Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:16:34

LOGOUT.hu

LG G6 - hozza a kötelezőt, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4851) Matyi222


Matyi222
aktív tag

Srácok még az Android One telefonok sem kapták meg az Oreot, türelem, haz ez nem kapja meg, akkor semmi.. :)

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#4852) #92673536 válasza tomboy0013 (#4839) üzenetére


#92673536
törölt tag

:K tetszik, kinéztem magamnak már bő egy hónapja, aztán valamiért mégse...
Amíg a kétezer forintos kínai vigyáz rá,addig minek

(#4853) gretzky77 válasza #82729984 (#4847) üzenetére


gretzky77
veterán

Kivárom mert amúgy semmi gondom a telefonnal,nagyon szeretem és igazán komolyabb bugja sincs!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#4854) #92673536 válasza Matyi222 (#4851) üzenetére


#92673536
törölt tag

+1

Nem tudom mire föl ez a nagy aggódás,
lesz Oreo,
majd valamikor Március környékén.
Persze,én is várom,
na nem mintha bármi baj lenne a mostani rendszerrel..

(#4855) Matyi222 válasza #92673536 (#4854) üzenetére


Matyi222
aktív tag

+1 szerintem is a március környékéra várható...

Igaz, hogy én csak két napja jutottam egy ilyen készülékhez, de szerintem ez egy igazán szuper készülék.
Én sem vagyok frissítés fetisiszta majd jön amikor végeznek az optimalizálással. Én is várom, bár már volt szerencsém Oreot használni, látszólag szinte semmi különbség sincs a 7-hez képest.
Van egy Xiaomi MI A1 Android One telefonom is, arra sem jött még, így itt sem lehet para még.

Amúgy jó teló az MI A1 is, de nagyon látszik a közel 100k különbség rajtuk... :)

[ Szerkesztve ]

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#4856) Button válasza Button (#4848) üzenetére


Button
aktív tag

lehet hogy nem igazi telefon volt, de igazi áron kellett megvenni és nem közölte az LG, hogy ezt demónak szánjuk srácok, ehhez semmi nem lesz..
mindamellett a mai napig nem jön az utcájába akár a G6 se..
én tudom, mert mindkettő van
na de ez már nagyon off

(#4857) gretzky77 válasza Button (#4856) üzenetére


gretzky77
veterán

Ha jól veszem ki szavaidat a flex2 jobb mint a G6?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#4858) Matyi222 válasza Button (#4856) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Én nem akarlak lehurrogni, tiszteletben tartom a véleményed, de ez hasonlat erősen túlzás, hogy a G6 nem jön a Flex 2 utcájába sem.
Ezt indokold meg légyszíves érvekkel, mert ez komolyan érdekel... :R

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#4859) #92673536 válasza gretzky77 (#4857) üzenetére


#92673536
törölt tag

:DDD ha most elkezdenénk visszaolvasni 10 hsz -t biztosan találnánk ami arról szól,hogy a flex milyen istenkirály volt, a flex üzemidejéhez képest minden más telefon sz@r, stb. ... ... ;]

Természetesen nem megbántva a kollégát, hisz azt favorizál amit csak szeretne, azt ír le ide amit csak szeretne (...ahogyan Én is)
tiszteletben tartom a véleményét :R

(#4860) Button válasza Matyi222 (#4858) üzenetére


Button
aktív tag

először is nem flex2 hanem flex amiről szó van, nem mindegy, sokan összekeverik, de a flex2 egy gyenge másolat volt egy erősen túlmelegedő snapi810-essel.. szóval elszúrták sajnos

