Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:42:01

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S20 FE topik
A topicban bárminemű termék hirdetése, árulása, kínálása TILOS!

Specifikáció:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9301) kutga válasza s4hu|SyD^ (#9300) üzenetére


kutga
nagyúr

Azóta mondjuk kiteszem a telefont az asztalra.

Én is, igen, alig van zsebben.

Let the Zone take me if I am.

(#9302) kelly416 válasza Aryon87 (#9295) üzenetére


kelly416
veterán

Nincs közelségérzékelő, a kamerát használja erre is.

Semmi abnormálisat nem produkált eddig.

(#9303) kelly416 válasza samu74 (#9297) üzenetére


kelly416
veterán

Én kikapcsoltam, de egy érintésre bejön az AOD (vagy felemelésre :F ) és ott az ujjlenyomat olvasó már aktív, úgyhogy gyakorlatilag egykoppos képernyőfeloldásom van. ;] Igaz, a lezárt képernyőmet nem látom, csak ha a power gombot nyomkodom, de azt csak a fiam nyomkodja, amikor hozza a telefont, hogy "Apa, brumm-brumm." :B

(#9304) kelly416 válasza s4hu|SyD^ (#9300) üzenetére


kelly416
veterán

Tök igazad van. Én alapból irodában vagyok, de rohangálok és sosem tudni, mikor segítek bárkinek bármit megemelni. Olyankor mindig eszembe jut, hogy szerencsére combom felé van a kijelző, így kevésbé sérül, ha valami balul üt ki.

(#9305) laczkaba


laczkaba
tag

S20-ra megjött az one ui 4.1.

(#9306) atosan válasza laczkaba (#9305) üzenetére


atosan
addikt

Akkor majd ide is jön valamikor.

Maine coon

(#9307) laczkaba válasza atosan (#9306) üzenetére


laczkaba
tag

Nálam sokkal simább a rendszer,kíváncsi leszek az FE-re.Nejemnek az van,de eddig is jó volt.

(#9308) Benoe77 válasza laczkaba (#9305) üzenetére


Benoe77
őstag

Itt van leírva milyen változások várhatóak a mi telónkra.

(#9309) samu74 válasza s4hu|SyD^ (#9300) üzenetére


samu74
addikt

+1. Nekem is a zsebembe van,gépekhez nem akarom oda koppintani, úgyhogy szigorúan befelé van kijelzővel.

9303 nálam állandó az AOD,de kopogtatni nem akarom nagyon. Anno S9+ simán melegített a zsebembe mert a combom bekapcsolta a kijelzőt. Azóta hanyagolom ezt.

[ Szerkesztve ]

-----------

(#9310) Badboys


Badboys
őstag

Engem inkább az érdekelne mikor lehet törölni a sok számomra haszontalan dolgot. Rut nélkül. Meg amit tovább fejlesztenek az általában rosszabb lesz. Mikor lehet tiltásra tenni azokat az engedélyeket amiket ők fix nem módosítóra tettek? Na ez inkább érdekelne mint, hogy milyen újítások jönnek mert abban nem sok köszönet van. Azt hittem felszabadítják a tiltott 5 G t. Nem mintha érdekelne na de hát.

(#9311) noezmegmi


noezmegmi
tag

12-es verzió nekem rosszabb akkumulátor időt hozott, másnak is ilyen vagy csak én jártam így? Kerestem a dac az micsoda?

Samsung Galaxy S Advance GT-I9070 \ Sony Xperia SP C5303 \ Honor 4x

(#9312) fjudors válasza noezmegmi (#9311) üzenetére


fjudors
aktív tag

dac
;]

digital to analog converter

[ Szerkesztve ]

(#9313) laczkaba válasza Badboys (#9310) üzenetére


laczkaba
tag

Root nélkül is tudsz törölni.XDA topik.

