Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:42:01

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S20 FE topik
A topicban bárminemű termék hirdetése, árulása, kínálása TILOS!

Specifikáció:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9751) StarKiller89 válasza goom (#9748) üzenetére


StarKiller89
senior tag

ezzel szerintem nem fog foglalkozni a szervíz, ha baj lesz vele esetleg...

én picsán rúgnám őket

Samsung Galaxy S23

(#9752) goom


goom
senior tag

Sikerült beszélnem végre valakivel. Azt mondta, hogy mindig csak bélyegzőt szoktak nyomni, minden más ott van a számlán. Meglepődött az 5G-n, és azt kérte, hoyg küldjek fényképet a dobozról és a készülékről is.

Ja, és elmondta, hogy ez nem gyártói garancia, hanem forgalmazói.
Ebben az a "szép", hogy vásárlás előtt bementem itt Szombathelyen a Samsung szervizbe, ahol nem javasolták a noname GSM boltokat, hiába olcsóbb ott. Mert hogy ott nem gyári garit kapok, nem két évet... És ők javasolták a KonzolVilág-ot (amiről amúgy nem is tudtam, Árukereső stb. nem is hozta).

Hát most elküldöm az email-t a képekkel, de attól tartok, ebből már jól ki nem jövök. Ez a visszaküldés-dolog hogyan működik? Becsomagolom és visszaküldöm? Hogyan bizonyítom be, hogy tényleg elküldtem? Hogyan zajlik ez, tudjátok-e?
Ha OFF, akkor bocs, akkor szóljatok - és akkor légyszi valaki írja meg...

(#9753) Benoe77 válasza goom (#9752) üzenetére


Benoe77
őstag

Vagy azt is lehet, hogy a telefonnal, számlával, papírral bemész a Samsung szervizbe, és megkérdezed, hogy ezt vetted az általuk javasolt cégnél, szervizelik-e?

(#9754) kutga válasza goom (#9752) üzenetére


kutga
nagyúr

Itt írnak az elállásról.

[link]

Let the Zone take me if I am.

(#9755) Deck válasza Benoe77 (#9753) üzenetére


Deck
titán

:K

PS5

(#9756) kekedi


kekedi
senior tag

Pedig írtuk is hogy gyanús a konzol világ. Ezt is meg az S21 FE t is a KV-on akarja sok mindenki megvenni.
Én értem hogy nagy cég meg hogy jó cég. Én is vettem Xbox ot náluk. De az más.
Irreálisan olcsóbb náluk a telefon. Vagy is pont annyi mint a többi sufni tunning boltban....

(#9757) Deck válasza kekedi (#9756) üzenetére


Deck
titán

Nem semmi. Pedig elvileg hivatalos partnerek a Samsung-al :Y

[ Szerkesztve ]

PS5

(#9758) StarKiller89 válasza goom (#9752) üzenetére


StarKiller89
senior tag

nekem a media adott saját gari papírt, amit nem fogadtak el, úgy kellett visszamenni, hogy töltsék ki normálisan a samsung papírját

Samsung Galaxy S23

(#9759) kutga válasza StarKiller89 (#9758) üzenetére


kutga
nagyúr

Érdekes, a médiában mindig kitöltött Samsung garipapírt kaptam.

Let the Zone take me if I am.

(#9760) kekedi válasza Deck (#9757) üzenetére


kekedi
senior tag

Igen ezt többen is írták már. (én nem jártam utána, de sok mástól viszont sokat olvasom, hogy nem ad gyári garit) Valamint amit írtam is, hogy feltűnően olcsóbb.

De az mondjuk tényleg gáz, hogy mást küldtek mint amit rendelt.
Ha ez tényleg így van, akkor az elég gáz. Persze ezt még lehet javítani. Remélhetőleg hajlandóak is rá.

(#9761) StarKiller89 válasza kutga (#9759) üzenetére


StarKiller89
senior tag

rakattam rá clearplex fóliát, és szépen visszatették a dobozába, ami után a vevőszolgálaton azt mondták, hogy nem veszik ki a telefont a dobozból mert nem lehet x óráig a fóliához nyúlni, ezért adták a saját papírjukat, de szerencsére utána kitöltötték normálisan mikor vittem a szervízbe

Samsung Galaxy S23

(#9762) goom válasza Benoe77 (#9753) üzenetére


goom
senior tag

Ráhibáztál: pontosan ezt tettem: bevittem hozzájuk. Vissza kell mennem érte, ugyanis valami diagnosztikára teszik, és azzal megvizsgálják.

De a srác meglepetten hallgatott végig, és azt mondta, hogy de. Forgalmazzák Magyarországon az 5G verziót is! És a KonzolVilág hivatalos viszonteladójuk.
Hát... most már a lehető legjobban össze vagyok zavarodva. Munka után megyek érte... négykor okosabb leszek.

