Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:16:34

LOGOUT.hu

LG G6 - hozza a kötelezőt, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9001) morneo.it


morneo.it
senior tag

Szerintem a Media Markt-nak 2 éve lefagyott az árazógépe... bruttó 172.000 Ft az LG G6 náluk, míg az LG G7 "csak" 130.000 Ft...

[ Szerkesztve ]

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#9002) eddie17


eddie17
addikt

A cstark féle gcam-nál a 4.2 a legutolsó? Ha jól láttam nem is fog többet bohóckodni a mi telónkkal?

(#9003) minek?:S válasza eladogeppc (#8999) üzenetére


minek?:S
őstag

Oh, látom nem kaptál rá választ. Gondolom, már nem releváns, de azért mégis tudd, hogy mire számíthatsz.

Igazából szerintem vállalható akkuideje van, nem kiemelkedően jó, de nem is kiemelkedősen sz.r. Mondjuk az igazsághoz hozzátartozik, hogy érdemes kikapcsolni a AoD*-t, mert az nagyon szívja az aksit, mivel nem OLED-ről beszélünk, hanem IPS-ről.

Igazából nekem röhögve elmegy egy napot a teló úgy, hogy mondjuk pár hívást lebonyolítok, pár képet csinálok, kicsit játszok(persze pl nem PUBG-vel), netezek, facebookozok, messengerezek és 0-24-ben be van kapcsolva a mobilnet meg a wifi is, illetve spotify megy BT fülessel. Mondjuk azért érdemes néha figyelni a beragadó alkalmazásokra, ha feltűnően gyorsan csökken a töltöttségi szint és nincs bekapcsolva az AoD.

Én még 95.000 Ft-ért vettem tavaly március elején és az egyik legjobban imádott telefonom(pedig azért volt egy pár). Szvsz 50 alatt ajándék a telefon, szinte minden mai általános igényt ki tud elégíteni.

*AoD : Always on Display

Üdv.:M.

(#9004) eladogeppc válasza minek?:S (#9003) üzenetére


eladogeppc
veterán

Köszi a választ. Sajnos azóta két telefonom is lett.
A7 2018, de ott kiderült hogy 4G-3G váltási hiba van az új OS alatt, lett belőle Honor 10. Kicsit drágább volt az Lg-nél, de nem bántam meg.
Valamikor azért a G6-ot ismét kipróbálom. :)

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#9005) eddie17 válasza minek?:S (#9003) üzenetére


eddie17
addikt

Érdekes, nekem sokat nem ront az akkuidőn az AoD, de most direkt kipróbálom kikapcsolva. :)
Amúgy tényleg kiváló telefon, én 85 ezerért vettem, nem bántam meg. Voltak gondolatok ez elmúlt hetekben hogy váltok de rájöttem hogy nem jött még el az ideje :)

(#9006) minek?:S válasza eladogeppc (#9004) üzenetére


minek?:S
őstag

Én is csak azért vettem, mert a BB PRIV-et jó árban számolta be a srác és szinte lehetetlen volt eladni egyébként. Csak átmeneti telónak akartam és S8 volt a "cél", viszont amolyan elsőlátásra szerelem volt. Megfogtam és mondom wow, ez de szép, aztán megfogott a hátlapi bekapcsoló gomb, meg a masszív, de gyönyörű kinézet. Egyedül az OLED hiányzik(S6E és BB Priv után), de hát ez legyen a legnagyobb bajom.

Ha van lehetőséged, szerintem próbáld ki :)

(#9005) eddie17

Lehet, hogy más is néha beragad(pl Messenger, FB, Firefox), de valahogy nálam érezhető az akkuidő különbség AoD ON és OFF között. Előbbi esetben, ha nem használom is merül "ok nélkül" a teló. Meg jópofa ez az AoD, lehet látni az értesítéseket, meg olyan zsebóra feelingje van, de, ha ezzel nyerek akár órákat, akkor inkább kikapcsolom. Azért oszd majd meg a véleményed pár nap használat után, kíváncsi vagyok :)

Üdv.:M.

