Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:42:01

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S20 FE topik
A topicban bárminemű termék hirdetése, árulása, kínálása TILOS!

Specifikáció:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8401) nexus6 válasza Victorio (#8324) üzenetére


nexus6
aktív tag

nekem is ilyen tokom van, szerintem is szuper! megérte az árát

Ezért szeretem a fórumokat, ezerszer jobban értenek az agytrösztök a dolgokhoz, mint egy helpdesk vagy az információ :)

(#8402) leslien válasza icemad (#8400) üzenetére


leslien
nagyúr

sikerült...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#8403) icemad válasza leslien (#8402) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Azt passzolom, nem láttam még ilyesmit. Talán WhatsApp hívásnál, de azt ritkán használom.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#8404) kutga válasza leslien (#8402) üzenetére


kutga
nagyúr

A hívásbeállításokban nézd meg mi a hívásháttér. Nálam alapból videó van beállítva, amiatt van az effekt.

Let the Zone take me if I am.

(#8405) Tibe


Tibe
aktív tag

Sziasztok!

Azt hogy lehet megoldani hogy hívás közben ne sötétüljön el a képernyő? Tök zavaró hogy nem tudom egyből letenni hívás után, mert sötét a képernyő.

Köszi!

(#8406) samu74 válasza Tibe (#8405) üzenetére


samu74
addikt

Bénázik a közelségérzékelő(virtuális nem hardveres),kapcsold be az alsó opciót aztán annyi.
Tárcsázó-jobbra fent 3 pötty-beállitások-hívás menü

-----------

(#8407) Blac1


Blac1
aktív tag

Sziasztok!
Tulajdonosa lettem egy ilyen telefonnak, és lenne egy kérdésem.
Bekapcsolt Always on displaynél ki lehet-e kapcsolni az újlenyomat és akkumulátor töltötség jelzőt? Félek hogy esetleg beégeti a kijelzőt. Mert az órát látom hogy vándorol. De ezt nem. Köszönöm.

(#8408) fdani0807 válasza Blac1 (#8407) üzenetére


fdani0807
tag

Szia!
Beállítások - zárolt képernyő - Always on display - és ezen belül legalul a "valami mást keres?" Szekciónál ajánlja fel mindkettőt.
Ujjlenyomat nálam is ki van kapcsolva, mivel ha megérintem úgyis mutatja, viszont az akksi nálam aktív. Egyébként ha megfigyeled változtatja percenként a helyzetét pontosan ezért, hogy ne égjen be, csak nem annyira feltűnő, mint az óránál. :B

[ Szerkesztve ]

(#8409) Blac1 válasza fdani0807 (#8408) üzenetére


Blac1
aktív tag

Szia!
Köszönöm. Az újjlenyomatot levette. Viszont az aksit hiába kapcsoltam ki akkor is megjelenik.

(#8410) fdani0807 válasza Blac1 (#8409) üzenetére


fdani0807
tag

Akkor lehet rosszul emlékeztem és azt nem lehet leszedni az AOD-ről. :U
Ettől függetlenül mozog az is, szóval nem kell aggódni a beégéstől, véleményem szerint mozog az annyit, amennyit kell hozzá.
Előző telefonomat is így használtam (A50) és ott se volt probléma vele. :B

[ Szerkesztve ]

(#8411) kelly416 válasza icemad (#8384) üzenetére


kelly416
veterán

Csak laptopon.

(#8412) kelly416 válasza will5 (#8385) üzenetére


kelly416
veterán

Én is ezt mondom, az enyémmel baj van néha, de a többi családtag nem panaszkodik. De mindegy is, én ezzel együtt tudok élni.

(#8413) kelly416 válasza samu74 (#8386) üzenetére


kelly416
veterán

Sosem használtam, de majd egyszer talán kipróbálom.

Szerk.:
Egyébként simán lehet az a ludas, mert néha beakad, hiába tologatom az ujjam a kijelzőn, nem mozdul a kép (ha használom a home vagy alkamazásváltás gesztust, minden mást tudok csinálni ilyenkor, csak a chrome van befagyva), aztán gondol egyet és minden ok, tudok görgetni, lapozni, akármi.

[ Szerkesztve ]

(#8414) Blac1 válasza fdani0807 (#8410) üzenetére


Blac1
aktív tag

Köszönöm a segítséget.

(#8415) galbi1972


galbi1972
tag

Vannak ezekkel tapasztalatok, melyik a jobb? [link] illetve [link]

(#8416) Erdei88 válasza galbi1972 (#8415) üzenetére


Erdei88
veterán

Én a Spigent használom és elégdett vagyok vele.

(#8417) s4hu|SyD^ válasza samu74 (#8397) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Rendesen zavar, hogy itt Németben még nem jött a frissítés az enyémre. Tiszta 3. világbéli ország. :DDD :(((

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#8418) jUUh válasza galbi1972 (#8415) üzenetére


jUUh
addikt

Én személy szerint a Spigent ajánlom, abból is inkább a Rugger Armor-t. Más telefonokon is használtam, nem kopik, nem fakul, tökéletesen védi a telefont, minőségi tapintásra.

