Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:42:01

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S20 FE topik
A topicban bárminemű termék hirdetése, árulása, kínálása TILOS!

Specifikáció:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8051) etooo válasza Benoe77 (#8045) üzenetére


etooo
senior tag

Én pl. az új AOD opció miatt várom, hogy csak akkor aktiválódik, ha van új értesítés, ezzel kvázi kiváltja majd az értesítési led hiányát bármifél külön app nélkül.

(#8052) kutga válasza etooo (#8051) üzenetére


kutga
nagyúr

Most nem így van?

Let the Zone take me if I am.

(#8053) etooo válasza kutga (#8052) üzenetére


etooo
senior tag

Nem, ez a jelenlegi opció: [kép]
És ez az új: [kép]

(#8054) samu74 válasza etooo (#8051) üzenetére


samu74
addikt

Szintén zenész. Napi 15-20 százalék nálam is az AOD fogyasztás mert állandóan megy. Ha meg érintésre átállítom akkor meg nem látom tapicskolás nélkül hogy van-e valami értesítés. Ez egy jó dolog ha van valami csak akkor világít az AOD .Tartok tőle hogy update után megint kell egy reset, mint anno a 11 után...Anno a fényérzekelő "gajdult" meg rögtön a frissítés után ,hogy másodpercenként emelte/csökkentette a fényerőt.Kiváncsi leszek hogy most mi fog szórakozni. :)

-----------

(#8055) vihartigris válasza etooo (#8053) üzenetére


vihartigris
őstag

Ez tetszetős változás :K

bármi reciproka a semmi

(#8056) fdani0807 válasza samu74 (#8054) üzenetére


fdani0807
tag

Nekem a mai napig nem javult meg ez a fényerős anomália.
Pár hónapig nem csinálta. Pár hete megint rájön néha-néha.

(#8057) kutga válasza etooo (#8053) üzenetére


kutga
nagyúr

Így értem már köszi. :)

Let the Zone take me if I am.

(#8058) samu74 válasza fdani0807 (#8056) üzenetére


samu74
addikt

Hát,nincs kizárva hogy maradt még egy kis szoftveres bibi.Az van hogy a fényérzekelő allergiás néhány fényforrásra(ledes vagy neon) ,párszor megfigyeltem hogy a hideg fénynél jön elő. Próbálj egy izzócserét ha jellemzően otthon csinálja.Ha random jön elő, akkor talán a mostani update helyrerakja.Majd meglátjuk.

-----------

(#8059) fdani0807 válasza samu74 (#8058) üzenetére


fdani0807
tag

Általában szürkületkor a szobában csinálja mostanában.
Illetve Messengernél is ha görgetek összevissza csinálja, vagy beragad. Remélem javítják ezeket.

(#8060) kutga


kutga
nagyúr

Nálam a védelem a véletlen érintések ellen bugos de már az elejétől. Általában akkor jelez amikor nem kellene.

Let the Zone take me if I am.

(#8061) Rinocerosz válasza kutga (#8060) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Ez az össze Galaxy s20-on így van. Nekem csak akkor jelzett amikor kivettem a sebemből, de akkor mindig :) .
Felidegesített úgyhogy ki van kapcsolva.

(#8062) kutga válasza Rinocerosz (#8061) üzenetére


kutga
nagyúr

Igen, már A szérián is megvolt.

MOD
A videó másnál sem nagyon találja a fókuszt beltérben? Lakásban, este, lámpafénynél a gyerekekről képtelen voltam egy normális videót készíteni, még vakuval is össze vissza fókuszált.

Let the Zone take me if I am.

(#8063) HKorn válasza kutga (#8060) üzenetére


HKorn
addikt

Nálam is az volt, ki is kapcsoltam

Run&Ride

(#8064) gooool válasza kutga (#8060) üzenetére


gooool
őstag

Ezt nekem is csinálja, eddig nem tudtam mi a fene okozhatja, de így "megnyugodtam" és ki is kapcsoltam gyorsan a funkciót. :DDD

Az én kedvenc fícsöröm az, hogy ha ülve használom, majd egy lendülettel hátradőlök az ágyon, akkor lentebb veszi a fényerőt. Nem tudom ezt mi alapján következteti ki, de elég kellemetlen bizonyos helyzetekben. :D

Üdv, Balázs

(#8065) Benoe77 válasza gooool (#8064) üzenetére


Benoe77
őstag

Szerintem azért, mert ha mondjuk felülről világít egy lámpa, akkor ülő helyzetedben megvilágítja a kijelzőt is, hátradőlve meg már nem éri a fény, csak a telefon hátulját.

(#8066) vihartigris válasza Benoe77 (#8065) üzenetére


vihartigris
őstag

+1

bármi reciproka a semmi

(#8067) gooool válasza Benoe77 (#8065) üzenetére


gooool
őstag

Este is csinálja, sötétben, amikor csak mondjuk a TV világít a szoba másik végében, ezért fura, na de ez legyen a legkevesebb, egyébként szeretem a telót, mindent tud és stabilan, amire szükségem van. :)

Üdv, Balázs

(#8068) kelly416 válasza gooool (#8064) üzenetére


kelly416
veterán

Mivel nincs fényérzékelő, a kamerát használja erre a célra. Valószínűleg az ágy vagy amire dőlsz, sötétebb tónusú, mint a fal, így amikor eldőlsz, "sötétebb helyre" kerülsz.

