Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:42:01

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S20 FE topik
A topicban bárminemű termék hirdetése, árulása, kínálása TILOS!

Specifikáció:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9051) StarKiller89 válasza mcsm88 (#9050) üzenetére


StarKiller89
senior tag

ez volt a gond, köszi! :R
nem tudom ez miért kapcsolt ki magától :F

Samsung Galaxy S23

(#9052) kissati66


kissati66
tag

Senki más nem tapasztalt ilyesmit ?

Samsung Galaxy S 1, 2, 3, (LG Nexus 5), 7 EDGE, 20 FE 5G, GW 4 Classic

(#9053) kutga válasza kissati66 (#9052) üzenetére


kutga
nagyúr

Volt ilyen egyáltalán?

Let the Zone take me if I am.

(#9054) kelly416 válasza kutga (#9053) üzenetére


kelly416
veterán

Nekem másfél havonta egy hétig van hang a telefonomon (máskor elég az okos karkötő rezgése), de mintha egyszer felfigyeltem volna rá, hogy erősödik a hangerő. :DDD
Persze mindezt úgy, hogy én nem kapcsoltam be. Sőt, "out of the box" csak csengőhangot állítottam egyszer, ezen túl csak lenémítom vagy néha teszek rá hangot, mást sosem állítottam. :B Mármint csengés ügyben.

(#9055) kutga válasza kelly416 (#9054) üzenetére


kutga
nagyúr

Én nem emlékszem ilyen beállításra.

Let the Zone take me if I am.

(#9056) Intelligencs

Kb. 3 hete megvan a telefon. Google Pixelről megváltás volt visszatérni a Samsung családhoz. :) Anno az LG G3-mal is tettem egy kitérőt, de utána is visszatértem a Samsunghoz.

Eddig nagyon bejön a telefon. Üzemideje pazar, hétvégén pedig volt szerencsém vele az állatkertben videózni a családot, nagyon jó minőségűek lettek a felvételek. A vízállóság is rögtön tesztelve lett, mert a fókashow-nál az egyik fókának sikerült oldalról jó alaposan lelocsolnia. :DDD Csak két kis apróság nem tetszik, az egyik, hogy a Google discover, mint dedikált hírforrás nem elérhető. Ez mondjuk kissé meglepett, de végül is ha indítok egy chrome-ot, akkor a kereső alatt ott vannak a discoveres hírek. A másik, hogy az ujjlenyomatolvasó tényleg egy kissé lassan reagál, de ezt is meg lehet simán szokni, nem vészes.

Ami viszont érdekes, hogy közben anyukámnak és feleségemnek is vettünk új telefont, nekik a sima A52-est, ami akciósan volt 107 ezer. Én meg ezt akciósan vettem 180 ezerért. Őszintén szólva nem látom a 73 ezer forint különbséget a két telefon között. Oké, kicsit talán gyorsabb az enyém, meg igényesebb kívülről, bár ez tokban pont nem látszik. Viszont feleségem is fotózott az állatkertben, és - mivel pont ugyanolyan séma szerint nevezi el a képeket az a telefon is - egy mappába másolva a két adag fényképet, nem tudok különbséget tenni, hogy melyiket csinálta az enyém, és melyiket az övé. Valószínűleg videóban jobb az S20-as, legalábbis a paraméterei alapján biztosan, de azt egyelőre nem tudom összehasonlítani, mert ő nem videózott.

Mindenesetre azért nem bántam meg, hogy ilyet vettem magamnak, mégis ez a top széria tagja volt, de az is egyértelműen látszik, hogy pl. anyukámnak és a feleségemnek az A52-es volt a tökéletes választás ár/érték arányban. Még az A52s-t sem lett volna érdemes, mert az nem volt akciós, az csak 140-ért volt megkapható akkor mindenhol. Ráadásul anyukám használja az FM rádiót sima jack dugós fülessel, ami pl. S20-on elérhetetlen.

The Amiga, Born a Champion

(#9057) qwertly


qwertly
addikt

Sziasztok!
Kezdem megszokni a nagyobb méretett és tény állom ezen írni.. :) üzenetek is azonnal megjelennek.
Tokot is vettem rá ami itt van javasolva, képernyő fólia nem volt a boltban. Majd lesz később.
Amit még nem tudtam megoldani, szeretnék képernyő képet készíteni itt valahogy nem akar működni a bekapcsoló gomb és a hangerő lenyomása..
Itt mi a trükk?

