Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:42:01

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S20 FE topik
A topicban bárminemű termék hirdetése, árulása, kínálása TILOS!

Specifikáció:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10001) Dilikutya válasza szita.erno (#9999) üzenetére


Dilikutya
félisten

Csak az akku miatt ne költs rá, 4500mAh akku van mindkettőben. Sőt, az SoC is hasonló, bár már jóformán csak a Snapdragon verziót kapni az FE-ből, de az Exynos 990 mindkettőben tiszteletét tette, sőt amerikában S865-el volt sima S20 is. Szóval hardveresen ugyanolyan. A főkamera meg az ultraszéles is ugyanaz, csak az FE-ben van egy 3x zoomkamera is. A kijelzőben van eltérés, az S20+ nagyobb méretre, felbontásra is, bár utóbbinak szerintem nincs túl sok jelentősége. Igazából annyira nem néztem meg, mi az érdemi különbség, de biztos, hogy nem éri meg. Bár látok 1-2 helyen 215 ezer körül is Plust, de nekem az a bolt gyanús, máshol 350 fölött van az ára. Annyit meg nem ér, majdnem ugyanazt kapod meg az S20FE-vel is.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#10002) szita.erno válasza Dilikutya (#10001) üzenetére


szita.erno
aktív tag

Köszönöm a segítségeket! :R
Kb :hány óra üzemidővel lehet számolni?

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#10003) Dilikutya válasza szita.erno (#10002) üzenetére


Dilikutya
félisten

Passz, én nem órákban mérem. Zene, telefonálás, meg melóban azon netezek, és este még van benne erő.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#10004) kekedi válasza szita.erno (#10002) üzenetére


kekedi
senior tag

Egyén függő. :)
Ha nézed a főmenüt (alacsony fényerőn) és nem csinálsz rajta semmit, akkor 10 óra. ;]
Ha csak játszol rajta, akkor max 4 óra. :)

(#10005) szita.erno válasza kekedi (#10004) üzenetére


szita.erno
aktív tag

Nem szoktam játszani. :D
12.orás müszakot ki birjon. Kb 2.óra net +online rádió. És egy két hívás

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#10006) zoltan77 válasza szita.erno (#10005) üzenetére


zoltan77
aktív tag

Azt bőven viszi, én àltalában 2 naponta töltöm, mikor dolgozom 24 órás szolgálatot ki szokta bírni. 120hz+bt óra kombó.

Samsung S24 8/256-Honor Tab X9

(#10007) gippazoid


gippazoid
senior tag

Sziasztok!

OnePlus7-ről váltottam, ott fel lehetett programozni a virtuális gombok bármelyikét, hogy mit csináljon hosszú nyomásra. Volt olyan lehetőség, hogy lenyitotta az értesítési sávot. Ez nekem nagyon hiányzik, állandóan nyomom és csodálkozom, miért nem történik semmi... :D
Pedig jól tud jönni, mikor egy kézzel tudom csak fogni a telefont, hogy nem kell fentről lehúzni az értesítési sávot.

Van ilyesmire lehetőség?

Gippazoid Novelties Inc.

(#10008) szilvaspet válasza gippazoid (#10007) üzenetére


szilvaspet
tag

Esetleg érdemes kipróbálnod a One Hand operation+ -t.
link
Itt ugyan nem a virtuális gombokat szabod testre, hanem kétoldali fogó pontokat tudsz konfigurálni 3 irányú és hosszú/rövid húzási műveletekhez, amikre mindenféle beállítást (értesítési panel mutatása, stb.) rátehetsz..

[ Szerkesztve ]

(#10009) kelly416 válasza szita.erno (#9999) üzenetére


kelly416
veterán

Fényerő, alkalmazás, adatkapcsolat kérdése. Le lehet meríteni 3 óra intenzív pubg-al magas fényerővel, de sokan 2 napos ciklusra vannak beállva, akik nem játszanak.

(#10010) szita.erno válasza kelly416 (#10009) üzenetére


szita.erno
aktív tag

Köszönöm a segítséget mindenkinek! :R

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#10011) gippazoid válasza szilvaspet (#10008) üzenetére


gippazoid
senior tag

Tök jó kis app, de rájöttem, hogy a telefon ezt tudja, ki-be kapcsolható, hogy a képernyő közepétől lefelé húzva az ujja, lehúzza az értesítési sávot (a One Hand-nél ez két részletben programozható fel, vagy csak a gyorsgombokat vagy csak az értesítéseket húzza le).