Samsung Galaxy S23+

(#8419) samu74 válasza s4hu|SyD^ (#8417) üzenetére


samu74
addikt

Ja,ahhoz képest hogy először az oroszok kapták meg exynosra. :) Holnap vagy pár napon belül ott lesz neked is,csak keress rá kézzel a szoftverfrissítésben mert magától ritkán csinálja.

-----------

(#8420) maaniac válasza s4hu|SyD^ (#8417) üzenetére


maaniac
aktív tag

Nyugodj meg, még svájcban sem jött, sem az s10-re :DDD

(#8421) galbi1972 válasza jUUh (#8418) üzenetére


galbi1972
tag

A végén a Spigen Tough Armor-t választottam. Remélem a kitámasztó pöcök nem fogja gátolni majd a wireless töltést...!

(#8422) MasterComp


MasterComp
csendes tag

Hogy a túróba lehet beállítani, hogy időzített energiatakarékba a wifi-t, bt meg minden más vackot is kapcsoljon ki?
sehol sem találom :W

Előre is köszönöm :)

Bolt vagyok, számlával, garanciával. Nem az aluljáróban veszed át a 100e ft-os notidat :)

(#8423) s4hu|SyD^ válasza MasterComp (#8422) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Bixby rurin?

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#8424) kutga válasza s4hu|SyD^ (#8423) üzenetére


kutga
nagyúr

+1

Let the Zone take me if I am.

(#8425) StarKiller89 válasza MasterComp (#8422) üzenetére


StarKiller89
senior tag

én egy időben azt kutattam hogy a fenébe ne kapcsolja ki ezeket :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23

(#8426) fdani0807 válasza kelly416 (#8413) üzenetére


fdani0807
tag

Azt hittem az enyémmel van probléma még mindig és másoknak megoldotta egy szoftverfrissítés.
Fényerő ingadozás és hol érzékel hol nem.
De legtöbbször messengernél jön elő. Innen gondoltam, hogy nem hardveres probléma. Nem érzékel a billentyűzet összevissza lapoz, görgetés közben random gifeket küld.
Egy ilyen értékű telefonnál elég bosszantó.
De az is nevetséges, hogy hónapok alatt nem voltak képesek megoldani. :W

(#8427) MasterComp válasza s4hu|SyD^ (#8423) üzenetére


MasterComp
csendes tag

jó a kérdés, megnézem... Köszi

Bolt vagyok, számlával, garanciával. Nem az aluljáróban veszed át a 100e ft-os notidat :)

(#8429) kelly416


kelly416
veterán

Nem figyeltem oda, az éjjel lefrissítette magát. Első amivel találkoztam, a facebook. Hihetetlen, hogy mennyire ráerőltetik az emberre.

Na majd ma tesztelem, aztán amikor rá érek, HR és újrabelakás. De addig hátha nem lesz idegesítő bug.

[ Szerkesztve ]

(#8430) workin válasza fdani0807 (#8426) üzenetére


workin
senior tag

Ez micsoda ? Mármint ennél a telefonnal van ilyen hiba ?

(#8431) kutga válasza kelly416 (#8429) üzenetére


kutga
nagyúr

Jaja nálam is újra megjelent. Kapcsoltam is ki egyből.

Let the Zone take me if I am.

(#8432) fdani0807 válasza workin (#8430) üzenetére


fdani0807
tag

Igen sajnos. Nagyon ritkán gondol egyet és előjön.

(#8433) dionaea


dionaea
őstag

Jó ez a 80% ig tölt a telefon tok jól hangzik de nagyon hiányzik a 20 % legalább is a tudatnak. Tényleg elő jön a görcs, hogy kibírja vajon hazáig töltés nélkül 😃. Vagy majd jön a pánik 17 óra felé hogy hol egy töltő.

E autónál lehet ilyen aki nem tölti fullra. Szokni kell.

(#8434) kutga válasza dionaea (#8433) üzenetére


kutga
nagyúr

Ennek mi értelme van? :)

Let the Zone take me if I am.

(#8435) s4hu|SyD^ válasza kutga (#8434) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Marketing. :DDD

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#8436) kutga válasza s4hu|SyD^ (#8435) üzenetére


kutga
nagyúr

Kb, mert hosszútávon szerintem semmit nem használ az akkunak.

Let the Zone take me if I am.

(#8437) MasterComp válasza StarKiller89 (#8425) üzenetére


MasterComp
csendes tag

Dehát pont az hogy takarékoskodni akar, mégis bekapcsolva hagyja őket

Bolt vagyok, számlával, garanciával. Nem az aluljáróban veszed át a 100e ft-os notidat :)

(#8438) jereti válasza kutga (#8436) üzenetére


jereti
tag

Én nem tudom, használ-e vagy sem, de a 20 százalék nekem is hiányozna, és amíg manapság használunk egy telefont, pár évig, biztosan nem nyírja ki az akksit a 100 százalék.

