Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:42:01

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S20 FE topik
A topicban bárminemű termék hirdetése, árulása, kínálása TILOS!

Specifikáció:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9901) kelly416 válasza Dilikutya (#9897) üzenetére


kelly416
veterán

Szerintem is, pont ezért jelentkeztem "kontrollcsoport" tagként, miszerint ahol ennek nincs, ott másnak sincs.

Igaz, nem írtam le mivel van összehasonlítva, de a nevemre kattintva elolvashatja bárki.

(#9902) kelly416 válasza samu74 (#9899) üzenetére


kelly416
veterán

Na ja, csak azoknak a SAR értékei sem itt vannak. De a Xiaomi is erősen többet SAR-ozik, és azoknak sem volt észrevehetően jobb térerejük.

(#9903) samu74 válasza kelly416 (#9902) üzenetére


samu74
addikt

Bizony,és a múltkor az egyik kollégám hozta oda a telefonját hogy nincs nete. Xiaomi Note10 asszem ,2 sim hálózat kiikszelve mindkettőn...Újraindítás után helyre jött,de na . Semmivel nem jobbak. Viszont anno nekem az S7 ahol elvérzett, ott az asszony Huawei P9 telója vígan netezett ugyanazon a hálózaton(vodafone).

-----------

(#9904) Fernet


Fernet
senior tag

Tudtok ajánlani működő hívásrögzítőt? Xiaomi MiMax3 volt az előző telóm amihez nem kellett külön program, tökéletesen rögzített mindent. Előtte Samsung Note4-en ACR-t használtam (prémiumot is megvettem) de egyik frissítés után csak a némaságot rögzítette. Próbáltam ezen a telón is (snapis S20FE) de nem működik. Valami ötlet? Köszi.

Pont jó lett volna visszahallgatni egy beszélgetést, fogorvoshoz kértem időpontot két hete, most mentem volna, de szerintük korábbi időt adtak meg. Nem változtat semmin, de jó lett volna tudni, hogy ki írta fel rosszul.

(#9905) KaitouP válasza Fernet (#9904) üzenetére


KaitouP
veterán

És akkor mondod neki hogy neked van igazad, mert a hangfelvétel ott van nálad és abban világosan benne van, a doki meg néz hogy neked mégis ki engedte meg, hogy feledd a beszélgetést? :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#9906) Fernet válasza KaitouP (#9905) üzenetére


Fernet
senior tag

Nyiván nem :D

Csak nem lenne bennem a bizonytalanság, hogy én rontottam el. Szeretem biztosra tudni a dogokat még ha a lényegen nem is változtat semmit. :)

(#9907) icemad válasza Fernet (#9904) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Galaxy storeból a Cube Acr nálam rendesen működött. (lehet, hogy még most is jó, de már nem az s20 fe a fő telefonom)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#9908) Blac1 válasza Fernet (#9904) üzenetére


Blac1
aktív tag

Nállam fent is van a Cube Acr, és tökéletesen működik.

(#9909) Badboys válasza Blac1 (#9908) üzenetére


Badboys
őstag

Kíváncsiságból ránéztem nekem nem adja ki.

(#9910) icemad válasza Badboys (#9909) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Valóban, de a play áruházban is ott van: [link]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#9911) kelly416 válasza Fernet (#9904) üzenetére


kelly416
veterán

Az azért meg van, hogy pár éve GDPR változás óta hivatalosan nem lehet hívást rögzíteni előzetes beleegyezés nélkül, ezért elméletileg minden EU országban csak a mikrofon hangját rögzíti minden hivatalos hívásrögzítő? A másik fél hangja max. a hangszóróból áthallatszik a mikrofonba és minimálisan hallható.

(#9912) kekedi válasza kelly416 (#9911) üzenetére


kekedi
senior tag

Ha meg headsetet használsz, akkor meg végképp nem ér egy kalap..... sem.

[ Szerkesztve ]

(#9913) icemad válasza kelly416 (#9911) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Attól függetlenül működik. Totál zajos környezetben is. Papíron csak a mikrofont használja, gyakorlatilag meg bármilyen forrást.
Gdpr-t meg kenjék a hajukra, arra jó az egész, hogy a felhasználót szivassák.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#9914) kelly416 válasza icemad (#9913) üzenetére


kelly416
veterán

Az a baj, hogy van aki él a telefonbeszélgetések rögzítésével (évekig én is így tettem, néha hasznos volt) és van aki vissza él vele.
Ha Téged egyszer megszívatnának egy felvett beszélgetéssel, Te is örülnél a GDPR-nak. Olyan úgysincs, hogy valaki mindig 100% odafigyelve telefonáljon. Lehet idegállapot, álmosság, pia, melletted történő baleset ami elvonja a figyelmed és olyat mondasz, amit nem kéne. Sajnos ilyen világot élünk. Régen hetente 1x levélváltással is le tudtak fixálni egy találkát fél évvel előre is akár és ott is voltak, most megbeszélt idő után jobb esetben odacsörög a másik fél, hogy valami közbejött, rosszabb esetben én hívom és akkor nyőgi be, hogy "hoppá, van valami ami annyira elterelte a figyelmét, hogy mindent elfelejtett...) Például szül a szomszéd macskája.
Romlott ez az egész, valahol valami nagyon félre ment.

