Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:42:01

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S20 FE topik
A topicban bárminemű termék hirdetése, árulása, kínálása TILOS!

Specifikáció:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8701) pinnacle válasza JoHn123 (#8696) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Ezt a ROM-ot, hogy kell felrakni, nem jár garanciavesztéssel? Ügy emlékszem régebben valami számláló ugrott egyet. Nekem egyszerűbb lenne egy külső alkalmazás, valaki talált már működőt?

(#8702) Blac1 válasza pinnacle (#8694) üzenetére


Blac1
aktív tag

Szia! Én használom gyári ROMon a Cube ACR-t. Nálam jól működik

(#8703) pinnacle válasza Blac1 (#8702) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Nem tudom, hogy kerülik meg a korlátozást, de Samsung A52-nél is azt írták, hogy működik a Cube ACR.

[ Szerkesztve ]

(#8704) JoHn123 válasza pinnacle (#8701) üzenetére


JoHn123
tag

[link] itt eleg jo leiras van rola. Roviden> Freyaval letoltod a (XID) romot, kicsomagolod, Odinnal feltelepited. Nem lesz factory reset, sem gar vesztés. Minden adat megmarad.

(#8705) kelly416 válasza MasterComp (#8700) üzenetére


kelly416
veterán

Nekem a 10W elég, úgyis azon éjszakázik. Nincs véleményem a 15W-ostól.

(#8706) Goldmember01


Goldmember01
tag

Sziasztok! Ehhez a telefonhoz keresek vezeték nélküli fülhallgatót, olyan 20e forint környékéig maximum. Mit tudtok ajánlani, amit már a hétvége folyamán át tudnék venni itt Pesten? Előre is köszi! :R

(#8707) samu74 válasza Goldmember01 (#8706) üzenetére


samu74
addikt

Nekem kb. 1 éve van egy Sony wixb400 14 körül van. Jól szól és 16 órát bír, van benne gyorstöltés.

[ Szerkesztve ]

-----------

(#8708) pinnacle válasza JoHn123 (#8704) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi!

(#8709) tozo86 válasza Goldmember01 (#8706) üzenetére


tozo86
tag

[link] Edifier X3. Fülhallgatós topicban is ajánlják. Több mint 1 éve használom, nekem bevált.

`•.¸¸.•´¯`•.¸¸.•´¯`•.¸ ><((((º>

(#8710) MasterComp válasza kelly416 (#8705) üzenetére


MasterComp
csendes tag

köszi :) akkor én is azt veszem

Bolt vagyok, számlával, garanciával. Nem az aluljáróban veszed át a 100e ft-os notidat :)

(#8711) Sonex79 válasza Goldmember01 (#8706) üzenetére


Sonex79
aktív tag

Esetleg valami xiaomi is ha gondolod, pl. Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2S TWS.

(#8712) Blac1


Blac1
aktív tag

Sziasztok! Android 12 telepitése után meg marad minden? Vagy újra kell telepíteni mindent. Gondolok itt banki alkalmazás vagy notesz a bennük lévő adatokkal? Ezek elvesznek?

(#8713) samu74 válasza Blac1 (#8712) üzenetére


samu74
addikt

Nekem fent volt az erste meg simple alkalmazás, semminek nem kavart be.Tedd fel nyugodtan.

-----------

(#8714) Sgr_A válasza Blac1 (#8712) üzenetére


Sgr_A
addikt

Minden megmaradt nekem is , csak a készenléti merülése lett kicsit nagyobb

(#8715) Blac1


Blac1
aktív tag

Köszönöm.

(#8716) kissati66 válasza pinnacle (#8694) üzenetére


kissati66
tag

Szia, nekem a SKVALEX Call Recorder ugyanúgy működik 12 alatt is, mint előtte a 11-es Androidon

Samsung Galaxy S 1, 2, 3, (LG Nexus 5), 7 EDGE, 20 FE 5G, GW 4 Classic

(#8717) Sonex79 válasza Blac1 (#8712) üzenetére


Sonex79
aktív tag

Új főverziónál azért nem rossz egy visszaállítás. Persze jelenthet némi kényelmetlenséget de nem vészes, gyorsan megvan.

(#8718) Blac1 válasza Sonex79 (#8717) üzenetére


Blac1
aktív tag

Köszönöm.

(#8719) embe válasza Blac1 (#8702) üzenetére


embe
nagyúr

Köszi a tippet majd meglesem én is!

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#8720) Intelligencs válasza Dracula72 (#8689) üzenetére

Neked ilyen tokod van? Jól látom, hogy a kamera előtt is van szilikon? Nem rontja a fényképezés minőségét?