- amoled (p-oled), iszonyat különbség nekem a mai napig, ha ránézek sírok
- görbület, nekem hiányzik (16:9 szintén a mai napig hiányzik ezzel a virslivel szemben)
- flex, azaz gyakorlatilag hajlíthatod, leejtheted
- sn800 vs sn821 - semmi gyorsulás nem történt 3 és fél év alatt, inkább lassabb sajnos, persze, mert 4x annyi képpont (szerintem emberi szemnek tök8, hogy 1080 vagy 4k egy mobil képernyője)
- nagyobb akksi, hosszabb üzemidő, ténylegesen (mind kapacitásban, mint a képpontok miatt eleve)
- értesítési led (ezt AOD-t hagyjuk, mert az első nap lekapcsoltam, használhatatlan - nekem)
- intelligens képernyő off, intelligens video
- alsó gombok kalibrálása programonként
- akksitöltés végének jelzése nálam mai napig nem megoldott
- elérhetetlen hívott utólagos jelzésének idegesítő jelzése nálam azóta nem megoldott (azaz, hogy ne legyen)

félreértés ne essék, viszonylag szeretem ezt is, de nem az a szerelem mint az volt.. és ezt csak az fogja megérteni, akinek mindkettő volt

de hogyan is kerültünk ide? a frissítésről volt szó, annak a telefonnak kizárólag csak az volt a veszte, hogy az LG tojt rá nagy ívben..

(#4861) Button válasza #92673536 (#4859) üzenetére


Button
aktív tag

ennyi, de összefoglaltam ne kelljen keresni :DDD

(#4862) Szpisti


Szpisti
addikt

Sziasztok!
Egy haveromnak van ilyen telója, és beragadt valami app, szívja az aksit, de nem jön rá mi lehet... Javasoltam neki egy Wipe cache partitiont, de nincs ötletünk sem, hogy hogyan tehetné meg, hogyan léphet a boot menübe, ha van egyáltalán...
Van erre valami lehetőség?

(#4863) Matyi222 válasza Button (#4860) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Most direkt utána néztem a két telefonnak, néztem drop teszteket, teljesítmény, fényerő, stb, stb, stb...

Én részemről azzal zárom, hogy annyira nem játszik egy ligában a két telefon a G6 javára, hogy kár ezt folytatni.

Véleményed elfogadom, hogy számodra ennyivel jobb volt, én személy szerint a neten feltalálható adatokból nem így látom, viszont nem használtam soha ez is igaz.. :D

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#4864) Button válasza Matyi222 (#4863) üzenetére


Button
aktív tag

olyan mintha egy 10 éves 330-ast hasonlítanánk egy új i30-al :D

(#4865) Matyi222 válasza Button (#4864) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Én valami 100Mhz-es Pc-n kezdetm, ha jól emlékszem 386-os volt :D Azóta mindenre rácsodálkozom milyen gyors. :DD ;]

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#4866) gretzky77 válasza Button (#4860) üzenetére


gretzky77
veterán

Sok dologban igazad lehet és neked fontos, megértem! Az 1080 illetve. 4k dolog viszont nem tudom honnan jött mert a flex ugyebár csak HD felbontás 6"-on! Ha viszont ennyire oled párti vagy akkor miért nem olyan telót vettél? Megértem ha azt jobban preferálod nekem személy szerint mindegy,mindkettőnek van előnye és hátránya is

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#4867) #92673536


#92673536
törölt tag

Fúú, hogy engem ma mennyire fel...húzott ez a "Töltés blokkolva" dolog :((( ...
Körülbelül délelőtt 10 óra magasságában lett nedves (oké,oké, vizes) a csatlakozó és most, így délután 5 óra magasságában még mindig nem enged tölteni :W
Ilyenkor azért örülnék,ha amcsi lennék ...vagy az LG nem lett volna paraszt :D

Egyébként még mindig imádom a telót :)
bár tény, mostanában többet (sokat) selfieztem és ez a front kamera elég gyengécske...

Ja, és nagyon tetszik az Alma X :K ...de nem,
nem szeretnék váltani,

most épp.

(#4868) gretzky77 válasza #92673536 (#4867) üzenetére


gretzky77
veterán

Hát azért az alma X sem tökéletes,valóban jól néz ki viszont annyiért soha a büdös életben nem vennék telefont!

Kavinton kolléga hogy hogy árulod a telefont?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#4869) #92673536 válasza gretzky77 (#4868) üzenetére


#92673536
törölt tag

"viszont annyiért soha a büdös életben nem vennék telefont!" Főleg,ha a kétszázezerrel olcsóbb G6 is szinte tökéletes
:)

(#4870) Indiant


Indiant
addikt

Tudna valaki ajánlani valami védelmet a kameraüvegre? (9H vagy fóiia)
Illetve a kijelzőre is érdemes?

