Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:16:34

LOGOUT.hu

LG G6 - hozza a kötelezőt, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4251) Balzak83 válasza pit450 (#4247) üzenetére


Balzak83
senior tag

Innen rendelj, ne ebayről! Jobban jársz ezzel, mint egy noname vacakkal. Nekem ez van fent, alig vastagabb, mint egy normál fólia, mégsem kell görcsölni, hogy jajj, mi lesz, ha kicsúszik a kezemből. Tapadása tökéletes. Van ennek egy olcsóbb változata, az kicsit vastagabb.

mjani (#4240): Az hogy az Apple kihagyta, jóval prózaibb oka van. A jackre nem kapnak licencdíjat, a lightningra igen. Ha az apple lát, $1,5 hasznot szabadon, akkor odanyúl érte, ez a mentalitásuk. Gazdászként azt mondom, tök igazuk van, egyébként meg, polgárjenőként azt, hogy k@pja be ez a rablóbanda.

[ Szerkesztve ]

(#4252) Balzak83 válasza Balzak83 (#4251) üzenetére


Balzak83
senior tag

Ja, ehhez a cucchoz jár valami kameratakaró fólia is hátra, csak azért írom, mert tudom, hogy itt többen is használnak hasonlót.

(#4253) Aryon87 válasza David3 (#4122) üzenetére


Aryon87
félisten

Még olvaslak titeket :D

A G4 problémán a 95% már átesett, a maradék 5% az valami ritka példány, hogy még az első szériás lappal működnek. Viszont kamerában mai napig megállja a helyét, és merem állítani hogy márkán belül annak van a legjobb még most is.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4254) mjani1172 válasza Aryon87 (#4253) üzenetére


mjani1172
addikt

Ami nagy baj, hogy nem csak kamerán belül állja meg a helyét,hanem külsőben és gyorsaságban is.

(#4255) gretzky77 válasza mjani1172 (#4254) üzenetére


gretzky77
veterán

És ez miért nagy baj? Nekem is volt nagyon szerettem!

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#4256) aTe014 válasza gretzky77 (#4255) üzenetére


aTe014
aktív tag

Szerintem arra próbált utalni, hogy a G6 szempontjából baj, mert szerinte gyorsaságban és külsőben is megállja a helyét a G4 a G6-tal szemben.

Viszont a külsőt szerintem mindenki döntse el maga, véleményen szerint fényévekkel szebb a G6, a G6-nál pedig a jelenleg piacon lévők közül egyedül az S8+ és a V30 a szebb, szerintem.

u.i.: a note8 túl hosszú, iphone8 hatalmas kávák, iphoneX még nincsen...

i14Pro

(#4257) David3 válasza Aryon87 (#4253) üzenetére


David3
őstag

Nem vagyok a hivalkodó típus, de a G4 volt az első olyan telefonom (az LG KM900 Arena után), amit társaságban úgy vettem elő, mintha valami aranyrög lenne. :D

Viszont azt továbbra is egy megválaszolatlan kérdés számomra, hogy az LG miért hagy ki ilyen lehetőségeket, mint pl.: V-széria (kevés marketing, eltérő megjelenés régiónként), G-széria (szoftveres gondok, mint pl. bootloop, hardveres gondok, mint pl a G3 repedős háza)... de majd talán egyszer jó útra térnek. : )

Egyébként a 8.0-ás Android megjelenéséről tudunk valamit G6-ra? Pont most néztem, hogy valamelyik távol-keleti cég (talán a OnePlus) adja ki az Oreo-t...