(#8439) kutga válasza jereti (#8438) üzenetére


kutga
nagyúr

Én annyira figyelek, hogy 20 százalék alá ne merüljön, de amúgy mindig teljesen feltöltöm.

Let the Zone take me if I am.

(#8440) kelly416 válasza kutga (#8439) üzenetére


kelly416
veterán

Ha mód van rá, én is ezt a politikát követem. Nyilván van, amikor 20 alá beesik, de fél évente 1x talán.

(#8441) Tibe


Tibe
aktív tag

Pedig van értelme, higgyétek el. Nekem az S7 edge-m a mai napig használható mert még tök jól bírja az akksija. Nagyrészt gyorstöltés nélkül, és 90%-ig töltöttem. De persze pár évet mindenhogy kibír az akksi.

(#8442) jereti válasza Tibe (#8441) üzenetére


jereti
tag

Lehet, hogy van, de talán túl van ez tolva. Nekem a gyerek a sima S7-emet használja, ami mindig 100-ra volt töltve, ráadásul, mivel gyerek, egy csomószor nullára lemeríti (pedig ezerszer mondtam neki, hogy ezt nem kéne), mégis simán kibír neki egy napot, pedig cseszteti rendesen. Persze, lehet, hogy 10 év távlatában majd kiderül a különbség.

(#8443) Dilikutya válasza Tibe (#8441) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ezzel szemben a 2017-es A5-öm is még bírja, pedig az talán eleinte volt párszor, amikor nem gyorstöltéssel volt töltve. Intenzív egész napos fényképezéssel, GPS-el persze le lehet fárasztani, de szerintem átlagos napi használatban nem érződött még, hogy az akku sokat romlott volna.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#8444) jereti válasza kutga (#8439) üzenetére


jereti
tag

Ugyanezt teszem én is, és még egy rutint is beállítottam, hogy 20 százaléknál gyakorlatilag minden lekapcsol, mobilnet, wifi stb, csökkenti a fényerőt, ilyenek, hogy ha nincs töltő a közelben, utcán, akárhol, ne essen nagyon tovább. Egyébként hallva ezt az éjszakai töltőnhagyás parát, csináltam még egy rutint: 99 százaléknál csippant egyet, meg világítószél effekt is jön, hogy ha véletlenül nem alszom még, egy mozdulattal lehúzom a töltőről, reggel meg 98-ról indulok. Az mégsem 80.

[ Szerkesztve ]

(#8445) kelly416 válasza jereti (#8444) üzenetére


kelly416
veterán

Jo Neked. Én felteszem qi padra 22:00 körül, lassan tölt, biztos nincs kész 23:00-kor, de reggel sosincs 95% felett. Mondjuk én semmivel nem takarékoskodom, megy bt, wifi, mobilnet, 2sim, aktivitásmérővel van kapcsolat...

(#8446) fbaloo


fbaloo
tag

Mik a tapasztalataitok az aksit illetően? Új készülék van nálam és nem vagyok lenyűgözve, AOD-t, Bixbyt és hasonló battery hogokat kikapcsolva is csak 3-4 óra képernyőidőt kapok. Snapdragon verzió.

[ Szerkesztve ]

(#8447) PRDZsolesz válasza fbaloo (#8446) üzenetére


PRDZsolesz
aktív tag

Ugyanezt tapasztalom én is, kb másfél hét alatt eddig. Kicsit többet vártam akksi időben, ezenkívül imádom.

(#8448) dionaea


dionaea
őstag

A 20% rá én is figyelek nagyjából tehát a matek így néz ki ha jót akarunk van bruttó 100% nettó 60% unk egy olyan teloval ami 100%on sem nagyon acélos.

Érdekes :K:DD:K:K

Elengedtem 3 évig használom a telo van értem. Amíg megy addig fullon menjen:)

(#8449) kutga válasza dionaea (#8448) üzenetére


kutga
nagyúr

a telo van értem

Ez így van, felesleges túlgondolni. :)

MOD
fbaloo
Ez így egyelőre nem túl sok infó, erősen függ a felhasználástól. Nálam két nap simán megvan vele, de én light user vagyok, nekem ez elég.

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#8450) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Az a baj, hogy az utolsó 10-15% pl. pár perc alatt "elfüstöl" kb. Szóval az az első 20% az kb mindenkinek hiányozna. Kivéve annak aki amúgy sem használja. Nagyon max 4-5 évig tart a teló. S7E volt ezelőtt, érezhetően már az aksi sem volt igazi. Ment rajta minden mindig, mint ezen. Viszont sok tekintetben nagyobb prémium volt, mint ez. Ennyi pénzést most ez egy jó vétel volt, ezért lett 2 is a családban.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.