Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:16:34

LOGOUT.hu

LG G6 - hozza a kötelezőt, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4201) Balzak83 válasza morneo.it (#4200) üzenetére


Balzak83
senior tag

Nekem a g4-es promóció után nem engedte G6-al aktiválni ezt az újat. Mondjuk nem gond, tovább tart majd.

De látom, a két gigás ingyen tárhelynél te is résen voltál :)

[ Szerkesztve ]

(#4202) morneo.it válasza Balzak83 (#4201) üzenetére


morneo.it
senior tag

Engedi, csak 1 év után. Nekem tavaly lett a G4, és az alaplapcsere. Nem engedte egyből. De eltelt egy év, és hirtelen csak felugrott a promo ablak. Azaz, hiába lesz ma G6, csak jövőre tudom aktiválni :) Gondolom azért, mert voltak akik bementek a MM meg ilyen helyekre, és a kiállított telefonokat learatták. :P

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#4203) #92673536 válasza Button (#4186) üzenetére


#92673536
törölt tag

Nem vettem trollkodásnak,
bár az tény,hogy nem értem mi baj van a két napos üzemidővel⁉️ Engem spec. az sem zavarna,ha minden este töltőre kellene dugni. Miért megerőltető?
Igaz,így hogy két napig bírja valóban megnyugtatóbb,de ennél több minek? Miért?

(#4204) Button válasza #92673536 (#4203) üzenetére


Button
aktív tag

Valószinű el vagyok kapatva a flex 4-5 napos üzemidejétől. 3 évesen..
Nem szeretem látni, ahogy pörögnek a %-ok.
Persze, semmi nem megeröltető, sőt minden csak megszokás kérdése, csak az ember nem szeret visszalépni.

Egyébként ha használsz néhanapján pár óra wazzet vagy éppen hotspotot, akkor nagyon jól tud jönni a tartalék.
Persze tudom, ott is dugjam rá.. :N

(#4205) mjani1172 válasza #14121216 (#4172) üzenetére


mjani1172
addikt

Nézd,nincs G6 -om, de ez az összehasonlítás, hogy az egyikkel egy nagyon erős napsütésben ,rohadt messze lévő dolgot fotózol, ami talán még inog is,míg a másikkal egy olyat amit 50 cm ről,ideális fényviszonyok között készült nem is alkalmas összehasonlításra.
Nem is értem? :F

[ Szerkesztve ]

(#4206) gretzky77 válasza mjani1172 (#4205) üzenetére


gretzky77
veterán

Megmondom őszintén nem néztem eddig még a képeket amit linkelt,de most kíváncsivá tettél és ránéztem! Nem vitatom amúgy egy percig sem,hogy a P10 képei jobbak esetleg ( P9 Plust használtam annak is nagyon jó volt a fotós része) mint a G6-é de ez az összehasonlítás sajnos valóban nem korrekt,teljesen mások a viszonyok! Ez úgy lenne fair ha ugyanakkor,ugyanonnan készülnének a képek a 2 eszközzel! Hozzáteszem mégegyszer nem kizárt, sőt,hogy a P10 jobb esetleg fotóban!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#4207) monti0222w válasza joco1977 (#4195) üzenetére


monti0222w
addikt

Ha játszik a külfőldi rendelés is, akkor azt mondanám, hogy legyen egy Bosshifi B3 ami 10e Ft-ba kerül átszámítva és hangban szerintem nem sokkal marad le az általam favorizált 40-50e Ft-os AF78-tól, nemrég hallgattam meg, szóval friss is az élmény!
S ha csak itthonról vennéd, akkor még SoundMagic E50 fér bele a büdzsébe. :)

(#4208) joco1977 válasza monti0222w (#4207) üzenetére


joco1977
tag

Köszi a választ, utána nézek a Bosshifi B3-nak, felkeltetted az érdeklődésemet. :)

(#4209) ßrainiac válasza gretzky77 (#4206) üzenetére


ßrainiac
addikt

En mar csak azert sem nyitom meg, mert nem fogok mobilrol linkeket masolgatni :DDD ;]

Meg aztan huvely p10 es G6 ket kulon vilag. Soha az eletben nem vennek olyan telefont :Y

(#4210) #92673536 válasza ßrainiac (#4209) üzenetére


#92673536
törölt tag

+1

(#4211) b.petya89


b.petya89
csendes tag

Újabb bizonyíték a G6 kamerájának tudásáról....persze aki tudja is használni! :)) :C (a videó végén pedig ott a lényeg)