Köszönöm, hogy ennyien segítetek, hozzászóltok! Kutga, külön is köszi a linket!

[ Szerkesztve ]

(#9763) Benoe77 válasza goom (#9762) üzenetére


Benoe77
őstag

Én a helyedben ragaszkodnék hozzá, hogy erről adjanak valami olyan papírt, ami minden kétséget kizáróan igazolja, hogy márpedig ezt a készüléket ők neked szervizelni fogják.

(#9764) kelly416 válasza goom (#9762) üzenetére


kelly416
veterán

Ha viszont hivatalosan szervizelni fogják (és erről kitöltött garilevéllel vagy hasonlóval írásban is megnyugtatnak), akkor Te leszel az első itt a topikban akinek hivatalos garis 5G-s S20FE-je van, de lesznek még Rajtad kívül is páran, az biztos.

(#9765) goom válasza kelly416 (#9764) üzenetére


goom
senior tag

Nem én leszek.
Szürke a készülék.

Nagyon szomorú vagyok, de ezt én nem tartom meg. Elmondta srác a Samsungnál, hogy erre semmiféle garit ők nem adnak. Lehet, hogy a frissítések se jönnek meg rá... vagy nem mind (így mondta). Nem hivatalos készülék.
Most nekiveselkedek, és visszaküldöm. Aztán rááldozok még negyvenet, és veszek ott, hivatalost. Köszönöm mindenkinek!

(#9766) Deck válasza goom (#9765) üzenetére


Deck
titán

MM 180k.

PS5

(#9767) StarKiller89 válasza goom (#9765) üzenetére


StarKiller89
senior tag

valami rémlett nekem régről, hogy ez egy tróger cég... csak nem voltam benne biztos, de akkor sajnos jól emlékeztem

Samsung Galaxy S23

(#9768) Deck válasza StarKiller89 (#9767) üzenetére


Deck
titán

Ez így erős azért. Ők az egyetlenek akik normálisan sorban haladnak a PS5 konzol esetében pl. Stb.

PS5

(#9769) samu74 válasza goom (#9765) üzenetére


samu74
addikt

Te tudod, de az egy nagyon jó telefon. 5G jól fog jönni 1-2 éven belül, aztán ha probléma van a garanciával bolton levered. Én biztos nem fizetnék még 40ezret pluszban.

-----------

(#9770) goom válasza samu74 (#9769) üzenetére


goom
senior tag

Hát, magam is itt ülök és hezitálok. Az elég sok pénz, pluszban. És ahogy nézem, mindenhol 180, csak pont náluk 190...
Meg ránézek a Xiaomi 9T-re, amit most váltok le. Ez két hónap múlva lesz három éves. Soha semmi gondom nem volt vele. És hát ha megbízhatok a Samsungban, ezzel se valószínű. Akkor viszont kidobtam 30-40eFt-ot az ablakon.
De a frissítések meg átingatnak másik oldalra. Ha erre tényleg nem jönnek... Tényleg nem jönnek, szerintetek se?

(#9771) samu74 válasza goom (#9770) üzenetére


samu74
addikt

A samsung ügyfélszolgálat nagyon nincs képben frissítés ügyileg szerintem...Azt a telefont európai boltokban lehet kapni, az ha kapja az updateket akkor a tiéd is fogja.Nyilván a Samsung Magyarország érdeke hogy tőlük vedd a telefont, és ne olyat amit nem ők forgalmaznak.

-----------

(#9772) Deck válasza samu74 (#9771) üzenetére


Deck
titán

Jaja, ezt kamuzták vagy nem ért hozzá az adott ember :D

PS5

(#9773) s4hu|SyD^ válasza goom (#9770) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Vagy visszakérném a pénzt és rávárnék valami jó akcióra a 4g S20FE-nél. Azért sosem tudod mikor kéne a gari és nincs. Nyilván nem nagy az esély, de az ördög nem alszik. Mindig vannak akciók, türelem.

A készülék hivatalos csak nem otthon azon kívül semmi baj nincs vele. Sőt olcsón kaptál egy 5g-set.

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#9774) s4hu|SyD^ válasza samu74 (#9769) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Elég bizakodó vagy azzal az 1-2 évvel.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#9775) samu74 válasza s4hu|SyD^ (#9774) üzenetére


samu74
addikt

Lehet,bár itthon már nyár elején lekapcsolják a 3G hálózatot, szóval igyekezniük kell ha nem akarnak népharagot.

-----------

(#9776) zsolez76 válasza kelly416 (#9737) üzenetére


zsolez76
tag

Kikapcsoltam mindent de akkor is csinálja. :(((

(#9777) kekedi válasza zsolez76 (#9776) üzenetére


kekedi
senior tag

Wifi vezérlési előzményekben nem látszik, hogy melyik app kapcsolta ki?