Amúgy köszönöm mindenkinek az infót, rendeltem is magamnak egy ilyen telefont, de inkább kék színben. Nem mertem bevállalni a mentát, tudom, konzervatív vagyok. Amúgy a szín nekem azért számít, mert én mindenképpen átlátszó tokot teszek rá, hogy be tudjam tenni oda a bérletemet. Megszoktam már az évek alatt, hogy ott tárolom, és akkor nem kell elővenni a pénztárcámat, csak felmutatom a kallernek, aztán kész.

The Amiga, Born a Champion

(#8721) Dracula72 válasza Intelligencs (#8720) üzenetére


Dracula72
senior tag

Nekem igen.
Nincs a kamera előtt szilikon.

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

(#8722) Merchior válasza Intelligencs (#8720) üzenetére


Merchior
tag

Én is a kékkel szemeztem, de akkoriban szinte sehol sem volt elérhető, így a pirosra esett a választásom. Szerintem ez sem csajos, nem bántam meg, valószínűleg a mentát is megkedvelted volna :)

(#8723) Sonex79


Sonex79
aktív tag

Hátha más is használ Google órát, és neki sem kapcsolta be a kijelzőt az ébresztő Android 12 alatt (spoiler: van rá megoldás, bár én tuti nem gondoltam volna rá, de működik)
[link]

[ Szerkesztve ]

(#8724) Fernet


Fernet
senior tag

Üdv!

Telekomtól elég kedvező áron tudnék kihozni egy ilyen mobilt, a tesztek alapján tetszik, főleg a kamera része (ez és a xiaomi 11T között vacillálok).

Két kérdésem lenne vele kapcsolatban:
1. Ugye 2020.10-ben jelent meg, meddig fogja támogatni a Samsung? Kb 2-3 évre tervezem, (de inkább 3 mint 2)
2. Akkuval kapcsolatban: Ha elmegyek egy napra túrázni, közben néhány fénykép, videó készül, plusz térkép (gps), kibírja, hogy ne kelljen fél nap után vésztöltőre tenni?

Hirtelen ennyi.

Egy Xiaomi Mi Max 3-at váltana, elsőre biztos fura lesz a 6,9" képernyő után.

(#8725) kutga válasza Fernet (#8724) üzenetére


kutga
nagyúr

Szia!

3 főverzió és 4 év biztonsági frissítésre lehet számítani. Az akku nálam két napot kibír, igaz nem sokat nyomkodom a kamerát.

Let the Zone take me if I am.

(#8726) Fernet válasza kutga (#8725) üzenetére


Fernet
senior tag

Ez biztatóan hangzik, köszönöm. :R

(#8727) etooo válasza Fernet (#8724) üzenetére


etooo
senior tag

Szia,

1. amit linkeltél az 2021.05-ben jelent meg, aztán hogy ez befolyásolja e majd a frissítést a másikhoz képest, azt nem tudni.
2. hogy kibírja e, az azért nagyban függ attól, hogy a felsoroltakat mennyit használod, de hogy fél nap után nem kell vésztőltőre tenni az kb. teljesen biztos.

(#8728) icemad válasza etooo (#8727) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Az attól is függ, hogy mi számít fél napnak. Ha reggel hattól este hatig tart a nap és annak vesszük a felét, akkor a fél nap összejön. Ha reggel hattól reggel hatig, akkor a fél nap nem lesz meg.

[ Szerkesztve ]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#8729) kelly416 válasza icemad (#8728) üzenetére


kelly416
veterán

Egy nap 24 óra. Ezt azért nem kell deffiniálni szerintem.

(#8730) kelly416 válasza Fernet (#8724) üzenetére


kelly416
veterán

Sok múlik azon, hogy 1 sim vagy 2 sim, és mennyi a térerő. Ha nem büdös 2g-re állítani és vissza állítani 4g-re amikor az internet is kell, akkor szinte biztos kibírja a napodat.

(#8731) icemad válasza kelly416 (#8729) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Azt kizártnak tartom, hogy 24 órát kibírjon túrázás közben. GPS, 4k videó meríti rendesen.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#8732) MasterComp


MasterComp
csendes tag

Vki tud nekem magyarázatot adni, hogy miért?
kocsiba usb aljzatba usb-c-s kábel
előző Honor telót töltötte, asszony s10 tölti, Én telómra nem tölti, kiírja, hogy használjak kompatibilis töltőt. milyet kéne akkor vegyek?