(#4258) Button válasza David3 (#4257) üzenetére


Button
aktív tag

A flexet 3 év után is úgy vehettem elő, hogy 10 emberből 8 megbámulta. Sw support mindvégig nulla..
Erre csináltak egy snapi810-es túlmelegedős flex2-t ami jó eséllyel mindenkinek megdöglött másfél évesen.
Levonták a konzekvenciát és befagyasztották a flexeket.
Csakhogy egy másik irányvonalban mutatott szintén logikátlan észjárással folytassam :N

(#4259) Aryon87 válasza David3 (#4257) üzenetére


Aryon87
félisten

En sem ertem. G4 utan az LG szepen elhasalt, nincs mit szepiteni. A G5 a modularitassal vagta el vegkepp a fat maga alatt, amit tetezett, hogy a G6 egy egyszeru biztonsagi telefon lett, ami hiaba sikerult jol, ti tudjatok jol milyen. En 2 het alatt kiismertem, atlattam, ezert is ment tovabb a telo. Jonak jo, de nem melto flagship vonalba. Most megalltam, elegedett vagyok.
Az LG tovabbi toketlenseget bizonyitja a V30 koruli hulyeseg. Jon europaba, de ugy nez ki nem akar ideerni. Es a G7 se lesz kulonb.. marketing itt is nulla lett, szepen elindultak a HTC altal kitaposott osvenyen...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4260) b.petya89 válasza Aryon87 (#4259) üzenetére


b.petya89
csendes tag

"ti tudjatok jol milyen" miert milyen? szerintem kurva jo!

"en 2 het alatt kiismertem, atlattam, ezert is ment tovabb a telo" miert a mai vilagban meddig akarsz egy telefonnal ismerkedni? Foleg h honapokkal elotte tudod h mit tud stb...

En peldaul azert vettem meg mert tudtam milyen stabil es jo telefon! Legtobben azert nem tudnak ezzel a telefonnal mit kezdeni, mert probaljak azokat a hibakat keresni ami az elezoekben megvolt! Vagy mas tipusoknal megvan!

(#4261) b.petya89 válasza David3 (#4257) üzenetére


b.petya89
csendes tag

En ugy tudom h ebben az evben mekapjuk! :))

(#4262) tomboy0013 válasza Aryon87 (#4259) üzenetére


tomboy0013
veterán

Nem, te azért cserélted mert nem tudsz a fenekeden ülni. :) Mikor használtad ódákat zengtél róla. Végigolvastuk már párszor az évődéseidet, hogy hogy tudnád cserélni az épp aktuális telódat több topikban is. A jelenlegit is elmondtad már párszor hogy le fogod cserélni, típusokat is neveztél meg hogy mire. ;)
Egyébként én sem tudom mire céloztál azzal, hogy mi tudjuk milyen :F

[ Szerkesztve ]

(#4263) Tulku válasza tomboy0013 (#4262) üzenetére


Tulku
veterán

Szerintem a G6 minden hibájával együtt az egyik leghasználhatóbb, legjobb ár-érték arányú csúcstelefon...beleértve az almákat, samsungokat is...

120 ezerért ilyen vasat, ilyen külsővel és ilyen jó kezelhetőséggel nehéz überelni...

Írom ezt úgy, hogy valóban nem tett forradalmi újításokat a G4 után, valóban vannak apróbb kellemetlenségek, de ezeket simán meg lehet szokni, vagy ki lehet iktatni...

Nyilván egy 3-400 ezres telefon más ligában játszik, de egyelőre nekem azok sem adnak semmi értékelhető pluszt a G6-tal szemben..

A kibnézet értékelése pedig meglehetősen szubjektív...nekem tetszik, jobban mint a G4...

És a BT szekció világverő... :)

