Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:16:34

LOGOUT.hu

LG G6 - hozza a kötelezőt, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8001) DeBe


DeBe
tag

Sziasztok!

Próbálta már valaki a v30 portolt camera appot? (csak root esetén működik)

Nem tudja esetleg valaki, hogy van-e olyan updateje a portolt verziónak ami már AI Cam-os?

(#8002) gretzky77 válasza DeBe (#8001) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia root miatt nálam kiesik,mert használok banki appot! Viszont a Google kamera app elég jó!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#8003) luna40


luna40
tag

Ki milyen témát használ?

OnePlus 8T + LG G6 Black + Asus Google Nexus 7 16 GB 4.4.4

(#8004) gretzky77 válasza luna40 (#8003) üzenetére


gretzky77
veterán

Én Nova Launchert használok!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#8005) soundman1 válasza b.petya89 (#7997) üzenetére


soundman1
senior tag

Mágneses vagy az lg féle áttetsző tok? Nekem az utóbbi van, működik oreo alatt is. Beállítást nem találtam, szerintem 7-es alatt sem volt, ugyanis vagy működik ha van rajta tok vagy ha nincs rajta nem használja a teló a szenzort.

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#8006) Amiens


Amiens
tag

2-3 hónapja is van talán már, hogy tönkre ment a gyári töltésem. Folyamatosan kiírta, hogy nem a megfelelő töltési módot használom, és ezáltal csigalassúságúvá tette a töltési időt.
Az okát pontosan nem tudom, a kábel vagy maga a töltőfej ment-e tönkre..., passzolok.
Olyan nagy gondom nem volt ezzel, mert a L950-esemhez 2 töltő is járt anno (teló+dock), úgyhogy megoldottam ezt a részét.
Gondoltam megosztom, hátha más is járt így... :))

iPhone 11 Pro / LG G6 / Lumia 950 / Nokia E72

(#8007) Ganzer válasza minek?:S (#7994) üzenetére


Ganzer
aktív tag

Szia! Hátlapi fólia kapcsán vagy dbrand, vagy slickwraps.

(#8008) Krisz1000


Krisz1000
tag

sziasztok :) a teló vásárlásán gondolkodom és lenne 2 kérdésem

- van e olyan app, amivel root nélkül jó minőségben lehet rögzíteni a hivásokat automatikusan. tehát ahol hardveresen megy és mindkét fél egyformán jól hallható. (régebbi telómon utóbbihoz még root kellett)

- több tesztben olvastam, h van egy extra fényerő a telón, ami csak automatikus beállitás esetén, erős napfényben jön elő, és jóval erősebb, mint a manuális max beállítás. ezt tapasztalta már valaki?
[link]

köszi a válaszokat :R :R amúgy a teló már 100 alatt van, ez igen baráti... :C

[ Szerkesztve ]

(#8009) n.gab válasza Krisz1000 (#8008) üzenetére


n.gab
aktív tag

Helló!

Én ezt használom. Próbáld ki esetleg.

(#8010) n.gab válasza n.gab (#8009) üzenetére


n.gab
aktív tag

Most néztem, hogy milyen. Oreo óta sajnos elég halkan veszi fel a másik félt.

[ Szerkesztve ]

