Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:42:01

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S20 FE topik
A topicban bárminemű termék hirdetése, árulása, kínálása TILOS!

Specifikáció:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8351) Andralin válasza s4hu|SyD^ (#8348) üzenetére


Andralin
aktív tag

Erősebb fényben megnézve tényleg van rajta valami!
Akkor erre már gyárilag raknak fóliát? :U

És ezt le lehet róla szedni? Ti mit csináltatok vele, van aki rajta hagyta?

Én igazából már rendeltem hozzá edzett üveget, csak jövő héten ér is.
Ez szerinteted jobban védi, mint a gyári, ismeri valaki? [link]

És egy ilyennel várhatóan nem lesz olyan durva tapintása a széleknek?

(#8352) jereti válasza Andralin (#8351) üzenetére


jereti
tag

Szerintem is jobb az üvegfólia, jobban védi a kijelzőt, kevésbe lesz tapicskos, mint a gyári, amit szerintem eleve csak ideiglenesen szántak rá. Hátlapi tokkal tuti nem fogsz érezni semmit, de anélkül is kevésbé, mint most.

[ Szerkesztve ]

(#8353) icemad válasza Andralin (#8351) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem azóta a gyári van rajta, mióta kiadták a telefont. Bitang jó minőségű. Szerintem csak akkor érdemes leszedni, ha üveget akarsz rá mindenképpen.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#8354) Benoe77 válasza jereti (#8344) üzenetére


Benoe77
őstag

Igen, az exynos változat is külön rendszerben frissül

[ Szerkesztve ]

(#8355) Cry0 válasza Plerix (#8337) üzenetére


Cry0
őstag

Igen,en odinnal raktam fel aut regiót,mindent a megfelelő helyre kell. Bár nekem Autról ugyan úgy vissza állt TMH ra.

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#8356) Andralin válasza jereti (#8352) üzenetére


Andralin
aktív tag

Szuper, akkor mégiscsak jó választás az üvegfólia erre a telóra?

Tegnap a Media Marktban vettem a telót. Az eladó nagyon kínálgatott hozzá fóliát, hogy az mindenképp fontos és vegyek azt is. Mondtam neki, hogy köszönöm, már rendeltem netről üvegfóliát. Erre beleverte a csúfot, hogy az nagyon rossz döntés egy ilyen drága telefonra, mert ha leesik a teló, akkor a merev üveg nem fog fel semmit az ütközési energiából és nem fogja megvédeni a képernyőt, szemben a puha fóliával és hogy ő mindenképp fóliát tenne rá, nem üveget. :U
Most akkor hülyeséget mondott? :F

(#8357) icemad válasza Andralin (#8356) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

:Y Komoly eladó lehetett, ha még azt sem tudta, hogy gyárilag van rajta fólia. Eladóként meg alapból a drágább üveget kellett volna javasolnia. :) De, ha az elejtéstől félsz, kell egy jó tok is.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#8358) kelly416 válasza Andralin (#8356) üzenetére


kelly416
veterán

Nettó baromságot, mert neki a saját portékája eladó. Leesés ellen az üveg többet tud védeni.
Gondolj csak bele, teszel egy zacsit a vízfelületre és megpróbálod benyomni. Sima liba. Télen van egy nagyobb lap jég a víz felületén, jelentősen nehezebb benyomni. Nagy felületen oszlatja szét a nyomást, nem egy pontban kapja a "tüskét" a kijelző, így több esélye van túlélni.

Ettől függetlenül én fóliát használok, jelenleg is a gyári van fent, de később is hydrogel kerül majd rá, ha ez csereérett lesz, mert megannyi telefonomból egyet sem törtem össze. Viszont zsebkarcok rendszeresen jönnek, ha fólia nélkül használom, mivel poros-koszos helyen dolgozom és otthon sem vetem meg a bütykölést, autószerelést, házépítést, stb. Nekem a fólia praktikusabb, mert nem lesz tőle vastagabb a teló, a kijelzőbe épített ujjlenyomat szenzort sem zavarja be és nem törik a széle idővel. Mivel 2 éves a fiam, ez is szempont. Az én vartag bőrömet nem bántja az a kicsi üvegtörmelék, de őt féltem.