(#4264) JoeCockBill


JoeCockBill
senior tag

na akkor leírom gyorsan én is a tapasztalataimat. honor 8ról jöttem, dualsim-es koreai verzióm van.
üzemidőben mindenképp előrelépés, a mértéke meg is lepett. sokkal jobban bírja, még bekapcsolt AOD esetén is. mondjuk nekem 80%ban vagy zsebben van, vagy lefordítva.
a sebesség érdekes dolog. általános sebességben gyorsabb, de néhány appon belül érezhetően akadozósabb mint a honor. gondolom ez függ az adott alkalmazás optimalizációjától is.
kameráról még nem nagyon tudok nyilatkozni. 1-2 képet lőttem csak így kipróbálni, kiemelkedően jónak tűnt. persze a nagylátószögű lencse gyengébb, de ez egy ilyen sport. viszont annyira király hogy szerintem minden pénzt megér :D én konkrétan ezért döntöttem a G6 mellet. persze óriásplakát nyomtatásra alkalmatlan (surprise madafaka), de facebookra instagramra több mint elég.
ugye ebben a verzióban van Quad DAC. komoly félelmeim vannak azzal kapcsolatban, hogy ezentúl minden amiben nincs, szarnak fog tűnni :D veszett jól szól.
viszont amiben egyértelmű visszalépés, az a szoftver. rengeteg dolog hiányzik ami az emui-ben megvolt. pl programozható volt az ujjlenyomat olvasó gomb, be tudtam állítani hogy 2X megnyomtam bekapcsolt a zseblámpa. megint megnyomtam 2X és kikapcsolt. lezárt készüléknél is. itt meg fel kell oldanom, lehúznom az értesítési sávot. kétszer. rákattintok a vaku ikonra, lezárom a képernyőt (hogy ne nyomkodjak el valamit) aztán feloldom, gomb ki, értesítési sáv fel. kétszer. lezárom. báh.
aztán. a google legidegesítőbb újítása, hogy ha külső alkalmazással zárolod a készüléket és be van állítva ujjlenyomat olvasó, akkor a feloldásnál be kell írni a kódot. én pedig novát használok minden készülékemen. a honoron volt gyárilag képernyőzár app, így ha azt rendeltem hozzá nova gesztushoz, nem kért kódot feloldás után. szóval így a G6-on nem is használom az ujjlenyomat olvasót. de legalább van duplakopp
több dolgot nem írok mert kezdem kicsit offnak érezni :D de ezek a legzavaróbbak. ha ezek hiányát teljesen megszokom, tökéletesen elégedett leszek a készülékkel

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#4265) Pistakiss


Pistakiss
őstag

Sziasztok!
G4-ről jöttem, tegnap vetem egy platinum szürkét. Nekem tetszik. Egyelőre ismerkedünk és az oldaon is csak olvasgatok. Eddig nem találtam említésre méltó bakit, vagy hibát! Egyes dolgokat újra kell tanulni, de minden telónál ez van!

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#4266) mjani1172 válasza gretzky77 (#4255) üzenetére


mjani1172
addikt

Arra gondoltam, hogy eltelt több év, és a G4 szépségben (bár ez szubjektív)számomra még most is az élen van, a mindennapokban tökéletesen és gyorsan teszi a dolgát. Kivéve a gyenge akku és a bootloop.
Tehát azért baj hogy a többiek ( nem csak az lg) azóta sem léptek akkorát,mint gondolná az ember,nincs nagy előrelépés hozzá képest, kicsit megtorpant a fejlődés.

[ Szerkesztve ]

(#4267) Tulku válasza mjani1172 (#4266) üzenetére


Tulku
veterán

Nézd...az ilyen 64 magos processzorok és 80 gigaramok korában azt hiszem sokkal kevésbé látványos a fejlődés bármilyen szinten a mobiloknál, mint egykoron...az 512 majd 1 Gb ram-ok után szerintem a 2 giga ram volt határozott előre lépés, attól vált igazán kezelhetővé az android telefon...

Ami fejlődési irány lehet mindenképp, az a multimédiás képességek nagy arányú fejlesztése, itt a dedikált hangszekció és a fényképezési szekció fejlesztése lehet majd irányadó...eddig hangban pár készülék gyártó már meglépte azt a szintet ahol hallgathatóvá válik a tárolt zeneállomány (már AKM dac chipes verzió is létezik) ami számomra kissé elkeserítő, az a fényképezés fejlesztésének eddigi elmaradása.
Itt egy jóval nagyobb (legalább 4x-es) szenzor és az ehhez tartozó autofókuszos optika stabilizátorral lenne előrelépés...mert a jelenlegi telefonokban max a hardvert reszelgetik, vagy a kettős optika előnyeit csiszolgatják...de várom hogy valaki nagyot dobbantson...