[link]

(#4212) helixP válasza gretzky77 (#4206) üzenetére


helixP
nagyúr

Erről van szó, hogy lehet ebből megállapítani, hogy melyik jobb? Egyik egy szűrt fényes tájkép, kvázi "csak úgy ellőve" a másik telefontól meg látunk egy félközelit, meg egy agyoneffektezett művészkedő fekete fehéret. Ez nem almát a körtével, hanem almát a szarvaspörkölttel esete.*

*Disclaimer: nincs ilyen telefonom, nem akarok ilyen telefont, random olvastam bele a fórumba. Huawei-em sincs :)

[ Szerkesztve ]

(#4213) Button


Button
aktív tag

Ha valakinek van ötlete arra, hogy némelyikünknek mér ad hangjelzést akksi töltés végén, némelyikünknek mér nem, akkor annak továbbra is örülnék :)
Lehet, hogy valami triviális dolog ez is..
Hangoknál és akkunál nem találtam sehol..

(#4214) Tulku


Tulku
veterán

Telefonos segítséget kérek!!!

Ha nem veszik fel a hívásom egy - majd a negyed képernyőt betakaró - visszajelzés jelenik meg, hogy nem fogadták a hívásom, meg minden baromság ami ezzel együtt jár...de én ezt látni sem akarom...mt tegyek...eddig ez zavar a legjobban...

(#4215) Kavinton75 válasza b.petya89 (#4211) üzenetére


Kavinton75
senior tag

6:35-nél érdemes megnézni a kamerán a karcokat :C

További termékeim: http://hardverapro.hu/tag/kavinton75 // Keep swimming...Keep swimming

(#4216) tomboy0013 válasza Kavinton75 (#4215) üzenetére


tomboy0013
veterán

Néztem róla videót, nem olyan nehéz kicserélni szerencsére a védő üveget.

(#4217) Kavinton75 válasza tomboy0013 (#4216) üzenetére


Kavinton75
senior tag

Én is néztem, de sajnos úgy már nem garantált a vízállósága.

További termékeim: http://hardverapro.hu/tag/kavinton75 // Keep swimming...Keep swimming

(#4218) Balzak83 válasza Kavinton75 (#4217) üzenetére


Balzak83
senior tag

Egy ilyen művelettel kb 15-20e-t veszt a telefonod az értékéből. Vagy bekamuzod a vízállóságot.

Tulku: milyen kepernyőre gondolsz? Feldobja az újrahívast ha kinyomnak kicsöngéskor?

(#4219) pit450


pit450
aktív tag

Tudtok ajánlani ebay rol olyan uvegfoliat ami rendesen rá ragad a kijelzőre a szélein is?

(#4220) Button válasza Balzak83 (#4218) üzenetére


Button
aktív tag

Ha nem veszi fel a hívott, akkor megjelenik egy fehér ablak felül és közli ezt..
Majd eltűnik és felül megjelenik egy nem fogadott híváshoz hasonló ikon.
Elég idegesítő és teljesen felesleges.. külön törölgetni kell miközben tudja az ember jól, hogy nem vette fel senki.

(#4221) Tulku válasza Button (#4220) üzenetére


Tulku
veterán

És nem tudom elfogadtatni a G6-tal hogy ne tegye ezt többé? :O :W

(#4222) Button válasza Tulku (#4221) üzenetére


Button
aktív tag

Egyelőre én sem találom hol lehetne kikapcsolni ezt, de úgy néz ki rajtunk kívül mást nem zavar.. :F

(#4223) tomboy0013 válasza Kavinton75 (#4217) üzenetére


tomboy0013
veterán

Szerintem nem kevésbé garantált mint így. Körbe van ragasztó az üvegeb és betapaszt vele egy olyan helyet ahol amúgysem nagyon jut be a víz.

[ Szerkesztve ]

(#4224) gretzky77 válasza Button (#4222) üzenetére


gretzky77
veterán

Engem nem zavar mivel nekem ez nem is jelentkezik! Minden esetben feldobja?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#4225) aTe014 válasza Button (#4222) üzenetére


aTe014
aktív tag

Szerencsére nekem a legtöbbször felveszik, így nem zavar annyira.. :)) :D

i14Pro

(#4226) Button válasza gretzky77 (#4224) üzenetére


Button
aktív tag

fura ez
az akksitöltés is ilyen, hogy van akinek jelez a végén és van akinek nem
ezek szerint ez is, van akinek előugrik, van akinek nem..

hát, hogy minden alkalommal? nekem 1 hete van meg a teló, ezalatt 2x volt olyan, hogy nem vették fel, ezt a kettőt így jelezte

arra gondolok még, hogy ezek a dolgok szoftver verziótól függenek..
más nem jut eszembe
nekem vodás, V10t-EUR-XX amit ír..