Szerk.:
Jó dolgokat találunk ki, csak rossz módon vagy rossz dologra használjuk. Szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#9915) icemad válasza kelly416 (#9914) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Az utolsó mondatoddal maximálisan egyetértek! Nagyon igaz!
Nekem azért fontos a hívásrögzítés, mert sokat beszélek külföldiekkel a munkám miatt. Amikor egy orosz vagy indiai beszél angolul és még nagy zaj is van, akkor sokszor hasznos, ha vissza tudom hallgatni, hogy pontosan mit is mondott. De néha saját magamat is vissza kell hallgatni, mert az orosz és holland nyelvtudásom még eléggé alap, és azt is gyakran használnom kell. Az meg alap, hogy ha előre tudom, hogy beb@szós este lesz, akkor telefont sem viszek magammal. ;)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#9916) szilvaspet


szilvaspet
tag

Én is próbálgattam a Cube acr-t meg az ACR pro-t, de végül megcsináltam a régióváltást Indonéz xid romra ez alapján:
link
Nagyon örülök hogy végül rászántam magam. A rendszerszintű felvétel sokkal jobb minőségű, a Bt kihangosítón/headseten bonyolított hívásokat is tökéletes minőségben rögzíti, amit a fentiek egyáltalán nem tudnak.
Bátran ajánlom hogy csinálja meg, akinek ez fontos.

[ Szerkesztve ]

(#9917) kelly416 válasza icemad (#9915) üzenetére


kelly416
veterán

Ezért is írtam, hogy van aki él(ne) vele ... De sajnos a sok együgyű, rossz indulatú, pénzéhes, stb. polgártársunk miatt nem teheti, mert a jó dolgokat a gyökerek miatt spéci feltételekkel lehet csak használni.
Persze a reklám a youtubból is folyik meg a csapból is már, azt nem tiltják be. Kisgyerekek agyába plántálják hétvégén délelőtt a körömgombát, hüvelykúpot, prosztatapanaszt meg a lenyugvó napot, mert minden 3 reklámból 2 gyógyszer, de ez nem fáj senkinek.

Mindegy is, hagyjuk, mert még a végén bannoltatom magam. :P

(#9918) kekedi válasza kelly416 (#9917) üzenetére


kekedi
senior tag

Kell a TV be is egy adblock ;]
Amúgy egyet értek veled.

(#9919) Deck válasza kelly416 (#9917) üzenetére


Deck
titán

YouTube Prémium családi csomag elég jó.
6 google fiók-ot adhatsz hozzá összesen. És ugyanúgy használhatsz 1 fiók esetében több eszközt pl és csak 2.600 Ft. Eloszlik nálunk is több ember között :))

[ Szerkesztve ]

PS5

(#9920) Andralin


Andralin
aktív tag

Sziasztok!
Olyan gondom van, hogy ha hangosabb beszélgetés folyik a telefonom közelében, zárolt képernyőből felébredve elkezdi figyelni a besztélgetést és vissza is kérdez angolul.
Tudnátok segíteni, hogyan tudom ezt a funkciót kikapcsolni?

Már többször átböngésztem a teljes menürendszert, de nem találom a megoldást. A Google Assistens alatt már kikapcsoltam, hogy reagáljon a "Hey Google" vezényszóra, de továbbra is csinálja a fent leírt dolgot.
Merre keresgéljek, hol tudom ezt az egész hangfigyelős mutatványt kikapcsolni a a francba? :F

[ Szerkesztve ]

(#9921) Deck válasza Andralin (#9920) üzenetére


Deck
titán

Én is szoptam ezzel, de találtam valami külföldi cikket és kikapcsoltam mindent amit írt, azóta jó lett.

PS5

(#9922) kelly416 válasza Deck (#9919) üzenetére


kelly416
veterán

Nálunk én fizetném akkor is, ha "eloszlik", de nem a 2600 a baj, hanem csak simán nem vagyok hajlandó fizetni érte. Akkor inkább nem nézzük.