(#8011) turikcsaba


turikcsaba
csendes tag

hali, g6 vásárlásán gondolkozom én is. nektek úgy olvasom már van egy jópár hónap tapasztalatotok a telefonnal, már úgy gondolom az oreo sem új dolog, ezért fordulnék hozzátok kérdéseimmel.
oreo frissítés tényleg hazavágja a teljesítményt? elég megoszló véleményeket olvastam visszafelé az aksiról illetve teljesítményben is. eddig az összes telóm középkategóriás volt és martam az arcom hogy vásárlás után pár hónappal tökre belassul a teló (legfőképp android verzióváltás miatt).
egyik kérdésem ez lenne, hogy akkor most itt mi a helyzet?
illetve akinek esetleg ezelőtt is lg g szériái voltak, nektek mik a tapasztalatok visszamenőleg? problémás volt az android verzióugrás?
tetszik nagyon ez a telefon, de nálam ez dealbreaker lenne, hogy ha megvenném a telót, befrissíteném oreora és már laggolgatna ide-oda a telefon illetve a SOT nem menne feljebb 3óránál.
olvastam máshol, hogy elvileg megkapja majd az android p-t is (+olvastam az lg promiseről is), de ha azzal még lassabb lesz a telefon akkor nem érné meg ezt venni, mert hosszútávra tervezem a vételt.
amin még gondolkozom az oneplus 5t, de az nem vízálló illetve nincs rajta se OIS, se széles látószögű kamera amiket nagyon hiányolnék, viszont az fix hogy azon patentul menne rajta az android p is.
segítsetek dönteni :O köszönöm a válaszokat előre is!

(#8012) soundman1 válasza Krisz1000 (#8008) üzenetére


soundman1
senior tag

A jó öreg Acr megy nugáton és oreón is szépen root nélkül, mindkét fél jól hallható.

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#8013) soundman1 válasza turikcsaba (#8011) üzenetére


soundman1
senior tag

Várható Android P frissítést most olvasom először, de ha a g5 is megkapja az oreót, akkor P-t kapnánk az LG-től az respect volna, csak eddig se remekelt g6-on az lg a biztonsági frissítésekkel.
A szokásos szórás van verziófrissítésnél, valakinél jobb lett akkuidő, SOT vagy bug megszűnt, valakinél pont fordítva, valakinél semmi változás nugáthoz képest. Egy FR-el való tiszta telepítés segített néhány kollégának. Összességében 7-re és 8-ra is egyformán jó rakta össze lg a droidot. A programok futtatására maradt nem túl sok memórián nem röcög a rendszer. Az új 710-es procikkal megjelenő telók fognak végleges konkurenciát jelenteni. Olvass vissza, van pár vélemény az update-ről.

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#8014) vinpilu válasza luna40 (#8003) üzenetére


vinpilu
senior tag

Az alap Platinum téma ment a telefon vásárlás után pár hétig, de aztán megvettem ezt, azóta nem váltottam le.

(#8015) rdanika válasza Amiens (#8006) üzenetére


rdanika
tag

Szia,

Takarítsd ki a portot. Nekem az megoldotta.

Szabad vagyok! -mondta a majom, a rácsnak. Én nem! -mondta a rács, engem majmok köré zártak!

(#8016) luna40 válasza vinpilu (#8014) üzenetére


luna40
tag

Köszönöm!

OnePlus 8T + LG G6 Black + Asus Google Nexus 7 16 GB 4.4.4

(#8017) desigo


desigo
senior tag

Lehet nyugodtan ilyen átalakítóval használni?
Mert van egy csomó töltő,gyorstöltő,autóstöltő,adatkábelem ami micro usbs.
Károsodhat bármi vagy nem?

(#8018) jimmedly válasza desigo (#8017) üzenetére


jimmedly
senior tag

Nekem is vannak pl samu töltők, ilyen átalakítóval minden további nélkül használom őket.

(#8019) Krisz1000 válasza soundman1 (#8012) üzenetére


Krisz1000
tag

köszi :P

(#8020) Krisz1000


Krisz1000
tag

ellenben lenne itt egy érdekes kérdés, az extra fényerő beállítása.

ma kaptam az infót xda-n, hogy root-tal van ez a progi, Shortcut Master amivel be lehet állítani egy High Lux üzemmódot, ami elvileg menne egy kezdőképernyős shortcuttal

ez elvileg extra fényes üzemmód amit manuálban nem tudsz előhozni.

esetleg vki próbálta már ezt? én csak bolti telón tudtam, ott a root hiánya miatt nem ment.
vélemény :P ...?