(#9058) Deck válasza qwertly (#9057) üzenetére


Deck
titán

Gyárilag van rajta fólia. Ha veszel külön akkor üvegfóliát.

PS5

(#9059) qwertly válasza Intelligencs (#9056) üzenetére


qwertly
addikt

Szia!
Én is gondolkodtam a s52 de ezt vettem meg azért mert láttam az egyik ismerősnél a vezeték nélküli töltést. És nagyon tetszett, mondtam is magamban nekem ilyen kell.. :D
DE tény és való nem ez a típus volt a tervben hanem S21.Az meg nekem nem ért meg plusz 100e. Így marad ez.. :DD

(#9060) qwertly válasza Deck (#9058) üzenetére


qwertly
addikt

Szia, én is üvegre gondoltam pont olyanra ami itt van javasolva a topik indítóban..

(#9061) Deck válasza qwertly (#9060) üzenetére


Deck
titán

UV-s vagy teljesen ragasztósat vegyél. Másikat ne. :K

PS5

(#9062) qwertly válasza Deck (#9061) üzenetére


qwertly
addikt

Szia!
Melyikre gondolsz ha szabad tudni...
Nem teljesen ide tartozik... :B
DE hogyan tudom leválogatni a google playeren, hogy csak olyan játékokat lássam amelyek nem free hanem fizetősök? Nem szeretem a free fizetős verziót, inkább megveszem de ne legyennek állandó reklámok a telefonon.
És offline legyen.. ;)

[ Szerkesztve ]

(#9063) Benoe77 válasza qwertly (#9057) üzenetére


Benoe77
őstag

Pedig úgy megy a képernyőkép: hangerő le+bekapcs gomb röviden. Elengedéskor csinálja a képet.

Van egy másik módszer is, hogy a tenyered élét elhúzod a képernyő felett. Ez is működik, én kicsit bizonytalanabbnak érzem.

(#9064) qwertly válasza Benoe77 (#9063) üzenetére


qwertly
addikt

Szia!
Próbálkoztam csak össze jött.. :F csak nehéz volt eltalálni a nyomás pontot mert állandóan kiakart kapcsolni..
Másik módszer nekem nem akar működni.. meg olyan bénának tartom. Írok a viberen elakarom menti a képernyő képet és "csápolok" a telefon felet..
Ennél még a Huawel tablet megoldás is jobb. Ott kettő ujjal húzom le képenyőt.

(#9065) s4hu|SyD^ válasza qwertly (#9064) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Konkrétan gyorsan megnyomod a kettőt együtt és kész.
Egyébként be lehet állítani saját gesztusokat, gondolom lehet képernyőkép készítésre is. Nem próbáltam. Eddig sosem volt gond azzal, hogy megnyomtam a 2 gombot gyorsan. Nem kell nyomva tartani őket. Megnyom, elenged.

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#9066) s4hu|SyD^ válasza Intelligencs (#9056) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Ez egy örök kérdés, mindenkiben felvetődik, hogy lehet jobb lett volna az A52. De akkor jönnek az indok, hogy de hát csúcskategória(amúgy egy erős közép talán) az S20FE meg gyorstöltés meg vízálló. Kinek mi. Utána kell nézni, mérlegelni aztán ha nem ér annyit nem ezt venni. Már mindegy. Nekünk van 2 S20FE de csak azért mert rettentő jó áron lett előfizetés.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#9067) kutga válasza s4hu|SyD^ (#9066) üzenetére


kutga
nagyúr

Nem rossz az A52, de az FE mindenben jobb egy kicsit.

Let the Zone take me if I am.

(#9068) wanted5 válasza qwertly (#9064) üzenetére


wanted5
őstag

Nem csápolni kell felette hanem hozzáérni a képernyőhöz. Tény, hogy a 2-3 ujjas lehúzás sokkal normálisabb, de ott van még az edge panel is, amivel rögtön akár kijelölt részt is csinálhatsz.

(#9069) mcsm88 válasza wanted5 (#9068) üzenetére


mcsm88
senior tag

A huawei-es kopogok a képernyőn jött be eddig a legjobban a képernyőképre. Ez a gombokat nyomkodok, meg próbálom úgy húzni a kezem a képernyőn, hogy annak is vegye, ez nem túl felhasználóbarát.

