Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:16:34

LOGOUT.hu

LG G6 - hozza a kötelezőt, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5401) Gabbbb válasza ßrainiac (#5400) üzenetére


Gabbbb
senior tag

Az normális. Pixelen sem lehet a végtelenségig nyomogatni. Nyilván, hogy ez kit mennyire érint felhasználás függő, nálam nagyon ritkán fordul elő.

[ Szerkesztve ]

(#5402) ßrainiac válasza Gabbbb (#5401) üzenetére


ßrainiac
addikt

Normal esetben ki kellene szurkitenie az exponalo gombot, legalabbis nexusokon eddig igy volt.

A nem HDR+ gagyi, semmi ertelme ugy lovoldozni.

Ha egy max 2 kepet csinalsz vmirol, nem para oke, de nemtom, nem tul eletszeru.

Az elobb pedig csinaltam egy vakus kepet es sotetebb lett mint a vaku nelkuli 😂

[ Szerkesztve ]

(#5403) Gabbbb válasza ßrainiac (#5402) üzenetére


Gabbbb
senior tag

Nexusokon nem volt ZSL. Nappal egész jó és egyébként is a semminél jobb, a pillanatot gyenge minőségben is jobb elkapni.

[ Szerkesztve ]

(#5404) ßrainiac válasza Gabbbb (#5403) üzenetére


ßrainiac
addikt

Igen, valszeg errol a zsl-rol kell visszavaltanom, en megszoktam a masikat az fasza volt mert oke h inaktiv lett az exp gomb, de engedett tobb kepet loni HDR+al.

(#5405) tomboy0013 válasza ßrainiac (#5404) üzenetére


tomboy0013
veterán

Nekem a Nexus 5X 3-4 HDR+ kép egymás utáni lövése után gondolkodott legalább 10mp-t.

(#5406) babosmiki válasza tomboy0013 (#5399) üzenetére


babosmiki
addikt

Jók vagytok! :) Semmi dolgom már 1 ideje a topic-ban.. :D

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#5407) soundman1 válasza babosmiki (#5406) üzenetére


soundman1
senior tag

Azért jó érzés tud lenni ez is. 😃
Van még g6-od vagy rutinból nyomod? (Nem személyeskedni akarok csak hozzám került a telód.)

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#5408) soundman1


soundman1
senior tag

Most már, hogy mindenkinek tökéletesen működik a kamera app-ja (kimek melyik jött be) lehet lőni a fotókat szilveszterkor.

Boldog Új Évet Kívánok géhatos kollégák!

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#5409) csabili74


csabili74
aktív tag

Hali. Van egy G6 dual simes telóm, ami pompás állpotban van, kivéve a lamerán lévö burkolatot, ami kissé karcos. Nem zavar be a fényképezésbe, de gondolkodtam a cseréjén-amennyiben lehetséges. Ki tud erről többet?

[ Szerkesztve ]

"Úgy kell nekem, minek jöttem a világra!" Rejtő Jenö

(#5410) fototrend666 válasza tomboy0013 (#5386) üzenetére


fototrend666
csendes tag

Mejátszod vagy ennyire nem érted tudatlan vagy a témához?

Egy frissítés nem azért van legtöbbször ,hogy neked tetsző eyecandyt kapjon a készüléked vagy bármi vizualítást...A mai világban a lényeg a biztonsági patch...

TODI1111 teljesen jogosan várja el ,hogy frissüljön több mint fél év!!! után a flagship cucca mivelhogy a juniusi szint SÚLYOSAN VESZÉLYES rá és másokra is..
Két dolog KRANK és BLUEBORN!!!Gondolom ez neked semmit nem mond mert ha igen akkor eléggé duplán ciki volt a hszed...

[ Szerkesztve ]

(#5411) Kacsapecseny válasza csabili74 (#5409) üzenetére


Kacsapecseny
csendes tag

Helo,
nekem az betört ezért cseréltettem.
Ilyenkor az egész hátlapot cserélik, ezért kb 20-25k között van a javitás :(
-ha előre odaszólsz kb 3óra alatt meg van, legalábbis nekem így ennyi idő volt.
Remélem segíthettem. :)

[ Szerkesztve ]

Isten bizony, ateista vagyok!