(#8021) gretzky77 válasza Krisz1000 (#8020) üzenetére


gretzky77
veterán

Én még nem,de gyanítom beleharapna az akksiba,illetve nekem bőven elég a gyári!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#8022) Axess válasza Krisz1000 (#8020) üzenetére


Axess
tag

Ezt hozza be a shortcut, alapból ki van kapcsolva. Bekapcsolás után nem érzékelek semmi változást. Próbáltam auto fényerővel, meg úgy is, hogy 100% fényerőn kapcsolom be, de úgy sem láttam különbséget.

[ Szerkesztve ]

(#8023) pprod94 válasza Axess (#8022) üzenetére


pprod94
aktív tag

Szerintem működik amúgy. Legalábbis nekem feltűnt, hogy napsütésben elvesz a kontrasztból, mint a Lumiáknál a napon emelt fényerő.

(#8024) soundman1 válasza Krisz1000 (#8020) üzenetére


soundman1
senior tag

Mire jó ez pontosan?
Bár nem hiszem, hogy fogom root-olni a telót.
Most már látom. Miért nem jöttek meg előbb a többiek hozzászólásai?!

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#8025) minek?:S válasza Ganzer (#8007) üzenetére


minek?:S
őstag

Köszi!

dbrandet nézegettem már, de igazából szerintem nagyon szép ez a telefon alapból(nekem silver van) és nem akarok rá semmilyen skint tenni, csak egy sima egyszerű átlátszó fóliát, hogy ne karcolódjon. Esetleg ebben nem tudsz segíteni? vagy valaki? a 2 gyártó oldalán nem láttam "simát".

Üdv.:M.

(#8026) gretzky77 válasza minek?:S (#8025) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia én Aliról rendeltem áttetsző,de carbon mintás fóliát! 3db van a csomagban és nem volt 2$!

[link]

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#8027) gretzky77 válasza gretzky77 (#8026) üzenetére


gretzky77
veterán

Fentről a 2. amit én rendeltem!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#8028) Krisz1000 válasza soundman1 (#8024) üzenetére


Krisz1000
tag

szia, arra, hogy alapból elég gyengécske a teló max fényereje, flagshipek között azegyik leggyengébb és azon tuningolni egy kicsit.

van ez a cikk ami szerint a telóból napsütésben előjön egy manuálisan extra fényerő, ami 600 nit körül lenne (???) tehát kb s8 szintre hozná a telót

[link]

ebben azt írják, h kifejezetten magas a teló max auto fényereje, ha a nap rásüt, vagy erős fénnyel rávilágitasz auto módban a szenzorra.
boltban próbáltam több telón is de nekem nem sikerült.

de egyre inkább azt érzem, h ez is valami piacfüggő dolog lehet, mint a vezeték nélküli töltés vagy nem tudom, mert sok tesztben meg nem írnak ilyet egyáltalán.

(#8029) Krisz1000 válasza Axess (#8022) üzenetére


Krisz1000
tag

Axess, rootolva van a készüléked?

köszi.

(#8030) Krisz1000 válasza pprod94 (#8023) üzenetére


Krisz1000
tag

szia, ez elvileg nem kontraszt csökkentés lenne. hanem konkrétan a háttérvilágítást növelné meg egy manuálisan elérhetőnél magasabb szintre. (nyilván fogyasztás és enyhe plusz melegedés mellett)

(#8031) trobi28 válasza Krisz1000 (#8030) üzenetére


trobi28
addikt

5 percen belül szerkeszd légyszíves a hozzászólást, egy hsz-ba is bele lehet írni :U

[ Szerkesztve ]

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#8032) luna40


luna40
tag

A mai nap felfedeztem, hogy az oreo frissítés óta, nem jól számolja a kijelzőidőt az akkuhasználatnál a telefon. Voltam Budapesten, a menetlevelem szerint oda-vissza 4 óra volt az út, végig ment a navigáció, mégsem mutat csak 2óra 50perc üzemidőt.