(#9314) kisNero


kisNero
csendes tag

Sziasztok! Szeretném megkérdezni, hogy a Spigen ultra hybrid tok mennyire csúszik? Jelenleg ami tok a telefonomon van (ebay, noname), már másodjára csúszik ki a kezemből, egyenesen a 3 hetes kisfiamra :W Kellene valami normális alternatíva, mielőtt úgy esne rá, hogy kárt okozok szegényben. Alapvetően mindig száraz a kezem, ez plusz nehezítő tényező. Köszönöm a segítséget :R

(#9315) samu74 válasza kisNero (#9314) üzenetére


samu74
addikt

Ha nem túl drága és jó tokot keresel ami nem csúszik, [ez elég jó].

-----------

(#9316) kelly416 válasza kisNero (#9314) üzenetére


kelly416
veterán

Ha jó tokot keresem ami nem csúszik, samsung original tok. Én vettem egyet 7000-ért, mert így 10.000-et engedtek a telóból, nagyon elégedett vagyok vele. Egyébként ki nem adnék ennyi pénzt tokért, vettem volna valami MSVII scrub vagy frosted jelzésűt. Nem csúsznak kicsit sem, olyan mintha csiszolópapír lenne, csak idő ameddig ide ér ebay vagy ali piactérről.

(#9317) kutga


kutga
nagyúr

Hölgyek/Urak!

Az extra elsötétítés funkciót nem lehet valahogy automatizálni?

Let the Zone take me if I am.

(#9318) kelly416 válasza kutga (#9317) üzenetére


kelly416
veterán

Redőnyre kirakva 2 mozdulat. Bixby-vel talán, de én meg abban nem vagyok otthon.

(#9319) kutga válasza kelly416 (#9318) üzenetére


kutga
nagyúr

Nem lehet, marad a kapcsolás ahogy mondtad.

Let the Zone take me if I am.

(#9320) kelly416 válasza kutga (#9319) üzenetére


kelly416
veterán

Sajnálom. Én azt is elfelejtem, két hetente egyszer talán eszembe jut. :DDD

(#9321) StarKiller89 válasza kisNero (#9314) üzenetére


StarKiller89
senior tag

Nillkin tokokat ajánlom... bár használtam noname tokot is nem csúszott rá a kislányomra egyik sem :F :F
[link]

Samsung Galaxy S23

(#9322) Deck válasza StarKiller89 (#9321) üzenetére


Deck
titán

+1 a Nillkin-re

PS5

(#9323) kisNero


kisNero
csendes tag

Köszi a tippeket, végül a Ringke fusion tokra esett a választásom (amelyik fekete szélű), tök jó fogása van, így talán már az én női kezemből se fog kicsúszni ez a tepsi.

(#9324) Deck válasza kisNero (#9323) üzenetére


Deck
titán

Nem a telefon tepsi, a kezed kicsi... ;] :P

PS5

(#9325) Rigormortiis válasza kisNero (#9314) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Nekem Spigen Rugged Armorom van, és ez egyáltalán nem csúszik.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#9326) embe válasza kisNero (#9323) üzenetére


embe
nagyúr

Jó az a tok, nekem is az van. Annyi hogy kicsit bumszlibb lett benne a teló.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#9327) Sonex79 válasza Rigormortiis (#9325) üzenetére


Sonex79
aktív tag

+1, tényleg jó az a tok is.

(#9328) magmakocka


magmakocka
aktív tag
LOGOUT blog

A másik csoportban már feltettem a kérdést, de hátha itt több választ és okoskodást kapok! :P

Szóval, úgy körülbelül vagy 3 hónapja, ha vettem használtan egy Galaxy S20 FE Snapis telefont! (Itt hardveren, jó értékelésű egyéntől)

Úgy, mostanság kezdett el foglalkoztatni az a dolog, hogy a kijelzővel van valami gond. A telefont Sestore 2 éves garanciával kaptam meg. Egy szerintem noname tokkal és fóliával (mert a fólia az nem egészen terül el a telefonon, pontosabban, olyan mintha nem erre a telefonra szabták volna)