(#9070) jereti válasza mcsm88 (#9069) üzenetére


jereti
tag

Én nem vágom, mi a gond. 3 különböző módon lehet iszonyat egyszerűen képernyőmentést csinálni. Ha valami luxusprobléma, ez az

(#9071) qwertly válasza s4hu|SyD^ (#9065) üzenetére


qwertly
addikt

Lehet csak még szokatlan nekem a nyomás pont..
Mivel majdnem 6 évig használtam a A2016.

(#9072) kelly416 válasza qwertly (#9057) üzenetére


kelly416
veterán

Pedig működik, én is úgy szoktam. Power + hangerő le.

(#9073) mcsm88 válasza jereti (#9070) üzenetére


mcsm88
senior tag

Persze, van 3 mód, de mennyivel egyszerűbb és gyorsabb lenne kopogni a képernyőm, mint több gombot egyszerre nyomni hülye kézhelyzetben, vagy kézélt húzni nem lapozva, vagy több lépcsőben kinyitni az edge panelt és rábökni (már ha lehet, mert van app aminél eltűnik az edge panel). Nem azt mondtam, hogy nem lehet, de csak lehetne egyszerűbben.

[ Szerkesztve ]

(#9074) kutga válasza mcsm88 (#9073) üzenetére


kutga
nagyúr

Ebben most nem értünk egyet. :) A tenyeresnél nincs egyszerűbb.

Let the Zone take me if I am.

(#9075) kelly416 válasza mcsm88 (#9073) üzenetére


kelly416
veterán

Vagy a gomb kombinációnál. Kézre esik, pillanat műve. A kopogtatás hosszabb is és képernyő tartalomtól függően más történhet, mint szeretném. Pl. sikerül linkre bökni, vagy láthatatlan reklám keretre.
De itt a legfőbb kérdés szerintem, hogy ki mit szokott meg. Te azt, Neked az a kézenfekvő. Én ezt, nekem ez áll kezemre. kutga pedig a tenyérrel simogatóst. Ez ilyen.

(#9076) Fernet válasza mcsm88 (#9073) üzenetére


Fernet
senior tag

Én meg a Xiaomi-n a három ujjas lefelé húzást szoktam meg. :)

Itt a tenyeres elhúzást használom, kényelmesebb mint gombokat nyomogatni. Először fura, de simán megszokható.

(#9077) s4hu|SyD^ válasza Fernet (#9076) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Hát nem tudom. Kipróbáltam ezt a tenyereset, de 5-ből 1x ment. Gombos meg mindig. Biztos csak gyakorlás kérdése.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#9078) Fernet válasza s4hu|SyD^ (#9077) üzenetére


Fernet
senior tag

Xiaomi előtt egy Galaxy Note 4-em volt, ott ezt a tenyeres módszert használtam, nem volt gond vele. De őszintén szólva a Xiaomi három ujjas módszere jobban tetszett.

(#9079) rbelme85


rbelme85
kezdő

Jó reggelt!

Anno az S3-on a tenyeres módszert "megtanultam" képernyőmentésnél, s itt az 20FE-nél tökéletesen működik. 🙂

[ Szerkesztve ]

SiemensM35i>Nokia3510>SiemensSL42>SharpGX10>Nokia6230i>Nokia7310Supernova>Nokia5800XperssMusic>SamsungGalaxyS3>Honor8>Samsung GalaxyS20FE-SD4g

(#9080) Blac1


Blac1
aktív tag

Sziasztok. A 10. Kerületben tudtok Samsung szervizt? Továbbra sem vagyok megelégedve a kijelzővel. Továbbra is előfordúl hogy nem reagál az érintésre. Pedig a kis pötty jelzi hogy hozzáértem a kijelzőhöz, mégsem csinál semmit. Míg ezt a hozzászólást megírtam legalább ötször előfordúlt. Köszönöm.

(#9081) samu74 válasza Blac1 (#9080) üzenetére


samu74
addikt

Üveg van rajta? Ha nincs ,érdemes szerviz előtt egy gyári visszaállítást csinálni, ők is azzal fogják kezdeni úgyis.Ha nem javul akkor egyértelmű hogy javítani kell.