OnePlus 8T + LG G6 Black + Asus Google Nexus 7 16 GB 4.4.4

(#8033) desigo


desigo
senior tag

Az értesítési sávban lévő akku százalékos kijelzés kikapcsolható?

(#8034) gretzky77 válasza desigo (#8033) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia persze! Oreo alatt beállítások-->általános-->akkumulátor menü alatt

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#8035) desigo válasza gretzky77 (#8034) üzenetére


desigo
senior tag

megvan,köszönöm

(#8036) KoryHu válasza luna40 (#8032) üzenetére


KoryHu
aktív tag

Fordítsd el a kijelzőt, aztán vissza és update-eli. Szar az egész akkumulátor stat oreon.

[ Szerkesztve ]

Nem öreg, csak régebb óta fiatal.

(#8037) Axess válasza Krisz1000 (#8029) üzenetére


Axess
tag

Igen, rootolt. Lehet az volt a baj, hogy este próbálkoztam vele a félhomályban. Igazából csak gondoltam kipróbálom, amúgy nekem is elég a gyári fényerő.

(#8038) b.petya89 válasza soundman1 (#8005) üzenetére


b.petya89
csendes tag

Elvileg mágneses, de nem működik :/

(#8039) Gabbbb


Gabbbb
senior tag

H870-re már elérhető bridge-ben a legújabb frissítés. (biztonsági és bugfix) Valaki felrakta már?

(#8040) gretzky77 válasza Gabbbb (#8039) üzenetére


gretzky77
veterán

Én nem is láttam még!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#8041) tomboy0013 válasza Gabbbb (#8039) üzenetére


tomboy0013
veterán

Frissítés oreo-ra? Azt hittem az volt az utolsó frissítés G6-ra amit látunk :DDD

(#8042) gretzky77 válasza tomboy0013 (#8041) üzenetére


gretzky77
veterán

Ne legyél már ilyen! :)
Ha nincs frissítés az a baj ha van akkor az! Lehet tényleg kicsit összekapják magukat az új központtal és jönnek legalább a biztonsági patch-ek! Amúgy én még mindig elégedett vagyok a G6-al szeretem! Honor 10-ben gondolkodtam mostanság,de nem tudom azt a plusz 40-et mennyire érné meg! ;]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#8043) gretzky77 válasza Gabbbb (#8039) üzenetére


gretzky77
veterán

Most tölti le és 2,8 GB!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#8044) tomboy0013 válasza gretzky77 (#8042) üzenetére


tomboy0013
veterán

Engem hidegen hagy a frissítés, de ettől függetlenül nem volt elrugaszkodott az állításom. ;]

(#8045) Gabbbb válasza gretzky77 (#8042) üzenetére


Gabbbb
senior tag

Nagyon nem éri meg, én még ráfizetés nélküli csere esetén is max nyereségvágyból gondolkodnék el rajta. Ai az csak parasztvakítás..

Most ha frissítés esetleg kijavítja a wifi hibát, akkor tuti el leszek vele 2 év gari végéig és utána megy rá LoS.

[ Szerkesztve ]

(#8046) gretzky77


gretzky77
veterán

Hopp hopp G6 ThinQ felirattal indul a teló! :)

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#8047) eddie17 válasza gretzky77 (#8046) üzenetére


eddie17
addikt

Juj de izgi mesélj. :D

(#8048) aTe014 válasza gretzky77 (#8046) üzenetére


aTe014
aktív tag

Qlens és AI CAM a kameránál? :)

i14Pro

(#8049) gretzky77 válasza aTe014 (#8048) üzenetére


gretzky77
veterán

Qlens megjelent igen AI-val még nem találkoztam,de nem volt időm még nagyon nézegetni! Kamera felület változott az biztos és júniusi a biztonsági szint!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#8050) gretzky77


gretzky77
veterán

Automata mód esetén is megjelenik egy MF gomb amivel lehet játszani a fókusszal!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.