(#4227) Kavinton75 válasza Button (#4226) üzenetére


Kavinton75
senior tag

A töltés végét sosem hallom, így azt sem tudom jelez-e.
Ha látom, hogy nem veszik fel, akkor kinyomom.
De ilyen felugró ablakot még nem láttam.

További termékeim: http://hardverapro.hu/tag/kavinton75 // Keep swimming...Keep swimming

(#4228) Button válasza Kavinton75 (#4227) üzenetére


Button
aktív tag

ez lényegtelen, hogy én nyomom ki vagy leidőzít
a második esetnél konkrétan a másik telómat csörgettem meg a lakásban, én nyomtam ki..

(#4229) #92673536 válasza Button (#4222) üzenetére


#92673536
törölt tag

Nálam sincs ilyen. :N Független a teló,
lehet hogy valamelyik frissítéssel hozta ezt be?

(#4230) vallas


vallas
senior tag

Nálam is van ez a nem veszik fel és hagy egy üzit a felső sávban...

Vodás G6

rohadtul idegesítő.....

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#4231) Balance23


Balance23
csendes újonc

Sziasztok, hamarosan én is belépek a G6-osok társaságába:) G4ről jövök amit a mai napig imádok. Egyben kérném a segítségeteket, nem tudom eldönt0nei hogy feketét vagy a paltinumot válasszam:)) A feketének az eleje tetszik a platinumnak a hátulja :D akinek van kedve írhat gondolatokat segítségképpen. Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#4232) gretzky77 válasza Button (#4226) üzenetére


gretzky77
veterán

Akksi töltést soha nem figyeltem csipog e ha végzett,ezzel a felugró ablakkal sem találkoztam még soha pedig biztos volt,hogy nem vették fel! Ha másik telefont hivok és ő kinyomja akkor is felugrik vagy ha hangposta kapcsol?
Nekem is V10t EUR XX a szoftvert jó és független!

Na ha a hangerő gombot nyomkodom akkor ugye ott van több opció is mint például a hangerő vagy média! Van itt egy olyan hogy érintési visszajelzés és rendszer! Ez nekem nullára van véve,hogy ne csipogjon nyomkodásnál! Nem lehet hogy ezt felveszem akkor csipogna ha végzett a töltéssel? Akinél csipog megnézné,hogy így van e? Majd én is kipróbálom de most sokat kéne töltenek! Csak egy ötlet

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#4233) JoeCockBill válasza Balance23 (#4231) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

ezzel én is így voltam :D
végül platinum lett. csudaszép ez a szálcsiszolt mintázat. a fekete meg gondolom csak simán fekete. szerintem dögunalmas. persze ez ízlés kérdése. de végülis az egész felvetés az :D viszont ami már kevésbé, hogy a feketén (gondolom) jobban látszanak az ujjlenyomatok.
viszont ha (nem átlátszó) tokba tenném akkor feketét vettem volna
de ez annyira szubjektív hogy inkább offba is teszem :D

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#4234) tomboy0013 válasza Balance23 (#4231) üzenetére


tomboy0013
veterán

Én feketét vettem, 5 okból. Elölről nekem gagyi hatása van a színezett káváknak, a kijelző és a keret közötti fekete rész roppant zavaró ami ugye a fekete modellnél nem látszik, a mélyfekete hátlaptól szerintem nincs szebb és amúgy is nagyon rég volt ez előtt fekete telefonom, plusz a telekomnál csak fekete volt.
Viszont hogy el is tántorítsalak kicsit: nekem kopik a fekete keret, ami nem meglepő hisz minden fekete színű fém keret kopik más telókon is. Az platinum ilyen szempontból igénytelenebb, azon nem fog ilyen dolog látszani, ahogy az ujjlenyomat sem. Persze ha tokban hordod mindegy, akkor nem fog kopni.
Az fekete szerintem szebb, a platinum viszont praktikusabb. Nálam a szépség és a Telekom döntött :D

(#4235) ßrainiac válasza Balance23 (#4231) üzenetére


ßrainiac
addikt

Eloben rohadt jo a fekete hatulja sztem.