Bolt vagyok, számlával, garanciával. Nem az aluljáróban veszed át a 100e ft-os notidat :)

(#8733) kelly416 válasza MasterComp (#8732) üzenetére


kelly416
veterán

Milyen kocsi? Gyári aljzat? Milyen kábel? A Samu háklis a kábelre is (gyártó, nem elég a "c" csatlakozó). Mondjuk én ne panaszkodjak, a Dacia Lodgy egy Baseus vagy egy Ugreen kábellel is kommunikál a telómmal, a céges S-Cross csak Samu kábellel teszi ezt és úgy sem tölt gyakorlatilag. Minap 2 óra alatt 5%-ot tett bele AndroidAuto használata nélkül. A Lodgy AA használat mellett is feltölti ennyi idő alatt kb. 20%-ról. Szóval sok összetevője van a dolognak. De hogy egyáltalán nem akar tölteni, az fura

(#8734) kutga válasza MasterComp (#8732) üzenetére


kutga
nagyúr

Samsung gyári kábellel próbáld, nekem az Ikeás is bevált.

Let the Zone take me if I am.

(#8735) kugli


kugli
aktív tag

Sziasztok!

Az összefoglalóban lévő Bixby routines (Fine Lock) ajánlásokat használja valaki? A52s készülékem van,erre is használható? Pl a kijelző beállítások,120hz-60hz alkalmazásoknál.

(#8736) kutga válasza kugli (#8735) üzenetére


kutga
nagyúr

A52s alatt is megy. Én nem használom őket.

Let the Zone take me if I am.

(#8737) StarKiller89


StarKiller89
senior tag

12 óta senkinek nem jött elő ujjlenyomat olvasó hiba? nekem legalább napi 2x eljátsza, hogy nem oldja fel a telefont, csak annyit ír, hogy nyomjam hosszabban, de hiába mert semmi nem történik, utána ha dupla koppal aktiválom a kijelzőt egyből működik, ez mitől lehet?

Samsung Galaxy S23

(#8738) kugli válasza kutga (#8736) üzenetére


kugli
aktív tag

Van ennek értelme egyébként? Csak a youtube használat nem érdekes,nem használom sokat,de offline filmet sorozatot alkalmanként szoktam nézni a telón.

(#8739) Deck


Deck
titán

Hali.

UV-s üvegfóliát senki sem használ?

PS5

(#8740) kutga válasza kugli (#8738) üzenetére


kutga
nagyúr

Szerintem semmi.

Let the Zone take me if I am.

(#8741) KaitouP válasza Deck (#8739) üzenetére


KaitouP
veterán

Na ne mond hogy neked is S20 FE-öd van. :DD :C

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#8742) Deck válasza KaitouP (#8741) üzenetére


Deck
titán

A legjobbaknak az van... :C :P

PS5

(#8743) Ixion77 válasza StarKiller89 (#8737) üzenetére


Ixion77
őstag

Általában véve működik, viszont egy alkalommal teljesen lefagyott feloldás közben a telefon.

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#8744) samu74 válasza Deck (#8739) üzenetére


samu74
addikt

Nagyon sok értelme nincs ,annyira nem hajlik le a képernyő hogy az lenne az opció csak. Az ujjlenyomat is normálisabban működik így mintha még lenne egy ragasztó réteg az üveg alatt.

-----------

(#8745) KaitouP válasza Deck (#8742) üzenetére


KaitouP
veterán

Királyság. :DD A tiéd milyen színű? Az enyém ködös vörös. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#8746) Deck válasza KaitouP (#8745) üzenetére


Deck
titán

Ködös Kék... :P A vörös és eközött vaciláltam nagyon :D

PS5

(#8747) Fernet


Fernet
senior tag

Telekom honlapon eljutottam odáig, hogy csak le kellene nyomnom a megrendelés gombot. :B (2 év hűséghosszabbítással magenta1-ben minden cuccra 86 680 Ft lenne a teló)

Nyomjak rá a rendelésre? :D

(#8748) kutga válasza Fernet (#8747) üzenetére


kutga
nagyúr

Asszonynak is kellene valami emberi áron. Mostanában nézegettem a kínálatot, de nem találtam helyette értelmeset.

Let the Zone take me if I am.

(#8749) kelly416 válasza Fernet (#8747) üzenetére


kelly416
veterán

Szerintem ennyiért instant vehető.

(#8750) Deck válasza Fernet (#8747) üzenetére


Deck
titán

Nyomj! Mi a családba összesen most vettünk 3db-ot... :DDD

PS5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.