Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#612) furio


furio
aktív tag

Ma. Barátom nagy LG-s vett egy G5öt. Gyerekek.

Ez a telefon egyszerűen szembemegy mindennel amit eddig az LG csinált "G" telefónia szintjén.. nekem van tariba egy G3-am, na, az sem egy nagy szám, sőt a g4se lopta be magát a szívembe, de ez szimplán szubjektív véleményem volt, sokan szerették őket.

Áruljátok el nekem, mi a csecs történt itt? Ez a telefon egyszerűen gyenge minőségű burkolat, szerintem - és azért már nem olyan szubjektív - ronda, gagyi hatást kelt. És akkor elérkeztem a bummhoz. Ki az a barom ( a jóbarátomat kivéve ) aki ezért a telefonért 180-200 + pénzt ad? Egyáltalán mi ez a kijelző ebben a telefonban... ? Betekintési szög, panel, minőség broáááááf!

Elkezdem nyomkodni a telefont, erre mint régen a rezisztív típusú érintőkijelzős HP pdaknal mintha megnyomnád az LCD panelt, egyszerre ijjesztő és kelti egy Tigris piacos 20 ezres telefon hatását.. A "moduláris" csatlakozónál jóbarátom felhívta figyelmem. Ne szedegessem le mert már így is laza.. Komolyan? ...

Szerintem az LG G5 egy borzasztó nagy baklövés. S itt szerintem nincsenek átmenetek vagyis nem kéne hogy legyen, itt vagy valami prémium érzést kelt, és azt is nyújtja, vagy szimplán sz*r.

Lehet leoltani, hogy túloztam, de utoljára ennyire gyengén összerakott telefont ennyiért ( de talán az még olcsóbb is volt ) a Galaxy S4-em volt, de az még a műanyag samu flagship időkből származott...

Nem tudom LG merre tovább?!...

[ Szerkesztve ]

Lorem ipsum dolor et sit amet

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.