Bar en gyorsan leragasztottam egy piros dbrand skinnel :DDD

(#4236) Tulku


Tulku
veterán

Még egy olyan dolgot csinál, hogy töltés közben megjelenít egy teli képernyőt, ami vmi lassú töltésről szól (gyári töltővel) és mivel reggelente az órára kelek, nem tudtam kinyomni az órát, de ki lehetett tenni az oldalsó gombokra a leállítást...ellenkező esetben babrálni kell hogy eltűnjön az ablak és le tudjam állítani az ébresztést...remélem ezek a f...ágok frissítéssel eltüntethetőek...

(#4237) a.sebi


a.sebi
őstag

Ejszaka leteszteltem ezt az always on displayt 😂
10 től 7 ig .
10:00 nál 100 szazalekon hagytam a tellát pihenni , hozzá sem értem , multitaskból mindent kilöttem , 82 %ra esett 9 óra alatt ! Ki is kapcsolom a francba ! Nappal ez rohadt sokat számít , főleg ha a háttérbe fut valami .
Egy Fos !!! De a telót nagyon szeretem.

(#4238) Button válasza a.sebi (#4237) üzenetére


Button
aktív tag

Ennyi. Örülök, hogy nem egyedül én állitom ezt.
De a technológiából adódóan ez nem is lehetne másképpen.
Csak annyiban problémás a dolog, hogy ne jelentsük ki, haha minek led, ott a csodás aod.. Aha..

Mióta kikapcsoltam semmi gond az akkuval..
Csakhát neha meg kell tapizni értesítés hiányában..

[ Szerkesztve ]

(#4239) pit450 válasza a.sebi (#4237) üzenetére


pit450
aktív tag

Ez úgy lenne egzakt ha ma este ugyan ezt kipróbálnád kikapcsolt aod dal....

(#4240) mjani1172 válasza Button (#4238) üzenetére


mjani1172
addikt

És mindezt azért hogy egy fillért megtakarítsanak. Nem, nem másért, hiába lesz aki lázad. Ugyanezért hagyják el egyre többen a jack-et is.

(#4241) Kavinton75 válasza Tulku (#4236) üzenetére


Kavinton75
senior tag

Nekem ilyet utoljára a Lumia 640 írt ki.
Valami nem stimmel nálad.

További termékeim: http://hardverapro.hu/tag/kavinton75 // Keep swimming...Keep swimming

(#4242) gretzky77 válasza Tulku (#4236) üzenetére


gretzky77
veterán

Ritkán nálam is előfordul ez az ablak de csak ha autóstöltővel töltöm,gyári hálózati töltővel még sose csinálta!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#4243) Tulku válasza gretzky77 (#4242) üzenetére


Tulku
veterán

Nálam csinálja...lehet hogy a töltő a rossz...

Más...
No de rájöttem ennek a felugró ablaknak az eltüntetésére..ha a híváskezelésnél a néma lehetőséget választjuk akkor csak kis ikonon jeleníti meg és nem egy negyed képernyőn...hurrá!

(#4244) gretzky77 válasza Tulku (#4243) üzenetére


gretzky77
veterán

Én ilyen menüpontot nem is találtam,ez neked hol van?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#4245) a.sebi válasza pit450 (#4239) üzenetére


a.sebi
őstag

Oks tesztelem !

(#4246) Tulku válasza gretzky77 (#4244) üzenetére


Tulku
veterán

Ha azon a negyed képernyőnyi izén ami előjön sokáig tartod az ujjad előjön valami, ott a továbbiak-at megnyomod és lám ott van...elrejtették az biztos...

(#4247) pit450


pit450
aktív tag

Erre valaki? 4219

[ Szerkesztve ]

(#4248) Button válasza a.sebi (#4245) üzenetére


Button
aktív tag

Csodálkozni fogok ha 95-96% alá fog menni.. :)

(#4249) Button válasza Tulku (#4243) üzenetére


Button
aktív tag

Ez elvileg az értesítések / alkalmazások, rendszer megjelenítése részben is elérhető

Híváskezelés, Hívásszolgáltatás, Hívóképernyő együtt mozog
azaz ha az egyiknél némát állítasz, akkor a másik kettőnél is néma lesz beállítva

megjegyzem nekem semmi változás sajnos nincs tőle.. :DDD

(#4250) Tulku válasza Button (#4249) üzenetére


Tulku
veterán

Feleségemén sem ér semmit...mert az enyémen alatta van egy zároló képernyőn az értesítések elrejtése opció, az övén pedig nincs...bonyolult lélek ez a G6...de nekem legalább működik...fogalmam sincs mit állítottam még át...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.