Köszönöm! :)

Gippazoid Novelties Inc.

(#10012) icemad válasza kelly416 (#9998) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Szia. Nekem a mai napig működik, igaz s20 5g-n. Valószínűleg s20 fe-n is működnie kell. Nem fizettem érte, ingyenes verziót használok.
Nálam így néz ki:

Kisegítő lehetőségek - telepített alkalmazások - cube acr app connector pedig így néz ki:

[ Szerkesztve ]

(#10013) palik


palik
csendes tag

Sziasztok! Yettelnél vettem egy snapdragonos verziót 140-ért.p20 pro-t vált.Igazából csak azért cseréltem le,mert az már 3 éves és úgy voltam vele,hogy már úgysem bírja sokáig (pl akku).Meglepődve tapasztalom,hogy a p20-nak tovább bírja szerintem az akku még most is.Vizsont ezt leszámítva mindenben előrelépésnek érzem az s20fe-t.kamerától kicsit féltem a huawei után de az is jobb szerintem.funkciókban mindenképp.Abban biztos voltam,hogy éjszakai fotózásban jobb lesz a p20 de nagyon nem.Csináltam több esti fotót a 2 készülékkel egyszerre és mindnél jobb a samsung.Ráadásul ha 3x optikai zoomot is használom akkor a p20-nál csak egy paca látszik kevés fény mellett.Szerintem ennyiért nagyon megérte

(#10014) palik


palik
csendes tag

s20fe

(#10015) palik


palik
csendes tag

p20 pro

(#10016) Deck válasza palik (#10015) üzenetére


Deck
titán

A ph tömörít úgy tudom. :K

PS5

(#10017) kóóó válasza embe (#9993) üzenetére


kóóó
aktív tag

Köszi a választ.

Yettel van nekem is, akkor itt lesz a hiba....

A másik esetleg a lefagyott kijelzőről van valami?
Úgy értve szokott olyat csinálni, hogy főoldalon van a telefon alkalmazásávaltoba ki/be lehet lépni, de nem csinál semmit, se alkalmazást bezárni, se semmit.
Újra kell indítani és utána jó lesz...

Üdv.: kóóó!

(#10018) Deck válasza kóóó (#10017) üzenetére


Deck
titán

Nekem Telekomnál sincs kicsengési hang sokszor. :DDD

PS5

(#10019) palik válasza Deck (#10016) üzenetére


palik
csendes tag

Igen látom.Lehet, hogy így nem érzékelhető a különbség

(#10020) Deck válasza palik (#10019) üzenetére


Deck
titán

Töltsd fel máshova és linkeld be :R

PS5

(#10021) kelly416 válasza kóóó (#10017) üzenetére


kelly416
veterán

Nem sok ilyet olvastam eddig, gyanusan nem gyakori jelenség.

(#10022) kelly416 válasza Deck (#10020) üzenetére


kelly416
veterán

Én pl. erre drive-ot használok.

(#10023) gippazoid


gippazoid
senior tag

Sziasztok!

Első bekapcsolás utáni adatmásolás a Samsung Switch alkalmazással illetve Android 12 frissítés letöltése közben is tapasztaltam hogy Wifi6 ellenére lelassul a letöltés. Átváltottam nem mért kapcsolatra ahogy azt hiszem itt az összefoglalóban olvastam. Úgy tűnt hogy minden OK. De most ismét tapasztaltam Speedtest-en nézve hogy lelassul a letöltés 900 mbit-ről 10 mbit-re. Újra kapcsolódáskor megint gyors aztán lelassul. Miközben feltöltési sebesség sosem megy 48 mbit felé. 2.4 GHz-en meg 28 mbit felé.

XDA fórumon és más fórumokon is látom hogy sokan járnak így de sehol nincs megoldás.

Asus RT-AX58U a router. Az előző telefon nem tudja az ax-et csak az ac-t de 400/200-as értékeket hoz mindig.

Van erre megoldás? Tapasztalta más is?
A telefont most vettem újonnan. 2021 decemberi gyártás.

Gippazoid Novelties Inc.

(#10024) Badboys


Badboys
őstag

Ma reggel tapasztaltam, hogy asztalon 2 szer megrezzent és feléledt a kijelző ember a közelébe nem volt. Semmi értesítés semmi az égadta világon. Tapasztalt már valaki ilyen dolgot, ha igen mi az ok. Mostanában többször zsebből kivéve minden baromság fogadott. Önállóan képernyőmentés és hasonló nyalánkságok.

