Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:42:01

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S20 FE topik
A topicban bárminemű termék hirdetése, árulása, kínálása TILOS!

Specifikáció:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9151) -Valinas- válasza s4hu|SyD^ (#9150) üzenetére


-Valinas-
senior tag

Be van kapcsolva a Messenger chat fejek funkciója? A múltkori frissítés óta nálunk bugos, teljesen behal tőle az indító. Próbáld meg kitörölni az alkalmazást, és újrarakni, így annyit sikerült elérnem, hogy már csak két másodpercig gondolkozik, miután egy chatfejet bezár az ember.

(#9152) Septum15 válasza s4hu|SyD^ (#9150) üzenetére


Septum15
aktív tag

Nekem tegnap óta már négyszer fordult elő olyan, hogy egyszer csak félig lefagy a telefon.
A három fő gomb érzékelése megy, letudom húzni az értesítési sávot, ott bármit betudok kapcsolni, betudok menni a beállításokba és ott is mindent érzékel, ha feljön a Messenger chat-fej, akkor ott is tudok bármit csinálni, de a kezdőképernyőn és a megnyitott alkalmazások között semmit sem érzékel.
Tegnap háromszor is akkor fordult elő, amikor Twitteren frissítettem a feed-emet. Emiatt újra raktam az appot és ma délig teljesen jól ment a telefon. Aztán ma screenshot közben jött elő ez.
Direkt elindítottam egy képernyőfelvételt úgy, hogy mutassa az érintéseket és asszerint maga a telefon érzékelte az érintéseket, csak a rendszer nem foglalkozott vele.
Újraindítás után mindig megjavult, de rohadt idegesítő, ha folytatódik és lesz időm, akkor mindenképpen csinálok egy gyári visszaállítást

(#9153) Blac1 válasza Septum15 (#9152) üzenetére


Blac1
aktív tag

Lehet hogy nem ugyan az a jelenség de én is küzdök hasonlóval. Csak nekem random mindenhol csinálja. Például ma a Netflixnél többször is észrevettem hogy bökök középre a telefon érzékeli de a rendszer illetve az app nem reagál rá. De nem csak appokban hanem a rendszerbe mászkálva is elő szokott fordulni. Még nem tudtam magam ráveni a visszaállításra.

(#9154) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Használtok esetleg Nova Launcher-t? Mindenkinek a februári frissítés van fent?

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#9155) kugli válasza Blac1 (#9153) üzenetére


kugli
aktív tag

Próbáljátok ki: kijelző beállításoknál a "védelem véletlen érintés ellen" lehetőséget kikapcsolni.

(#9156) kelly416 válasza Septum15 (#9152) üzenetére


kelly416
veterán

Ilyenkor mindig elgondolkozom, hogy én vagyok a csodabogár, de nincs ilyen bajom. Mondjuk chat-fejeket sem használok évek óta, ezért is sokan csodabogárnak néznek.

(#9157) Fernet válasza s4hu|SyD^ (#9154) üzenetére


Fernet
senior tag

7.0.57-es verzió van fent, nem ajánl fel frissebbet. Ez decemberi a play áruház szerint.

(#9158) laczkaba válasza Fernet (#9157) üzenetére


laczkaba
tag

Nálam is.

(#9159) StarKiller89 válasza -Valinas- (#9151) üzenetére


StarKiller89
senior tag

végre valahára itt is szóba került ez a bug, amúgy az Android 12 óta csinálja ezt ez a r*hadék chat-fej... pár napja pont ezért próbáltam a buborékos megjelenítésre rákényszeríteni a messengert, de sehogy nem lehet... de hogy képtelenek hetek óta javítani ezt a bugot az is hihetetlen...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23

(#9160) StarKiller89 válasza s4hu|SyD^ (#9150) üzenetére


StarKiller89
senior tag

amiről te írsz is vagy a Messenger vagy a Facebook app bugja, igen nálam már többször is volt... :W 2 legkártékonyabb alkalmazás sajnos

Septum15: nem sok köze van hozzá a gyári visszaállításnak, amíg ezt a 2 programot nem javítják addig elő fog jönni.. :(

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23

(#9161) s4hu|SyD^ válasza StarKiller89 (#9160) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Akkor várunk. Ha megint előjön kikapcsolom a Chat fejeket.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#9162) fdani0807 válasza s4hu|SyD^ (#9150) üzenetére


fdani0807
tag

Pont tegnap csinálta nekem is.
És mindig akkor, amikor a Messenger meg van nyitva, mint chat fej, vagy fut a háttérben.
És egyszerűen nem tudom eldönteni, hogy ez most hardveres vagy szoftveres hiba, mert néhányszor anélkül is csinálja, hogy futna az app.
Elég bosszantó és már fogalmam sincs mit kezdjek vele :W
Egyébként nekem is fent van már a 12es droid februári csomaggal.

(#9163) StarKiller89 válasza fdani0807 (#9162) üzenetére


StarKiller89
senior tag

semmiképp nem hardveres hiba, Messenger és a Facebook app hibája, a 12-es droid óta...

Samsung Galaxy S23

(#9164) Coyote85 válasza Eversmann (#9149) üzenetére


Coyote85
csendes tag

Semmit, az ég világon.
A megfelelő email jelszó beírása után, a belépés gombra nyomva, mintha gondolkodna kicsit, majd újra aktív lesz a belépés gomb. Ezt csinálja wifin és mobilneten egyaránt. Újratelepítés, gyári beállítások visszaállítása természetesen megvolt...

(#9165) balazs1956


balazs1956
senior tag

Sziasztok!