A gondom az, hogy egyes esetekben nem érzékel rendesen a kijelző. A messenger alkalmazásnál ki van kapcsolva a chatfej funkció. Valamint az érintés védelem is ki van kapcsolva! Egyedül csak a érintésérzékenység van bekapcsolva a képernyővédő fólia miatt. Tehát, ha elkezdek gépelni, akkor előszokott olyan fordulni, hogy nem veszi be az érintésemet mondjuk a bizonyos betűkre. Vagy játékoknál, de olyan is van, amikor elhúzom a kezdőképernyőn az ujjamat, akkor swipe helyett kattintást érzékel. (Mondjuk most tesztelésként bekapcsolom ezt a pöttyöt amivel megnézhetem, hogy az érintést nem-e az alkalmazások nem veszik be, valamiért...)

Valamint egy olyan kérdésem lenne, hogy Ti milyen tokot és fóliát (olyat, amivel nem fordulhat elő a fentebb leírt probléma) ajánlotok? Sokan a Spigen-t ajánlották. Egy olyan tok kellene ami nem csúszós, "esetleg" kitámasztható (a telefon) és minden részét a telefonnak jól védi! Kamera, hátlap, előlap (kiemelkedő).

(Bocsánat, ha az az egyén is itt van ebben a csoportban és nem érti azt, hogy miért kérdezem meg ezt többször... Szeretném igazából mindenki véleményét kikérni, majd aszerint dönteni, hogy melyik tokot veszem meg)

A képernyővédő fólia azért lenne számomra fontos, mert nem szeretném azt, hogy a rendes kijelzője karcolódjon! De ha esetleg a fólia a hibás, hogy nem érzékel rendesen. Akkor mit tudok tenni? A fólia alatt nincsenek buborékok. Teljesen jól lett felrakva. Akkor mi okozhatja?

Valamint, 25W-s töltőből melyiket kell megvenni? Mert én többfélét láttam...

Köszönöm majd a válaszotokat!

[ Szerkesztve ]

- Töröltem a hívásátirányítást a kóddal, de nem jó! - Milyen kóddal? - Rácsos linzer, rácsos linzer, 002, rácsos linzer és a küldés gomb .

(#9329) icemad válasza magmakocka (#9328) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Tokból jó lehet az UAG és a Lovemei is, azok elég jól védenek. Fólia helyett inkább üveget javaslok. Ebből rengeteg féle van.

Töltőből én a Samsungot ajánlom, de használtam már oneplus 8t warp töltőjével is, probléma nélkül. (ez 65 wattos, de a telefon nyilván annyit vesz fel, amennyi kell neki.)

A kijelző problémára én azt tippelem, hogy a Facebook/messenger okozza, több helyen panaszkodnak hasonlóról android 12-n. Próbáld meg azt, hogy ezeket a programokat kikapcsolod és a lite verziót használod. Play áruházban egyébként vannak kijelző tesztelő programok, én pl kijelző beégést vettem így észre.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#9330) gretzky77 válasza magmakocka (#9328) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia itt vagyok még olvasó módban! A tok valóban egy noname szilikon amit adtam hozzá, viszont ami rajta van az ugye üveg fólia és Spigen vagyis nem a gagyi fajta! Valóban volt több panasz az érintésre és több helyen is a Facebook , Messenger párost említik ludasnak! Én használtam ezeket az appokat és nem volt gondom vele, igaz még 11-es droid alatt!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#9331) magmakocka válasza gretzky77 (#9330) üzenetére


magmakocka
aktív tag
LOGOUT blog

Nem, abszolúte nem te vagy ebben a hibás! A készülék hozza a maga formáját! Minden tekintetben úgy adtad át a készüléket, ahogyan leírtad. A gond itt csak annyi, hogy nem tudok rájönni arra, hogy mi a fenéért csinálja ezt a problémát... Számomra eléggé frusztráló ez az eset. Ilyet még az A40-s telefonomon sem tapasztaltam, pedig azon hamarabb ment az A12, mint ezen. :P

Akkor a Spigen-nél nem terjed ki az egész fólia a kijelzőre? Ezalatt azt értem, hogy maga a fólia nem teríti ki a kijelző aljától a végéig a részeket. Ezt mondjuk, nem értem pontosan.

