Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:01:03

LOGOUT.hu

Huawei Mate 10 Pro - mestersége az intelligencia

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#525) elekreg válasza fogtunder (#523) üzenetére


elekreg
tag

A szolgáltatótól vásárlónak előny a függetlenség (használat és eladás tekintetében is), a használtan, vagy új készüléket kéz alól vásárlónak viszont hibalehetőség, ha nem eléggé körültekintő, mert eladják függetlennek (pláne iPhone esetén, nem adnak papírt, nem látható, hogy szolgáltatós, aktiválástól hiszik indulni a jótállást), aztán egyszer csak letiltódik. (Az iPhone 8, 8 Plus és X már független a Telekomnál, ilyeket óvatosan kell venni, utána kell járni az eredetének, bár egy ideje más gyártós független, de amúgy szolgáltatós készülékekre is igaz ez.)
Ahogy korábban is írtam, amikor már régen forgalmazta a Telekom a független és dual Maze 9-et, néhány Telekomos ügyintéző még akkor is állította, hogy függő és nem kétkártyás, szóval bárkinek nem lehet sajnos hinni, ezért reménykedek még a Mate 10 Pro esetén is, hátha dual lesz.
A Telekom régóta árusít kétkártyás telefonokat (én is többet vettem már tőlük magamnak és a feleségemnek is), régebben csak Huawei és Honor volt náluk, aztán más gyártósak is, pont ma néztem, hogy már a Note 8 is dual náluk, pedig eleinte nem az volt.
Megszoktam már sajnos a kétkártyásat, jó, ha nem kell két eltérő szolgáltatós előfizetés miatt két telefont hurcolászni, ezért lenne jó a Mate 10 Pro is dual verziósban, de ha nem, akkor sem tragédia, veszek máshol kétkártyásat.
Talán P10-ről vagy P10 Plus-ról olvastam, hogy csak buherálnii kellett a SIM tálcát, meg szoftveresen engedélyezni a második foglalatot és működött.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.