(#10025) kutga válasza Badboys (#10024) üzenetére


kutga
nagyúr

Nem volt ilyen de ha engem kérdezel a virtuális közelség érzékelő hibája okozza.

Let the Zone take me if I am.

(#10026) gippazoid


gippazoid
senior tag

Van aki ax-es (Wifi6) routerrel használja a telót?
Olyankor a Wifi szimbólum jobb oldalán egy kis 6-os van.

Gippazoid Novelties Inc.

(#10027) Deck válasza gippazoid (#10026) üzenetére


Deck
titán

Én azzal használom.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#10028) gippazoid válasza Deck (#10027) üzenetére


gippazoid
senior tag

És nem tapasztalsz olyan lassulást amit a 10023-ban írtam?
A Wifi jel mellett ott a kis 6-os?

Gippazoid Novelties Inc.

(#10029) Deck válasza gippazoid (#10028) üzenetére


Deck
titán

Nekem semmi problémám és ott a jele igen.
TP Link AX50

PS5

(#10030) gippazoid válasza Deck (#10029) üzenetére


gippazoid
senior tag

Mikori gyártás?

Gippazoid Novelties Inc.

(#10031) Deck válasza gippazoid (#10030) üzenetére


Deck
titán

Passz.

PS5

(#10032) Badboys válasza kutga (#10025) üzenetére


Badboys
őstag

Minden kikapcsolva ami ajánlott és eddig soha sem volt ilyen jellegű probléma. Ugyanúgy farzsebben hordva most meg gáz az egész. Majd rákeresek egy belső újra indításra hátha az segít. Nincs humorom egy gyári vissza állításra

(#10033) kisNero


kisNero
csendes tag

Sziasztok, az mennyire okés, hogy beltéri fotóknál a képeken elvesznek a részletek? Pl kisfiamról készítek képet, tök fényes szobában és az arca ilyen elmosott lesz kicsit, olyan mintha valami béna filtert tenne rá a telefon (természetesen nincs rajta filter). Tök béna, olyan mintha valami rosszul megvilágított pincében próbálnám fotózni. Lehet beállítással javítani ezen? Google pixel-t váltottam erre a telóra, nincs ez nekem megszokva, hogy ilyen gáz képek készüljenek normál nappali fényviszonyok mellett....

(#10034) kutga válasza Badboys (#10032) üzenetére


kutga
nagyúr

Érdekes mert nálam ilyeneket nem csinált. Béna a Samsung megoldása de azért legtöbbször működött. :)

Let the Zone take me if I am.

(#10035) szilvaspet válasza kisNero (#10033) üzenetére


szilvaspet
tag

Gcam-et próbáltad?
link

[ Szerkesztve ]

(#10036) gippazoid válasza Deck (#10031) üzenetére


gippazoid
senior tag

Megtennéd, hogy kézben fogva futtatsz rajta vagy 10-15 speedtest-et és megnézed, belassul-e?
Nekem gyanús, hogy asztalra letéve, amint az akku eléri a 35,5 Celsius-t, lassít, majd következő mérésnél már 10-20 mbit a letöltés és 48 mbit (de mindig annyi!) a feltöltés.
Ha semmit nem csinálok, csak hagyom pár percig, akkor megint gyors a net.
Ezt csinálja ac-s wifi módban is.
CPU-Z nevű progival nézem a hőszenzorokat, ac nevű 39 körülig megy fel, az akku meg 35,5-36 felé és akkor tuti belassul.

Ezzel csak az a gondom, hogy ez még nulla melegedés a burkolaton, ráadásul kézben fogva ezt igen hamar eléri, de még asztalra téve is.
Mi lenne, ha kint 40 fokban próbálnék valamit csináni vele, miközben fogom a kezemben?

Míg ezt megírtam, 32,4 és 34,1 fokra ment vissza a hőmérséklet, és máris gyors a wifi.

Gippazoid Novelties Inc.

(#10037) Deck válasza gippazoid (#10036) üzenetére


Deck
titán

Holnap tudom megnézni otthon ha megfelel. Snapdragon-os a telefon nálam.

PS5

(#10038) gippazoid válasza Deck (#10037) üzenetére


gippazoid
senior tag

Köszi! Nekem is Snapdragon, múlt héten vettem újonnan.

Senki más nem tapasztalta, hogy belassul ac-s és ax-es wifi a telón?

Gippazoid Novelties Inc.

(#10039) samu74 válasza gippazoid (#10038) üzenetére


samu74
addikt

Nekem egy TP Link AX10-es van,wifi 6-os az is. Mérek párat megnézem.