(#9923) Deck válasza kelly416 (#9922) üzenetére


Deck
titán

Ahogy érzed. Mi rengeteget használjuk és így a gyerekeknek se kell a sok **** reklámot néznie.

PS5

(#9924) kelly416 válasza Andralin (#9920) üzenetére


kelly416
veterán

Bixby? Nálam az egész ki van kapcsolva, de gyanúsan Nálad ez lehet a baj ... Keresgélj a beallításaiban. Szerintem.

(#9925) icemad válasza Deck (#9923) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Hát még, ha tudnád, hogy Argentínában meg csak 1.5 euró a családi csomag. :D

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#9926) Deck válasza icemad (#9925) üzenetére


Deck
titán

Az komoly :DDD
Nem zavar amúgy. Be van állítva ez is a Netflix, HBO, Max mellett és vonja automatikusan. Kényelmes nagyon :P

PS5

(#9927) jereti


jereti
tag

Van egy érdekességem, érdekelne, hátha valaki tudja a megoldást. Asszony megkapta a jó egy éves exynos telefonomat, magamnak meg vettem egy snapisat. Gyorsaság, melegedés pont ugyanaz, az akksi viszont, ahogy várható volt, jobban bírja, megkockáztatom, akár 15 százalékkal is (az előző max másfél napot bírt, ezzel megvan a 2 nap). Viszont a régi telefonban több mint egy év után az accubattery 92 százalékos akksikapacitást jelez, az újban, ami kb két hete van meg, csak 89-et! Pont ugyanúgy használom ezt is: nincs gyorstöltés, 85 százalékra korlátozva. Esetleg az lehet a magyarázat, hogy az exynosost sokáig 100-ra töltöttem - amíg meg nem jelent a 85-re állítási opció -, és ez alapján számolt az accubattery? Vagy?....

[ Szerkesztve ]

(#9928) Deck válasza jereti (#9927) üzenetére


Deck
titán

Nem kell félni a gyorstöltéstől és nyugodtan feltöltheted teljesen is. Vagy csak 20%-85% között használod? A teljes kapacitás 65% használod csak ki akkor.

Aksi témához: [link]

PS5

(#9929) samu74 válasza jereti (#9927) üzenetére


samu74
addikt

Akkor a régi exynos amin ment a gyorstöltés meg csutkára volt mindig töltve jobb állapotban van mint az új. :) De a snapis meg jobban bírja...Hol a bibi?

-----------

(#9930) jereti válasza samu74 (#9929) üzenetére


jereti
tag

Jogos a kérdés :) Csak azt értem, miért jelez az app két hét után nagyobb elhasználódást, mint a gyengébb üzemidős telefonra egy évnél is hosszabb időt követően. Persze a "bajom" nyilván csak elméleti, örülök, hogy ez a gyakorlatban jobban bírja.

(#9931) kekedi válasza jereti (#9927) üzenetére


kekedi
senior tag

Jobban bírja? jobban. Szerintem felesleges rugózni azon mit ír egy szoftver. Főleg egy ilyen. Ha jobban teljesít, mint a másik, már teljesen jó.

(megjegyzem, nyilván a snapisat se tegnap gyártották, biztos nem 100%kos az akkuja, de még ugye jónak kell lennie)

[ Szerkesztve ]

(#9932) samu74 válasza jereti (#9930) üzenetére


samu74
addikt

Szerintem 2 hetes telefon ciklusát külső appal nem érdemes nézni. Használd nyugodtan akár 100%-ra töltve, aztán ha 1 év múlva megfordul a helyzet, még mindig van garancia rá. Én 25 wattos töltővel is használom(gyári 15 wattos amit mellécsomagolnak) ,az akksi jó állapotban van.Októberben lesz 2 éves az enyém.

-----------

(#9933) wanted5 válasza jereti (#9927) üzenetére


wanted5
őstag

Mivel nem lehet közvetlen a vezérlőből kiolvasni az információkat az app csak számolgat. Eleve, ha kilövi a telefon a háttérből már nem lesz jó. Én amikor kipróbáltam feltöltöttem párszor 100%-ig a telefont és rögtön jobb lett a wear level is (vagyis pontosabban mutatta). De nettó hülyeség az az app szerintem. Hozzávetőleges infót tud mondani, de olyat én is tudok app nélkül...

(#9934) Andralin válasza kelly416 (#9924) üzenetére


Andralin
aktív tag

Köszi a tippet. Sikerült mindenestül kikapcsolni a Bixby-t, remélem most már nem fogja csinálni.

(#9935) tecsa74


tecsa74
tag

Sziasztok!