(#8069) kelly416 válasza kutga (#8062) üzenetére


kelly416
veterán

Sajna én is észre vettem, hogy videóban gyenge fénynél nem acélos, de ha kikapcsolod a "szuperstabil" módot (két hullámos vonal között egy kéz az ikonja), sokat javít a fényerőn és a fokuszon.

(#8070) kutga válasza kelly416 (#8069) üzenetére


kutga
nagyúr

Majd este akkor kipróbálom.

Let the Zone take me if I am.

(#8071) jUUh


jUUh
addikt

Reddites beszámolók alapján (nyilván nem long-term reviewek :DDD) elég jó lett az A12 OneUI 4.0. Gyorsabb ujjlenyomatolvasó, jobb teljesítmény, simább rendszer, ezeket említették legtöbben.

Samsung Galaxy S23+

(#8072) kelly416 válasza kutga (#8070) üzenetére


kelly416
veterán

Engem a közelségérzékelős sz@rakodás zavar. Több év Xiaomi után megszoktam már, de bosszant, hogy a samu is ezzel kűzd egy olcsó szenzor kispórilasa miatt.

(#8073) kutga válasza kelly416 (#8072) üzenetére


kutga
nagyúr

Mi a baj vele?

Let the Zone take me if I am.

(#8074) cheerokko06t válasza kutga (#8073) üzenetére


cheerokko06t
csendes tag

Ha az mint nekem, akkor sokszor nem kapcsolja le a kijelzőt hívás közben, vagy pont fordítva és nem hozza vissza.

Engem az ujjlenyomat olvasó készít ki. Hátlapi után katasztrófa. Nyilván mindig akkor, amikor rohadt gyorsan kéne, 5x egymás után nem ismeri fel, letiltja, majd miután jelszóval feloldom, és ugyanúgy teszem oda az ujjam, akkor már jó neki. Pedig az optimalizálóból is kiszedtem...

(#8075) kutga válasza cheerokko06t (#8074) üzenetére


kutga
nagyúr

Hívás közben nálam oké, fordítva viszont valóban sokszor sötét marad a kijelző. Ujjlenyomat nálam jó.

Let the Zone take me if I am.

(#8076) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Nálam csak fényerő probléma volt, hogy vagy túl sötéten maradt vagy túl világos volt. Meg a kamera lag, de az nagyon rossz. Ujjlenyomatolvasót megszoktam, hogy hogy kell már.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#8077) samu74 válasza jUUh (#8071) üzenetére


samu74
addikt

Várós,remélem sok bug nem jön elő. :) S7 óta használom ezt a felületet, tetszik.Anno mikor HTC-m volt pedig jókat mosolyogtam a kollégák samsung telefonján mikor megláttam a Touchwizt. :)

-----------

(#8078) StarKiller89 válasza etooo (#8053) üzenetére


StarKiller89
senior tag

ez jó, évek óta nem értem miért nincs benne ez a funkció

Samsung Galaxy S23

(#8079) kelly416 válasza kutga (#8073) üzenetére


kelly416
veterán

Fülemhez teszem a telót hívás közben, de minduntalan feléled a kijelző, rosszabb esetben el is nyomkodom füllel.

Egyébként nem szokott bajom lenni vele, csak ilyenkor.

[ Szerkesztve ]

(#8080) Dilikutya válasza samu74 (#8077) üzenetére


Dilikutya
félisten

Volt Touchwiz-em anno a Galaxy SIII Minin a 4.1.2-vel, nekem kb. ugyanolyan, mint most ez a OneUI. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#8081) jUUh válasza Dilikutya (#8080) üzenetére


jUUh
addikt

Volt TouchWiz-em Galaxy Mini-n, azt hittem földhöz csapom :DDD

Samsung Galaxy S23+

(#8082) kelly416 válasza jUUh (#8081) üzenetére


kelly416
veterán

Nem is tudom, ezek közül volt-e valamelyiken, de azt tudom, hogy fórumon és a környezetemben is mindenki szidta.