(#4268) Mike81 válasza tomboy0013 (#4262) üzenetére


Mike81
senior tag

+1 Én sem tudtam volna jobban megfogalmazni

(#4269) b.petya89 válasza Tulku (#4263) üzenetére


b.petya89
csendes tag

Én pedig azt tapasztaltam, hogy a 3-400.000 forintos telefonok ellen sem vall szegyent! :) Sőt....

[ Szerkesztve ]

(#4270) Kavinton75 válasza Tulku (#4267) üzenetére


Kavinton75
senior tag

Volt egy kamera dobbantás már évekkel ezelőtt, úgy hívták a párost, hogy Nokia N8 és Lumia 1020.
Nekem volt mindkettő anno és imádtam őket, de sajnos a frissítések megölték (vagy azok hiánya).

Régóta keresem a tökéletes telefont, de olyan nincs.
Ha lenne, akkor nem venne mindenki X évenként telefont és megállna a mobilpiac.
Sajnos a fogyasztói társadalmat etetni kell és mindig csak egy kicsit.

Az LG mondjuk pont szarul csinálja, mert ami benne bolt a G4-G5-ben kamera és más részen, azt a G6-ból kihagyták.
Lézeres fókusz, led, infra, cserélhető akku off.
Vízállóság, 2 kamera nyújtott kijelző on.

Ez van :K

[ Szerkesztve ]

További termékeim: http://hardverapro.hu/tag/kavinton75 // Keep swimming...Keep swimming

(#4271) monti0222w válasza mjani1172 (#4266) üzenetére


monti0222w
addikt

Tényleg szubjektív, mert számomra a tavalyi Meizu Pro 6 volt a legszebb, körbe hugyozta e téren a G4-t idén meg a Nokia 8-nak tetszik nagyon a kialakítása. :D

(#4272) #92673536 válasza tomboy0013 (#4262) üzenetére


#92673536
törölt tag

:K

(#4273) Aryon87 válasza tomboy0013 (#4262) üzenetére


Aryon87
félisten

Azert is, meg masert is :)
Ti jobban ismeritek mar a G6-ot mint en, na meg azota eltelt lassan fel ev is.
Ami a csereket illeti, mar vege, nem lepek tovabb, hiaba neveztem meg a 2 modellt amit kineztem. :)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4274) ßrainiac válasza Aryon87 (#4273) üzenetére


ßrainiac
addikt

Visszaszamlalas indul, fel napot adok h lecsereld (legalabb elmeletben xDD)

(#4275) Balzak83 válasza Aryon87 (#4273) üzenetére


Balzak83
senior tag

Nem akarok a témán lovagolni, de mi lenne olyan szintű telefon, amire erdemes lenne lecserélni a HTC-t? Mate10?

Tulku: tök igazad van, 2 giga szerinem már tisztességesen kiszolgál, de 3 már szinte több mint kell. Ebben ugye 4 van az előzőmben 3 volt. Nem veszem észre a különbséget.

[ Szerkesztve ]

(#4276) mjani1172 válasza monti0222w (#4271) üzenetére


mjani1172
addikt

Ez poénnak elmegy, most ránéztem,nem is tudtam hogy létezik,úgy látom úl sok embert nem kavart fel,de ez egy tipikus, egyszerű chinafon. Nem csúnya,de olyan igazi semmi.Én meg nem venném.

(#4277) monti0222w válasza mjani1172 (#4276) üzenetére


monti0222w
addikt

Ezt mondod úgy hogy a kezedben sem volt, én mind a kettőt fogtam a kezemben, és hidd el simán minőségibb, de te tudod! Bravo! :C /OFF]

(#4278) Aryon87 válasza Balzak83 (#4275) üzenetére


Aryon87
félisten

Igen a Mate10 es V30 egyike eselyes lehet. De majd azutan mikor latom az userek altal megosztott tapasztalatokat es fotokat.

Brainac: nem-nem, nincs semmi visszaszamlalas.