Mondjuk a Facebookkal itt tényleg sok gond van. De volt egy időszak, amikor ezen alkalmazások nem voltak rajta a telefonon, s ekkor is csinálta... Ezért nem értem, hogy mi a franc van. :D

A fóliát nem igen szeretném levenni, mert azért mégis csak véd, de ez a probléma eléggé zavaró számomra. :(

Szóval, gretzky77, bocsi ha esetleg "úgy tűnt" mintha téged hibáztatnálak! Nem vagy ebben semmiképpen sem hibás. A samu farkára kellene rálépnem... De az ügyfélszolgálatosok olyan viccesek. :D Azt se tudják felfogni, hogy mi a bajom.

- Töröltem a hívásátirányítást a kóddal, de nem jó! - Milyen kóddal? - Rácsos linzer, rácsos linzer, 002, rácsos linzer és a küldés gomb .

(#9332) gretzky77 válasza magmakocka (#9331) üzenetére


gretzky77
veterán

Dehogy tűnt úgy, nem is azért írtam! :R
Egész pontosan [Ez] van rajta!

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#9333) samu74 válasza magmakocka (#9331) üzenetére


samu74
addikt

Szerintem az a sima fólia nem kavar be az érintésnek. Inkább szoftveres probléma. Várd meg a következő frissítést, ami 1-2 héten belül megjön(oneUi 4.1) ,következő lépés gyári visszaállítas és ha nem javul akkor szerviz.

-----------

(#9334) s4hu|SyD^ válasza magmakocka (#9328) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Chatfej funkció kikapcsolása után is van nekem ez, hogy nem érzékeli a kijelzőt rendesen. Olyankor megnyitok egy appot és utána már jó.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#9335) StarKiller89 válasza magmakocka (#9328) üzenetére


StarKiller89
senior tag

kapcsold ki az érzékenységet, nekem is ugyan ilyen Spigen üvegfólia van rajta, nincs szükség rá, amúgy a Messenger+Facebook páros miatt nálam is előfordult sajnos, chat fej használata közben ha kis méretűre rakom a beszélgetést konkrétan 3 mp-ig nem érzékel a kijelző.... de amúgy komolyan hónapok óta itt van ez a bug és képtelenek javítani?? :F :F

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23

(#9336) Blac1 válasza magmakocka (#9328) üzenetére


Blac1
aktív tag

Nekem is van ez a probléma. Akármit kapcsoltam ki be. Nem javult meg. Messenger+Facebook szintén kikapcsoltam az sem segített. Csináltam gyári vissza állítást, de semmi változás. Android 11 alatt is csinálta. Az a baj hogy random csinálja. Van mikor fél óráig nyomkodom és semmi gond. Van mikor három percen belül többször is. Van mikor rá nyomok például a home gombra háromszor is mire reagál. Nem tudtam rá jönni hogy mi okozza. Mind az idő mind a hely ahol csinálja véletlenszerű. Viszem szervizbe mihelyt tudok szerezni egy alkalmas csere telefont.

[ Szerkesztve ]

(#9337) icemad válasza Blac1 (#9336) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Na ilyen nekem is volt android 11 alatt, de csak akkor, ha chrome böngészőt használtam. Váltottam Vivaldi-ra, az megoldotta. Ha nem chromeot használsz, akkor viszont nem ez a probléma és lehet, hogy tényleg a telefonnal van gubanc.