-----------

(#9082) qwertly


qwertly
addikt

Sziasztok!
Van olyan oldal blog, amely csak evvel a telefonnal foglalkozik?
Régit telefonomnak és tabomnak is találtam olyan oldalt.
Természetesen nem gond ha nem magyar.

(#9083) Sgr_A válasza Blac1 (#9080) üzenetére


Sgr_A
addikt

Árkád
Ses
Ha egy évnél fiatalabb és cserélni kell akkor az akkut ingye cserélik viszont kb 10 napra ott kell hagyni
Nekem repedt a kijelzőm 43k lesz a csere, de megvárom amíg 9-10 hónapos lesz a teló

[ Szerkesztve ]

(#9084) Blac1 válasza samu74 (#9081) üzenetére


Blac1
aktív tag

Van rajta üveg, de amíg a gyári fólia volt rajta akkor is ilyen volt. Csak akkor még bíztam benne hogy én bökök rosszul. A gyári visszaállításra gondolsz amit a beállításoknál lehet elérni?

[ Szerkesztve ]

(#9085) Blac1 válasza Sgr_A (#9083) üzenetére


Blac1
aktív tag

Két hónapos. Garanciális.

(#9086) s4hu|SyD^ válasza rbelme85 (#9079) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Nekem videót kell róla néznem, hogy hogy is kéne működnie. :F

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#9087) rbelme85 válasza s4hu|SyD^ (#9086) üzenetére


rbelme85
kezdő

Áaaa, szerintem gyerekjáték ha a tenyéréllel való képernyőmentésre gondolsz. 😉

SiemensM35i>Nokia3510>SiemensSL42>SharpGX10>Nokia6230i>Nokia7310Supernova>Nokia5800XperssMusic>SamsungGalaxyS3>Honor8>Samsung GalaxyS20FE-SD4g

(#9088) samu74 válasza Blac1 (#9084) üzenetére


samu74
addikt

Igen.Igaz újra be kell laknod a telefont,de még mindig gyorsabb mint a szervizre várni. Ha azután se jó, akkor szerviz. Az üveget le fogják szedni róla csak szólok.

-----------

(#9089) s4hu|SyD^ válasza rbelme85 (#9087) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Probléma, hogy hozzá kéne érni a telefonhoz és nekem gesztusvezérlés van szóval teljesen üti egymást a kettő.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#9090) kutga válasza s4hu|SyD^ (#9089) üzenetére


kutga
nagyúr

Nem kell hozzáérni.

Let the Zone take me if I am.

(#9091) Fernet


Fernet
senior tag

Segítsetek légszi, lehet csak nem szúrja ki a szemem, de nem találom hol lehet beállítani, hogy a különböző alkalmazásoknak eltérő értesítési hangja legyen. Jelenleg ugyanaz ha sms, email, időkép értesítés jön. Keresem de nem találom. :F

(#9092) Blac1


Blac1
aktív tag

Melyik programot ajánlanátok gyári visszállítás előtti adatmentéste? Köszönöm.

(#9093) kutga válasza Blac1 (#9092) üzenetére


kutga
nagyúr

Smart switchet.

Let the Zone take me if I am.

(#9094) Fernet válasza Fernet (#9091) üzenetére


Fernet
senior tag

Storno, megvan. :)

(#9095) Blac1 válasza kutga (#9093) üzenetére


Blac1
aktív tag

Ez menti a Samsung Notes jegyzeteket is?

(#9096) kutga válasza Blac1 (#9095) üzenetére


kutga
nagyúr

Az alklmazások beállításait szerintem nem. A Notes alkalmazáson belül nincs felhőbe mentés opció?

Let the Zone take me if I am.

(#9097) s4hu|SyD^ válasza kutga (#9090) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Hát nekem kb 10-ből 1x sem megy most. Balról jobbra próbálom. Néztem videót is...

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#9098) kutga válasza s4hu|SyD^ (#9097) üzenetére


kutga
nagyúr

Rosszul tudtam, mégis hozzá kell érni. ;]

Let the Zone take me if I am.

(#9099) Blac1 válasza kutga (#9096) üzenetére


Blac1
aktív tag

Sajnos nincs.

(#9100) Seraph 16


Seraph 16
őstag

Sziasztok! Nem tudjátok véletlenül, ha ismerős cégbe veszi az S20 FE-t, akkor arra 2 év garancia jár vagy csak 1?

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.