-----------

(#10040) samu74 válasza samu74 (#10039) üzenetére


samu74
addikt

6-ik mérésnél a 250/70es netem a letöltésnél eléggé visszavett.

-----------

(#10041) kelly416 válasza Badboys (#10024) üzenetére


kelly416
veterán

Nekem is volt hasonló, értesítést kaptam, csak mondjuk az időjárás szólt, hogy eső lesz, az meg 5mp-ig ott van és úgy eltűnik, hogy nyoma sem marad. Egyszer rajta kaptam, kikapcsoltam az app-ot, azóta nincs ilyen.

De a többi gyanús. Sosem oldott fel a zsebenben ez a telefon. Szerencsére.

(#10042) kelly416 válasza gippazoid (#10026) üzenetére


kelly416
veterán

Én is azzal használom (Xiaomi AX1800), ott a 6-os és semmi lassulás.

(#10043) kelly416 válasza kisNero (#10033) üzenetére


kelly416
veterán

Semennyire. Saját tapasztalatom, higy mostanában nem éri meg gcam-et kapcsolni még sötét szobában sem, a gyári app jobb képet csinál. Persze a gyorsan mozgó gyerek (vagy bármi egyéb téma) félhomályban elmosódott lesz, de jó fénynél semmi probléma.

(#10044) ravensky13 válasza gippazoid (#10028) üzenetére


ravensky13
tag

Az AX-szel nincs tapasztalatom, de az AC az egybefűzi a 2.4 meg az 5GHz-es sávot, így alakítja ki a sokkal nagyobb sávszélt. Nem lehet hogy a 2.4 van "teleszemetelve" és a telónak/routernek ez nem esik le és ott próbálja lebonyolítani a kommunikációt? Próbáld meg kikapcsolni a routeren a 2.4Gigás rádiót, vagy válaszd szét az 5Ghz-től és próbáld meg, hogy csak az utóbbira csatlakozol a telefonnal. (Panelban ahol sok wifi van ez gyakori gond....)

(#10045) gippazoid válasza kelly416 (#10042) üzenetére


gippazoid
senior tag

Legalább 15 Speedtest mérés és akkor nézd meg. Először a feltöltés korlátozódik 48 mbit-re majd a letöltés 10 alá. Enyémmel azonos napon vett, más színű, 2021. 11 havi is ezt csinálja. Vajon hibás széria vagy direkt lassulás a melegedés miatt?

Tied mikori gyártás? Valahol a dobozon talán ott van vagy a belsejében.

Gippazoid Novelties Inc.

(#10046) gippazoid válasza ravensky13 (#10044) üzenetére


gippazoid
senior tag

Párhuzamosan teszteltem ac-n egy SD855-ös telóval. Az nem lassul be és nem is melegszik olyan gyorsan. Ha.felmelegedik az akku 37 fokra akkor sem lassul be. OnePlus 7

Gippazoid Novelties Inc.

(#10047) gippazoid válasza samu74 (#10040) üzenetére


gippazoid
senior tag

Ez van nálam is. Mikori gyártás?

Gippazoid Novelties Inc.

(#10048) kelly416 válasza gippazoid (#10045) üzenetére


kelly416
veterán

Telefon vagy router? A teló doboza van meg csak, de ott alszik a gyerek most abban a szobában.

Ne haragudj, de semmi kedvem 3 speedtest-et sem csinálni, nem hogy 15-öt. Ha van annyi időm, akkor inkább tolok egy pályát a pubg-ban, de arra sincs időm napokon kereszül. De a pubg is melegíti, mégsem lassul. Ha direkt lassítás lenne, bem csak a netkapcsolat lassulna.

Szerk. 2021 aug-ban vettem a telót. Tuti nem 2021 nov. gyártás.

[ Szerkesztve ]

(#10049) samu74 válasza gippazoid (#10047) üzenetére


samu74
addikt

Exynos procis, 1,5 éves kb. Mondjuk 15x pingelni egymás után azért az nagyon nem életszerű dolog,de általában jó a tempó. Valószínűleg a modem felmelegszik .

-----------

(#10050) gippazoid válasza samu74 (#10049) üzenetére


gippazoid
senior tag

Nem unalmamban kezdtem el nézni hanem a Samsung Switch adatáttöltés 2x is megszakadt wifin, majd jött az Android 12 frissítés ami szintén nem bírt egyszerre lejönni. Azért ilyet még egyik telón sem láttam.

[ Szerkesztve ]

Gippazoid Novelties Inc.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.