Ericsson T20, Ericsson T20s, Sony Ericsson T610i, Sony Ericsson W300i, Samsung Omnia, Samsung Wave, Samsung B2100, Motorola Defy, HTC EVO 3d, Sony ION, Motorola RAZR i, Sony Xperia Z, LG Optimus G, Asus Padfone 2, Motorola Moto G, Sony Z1C, Sony Z3C, Asus Padfone Infinity 2, Samsung A7 2015, LG G Flex 2, Lenovo Vibe Z2 pro, Sony Xperia Z2, LG G4, Xiaomi RN4, Motorola Moto X4, Samsung J3 2016, Samsung A3 2017, Xiaomi Mi A2 lite, Samsung A8 2018, Samsung S9, Xiaomi Mi 9T pro, Poco F2 pro, S20FE

Áh, így utólag átolvasva azt a korszakot én biztonságos távolságban töltöttem. :))

(#8083) Dilikutya válasza jUUh (#8081) üzenetére


Dilikutya
félisten

Mi volt a baj vele? :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#8084) jUUh válasza Dilikutya (#8083) üzenetére


jUUh
addikt

Úgy emlékszem h fagyogatott nagyon, meg nem engedett néha appokat telepíteni. :DDD

Samsung Galaxy S23+

(#8085) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Kicsit csodálom, hogy a német SD-re sem jött még a frissítés.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#8086) samu74 válasza Dilikutya (#8080) üzenetére


samu74
addikt

Akkor egy HTC sense felülethez képest a touchwiz egy vicc volt mint garfikában mind sebességben, mint tudásban. :) Ha te nem látsz különbséget a mostanihoz, nem teszed magasra a lécet. :R

-----------

(#8087) Dilikutya válasza samu74 (#8086) üzenetére


Dilikutya
félisten

Tény, a Grace UX-es A5 2017 sokkal gyorsabbnak tűnt anno az SIII Mini után, de azt betudtam a telefon korának, frissebb rendszernek, meg hogy az A5 azért látványosan erősebb hardverű. A sebességet nehéz megítélni, mert az S20FE meg eleve egy csúcsközeli telefon, az SIII Mini pedig a maga korában is középkategóriás volt, akkoriban meg még a nagy tesókon is megröccent az Android. Most a rendszerhez képest eleve erősebbek a hardverek már szerintem, nyomkodtam Galaxy A12-t, ami a nálunk kapható Samsung paletta legalja lehet, és nagy bajom nem volt vele. De nem hinném, hogy ez csak a OneUI erénye.
De külsőségekben nekem a Touchwiz is hasonlónak rémlik, a menü is ilyen volt, max a színe más, meg szögletesebb, mai szemmel picit fapadosabb, de nagy vonalakban ugyanaz.
HTC-t egyet sem próbáltam, így azokról nem is tudok semmit.
Mindenesetre én a Touchwiz után is mertem Samsung telót venni. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#8088) Benoe77


Benoe77
őstag

Edit: ja, hogy ez S20, my bad.

Valós lehet? Nálam még semmi.

Samsung Galaxy S20 Official Android 12 One UI 4.0 update rolling out in these regions, countries

[ Szerkesztve ]

(#8089) bendegruz


bendegruz
őstag

5g-sre a napokban kapta meg baratnom a droid 12-t

Asus Rog Strix Scar III

(#8090) Benoe77


Benoe77
őstag

SM-G780G (S20FE 4G) XSG változat (nem az enyém):

Itt még nem látszik

(#8091) jUUh válasza Benoe77 (#8090) üzenetére


jUUh
addikt

Az XSG változat mit jelent? Jó hír, hogy jön, szerintem akkor tényleg csak napok kérdése.

Samsung Galaxy S23+

(#8092) TODI1111 válasza jUUh (#8091) üzenetére


TODI1111
addikt

Egyesült Arab Emírségek.

(#8093) csakb válasza jUUh (#8091) üzenetére


csakb
őstag

Arab Emirátusok: [link]

Tegnap tolták ki a keleti és afrikai régiókba a firmware-t, hozzánk szerintem soká fog még lecsurogni.

(#8094) papi77


papi77
addikt

[link] Itt már látni...lehet hamarosan jön :)

Az első: NOKIA 1611

(#8095) jUUh válasza csakb (#8093) üzenetére


jUUh
addikt

Ah, értem, köszi.

Samsung Galaxy S23+

(#8096) jereti válasza csakb (#8093) üzenetére


jereti
tag

Tegnap megkérdeztem a Samsung ügyfélszolgálatot, azt mondták, jövő hét közepéig meg kéne jönnie. Majd kiderül...

(#8097) wanted5


wanted5
őstag

Nem tudom, hogy feature-e vagy bug, de ha fülest használok (buds2) és zenét hallgatok, akkor ha jön valami értesítés, annak nincs hangja csak pár másodpercre halkabb lesz a zene.
Ez másnál is így van?

[ Szerkesztve ]

(#8098) jUUh válasza jereti (#8096) üzenetére


jUUh
addikt

Erre már én is gondoltam, de nem gondoltam volna, hogy tudnak érdemben válaszolni. :DDD

Samsung Galaxy S23+

(#8099) jereti válasza wanted5 (#8097) üzenetére


jereti
tag

Nálam van hangja az értesítésnek

(#8100) MasterComp


MasterComp
csendes tag

Üdv nektek, 2 napja van ilyen telóm, eddig remek. De
spotify kocsival összekötve BT-on, pár percenként 1 másodpercre a telón szól, nem a kocsin, mintha lecsatlakozna. Előző telón nem volt ilyen.
Találkozott már vki ilyennel?

Bolt vagyok, számlával, garanciával. Nem az aluljáróban veszed át a 100e ft-os notidat :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.