(#8359) zoltan77 válasza Andralin (#8356) üzenetére


zoltan77
aktív tag

Nekem tavaly július óta a gyári fólia volt rajta de már nagyon karcos volt, nézegettem a üveget és a spigen glas fc mellett döntöttem. Multhéten raktam fel rá és nagyon minőségi fólia, ujjlenyomatolvasó is jól működik vele. Ha valaki még gondolkodik vásárláson ajánlom, egyszerű felrakni.

Samsung S24 8/256-Honor Tab X9

(#8360) soslajos1987 válasza Cry0 (#8355) üzenetére


soslajos1987
csendes tag

Nekem Maláj van fent. Megy frankón. De frissítésnél rinyál, úgyhogy majd újra húzom TMH-al, ha kijön.

[ Szerkesztve ]

SM-G780G

(#8361) jereti válasza zoltan77 (#8359) üzenetére


jereti
tag

Ez van nekem is, fekete szélű, tök jó

(#8362) StarKiller89


StarKiller89
senior tag

Zárolt képernyőn az értesírtési csíkok miért lettek így összenyomva egy kis vékony csíkra? Szerintem elég nagy a kijelző, hogy minden kényelmesen elférjen... esetleg van rá mód visszaállítani?

Samsung Galaxy S23

(#8363) Andralin válasza kelly416 (#8358) üzenetére


Andralin
aktív tag

Köszönöm a reakciót mindenkitől, akkor csak jó lesz az az üveg a telefonra. :)

(#8364) Old Gyfland


Old Gyfland
tag

Sziasztok.
A feleségem telójára elég régóta nem jön frissítés. Konkrétan android 10 van rajta, G780FXXU1ATJ6.
SM-G780F/DS
Valaki valami okosságot ezzel kapcsolatban?
Előre is köszönöm.

(#8365) Rinocerosz válasza Old Gyfland (#8364) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Nem is fog akkor :) . Kézzel kell felrakni a legújabb verziót.

Esetleg ha van a közelben samsung szervíz meg lehet őket kérni, hogy tegyék fel gyorsan.

A másik lehetőség, hogy te megcsinálod. A rom letöltéséhez a Frija nevű programot ajánlom. Az odinnal pedig fel lehet tenni a telefonra. Van leírás róla a fórumon ha esetleg érdekel megkeresem és belinkelem neked.

(#8366) Old Gyfland válasza Rinocerosz (#8365) üzenetére


Old Gyfland
tag

Szia.
Nem vagyok nagy Samsungos, de ha belinkeled megköszönöm. :R

(#8367) kelly416 válasza Rinocerosz (#8365) üzenetére


kelly416
veterán

A manuális keresés, letöltés, telepítés nem megy? Mármint ha a szoftveradatok között keres, és rábök a rom letöltésére, telepítésére? Vagy úgy sem fog frissebbet találni?

(#8368) Ivkovács


Ivkovács
csendes tag

[ Szerkesztve ]

(#8369) Ivkovács válasza Ivkovács (#8368) üzenetére


Ivkovács
csendes tag

[kép]

[ Szerkesztve ]

(#8370) voncci


voncci
aktív tag

Sziasztok!
Tudna valaki segíteni abban, hogy ha biztonsági mentésből vissza rakom az SMS-eket és a híváslistát, akkor az bezavarhat? Fel raktam az az új tizenkettest, de éjjel újra indult a teló, amit eddig még sohasem csinál, pedig már fel éve meg van (Snapdragon procis) meg van 1-2 akadás is tehát gyári visszaállítast akarok csinálni :U

(#8371) icemad válasza voncci (#8370) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ha a Samsung fiókon belül a biztonsági mentésre gondolsz, akkor az nem okoz problémát. De, szerintem az alapból be van kapcsolva és automatikusan vissza is állítja, amikor újra bejelentkezel. Ezt előtte ellenőrizd le.

[ Szerkesztve ]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#8372) will5


will5
tag

Hali.