Na eleg az offbol, G6 topik, nem Aryon megint mire akar cserelni topik, arra van sajat topik (de minek) :C

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4279) Button


Button
aktív tag

Azért azt megnézném, hogy AOD-al mikor néz ki így az akku.. ;)
És én nem lőttem ki semmit..

[ Szerkesztve ]

(#4280) a.sebi


a.sebi
őstag

Uraim !!!! Baj van ! A telefonom 2 napja kapott egy pici vizet ! Azóta azt írja nedves a töltőcsati , es persze nem tölt ! Torolgettem , fujtam hideg , meleg levegovel , majd elindult a toltes , most megint azt irja , azota nem kapott vizet ! Kezdek aggodni !

(#4281) Indiant válasza a.sebi (#4280) üzenetére


Indiant
addikt

..de hiszen vízálló?! :Y
..ha tényleg ennyit tud, akkor nem lesz G6-om. Minden fürdés után nem akarok új telót kapni az LG-től.
Víz alatt próbáltad már tölteni?

[ Szerkesztve ]

(#4282) a.sebi válasza Indiant (#4281) üzenetére


a.sebi
őstag

Viz alatt nem engedi tolteni ha nedves nem engedi ennyi a baj ! Most irja h nedves , de nem az !

[ Szerkesztve ]

(#4283) gretzky77 válasza Indiant (#4281) üzenetére


gretzky77
veterán

Víz alatt tölteni?????? Ezt komolyan gondoltad?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#4284) Indiant válasza a.sebi (#4282) üzenetére


Indiant
addikt

Sok helyen írják a hibát. Ahogy látom egy nap múlva kell megpróbálni.
[link] [link] [link]
Úgy tűnik valami gagyi érzékelő van a csatiban. A homokot is nedvességnek érzékeli.
Kár, pedig a vízálló teló jól hangzott.
gretzky77: Olvastad valahol ,h. nem lehet?

[ Szerkesztve ]

(#4285) Indiant válasza a.sebi (#4282) üzenetére


Indiant
addikt

Illetve olvastam ,h. esetleg szoftver hiba...de azért olvasd el (főleg az első és utolsó hozzászólás beszédes)
ezt a topikot is.
Kár a G6-ért, mert egy beépített akksis telóval, amit nem lehet tölteni nem nagyon lehet mit kezdeni. Főleg a csupán 1 éves LG garancia mellett. Újabb mumus amiért rettegni lehet a tulajoknak, mert van akinek víz közelében sem volt és mégis tölthetetlen lett.

..ilyenkor jön jól a vezeték nélküli töltés...ja azt kispórolták. :W

[ Szerkesztve ]

(#4286) b.petya89 válasza a.sebi (#4280) üzenetére


b.petya89
csendes tag

Nem szabad fújni :Y használati útmutatóban is le van írva! szárazra törölni, majd rázó mozdulatokkal tisztítani vagy olyan irányba fordítani, hogy a víz kicsöpögjön. levegő fújással az a gond szerintem, hogy a tömítéseket szétroncsolja!

(#4287) b.petya89 válasza Indiant (#4281) üzenetére


b.petya89
csendes tag

Beázásra amúgy sincs garancia! :((

(#4288) a.sebi válasza b.petya89 (#4287) üzenetére


a.sebi
őstag

a fújás ugy nézett ki , hogy a a kocsiban toltam rá klímával egy kis levegőt, az nem árthatott neki , nem hajszárítóztam.

(#4289) Indiant válasza b.petya89 (#4287) üzenetére


Indiant
addikt

..de nem beázott. Elvégre egy vízálló teló nem tud beázni, hiszen vízálló.
Másrészről egy vízállónak hirdetett teló, ha beázik és ezt nem garanciális hibaként kezelik, akkor ott komoly gondok vannak.