(#9007) eladogeppc válasza minek?:S (#9006) üzenetére


eladogeppc
veterán

Valahogy csak lesz G6-om is előbb utóbb. :)

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#9008) ruan válasza eddie17 (#9005) üzenetére


ruan
tag

AoD nagyon megtetszett és be is kapcsoltam, egész jó kis feature még ha az egész kijelzőnek is menni kell miatta, bár a fekete nagyon szép mély ezzel a panellel, úgyhogy nem zavaró, de lehet állítani időkorlátot neki hogy mikor mutassa, és zsebben nagyon hamar ki is kapcsolja, próbaképpen ha letakarod a tetején a közelségérzékelőt, nem is látszik, így csak akkor fogyaszt sokat, ha asztalon, tartón van kint a teló.

Én is gondolkoztam, hogy esetleg egy V30-ra, vagy S8-ra kellene cserélni, de még mindig hibátlan, megtartom egy jó darabig.

[ Szerkesztve ]

-= StarIICraft =- Hell, it's about time!

(#9009) minek?:S válasza ruan (#9008) üzenetére


minek?:S
őstag

Nyilvan akinek mondjuk reggel 6ttol este6ig kell kibirnia, az meg aoddal is ellehet, sokszor viszont nekem olyan reggel8tol kell kibirnia legalabb este9ig, de inkabb ejfelig, es a vegere bizony igencsak lefogy a toltottseg. Meg utazaskor szokott jellemzoen gyorsan merulni, amikor mondjuk szinte 4 oran keresztul folyamatosan tapicskolom.

Üdv.:M.

(#9010) Borrower


Borrower
tag

Vodafonra megjött a V20i.😊

Xiaomi 12T

(#9011) morneo.it


morneo.it
senior tag

Ápr.1. biztonsági frissítés, és + LG AI CAM mód - az XDA szerint.

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#9012) eddie17 válasza Borrower (#9010) üzenetére


eddie17
addikt

Telekomra is.

(#9013) minek?:S válasza Borrower (#9010) üzenetére


minek?:S
őstag

Függetlenre is :)

V20i-MAR-22-2019

Igazából alapból fel se dobta, csak kíváncsiságból ráfrissítettem és akkor dobta fel, azt hittem én leszek az egyetlen, de már látom, hogy nem :D

Üdv.:M.

(#9014) eddie17 válasza morneo.it (#9011) üzenetére


eddie17
addikt

Így van, a V20i biztonsági szintje április 1 és bekerült az AI CAM is.
Más változást nem vettem észre.

(#9015) dzsavitcu válasza eddie17 (#9014) üzenetére


dzsavitcu
csendes tag

Én is csak az AI cam-ot vettem észre. Pedig már kezdtem örülni, hogy a 9-es androidot kapjuk meg mikor jelezte, hogy van új frissítés. :DDD

(#9016) eddie17 válasza dzsavitcu (#9015) üzenetére


eddie17
addikt

Q3-ra van ígérve, szóval július és szeptember között.
Szerintem az lesz a következő frissítés (nagyjából eddig tartották a 3 havi frissítést relatív friss biztonsági dátummal), és a Pite után szerintem vége. Nem lesz se Google biztonság, se semmi.

(#9017) minek?:S válasza eddie17 (#9016) üzenetére


minek?:S
őstag

Azert en mar varom azt a pitet. Kivancsi vagyok, hogy milyen lesz. Remelem nem fogjak elszarni vele a rendszert, meg, ha utana nem is jon semmi, ha a pitet jol megcsinaljak en tovabbra is maximalisan elegedett leszek a telefonnal.

Üdv.:M.

(#9018) minek?:S válasza eddie17 (#9016) üzenetére


minek?:S
őstag

Illetve akkir az AoD-el tudtal szorakozni?:)

Üdv.:M.

(#9019) eddie17 válasza minek?:S (#9018) üzenetére


eddie17
addikt

Igen, igazad volt észrevehetően jobban bírta amikor ki volt kapcsolva pedig időzítve használom. :)

Mondjuk most alapból nagyon merül...