Felraktam én is a frissítést. Azóta viszont azt tapasztalom, hogy a wifi nem a legjobb. Van kapcsolat, ha net speed-el lemérem akkor a sebesség is megfelelő.
Viszont ha megnyitok egy alkalmazást vagy neten egy oldalt akarok megnyitni akkor nem tölt egyből hanem sokáig gondolkozik mire történik valami. Ilyenkor ha kilövöm a wifit akkor mobilneten egyből betölt rendesen.
Wifi router újraindítás és a telefonon a wifi hálózatra újracsatlakozás nem segített.
Másnál nincs hasonló probléma a frissítés óta?
Esetleg tipp, hogy mitől lehet.
Köszi

(#8373) voncci válasza icemad (#8371) üzenetére


voncci
aktív tag

OK, köszi :R

(#8374) kelly416 válasza will5 (#8372) üzenetére


kelly416
veterán

Én ezt évek óta tapasztalom, olyan mintha kifelé nem menne az infó, aztán amikor végre megindul, akkor egyből pörög, mindent betölt azonnal. Csak győzzem kivárni ezt. Remélem találsz rá megoldást, mert én eddig semmit nem találtam.
De akkor így még mindig tologatom majd az új rendszer felrakását, pedig már rákészültem, hogy telepítem, gyáriba visszaállítom és újra belakom.

Szerk.: helyesírás

[ Szerkesztve ]

(#8375) jUUh válasza kelly416 (#8374) üzenetére


jUUh
addikt

Ez tök érdekes, mert nem tapasztalom sose. Egyedül a PH tölt be lassabban néha, de az se vészes (max 1mp).

Telegramos csoportokba írják, hogy 5ghz-s wifin a "metered connection"-t kikapcsolva javul a sebesség, nekem semmit nem csinált.

Samsung Galaxy S23+

(#8376) csakb válasza Old Gyfland (#8364) üzenetére


csakb
őstag

PC-re installált Smart Switch-csel összekötve próbáltátok már? Nekem egyszer az rántotta csak le a frissítést, igaz, nem több főverzió volt elmaradva.

(#8377) Old Gyfland válasza csakb (#8376) üzenetére


Old Gyfland
tag

Szia.
Csak a telefonon próbáltuk frissíteni.
Most is csak tök véletlenül tűnt fel, mivel nem én használom.
Valhol olvastam a Samsung frissítésekről és kíváncsiságból megnéztem, így vettem észre.

(#8378) Rinocerosz válasza Old Gyfland (#8366) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Szia! Linkelem a leírást: [link]

Annyit hozzátennék, hogy ezt a Galaxy S9 topikban lett leírva nyilván arra a telefonra. Ezért neked a galaxy S20FE adataira lesz szükség.

A SamFirm helyett már a Frija megoldása dominál. Innen tudod letölteni(.zip fájlt.): [Xda Frija] .
Az elindításához telepíteni kell 2db kiegészítőt (x86 verzió kell)
[Microsoft Visual C++ 2008 Service Pack 1 Redistributable Package]
[Microsoft Visual C++ 2010 Service Pack 1 Redistributable Package]

Az Odint legegyszerűbben innen tudod letölteni jobb oldalt: [link] [kép]

A Galaxy S20FE-nél az úgynevezett Odin módba a telefont ha jól tudom a Hangerő FEL + LE és rádugod a kábelt. A kábel legyen egy gépbe bedugva.

Ahogy ő is írja " Ha valami elromlik, vagy nem jol csinalod, felelosseget nem vallalok miatta"
Esetleg ha nagyon nem megy akkor vigyétek be egy samsung boltba és megcsinálják egész gyorsan.

(#8379) Old Gyfland válasza Rinocerosz (#8378) üzenetére


Old Gyfland
tag

Köszönöm. :R
Közben csakb kolléga javaslatára megpróbálkoztam a Smart Switch-csel.
G780FXXS8CUJ5-re frissült, Android 11 és UI3.1 lett.
Köszönöm a segítségeteket.

(#8380) Rinocerosz válasza Old Gyfland (#8379) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Na akkor sikerült az a lényeg. Lassan már az android 12 is itt kell lennie :) .

(#8381) kelly416 válasza jUUh (#8375) üzenetére


kelly416
veterán

Szerintem is. Több router is volt már beüzemelve ez idő alatt, illetve több telefonon átívelően jelentkezik ez néha, de már nem érdekel azt a 2-5-15 másodpercet kivárom néhanapján, vagy ha nagyon türelmetlen vagyok, mobilnetre váltok, aztán 20 perccel később már minden ok.