(#9778) klaya86


klaya86
senior tag

Sziasztok. Tervezem az s20 fe vásárlását. Mennyire éri meg a mondjuk 140 -150 körüli árát? Elég hosszú a fórum, nehéz lenne végig nyálazni. Ezért kérném a segítségeteket. Fontos nekem a jó üzemidő, normálisan kezelje a két simet, térerő rendben legyen. GPS, nfc (g pay) normálisan működjön, mert napi szinten használom ezeket. A kamera annyira nem érdekel. Tudja ezeket az s20 fe? Vagy van valami típus betegsége akár szoftveres, akár hardveresen? Előre is köszi,ha válaszoltok ✌️🙂

(#9779) kekedi válasza klaya86 (#9778) üzenetére


kekedi
senior tag

Újonnan vennéd ennyiért? Mert akkor inkább olvasd vissza az elmúlt pár nap (már a tegnapi nap is elég lehet) történéseit.

[ Szerkesztve ]

(#9780) klaya86 válasza kekedi (#9779) üzenetére


klaya86
senior tag

Igen, olvastam. Tisztában vagyok a dolgokkal. Tudom, hogy bolti garis lenne. Smartshop,amit kinéztem. 180at(Media Markt )nekem egyértelműen nem ér egy közel két éves típus. Engem inkább a fentebb leírt dolgok érdekelnek.

(#9781) Deck válasza klaya86 (#9780) üzenetére


Deck
titán

Nam az számít hány éves típus. :U

PS5

(#9782) bazsi0322


bazsi0322
tag

Üdv mindenkinek!

Van itt olyan, aki esetleg Galaxy Note 10-ről váltott? Kíváncsi lennék, mik a tapasztalatok.
Köszönöm előre is.

Megcsillan a fény az Emirates-en, átszáguld a labda a gólvonalon, együtt forog a labda és a lélek , Arsenal-os leszek, amíg élek!

(#9783) kelly416


kelly416
veterán

Nem hiszem, hogy telefon függő lenne, de nem találtam topikját, viszont itt is használjátok páran. Hátha tud segíteni valaki.

AndroidAuto, eddig keresésnél mikrofon ikon, bemondtam, hogy "Szeged vasútállomás" és megmutatta, meg elmondta, hogy "Szeged vasútállomás találatainak megjelenítése". Most mikrofon ikon után beszélek és bemondja, "sorry, i don't understand you". Én böktem el valamit vagy frissítéssel jött és béna vagyok vissza állítani magyarra?

Szerk.:
Gondoltam google beállításra is, de pl. messengerben (google keyboard) simán tudok magyarul diktálni, vagy akár itt is.

[ Szerkesztve ]

(#9784) s4hu|SyD^ válasza kelly416 (#9783) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Assistant beállításokat nézd meg esetleg. Nem használom a hangutasításokat.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#9785) kelly416 válasza s4hu|SyD^ (#9784) üzenetére


kelly416
veterán

Én sem, ez - legalábbis eddig azt hittem - sima diktálás, ami egyébként jól működik.

(#9786) zsolez76 válasza kekedi (#9777) üzenetére


zsolez76
tag

Kikapcsoltam a bixby rutinokat. Holnap reggel kiderül mi a helyzet.

(#9787) Aryon87


Aryon87
félisten

Heyho! Megint én :D
Szeretnék segítséget kérni, szeretném visszatenni a 11-es droidot. Mit és hogyan? Ha lehet persze..
Ma megint önálló életre kelt a telefon a melós gatyában, most 2 percre zárta ki páromat.. Eléggé morgolódik a teló miatt...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#9788) lacccciiii válasza Aryon87 (#9787) üzenetére


lacccciiii
csendes tag

Hali!
ÉN felraktam a screen off and lock screen (one touch tó lock) alkalmazást és nincs semmi gond vele. Elinditom a hivast, lezarom és lehet beszélni. Ha neked is megfelel, örülök hogy segítettem! Mindenkinek kellemes hétvégét!

Laci

(#9789) Aryon87 válasza lacccciiii (#9788) üzenetére


Aryon87
félisten

Nem ez a gond. Nadragzseb feleleszti a kijelzot, es onallo tevekenysegeket csinal, mar amit egy lezart kijelzon lehet.
Igy merul a telo feleslegesen, valamint a sok sikertelen feloldasi kiserlet miatt meg meg le is tilt a telefon.
Droid11 alatt nem csinalta, a 12 alatt mar meg van bolondulva.
Raadasul a duplakopp ki van kapcsolva es igy is csinalja...
Szoval Droid11-re downgrade erdekelne inkabb :R
De koszonom a tippet.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#9790) kutga válasza Aryon87 (#9789) üzenetére


kutga
nagyúr

Emelés az ébresztéshez funkciót próbáljátok kikapcsolni, 11-re szerintem nem lehet visszamenni. Amúgy valóban röhej, hogy a lezárt képernyő képtelen lezárva maradni, amiatt, hogy egy filléres alkatrészt kispóroltak a telefonból.