Elkeserítő (az is,h. "minden adat törlése" és az komment is)

[ Szerkesztve ]

(#4290) mjani1172 válasza monti0222w (#4277) üzenetére


mjani1172
addikt

Nézd ha még olvasni sem tudsz, akkor hogy vitatkozzunk bármiről? :F

(#4291) a.sebi


a.sebi
őstag

Köszönöm a segítséget !
Úgy tűnik , egy alkoholos fogkefézés megoldotta ! Remélem így is marad 😂

(#4292) b.petya89 válasza Indiant (#4289) üzenetére


b.petya89
csendes tag

Az enyém nagyon sokat volt vízben és semmi baja! Az elején nem töltötte, de hagytam száradni és minden rendben volt! (ahogy a telefon kérte)
Amúgy szoftveresen van egy biztonsági érzékelő a töltő résznél, ez túl érzékenyre sikerült!

Beázásra azért nem vállalnak garanciát, mert rávágják egyből, hogy nem rendeltetésszerűen használtad.

Samsung S8-nál például javították egy frtissítésel már az elején, mert ahogy vízbe vitték napokig nem lehetett tölteni annyira érzékeny volt a töltő résznél! :)

(#4293) lsg


lsg
tag

Fólia volt valahol a telefonon? Azt tudom, hogy képernyővédő fólia van rajta, de a peremeknél volt ilyen kis fóliacsík, vagy a hátulján valami? Megnéztem pár unboxing videót, de azokon nem nagyon látszik semmi ilyesmi.

Ezek hiányában, bontott doboz mellett, hogy lehet eldönteni, hogy nem valami x-szer visszaküldött példányt kapok új telefonként?

(#4294) tomboy0013 válasza a.sebi (#4280) üzenetére


tomboy0013
veterán

100%-os alkohol spray-t ráfujsz egy fogkefére és megtisztítod a töltőcsatit. Ha nincs alkohol spray-d akkor ugorj be a legközelebbi telefonszervízbe és kérd meg a boltost hogy tisztítsa már meg neked.

(#4295) babosmiki válasza a.sebi (#4291) üzenetére


babosmiki
addikt

Huu, megnyugodtam! :DDD Nálam is volt vízben 1x-2x, de nem jött elő ez a gond! ;)

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#4296) Balzak83 válasza mjani1172 (#4290) üzenetére


Balzak83
senior tag

Még mindig a Meizu miatt áll a bál? :O

Egyébként, az enyém is merült már, semmi baja a töltésnek. Tekintsük egyszeri esetnek a dolgot, nem kell mindjárt a piócás embert hívni...

[ Szerkesztve ]

(#4297) monti0222w válasza mjani1172 (#4290) üzenetére


monti0222w
addikt

Mivel tök hülyeséget írogatsz, megismétlem, nekem mindkettő volt a kezemben, ami alapján eltudtam dönteni melyik tetszik jobban, ez mondjuk szubjektív,mind a vélemény, mind a tetszés. /OFF] :)
Értelmezni meg tudom amit írsz, ítt inkább neked vannak gondjaid! :D

(#4298) tomboy0013 válasza gretzky77 (#4283) üzenetére


tomboy0013
veterán

:DDD Lehetőleg fűrdés közben kell kipróbálni, hogy ne csak szimplán a telefon nyúljon ki hanem a tulaj is süljön ropogósra :D

[ Szerkesztve ]

(#4299) Indiant válasza tomboy0013 (#4298) üzenetére


Indiant
addikt

Buksisimogatós smiley. (9V)
[link]

(#4300) gretzky77 válasza Indiant (#4284) üzenetére


gretzky77
veterán

Nem nem olvastam sehol! Az hogy youtube-on vannak videók egy dolog,sok hülye van! De hogy nekem eszembe nem jutna egy elektromos készüléket víz alatt tölteni az biztos,de sztem ez nem is életszerű! Mindegy Aki akarja töltse én nem fogom,sztem te sose fogsz G6-ot venni,mert mindig csak a hibáit ecseteled! A garancia meg olyan dolog,hogy nem az LG az egyetlen aki nem vállal beázásra garanciát! Sztem az egyik leg korekktebb cég gari ügyben ( nekem ez a tapasztalatom velük) igaz az 1 év valóban kevéske

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.