[ Szerkesztve ]

(#9020) gretzky77 válasza eddie17 (#9019) üzenetére


gretzky77
veterán

V30 topicban is előkerült ez a jobban merül dolog! Sztem a google play services frissítés a lúdas,szokott ilyet, hogy néha jobban pörgeti a dolgokat! Egy cache és adat törlés az alkalmazások menüpont alatt meg szokta oldani a problémát!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3 & Austrian Audio Hi-X65

(#9021) eddie17 válasza gretzky77 (#9020) üzenetére


eddie17
addikt

Köszönöm, kipróbálom. Töröltem kiderül. :)

[ Szerkesztve ]

(#9022) minek?:S válasza eddie17 (#9019) üzenetére


minek?:S
őstag

Akkor orulok, hogy tudtam valami ujat mondani:) Jo dolog ez az AoD, meg tok jo, hogy beletettek.. de sajna csak OLED-en mukodik maximalis hatasfokkal..

Üdv.:M.

(#9023) hobbitka_


hobbitka_
tag

Sziasztok!
Kemara lencse csere: olvastam az összefoglalóban írtakat és az érthető is.
Ami kicsit megzavar, hogy az általam rendelt csere lencse takaró két részben érkezett, egy kemény darab (nyilván ez a műanyag lencsevédő) és valami puha cuccmák, aminek uolyan alakja van, de van egy kis kidudorodás az egyik végén.
Meg tudjátok mondani, hogy ez a második mire szolgál?

Lehet, hogy ez egy kétoldalú raagsztó és ezt kell alá helyezni a lencsevédőnek?

[ Szerkesztve ]

(#9024) hobbitka_ válasza hobbitka_ (#9023) üzenetére


hobbitka_
tag

Türelmetlen voltam és teszteltem, valóban kétoldalú ragasztó volt, ezzel kellett rögzíteni :)

(#9025) Diamond500


Diamond500
senior tag

Sziasztok! Gyári android 7-esen vagyok, és Telenoros.. Ezt a VOLTE opciót tujda ez a készülék? Páromnak a Huawei telefonján már megjelent.

(#9026) daninet


daninet
veterán

Ola!
Csak nekem szarakodik az USB Tethering? Wi-Fi stick-et használok asztali gépen és sajna az nem hozza a stabil 60ms-t amikor kockulok, ezért 1 éve kb elkezdtem használni az USB Tethering-et és nagyon jól működött. Simán megosztottam a telefon Wi-Fi-jét, és kb 30ms volt a max. Viszont mostanában ahogy bekapcsolom ezt a funkciót, rögtön meghal az internet a telefonon, majd egy idő után kikapcsol a Wi-Fi magától :F
Factory reset megvolt.
Ezmiez?

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#9027) Laca0


Laca0
addikt

Eléggé OFF téma, de hátha van itt valaki aki érti miről van szó: a múltkor hivtak Romániából a céges számomon, amit egy hirdetésben adtam meg. Azt mondta az illető, hogy amikor beütötte a számom a (Motorola) telefonjába és hívott, kiírta neki a cégem nevét. Hogy lehet ez? A mi telefonunk nem tud ilyet?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#9028) dkovizoli válasza Laca0 (#9027) üzenetére


dkovizoli
addikt

Van néhány olyan készülék, amiben benne van az ún smart hívóazonosítás. Azok tudják. Vannak ilyen alkalmazások, pl hiya. De nekem nem tetszett.

(#9029) Indiant válasza Laca0 (#9027) üzenetére


Indiant
addikt

Ezt a google meg ne hallja. (GDPR)

(#9030) dkovizoli válasza Indiant (#9029) üzenetére


dkovizoli
addikt

Miért? Ez simán működik egy csomó típusnál. Ráadásul gyárilag benne van a rendszerben. Az a te döntésed, hogy engeded-e a névjegyeidet megosztani.