(#5412) csabili74 válasza Kacsapecseny (#5411) üzenetére


csabili74
aktív tag

Köszönöm, igen:) Enyiért marad így,mivel gondot nem okoz. BUÉK.

"Úgy kell nekem, minek jöttem a világra!" Rejtő Jenö

(#5413) tomboy0013 válasza fototrend666 (#5410) üzenetére


tomboy0013
veterán

"A mai világban a lényeg a biztonsági patch..."

Nem, a mai világban az számít mennyit tudsz egy adott dologgal kaszálni. A biztonsági frissítések maximum a lelkednek okoznak megnyugvást komoly támadás esetén szart se ér. De felesleges dobalozni a nagy szavakkal a többség azért várja a frissítéseket mert akkor úgy érzi foglalkoznak vele és hasznosan költötte el a pénzét. A biztonság szó tökéletes magyarázat a dologra. Maga a szó a marketingben pedig nagyon fontos szó mert megnyugvást okoz a vásárlónak, akár a "támasz" szó. Lehet csűrni csavarni de a valós lényeg ennyi. A marketingre több pénz megy mint a fejlesztésre a cégeknél, nem is kicsivel, ez sem véletlenül van igy. Más ezt lehet benyeli de van pár év munkatapasztalatom marketing téren szóval ezt nekem nem kell magyarázni. Nem véletlenül írtam amit írtam. Én nem fogom lecikizni a hsz-ed mint te az enyém mert ez egy sokkal komplexebb téma amiben eléggé kevesen jártasak, de azért tekintettel lehetsz másra is mert nem biztos hogy annyira egyszerű a történet mint ahogy te látod. De mint mondtam nem off indításnak szántam csak kikívankozott. :) Szóval itt én annyiban is hagytam, az álláspontom tudod meg én is a te látásmódod.

(#5414) Matyi222 válasza tomboy0013 (#5413) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Ebben a témában most marhára egyet értek veled. Olyan mérhetetlenül fel van hájpolva a biztonsági frissítés és annyira ráépítették a marketinget, hogy a felhasználó úgy érezze, hogy ha nem jön a biztonsági frissítés máris új készüléket kell venni.

Van bárki a környezetünkben aki ennek elmaradása miatt valami hátrányt szenvedett?
Nekem nincs, viszont olyan készülékem van ami már több mint egy éve nem kapott biztonsági frissítést.
Bizony az is mindenféle probléma nélkül működik.

Sajnos az Androiddnál ezzel riogatnak, hogy vegyél frissebb telefont, az almánál meg lassítják a készülékeket.

Mindenki alkalmazza a saját kis módszerét.

Ha köreltekintően használod a telefonod és nem szedsz le mindenféle app-okat ismeretlen forrásokból, igen csekély, szinte lehetetlen, hogy bármiféle gondod legyen, még ha nem is a legfrissebb a biztonsági patch a telódon.

Természetesen ez fordítva is igaz, lehet mindig az aktuális patch-ed, ha nem figyelsz oda hol nézed az xxx-et, akkor megszívod. :D

Szóval szerintem a körültekintő használat fontosabb mint a patch.

B.Ú.É.K. :R

[ Szerkesztve ]

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#5415) #64189184


#64189184
törölt tag

megérezte bárki is a biztonsági frissítések hiányát? Én biztosan nem,
de azért az elvárható lenne, hogy foglalkozzon a gyártó egy olyan készülékkel ami 160ezer fölött nyitott idén :)

(#5416) Gabbbb


Gabbbb
senior tag

Nem minden hacker egy programozó zseni, azért mert nagyon ritkán történik baj, nem jelenti azt, hogy nem pont a te gmail fiókod(vagy paypalt etc.) adatait lopják el, meg azt sem, hogy egy biztonsági frissítés nem védené ki. Magyarországon sokan warezolnak androidon, úgy még könnyebben bele lehetne ilyenekbe futni.

Nyilván igazad van persze, tervezett elévülésnek is szuper.

(#5417) TODI1111


TODI1111
addikt

tomboy0013, fototrend666, Matyi222, artist.

Ne csináljatok ebből nagy ügyet, nem akartam ekkora vitát generálni a dologból.
Ahogy itt leírtam egyszerüen inkább az LG hozzáállása a nem tetsző. Inkább ünnepeljetek!
B.Ú.É.K. minden fórumtársnak.

