ra.

A frissítés vezetéknélküli (OTA) és vezetékes módon is történhet. Az LG G6-at használó ügyfelek megkaphatják a szoftverfrissítést közvetlenül az okostelefonjukra, frissíthetik vezeték nélkül (OTA), vagy csatlakozhatnak a számítógéphez, és frissíthetik azt az LG Bridge programon keresztül. Az LG Bridge az LG Electronics honlapjáról letölthető és telepíthető.

Android 8.0 "Oreo"-val javul a sebesség, az akkumulátorhasználat és az alap teljesítmény, a képernyő konfiguráció, a grafika. Különböző kényelmi funkciók, például a PIP (Picture In Picture) funkció hozzáadásával, amely lehetővé teszi a felhasználók számára, hogy videókat nézzenek, és továbbra is megtekinthetik a képeket egy kis képernyőn, még akkor is, ha más alkalmazás fut, és támogatja a nagy felbontású LDAC-forrású hangforrást, amely minimalizálja a hangforrást veszteség.

Az LG Electronics olyan új funkciókat kíván hozzáadni az LG G6-hoz, mint például az LG V30S ThinQ-hez bejelentett és bevezetett "sympathetic AI".

Ezek alapján kiváncsi leszek az android verziójára, és hogy lóháton, gyalog, vagy repülővel ér e ide Koreából...

[ Szerkesztve ]

(#7043) Balzak83 válasza Wechy77 (#7042) üzenetére


Balzak83
senior tag

:R

(#7044) rdanika válasza Wechy77 (#7042) üzenetére


rdanika
tag

Mobilaréna pont cikkezett róla

[link]

[ Szerkesztve ]

Szabad vagyok! -mondta a majom, a rácsnak. Én nem! -mondta a rács, engem majmok köré zártak!

(#7045) observer


observer
tag

Sziasztok! Letöltöttem az Android Auto alkalmazást, de nem tudom összeszinkronizálni az autóval. Feleségem gagyi samu J5-ösét simán megtalálja, összeszinkronizálja. Használja valaki ezt az appot és működik neki rendesen? Köszi!

(#7046) pit450 válasza observer (#7045) üzenetére


pit450
aktív tag

Én igen és tökéletesen működik. Mondjuk ez autó függő is több autóval próbáltam és volt olyan hogy egyből minden jó, volt hogy csomót kellett szórakozni hogy jó legyen. Gyári kábellel próbáltad? Milyen autó?

[ Szerkesztve ]

(#7047) observer válasza pit450 (#7046) üzenetére


observer
tag

Igen gyári kábellel próbáltam. Opel Astra K. Fogalmam sincs mi baja lehet, kipróbálom többféle kábellel is.

(#7048) droidforever


droidforever
tag

Semmi hir meg az oreorol?januarra igertek,nem?😈😭

(#7049) dkovizoli válasza droidforever (#7048) üzenetére


dkovizoli
addikt

Első félévre ígérték. A legfrissebb info szerint ápr. 30-tól koreában indul a frissítés.

(#7050) tatabike válasza droidforever (#7048) üzenetére


tatabike
őstag

https://prohardver.hu/tema/re_lg_g6_hozza_a_kotelezot/hsz_7042-7042.html

6 hozzászólással a tiéd felett...

[ Szerkesztve ]

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.