(#8382) jUUh válasza kelly416 (#8381) üzenetére


jUUh
addikt

Mondjuk a PH mobilnetről is produkálja a problémát... :DDD

Samsung Galaxy S23+

(#8383) kelly416 válasza jUUh (#8382) üzenetére


kelly416
veterán

Az más. Amikor nekem beakad ez a hülyeség, akkor minden beakad. A google is, meg minden ami böngészős. Gondolkoztam is sokat, hogy chrome hiba, szolgáltató hiba, teló hiba, de ráhagytam. A böngető is frissült már párszor, a telefont is cseréltem... mondjuk a szolgáltató állandó, de másnál nem csinálja. Vagy csak nem mondják. Mondjuk asztalin sem és laptopon sem tapasztaltam soha, az egyik kábelen kapja, a másik wifin a netet.

[ Szerkesztve ]

(#8384) icemad válasza kelly416 (#8383) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nem használsz vpnt vagy ilyesmit?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#8385) will5 válasza kelly416 (#8381) üzenetére


will5
tag

Nálam most új infó. Itthon tökéletesen működik, semmi akadás. Szóval már csak félig rejtély, mert azon a wifi hálózaton ahol az én telefonom akadt, másik teló tökéletesen működött.

(#8386) samu74 válasza kelly416 (#8383) üzenetére


samu74
addikt

Chrome is simán lehet,gyári(samsung) böngésző is lassú olyankor?
zsolez76 exynosra van már 12 nálad? Vagy a snapi bétateszt van először?
:P

[ Szerkesztve ]

-----------

(#8387) StarKiller89


StarKiller89
senior tag

az ügyeletes bohóc alkalmazás (Messenger) már megint alakít a frissítés óta.... ha a chat fejes beszélgetést bezárom (kis méretre váltom a beszélgetést) semmire nem reagál 1-2 mp-ig a telefon, gondolom megint hónapokat kell várni mire javítják ezt... :W

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23

(#8388) zsolez76 válasza samu74 (#8386) üzenetére


zsolez76
tag

Nálam sincs még semmi. Kezdek bepöccenni. :((( SM-G780F u c k verzióm van.

[ Szerkesztve ]

(#8389) StarKiller89 válasza zsolez76 (#8388) üzenetére


StarKiller89
senior tag

amúgy miért vagytok bepöccenve? kb semmi újdonságot nem hoz a frissítés... ilyen észrevehetetlen cicoma dolgok (színpaletta pl) kb, semmiről nem vagytok lemaradva :D

inkább 1-2 bosszantó bug jött elő nálam, amit fentebb is írtam pl...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23

(#8390) zsolez76 válasza StarKiller89 (#8389) üzenetére


zsolez76
tag

Engem csak egy dolog érdekelne,az AOD óra erős kék színe,ami még az android 10-nél megvolt. Nem tudom 12-ben vissza jött-e a régi színpaletta.

(#8391) zoltan77 válasza zsolez76 (#8390) üzenetére


zoltan77
aktív tag

Nincs benne az erős kék, nekem is hiányzik. Nemtudom miért vették ki.

Samsung S24 8/256-Honor Tab X9

(#8392) zsolez76 válasza zoltan77 (#8391) üzenetére


zsolez76
tag

Szükségtelen volt kivenni. Nagyon sokaknak hiányzott mikor kivették,de látom nem érdekli a Samsungot. :(

(#8393) Impair1980


Impair1980
aktív tag

Vodafone-ra ma reggel jött meg a frissítés!

(#8394) LeliM


LeliM
kezdő

Megjött most exynos függetlenre is a one ui 4

[ Szerkesztve ]

(#8395) TODI1111 válasza zsolez76 (#8390) üzenetére


TODI1111
addikt

Én S21 ultrát használok. A szinpalettánál be lehet állítani az óra színét. Itt nem így működik, vagy nem erre gondoltok?

[ Szerkesztve ]

(#8396) zsolez76 válasza TODI1111 (#8395) üzenetére


zsolez76
tag

Zárolt képernyő beállításnál van ilyen,de allways on dislay képernyőn beállításnál nincs. Arra lennék kíváncsi. Óra Stílusán belül van a két lehetőség.

[ Szerkesztve ]

(#8397) samu74 válasza zsolez76 (#8396) üzenetére


samu74
addikt

Jött már.

-----------

(#8398) zsolez76 válasza samu74 (#8397) üzenetére


zsolez76
tag

Valóban. :)

(#8399) leslien


leslien
nagyúr

hívásfogadásnál mi ez a villogó kijelző ,hogy kell kikapcsolni ?

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#8400) icemad válasza leslien (#8399) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Világító szélekre gondolsz?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.