(#5418) Gabbbb


Gabbbb
senior tag

BUÉK

(#5419) gretzky77


gretzky77
veterán

Oreoban gazdag boldog új évet kívánok minden kedves fórumozónak!!!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#5420) #64189184 válasza gretzky77 (#5419) üzenetére


#64189184
törölt tag

:D ez tetszik,
buék.

(#5421) tomboy0013 válasza #64189184 (#5420) üzenetére


tomboy0013
veterán

BUÉK!

(#5422) gretzky77 válasza tomboy0013 (#5421) üzenetére


gretzky77
veterán

Boldog új évet mindenkinek,így 2018-ban!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#5423) Diamond500


Diamond500
senior tag

BUÉK!

(#5424) #64189184


#64189184
törölt tag

Az újévet kezdhetem azzal, hogy felkeresem az LG szervizt. Nem hajlandó tölteni a telefonom
kikapcsolt állapotban felviszi 5%-ig, de miután bekapcsol töltés blokkolva ......

(#5425) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Éjszaka leteszteltem a vízállóságot. Órákig a Dézsa párájában volt a telefon plusz szitált rá a köd is de minden okés, töltés is megy gond nélkül. Bent a melegben még jó sokáig csapódott rá a pára is.

(#5426) Diamond500 válasza tomboy0013 (#5425) üzenetére


Diamond500
senior tag

Kérdes az, hogy a páralecsapódás miatt elszineződött indikátorok miatt, esetleges megibásodás esetén mit mond a szerviz

(#5427) tomboy0013 válasza Diamond500 (#5426) üzenetére


tomboy0013
veterán

Remélem sosem tudom meg. :)

(#5428) Diamond500 válasza tomboy0013 (#5427) üzenetére


Diamond500
senior tag

Legyen úgy, csak én párás helyen dolgozom azért lennék kiváncsi

(#5429) Matyi222 válasza Diamond500 (#5426) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Az szép lenne ha egy ip68-as telefonban párától elszíneződik az indikátor, akkor megtaposom 😈😁

[ Szerkesztve ]

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#5430) Indiant válasza Matyi222 (#5429) üzenetére


Indiant
addikt

..azért az is vicces, h. egy ip68-as telefon beázása nem garanciális probléma...

(#5431) tomboy0013 válasza Indiant (#5430) üzenetére


tomboy0013
veterán

Nem csak víztől ázhat be, illetve nem csak a szabványban írt módon lehet vízben áztatni egy telefont szóval annyira nem nagy talány miért nincs rá garancia. Tájékoztató adatnak szuper de ennyi.

(#5432) gretzky77 válasza Indiant (#5430) üzenetére


gretzky77
veterán

Mint sajnos egyik nagy gyártó sem vállal garit beázásra!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#5433) Matyi222 válasza Indiant (#5430) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Akkor ezért is megtaposom ha beázik ;]

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#5434) babosmiki válasza soundman1 (#5407) üzenetére


babosmiki
addikt

Már nincsen, csak végzem a dolgomat.. ;)

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#5435) soundman1


soundman1
senior tag

Aki bekapcsolta a hívó fél felolvasását annál is felolvassa a neven túl a hívó fél számát, vagy lehet valamit mókolni ezen?! Elég gagyi így, hogy Gipsz Jakab hatmillióháromszázezer ...
(Megy vissza a Speaker nevű akalmazás, nem akarom, hogy az összes kollégám rajtam röhögjön.)

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#5436) morneo.it


morneo.it
senior tag

Nekem sosem volt ilyen bug. Volt már G2 - G4, és most G6 van.

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#5437) Indiant válasza Matyi222 (#5433) üzenetére


Indiant
addikt

;] :C Ez tetszik!
Vajon az üveg fólia miképp reagál a vízre? Gondolok itt arra ,h. nem válik-e le.

(#5438) soundman1 válasza soundman1 (#5435) üzenetére


soundman1
senior tag

A felolvasásos kérdésemre ha van valaki aki használ ilyet segítsen pls.

A fejlesztő opciók között van olyan beállítás, hogy Inaktív alk-ok. Nem volt még LG telóm. Ez olyan, mint huawei-en, hogy amit aktiválok azt a rendszer védettnek tekinti és a látszólagos bezárás ellenére a rdsz. a háttérben tartja?
Volt egy-kettő amit meg sem nyitottam még és aktív volt.