Ma az eladás alatt levő S20 FE készülékemből kivettem volna a sim kártyát, de nem akart felugrani a sim tálca. Nagy nehezen aztán mégis sikerült, de a lyuk amibe a tűt helyezem már nem szép gyári. Le is vettem az eladási oldalról. Viszont szeretnék vásárolni egy gyári sim tálcát. A készülékem menta zöld színű, viszont a tálca króm bevonatú. Nem dual sim kártyás. Ha esetleg valakinek lenne, szívesen megvásrolnám. Köszönöm! :)

Mindegy milyen jó ember voltál,a temetésed menetének hosszát úgyis az időjárás határozza meg:)

(#9936) kutga válasza tecsa74 (#9935) üzenetére


kutga
nagyúr

Ebayen, amazonon szerintem hamarabb találni.

Let the Zone take me if I am.

(#9937) tecsa74 válasza kutga (#9936) üzenetére


tecsa74
tag

Igen, igen keresgélek ott is, de ott csak színeseket találok. Króm bevonatút még nem sikerült sajnos. :)

Mindegy milyen jó ember voltál,a temetésed menetének hosszát úgyis az időjárás határozza meg:)

(#9938) wanted5 válasza tecsa74 (#9937) üzenetére


wanted5
őstag

Akkor már az se volt eredeti, mert gyárilag ugyan olyan színű, mint a készülék kerete.

(#9939) tecsa74 válasza wanted5 (#9938) üzenetére


tecsa74
tag

A készülék kerete króm bevonatú...

[ Szerkesztve ]

Mindegy milyen jó ember voltál,a temetésed menetének hosszát úgyis az időjárás határozza meg:)

(#9940) wm01


wm01
újonc

Abban tudnátok segíteni, hogy video felvétel közben hogyan tudnám kikapcsolni az automata fókuszt? Picit bezavar a mozgáskor fellépő képmozgás és ezt mindenképpen szeretném kikapcsolni rajta.

(#9941) BIZ0906 válasza wm01 (#9940) üzenetére


BIZ0906
aktív tag

"Profi videó" opciónál van ilyen lehetőség.

(#9942) Dracula válasza samu74 (#9932) üzenetére


Dracula
senior tag

Szia!

Ezek szerint adnak hozzá a csomagban töltőt? Ami 15W-os?

Egy jó idő után végre én is megrendeltem a telót. :D

Üdv!

(#9943) kutga válasza Dracula (#9942) üzenetére


kutga
nagyúr

Adnak, igen.

Let the Zone take me if I am.

(#9944) camper007


camper007
csendes tag

Sziasztok
Úgy néz ki sikerül lecserélnem a xiaomi note 8t-t egy Samsung s20 fe- re.
Az lenne a kérdésem, hogy milyen tokot érdemes nézni, üvegfóliát itt is megéri venni rá? (Xiaominál kínából oldottam mindig rá valamit)

(#9945) goom


goom
senior tag

Most merem csak leírni, hogy vége a kálváriámnak. Ma megérkezett a Samsungtól az S20 FE. És ez most nem 5G-s... ez most G780G.
A KonzolVilág a maximális 14 helyett 16 nap múlva fizette vissza vételárat. Én tőlük soha többet semmit...

Nagyon köszönöm mindenkinek! Neked külön is, kutga!

(#9946) Deck válasza camper007 (#9944) üzenetére


Deck
titán

Nekem volt Nillkin tok-om 6.000 Ft de kitört egy gombja és nem is volt az igazi. Most ali-s 1.500 Ft-os "Samsung" tokom van ezt nagyon szeretem. [link]

Én még mindig a gyári fóliával használom, bár van uv-s üvegfóliám és sima ragasztós is de még lusta voltam lecserélni :DDD

PS5

(#9947) Deck válasza goom (#9945) üzenetére


Deck
titán

Az a durva, hogy hivatalos partnerek.. Nem egy gsm bolt. :U

PS5

(#9948) Dilikutya válasza Deck (#9946) üzenetére


Dilikutya
félisten

Júliusban vettem a telefont, azóta is a gyári fólia van rajta. Teljesen jó, pici csíkok vannak rajta, leginkább kopás a zsebtől, de ez mégis csak műanyag, nem csoda. Én valamiért nem szeretem az üvegfóliát, bár nem tudnám megmondani, miért, mert könnyű feltenni, és használat közben sincs vele gond, a céges A52S-en az van.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#9949) kutga válasza goom (#9945) üzenetére


kutga
nagyúr

Szuper.

Let the Zone take me if I am.

(#9950) camper007 válasza Deck (#9946) üzenetére


camper007
csendes tag

Köszi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.