Let the Zone take me if I am.

(#9791) s4hu|SyD^ válasza Aryon87 (#9789) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Nálam csinálta 12 alatt is és a duplakopp + smart lock volt nálam a hibás. Egyelőre nálam sokkal jobb így 12 alatt. 11 alatt kb. magától indultak az appok meg üzeneteket küldött. :DDD

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#9792) #96241664 válasza Aryon87 (#9789) üzenetére


#96241664
törölt tag

Nekem 11-en is ilyen volt, nem vagyok benne biztos, hogy megoldaná a downgrade.

Én akkor az AOD-t, smart lock-ot, dupla koppos ébresztést és véletlen érintések elleni védelmet is mind kikapcsoltam, mert nem volt kedvem kisérletezni, hogy melyik a ludas. De azóta jó.

[ Szerkesztve ]

(#9793) etooo válasza Aryon87 (#9789) üzenetére


etooo
senior tag

Elméletben vissza lehet menni, mert snapisnál a bootloader tavaly szeptember óta nem frissült (Bit 3) [link], de gyakorlati tapasztalatom nincs róla.

(#9794) Rinocerosz válasza Aryon87 (#9789) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Szerintem mindenek előtt egy Gyári adatok visszaállítást csinálj mert az a legbiztosabb. Sajnos downgrade-t nem ma csináltam már én sem. Nem tudom, hogy mennyire működhet, de ahogy olvasgatom nincs nagy mágia.

Elviekben:

Letöltöd: Frija, Odin, Samsung usb driver, android 11-es utolsó firmware.
A Sammobile-on fent vannak a régebbi romok. Ott ha megnézed a PDA, CSC, és beilleszted a frijába(manual) + phone kódot beírod akkor szerintem leszedi az utolsó android 11-et.
Utána kicsomagolod(5fájl) és beilleszted az Odinba értelemszerüen BL, AP, CP, CSC(home_css megmarad minden adat, simánál mindent resetel). F.reset time es auto reboot pipa bár azt hiszem az alapból is úgy van.
A telefont Download módba rakod:
Kikapcsolod utána Hangerő le+fel nyomvatar és csatlakoztatod a kábelt aminek a másik vege egy működő gépbe megy. Ekkor belép Download modba (elvileg). A továbblépéshez egy hangerő fel.
Utána már lehet indítani az odint és szépen lassan megcsinálja. Utána majd magának lassan újra indul.

Ez csak elmélet sajnos, nem próbáltam úgyhogy csak ssaját elelőségre. Nem szeretném ha miattam lenne baja a telefonnak.

(#9795) Aryon87 válasza Rinocerosz (#9794) üzenetére


Aryon87
félisten

Volt mar gyari visszaallitas is (HR), es minden ki van kapcsolva. Valahogy megis kepes a kijelzo felebredni:F
Na majd hetvegen megnezem mit lehet tenni..

Hint: 11 alatt ilyen problema nem volt nalunk:(

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#9796) kekedi válasza Aryon87 (#9795) üzenetére


kekedi
senior tag

Bár nem ezen a tipuson próbáltam de nincs véletlen ilyen?

Én ha ezt kikapcsoltam, valamint a dupla koppos ébresztést is, akkor csinálhatok bármit (a fizikai gombokon kívül), nem éled fel a kijelző és nincs rossz ujjlenyomat olvasás. Csak miután a bekapcsoló gombot egyszer megnyomom akkor lehet ujjlenyomattal belépni.
Tudom nem a legjobb, de működik. (ha van a fent leirt opció)

(#9797) Aryon87 válasza kekedi (#9796) üzenetére


Aryon87
félisten

Na ez pl aktiv. De elviekben ez se kellene feleledjen zsebben. Elvileg

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#9798) kelly416 válasza Aryon87 (#9789) üzenetére


kelly416
veterán

Illetve always on úgy van beállítva nálam, hogy érintésre látható. Az ujjlenyomat olvasó ilyenkor aktív, így én kikapcsoltam a dupla koppis ébresztést, cserébe egy koppra ébres és olvassa az ujjlenyomatot. ;]

Doengrade csak gari bukással, úgy tudom.

(#9799) browned válasza kelly416 (#9798) üzenetére


browned
csendes tag

Én is ugyanilyen beállítással használom és nálam sem volt még random ébredés.

[ Szerkesztve ]

(#9800) lacccciiii válasza browned (#9799) üzenetére


lacccciiii
csendes tag

Tudjátok az a vicces, hogy előzőleg HUAWEI MATE 20 telefonom volt csak szilikon tokban és egyszer sem csinált ilyet. Samsung kedvessegrol van szó szerintem...

Laci

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.