(#4871) gretzky77 válasza #92673536 (#4869) üzenetére


gretzky77
veterán

Főleg hogy az a kétszázezer közel 300e! :F

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#4872) Szpisti válasza Szpisti (#4862) üzenetére


Szpisti
addikt

Valaki esetleg tud segíteni ebben?

(#4873) aTe014 válasza Szpisti (#4872) üzenetére


aTe014
aktív tag

A Beállításokban lévő 'Gyári adatok visszaállítása' nem lenne elég ?

Biztonsági mentés és visszaállítás menüpont alatt. Az is legyalul minden appot és egyéb dolgot.

i14Pro

(#4874) Szpisti válasza aTe014 (#4873) üzenetére


Szpisti
addikt

A cache partition törlése nem gyalulja a telót... Csak a gyorsítótár partícióját törli (vagy formázza, ezt nem tudom) azzal a hibásan működő appok általában magukhoz térnek. Nem egyenlő a Beállításokban található Gyorsítótár törlésével...

(#4875) #92673536 válasza gretzky77 (#4871) üzenetére


#92673536
törölt tag

Pláne.

(#4876) ToomyC


ToomyC
aktív tag

Sziasztok! G4ről váltanék és az lenne a kérdésem , hogy az ott előforduló hibák mint a bootloop vagy a képernyő beégés itt mennyire van jelen? Egy fekete színü 32gés változat a kiszemelt...

(#4877) Balzak83 válasza ToomyC (#4876) üzenetére


Balzak83
senior tag

Egyikről sincs tudomásunk. De a G4-nél, ha jól tudom kb. 1 év után jöttek ki ezek a hibák.

(#4878) Matyi222 válasza ToomyC (#4876) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Így a negyedik napon azt tudom mondani, egyenlőre ez egy nagyon király telefon. Nálam nem merül, tegnap 14 óra alatt 1,5 óra SHOT és még volt 82% az akkuban. Szerintem szép is a teló. Bár ez szubjektív :) 100k ért nekem megérte 2 év garival.

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#4879) Gabbbb válasza Matyi222 (#4878) üzenetére


Gabbbb
senior tag

Már csak amiatt, hogy nincs lekerekítve a széle és gyönyörűen rámegy az üvegfólia megéri megvenni, ha LG ezt megtartaná (sajnos szerintem nem fogja) akkor maradnék is a márkánál, bár szeretném másfél évig a g6-ot használni.

[ Szerkesztve ]

(#4880) Balzak83 válasza Gabbbb (#4879) üzenetére


Balzak83
senior tag

Igen, sajnos, eljutottunk oda, hogy már ez az egyszerű dolog is ritkaság. Nálam ez is szempont volt többek között

(#4881) #92673536 válasza Balzak83 (#4880) üzenetére


#92673536
törölt tag

+1

S7 edge-nél néha kifejezetten zavart, S8-nál már korántsem olyan bosszantó,de valóban,
nálam is előnyben volt ezért a G6

(#4882) Gabbbb válasza #92673536 (#4881) üzenetére


Gabbbb
senior tag

Nem ugyanarról beszélünk. Nem a lekerekített kijelző, hanem a 2.5d üveg az, ami szinte minden telefonon rajta van.

(#4883) Balzak83


Balzak83
senior tag

Ma jött meg, próbaképpen rendeltem $3-ért. Ennyit nagyon megért, a kék inkább sötét lila (90-60-90 :) ) de pirosban is nagyon ütős lehet szerintem. A perforált részen átcsillog a fekete üveg hátlap. Remélem tartós lesz, ezek általában a kivágott oldaléleknél pattannak szét, már a sokadik. De a Nillkin Frosted Shield még mindig bírja, eddig az volt fent.

[ Szerkesztve ]

(#4884) ToomyC


ToomyC
aktív tag

Jövő héten megveszem... Feketét... A füles jól szól?

(#4885) Sterilzona


Sterilzona
senior tag

Sziasztok,
Az értesítésekkel mi újság van? Azt olvastam, hogy nincs visszajelző led erre. Always on kijelző, mutat valamit?
Köszönöm

(#4886) Matyi222 válasza Sterilzona (#4885) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Always On frankón működik. Illetve ha az asztalon van, sok telefonnal szemben itt az előny a duplakopp ébresztés, nem kell felemelni.