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#5439) Spancho


Spancho
őstag

Sziasztok.

Vettem egy 64gb-os G6-ot.
A gond annyi ,hogy a fast charge töltőhöz van egy EU átalakító ,és a kettő együtt baromi nagy ,mint valami sokkoló ,vagy villanyborotva.
Hol tudnék olcsón normális hozzávaló töltőhöz jutni ?
Itthon néztem (valami mobiltok vagy ...shop.hu) 6000 körül van ,ebay-en 10$-13$ (original)
Nekem onnan is jó lenne ,csak ki tudja ,hogy tényleg eredeti e.

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#5440) st3v3np3t3r válasza Matyi222 (#5433) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

akkor már taposhatod... hiába az IP védelem,a legtöbb gyártó beleírja a használati útmutatóba hogy a készülék ugyan megfelel az IPxy szabványnak,de ettől függetlenül ne használja olyan körülmények között hogy beázzon... tehát akkor mondhatjuk azt hogy a vízálló telefon nem vízálló? ez az IPxy szabvány izé egy "pa**szt" vakítás ezek szerint... én ezért nem veszek vízálló telót... volt Xperia Z-m,Z1-em,Z3-am,S5-öm... mind elvileg 1-1,5m-ig vízálló max 30percig,mindegyik leírásában benne volt hogy a szabvány ellenére ne használja vízben... hát?!...

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#5441) Indiant válasza Spancho (#5439) üzenetére


Indiant
addikt

Engem is érdekel!

(#5442) polar-x


polar-x
tag

LG G6 Oreo csúszik 1 hónapot,legalább is eddig január volt ígérve... [link]

(#5443) Matyi222 válasza st3v3np3t3r (#5440) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Hát igen ez a gyártók részérő "too much" lett....

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#5444) Matyi222


Matyi222
aktív tag

Ezt a google alkalmazást Datally: mobile data-saving kezdtem használni, figyelmeztet ha valami eszi a mobilnetet, eldöntheted, hogy engeded avagy sem.

Na most az a problémám, hogy nem engedi a rendszer a buborékos értesítést, így mindig le kell húzni az értesítést és megnézni.

Tudja esetleg valaki, hogy lehet engedélyezni a buborékos értesítés megjelenítését?
Nem tudom tíltottam-e valahol, most nem találom.

Köszi előre is! :R

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#5445) gretzky77 válasza polar-x (#5442) üzenetére


gretzky77
veterán

Igen úgy néz ki,múltkor még valóban Január volt!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#5446) tomboy0013 válasza polar-x (#5442) üzenetére


tomboy0013
veterán

Már jómultkorában is írta, hogy meglepődnék ha március előtt ideérne EU-ba. De ha Oreo alatt sem lehet beállítani a navi gombsor alkalmazásonkénti eltüntetését ahogyan a V30-nál is van akkor felőlem 1 évet is késhet.

[ Szerkesztve ]

(#5447) polar-x válasza tomboy0013 (#5446) üzenetére


polar-x
tag

Ott be lehet! Láttam képeket a kínai beta Oreo-ról...
https://www.google.hu/amp/s/www.androidauthority.com/lg-g6-update-784588/amp/

[ Szerkesztve ]

(#5448) tomboy0013 válasza polar-x (#5447) üzenetére


tomboy0013
veterán

És ezt hol látod? Én 3 képet láttam eddig az Oreo beta-ról, de ilyen egyikből sem derül ki, itt sem látom.

(#5449) Kacsapecseny válasza Spancho (#5439) üzenetére


Kacsapecseny
csendes tag

Én már nem az eredetit használom mert ha a kábel tönkre megy (és nekem tönkrement) akkor az 6 óra alatt tölti fel másik kábellel, pedig nem egy kábelt próbáltam.
Egy sima gyors 2.1 A töltővel nekem kb 2óra alatt feltölti nulláról. A rendessel nulláról 1:45 perc alatt végzett.
Szóval szerintem nem kell agyalni hogy eredeti-e.

[ Szerkesztve ]

Isten bizony, ateista vagyok!

(#5450) st3v3np3t3r válasza tomboy0013 (#5446) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

A V20ban is lehet már állítani :DDD

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.