Egyébként nem tudom, ti hogy vagytok vele, de engem egyre jobban kezdenek idegesíteni az ilyen hülyeségek. És most nem a telefont szidom, hanem ezeket a pocsék szoftvereket. Számomra elképesztő, hogy pl android 2.1 és 4.4 között sokkal, de sokkal kevesebb problémám volt a telefonokkal. Most meg azt látom, hogy a programokat nem optimalizálják, oldja meg a telefon izomból, pedig némelyik teló már lazán hozza egy régebbi PC teljesítményét és még így is vannak gondok. És mindig egyre több probléma, minden frissítéssel újabb hibák, stb... Kezd tele lenni a tököm... :(((

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#9338) zoltan77 válasza magmakocka (#9328) üzenetére


zoltan77
aktív tag

Nekem is csinálja de csak ha a 24.hu alkalmazást használom és azon belül ha görgetek akkor szokott megbolondulni az érintés, már megszoktam. Csak ennél az alkalmazásnál mutatkozott a probléma. Facebook+messenger párost nem használok.

Samsung S24 8/256-Honor Tab X9

(#9339) natë


natë
nagyúr

Sziasztok, a gcam minden funkciója működik már a készüléken? Zoom pl.

(#9340) Blac1 válasza icemad (#9337) üzenetére


Blac1
aktív tag

A gyári böngészőt használom. De mint írtam mindenhol előszokott fordulni. Simán a rendszerben is.

(#9341) StarKiller89 válasza icemad (#9337) üzenetére


StarKiller89
senior tag

szerintem főverziót se kéne évente kiadni, ez a 12 is egy nulla volt, illetve csak hibákat hozott magával, ezen kívül semmit :(

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23

(#9342) kutga válasza icemad (#9337) üzenetére


kutga
nagyúr

Engem most leginkább a közelség érzékelő, vagy inkább a hiánya idegesít. Elemelem a fülemtől hívás után és nem kapcsolja a kijelzőt, rohadt idegesítő.

Let the Zone take me if I am.

(#9343) Aryon87 válasza natë (#9339) üzenetére


Aryon87
félisten

Sztem itt senki nem hasznal Gcamot :))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#9344) Dilikutya válasza Aryon87 (#9343) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nekem fent van az asztro mód miatt, amit a gyári nem tud. De akit ez nem érdekel, annak szerintem nincs különbség. Asztro módban az alap fél perces záridőt trükközi ki valahogy, így akár 4 perces expókat is lőhet, ami csillagos égboltnál jól jön. De ez tényleg csak erre jó, semmi másra, a gyári szoftver max. 30 másodperces záridejét se hinném, hogy sokan használják.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#9345) Aryon87 válasza Dilikutya (#9344) üzenetére


Aryon87
félisten

Én már vártam 6 percet is mire a tejút képet megcsinálta :))
Jó a Gcam, szeretem. Kár hogy az enyémre nincs.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#9346) kelly416 válasza Aryon87 (#9343) üzenetére


kelly416
veterán

Én néha, nagyon néha, csinálok vele egy-egy képet sötétben ha nem akarok vakuzni (pl. fiamat ahogy alszik a kiságyban), de többre nem használom én sem.

(#9347) zoltan77


zoltan77
aktív tag

Lassan nekünk is megérkezik a frissítés. :)

Samsung S24 8/256-Honor Tab X9

(#9348) s4hu|SyD^ válasza kelly416 (#9346) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Az asszony simán vakuzik. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#9349) icemad válasza s4hu|SyD^ (#9348) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Menj el egy állatkertbe, tíz emberből 5 simán vakuzik fényes nappal...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#9350) Aryon87 válasza icemad (#9349) üzenetére


Aryon87
félisten

Imádom azokat a tehetségeket :C
A masik kedvencem a teljes kepernyos kamerakep. Az nem szamit hogy csokkentett felbontasban fotoz... De el van ajulva a keptol..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.