ToomyC. Én még nem is próbáltam ki.

[ Szerkesztve ]

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#4887) Sterilzona válasza Matyi222 (#4886) üzenetére


Sterilzona
senior tag

Tudom, G2-m van.
De csak hogy hogy képzeljem el ?
Sötét képeryőn ott világit az értesítési ikon ?

(#4888) Matyi222 válasza Sterilzona (#4887) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Igen meg az óra és az akku százalék. Illetve amikor egy értesítés érkezik az ikon először felugrik nagyobra, de az is csak ilyen világítva. Szerintem jól megoldották.

[ Szerkesztve ]

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#4889) koxmatyi válasza Sterilzona (#4887) üzenetére


koxmatyi
tag

https://cdn57.androidauthority.net/wp-content/uploads/2017/03/LG-G6-Review-31-AOD-840x560.jpg

(#4890) JoeCockBill válasza Sterilzona (#4887) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

hogy világít az túlzás. ha nagyon fókuszálsz pár másodpercig, kivehető hogy van ott valami ikon a szokásosak mellett. aztán közel hajolsz, fókuszálsz, és meglátod mi az. persze ez kb 3X annyi időt vesz igénybe mint ha csak simán feloldanád

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#4891) Sterilzona


Sterilzona
senior tag

Nem tudom megmagyarázni miért, de fontos a ért led nekem.
Nehéz megválni tőle? Nehéz átszokni hogy nincs ?

(#4892) Matyi222 válasza JoeCockBill (#4890) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Ez sem teljesen igaz, mert fényerő és fényviszonyok függvénye. Akkor vagy nagyon alacsony fényerővel használod, vagy automatikus fényerőn és sokat vagy sötétben.

Ha megnézed a koxmatyi fotóját, jól látható ha megfelelő a fényerő.

[ Szerkesztve ]

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#4893) Matyi222 válasza Sterilzona (#4891) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Nekem sosem hiányzott a led, így is tökéletes számomra, rögtön látom éppen melyik appon zaklatnak.

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#4894) babosmiki válasza JoeCockBill (#4890) üzenetére


babosmiki
addikt

Két lépcsőben állítható az AOD fényereje, én az erőssebbiken használtam és minden körülmények között erőlködés és koncentrálás nélkül olvashatónak bizonyult....

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#4895) JoeCockBill válasza babosmiki (#4894) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

jogos, nekem a lightosabbik beállításon van akku kímélés céljából, de kipróbálom a másikat hogy alakul úgy a fogyasztás. amúgy a fényerő maxon van 0-24ben

*szerk.
így egy fokkal jobb, de a dedikált ledtől azért messze van

[ Szerkesztve ]

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#4896) kp78 válasza Sterilzona (#4891) üzenetére


kp78
addikt

Nekem hiányzott, így maradtam a G4-nél egyelőre. :U

(#4897) Diamond500


Diamond500
senior tag

Srácok az mitől van,hogy ha beérek egy ismert wifi hálózatba (otthoni stb) és feloldom a kijelzőt csak akkor áll át wifire... Mert látom, hogy 4G -én van még egy pillanatig, és csak a képernyő ébresztés után lesz wifin
"Maradjon wifin alvómodban:igen"-re van állítva

[ Szerkesztve ]

(#4898) Matyi222


Matyi222
aktív tag

Oreot nagyon várók számára alább a lista a várható frissítés idejéről, ezt is csak a neten találtam, tehát nem szentírás, de ezek szerin idén nem lesz...

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#4899) babosmiki válasza JoeCockBill (#4895) üzenetére


babosmiki
addikt

Én nem vettem észre fogyasztásbéli különbséget. ;)

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#4900) Button válasza Sterilzona (#4891) üzenetére


Button
aktív tag

Ha neked fontos a led, akkor hiányolni fogod.
AOD messziről nem látszik és rettenetesen zabálja az akkut.
Van aki szereti, én 2 hónap alatt sem szerettem meg, le is tiltottam.

Az AOD nem alkamas a led kiváltására, inkább egy másfajta valami..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.