(#9031) Laca0 válasza dkovizoli (#9030) üzenetére


Laca0
addikt

Én nem osztottam meg vele semmit. Magától tudta. Egyébként szerintem pont, hogy a Google a ludas az egeszben, már ha lehet így mondani. Ott fent van a cég, a maps-en is be van jelölve. Ezért gondolom, hogy ott keresett rá automatikusan a telefonja.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#9032) Diamond500 válasza Laca0 (#9027) üzenetére


Diamond500
senior tag

Keress rá "Caller ID by Google"

(#9033) mokus1


mokus1
addikt

Mióta felment a V20i szenvedek a telefonnal. Messenger és az Instagram is folyamatosan leáll. Már visszaállítottam alaphelyzetbe álltam de most sem jó. Tehát én lehet visszateszem a régit. Azt simán csinálhatom uppercuttal?

(#9034) eddie17


eddie17
addikt

Én emlékszem rosszul, hogy eddig volt VoLTE gomb a beállításoknál?
Mert most V20i-n nem találom.

(#9035) eddie17 válasza eddie17 (#9034) üzenetére


eddie17
addikt

Megtaláltam, rossz helyen kerestem :)
De attól még nem megy. Hiába aktív a SIM kártyán.

(#9036) mokus1


mokus1
addikt

Mit ronthatok el?

Gondoltam felteszem a TWRP-t és csinálok egy full resetet, de mikor tenném fel a boot-ra azt írja unkown command.

A bootloader nyitva van.

(#9037) pprod94 válasza eddie17 (#9035) üzenetére


pprod94
aktív tag

Hol van a beállítás egyébként? Soha nem láttam még.

(#9038) Indiant válasza eddie17 (#9035) üzenetére


Indiant
addikt

Ez engem is érdekel.

(#9039) eddie17 válasza Indiant (#9038) üzenetére


eddie17
addikt

+ pprod94

Beállítások, Hálózat fül, és legalul mobilhálózatok. Erre tap, és ott kell lennie egy VoLTE pontnak ami kapcsolható.

(#9040) Indiant válasza eddie17 (#9039) üzenetére


Indiant
addikt

Na, nekem ott nincs ilyen.

(#9041) Diamond500 válasza Indiant (#9040) üzenetére


Diamond500
senior tag

Nekem se

(#9042) eddie17 válasza Indiant (#9040) üzenetére


eddie17
addikt

(#9043) KoryHu


KoryHu
aktív tag

Szerintem ez szolgálató függő, azt engedélyezheti a ROM-ban vagy sem, Telenornál biztosan nincs, az enyémen se.

Nem öreg, csak régebb óta fiatal.

(#9044) Indiant válasza KoryHu (#9043) üzenetére


Indiant
addikt

Az enyém független és Dominóval próbáltam.

[ Szerkesztve ]

(#9045) eddie17 válasza KoryHu (#9043) üzenetére


eddie17
addikt

Tény, hogy Telekomos a telefon de független, semmi nyoma a Telekomnak rajta.
A szoftver pedig V20i.
Egy SIM-es verzió.

[ Szerkesztve ]

(#9046) Indiant válasza eddie17 (#9045) üzenetére


Indiant
addikt

Nálam 21b van.

(#9047) pprod94 válasza eddie17 (#9042) üzenetére


pprod94
aktív tag

Nekem sincs benne, Voda, v20i szintúgy.

(#9048) Blac1 válasza eddie17 (#9045) üzenetére


Blac1
aktív tag

Nekem sincs. Telenor V20i

(#9049) ch.lac


ch.lac
tag

Bootloader nyitás után ez fogad és ha rányomok újraindul, de megint ez a kép fogad....
Mi lehet a megoldás?
[kép]

(#9050) Kacsapecseny


Kacsapecseny
csendes tag

Hello,
Eléggé tudatlan vagyok ebben a témában, de nem lehet valahogy a rendes sim memről az esimre váltani? Telekomos(de a teló független) vagyok, 1 simes a teló, de van a diginek ez az 50 gb os mobilnet tesztelése, és kiakarom próbálni. De ugye a diginek meg még szar a lefedettsége. Szóval én okosan kitaláltam hogy akkor a telekomos legyen már esim, és a digi meg rendes és probléma megoldva :DDD . Na de hogy kell aktiválni? A telekomnál azt írják vlmi alkalmazással kell beolvasni egyedi qr kódot. De az alkalmazást honnan lehet letölteni? :F
Előre is köszi. :R

Isten bizony, ateista vagyok!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.