Lassan egy éve megvan a telefonom, de most fedeztem fel, hogy bizonyos élethelyzetben egy nagyon apró zöld led(??) világít az egyik sarokban.
Mi ez és mit jelent?

Előre is :R

(#9166) icemad válasza balazs1956 (#9165) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Azt jelzi, hogy az első kamerát használja a telefon, pl arc alapú feloldásnál.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#9167) balazs1956 válasza icemad (#9166) üzenetére


balazs1956
senior tag

Köszönöm, de ha váltok (fotózásnál) az első és a hátsó kamera állás között, ugyan úgy világít

(#9168) FragMaster


FragMaster
addikt

Sziasztok! Rendelt ilyen telefont valaki mostanában a Konzolvilágtól? Rendes gyártói garancia jár hozzá?

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#9169) embe válasza balazs1956 (#9167) üzenetére


embe
nagyúr

Igen. Sőt ha telefonálsz, vagy felvételt készítesz akkor meg egy piros jelzést fogsz kapni.
Figyelmeztetnek ezek a jelzések, hogy működik a kamera, vagy a mikrofon.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#9170) qwertly


qwertly
addikt

Sziasztok!
Van valami jelentősége hogy Type-C - 3.5mm jack csatlakozó eredeti ami 4500ft vagy pedig egy utángyártott ami csak 1500ft. Mivel nekem valahogy nem vált be a Samsung EO-IC100BBEGEU Type-C fülhallgató. Így használnám a régi megszokottat.

(#9171) kelly416 válasza qwertly (#9170) üzenetére


kelly416
veterán

Van. Legyen benne DAC, ez a fontos. Én is vettem olcsót, dobhattam ki (adhattam Huawei telós ismerősnek), mert nem volt benne DAC és a teló kiírta, hogy nem támogatott eszköz.

(#9172) eclipse19


eclipse19
senior tag

Üdv!
Kamerasziget védelmére milyen fóliát/üveget ajánlanátok?
A Média Markt-okban van olyan (ha jól tudom), hogy bármilyen kijelzőre tudnak méretre szabni védőüveget/fóliát (vagy mit), olyat esetleg próbált már valaki a kameraszigetre rakatni?

Köszönöm.

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#9173) Eversmann válasza qwertly (#9170) üzenetére


Eversmann
aktív tag

Van. Csak Samsung-ot vegyél (csak gyári jó), a többinél ki fogja írni hogy nem támogatott.

Life is better with a Titan

(#9174) JoHn123 válasza eclipse19 (#9172) üzenetére


JoHn123
tag

Kamerára talán jó. Nekem a kijelzőre ajánlotta nagyon az eladó gyerek, persze azt nem mondta hogy gyárilag is van rajta védelem. A szemem előtte tépte le és rakott rá 8 ezerért fóliát. Kettő hét alatt jött le róla.

(#9175) kelly416 válasza Eversmann (#9173) üzenetére


kelly416
veterán

Ok, akkor csak a Te kedvedért megismétlem. DAC legyen benne, mindegy, ki gyártja. Nekem volt aliexpresses noname, kaptam kölcsön egy valami hifi márkásat amikor az alisra rácsuktam a szekrényajtót, meg most van egy Samu. Mind jó.

(#9176) qwertly


qwertly
addikt

Sziasztok!
Köszönöm a válaszokat... :R
Akkor nem véletlenül drágább a samsung csatlakozója.. Kénytelen leszek megvenni... :F
Ha használni akarom a régi füleseimet..

(#9177) Badboys válasza FragMaster (#9168) üzenetére


Badboys
őstag

Gyári garancia ami biztos a hivatalos forgalmazóktól. SES, MM, Euronics, a konzolvilágról eléggé rossz tapasztalatok keringenek. Végül is nagyon egyszerű fölteszed nekik a kérdést. A többség hivatalos forgalmazóktól vásárolt. 10-20ezret nem ér meg kockáztatni. Az sem mindegy milyen régiós a garancia miatt.

[ Szerkesztve ]

(#9178) kutga válasza qwertly (#9176) üzenetére


kutga
nagyúr

Én megvettem, működik, ennél jobb igazából nem kell.

Let the Zone take me if I am.

(#9179) kissati66


kissati66
tag

Sziasztok, a Névjegyek alkalmazáson belül egy csoporthoz rendelt csengőhangot nem tudok sehogyan megváltoztatni. A telefon Smart Switch segítségével volt átköltöztetve egy S7-ről, gondolom ez a probléma oka. Próbáltam törölni a Névjegyek alkalmazás adatait, de amint próbálok beállítani egy csengőhangot az adott csoporthoz, kéri a tárhely hozzáférést és amint megkapja azonnal visszaállítja a korábban használt hangot. Van valami javaslat FR-en kívül?

Samsung Galaxy S 1, 2, 3, (LG Nexus 5), 7 EDGE, 20 FE 5G, GW 4 Classic

(#9180) kaszibat válasza qwertly (#9176) üzenetére


kaszibat
tag

Ha van türelmed megvárni, akkor Aliról is meg lehet az itthoni árnál jóval olcsóbban rendelni, csak több hét, mire ideér. Nekem ilyen van és tökéletesen működik vele.

(#9181) qwertly válasza kaszibat (#9180) üzenetére


qwertly
addikt

Szia!
Köszi, de hogy a tökömben lehet hogy ennyivel olcsóbb ott mint itt.. :W
És amit néztem csak fehéret láttam itthon.
Ha valaki tud boltot ahol fekete is van, legyen szíves írja nekem... :)
Tudom hogy csak szőrözés, de fekete telefonomhoz inkább feketét vennék... ;)

(#9182) atosan


atosan
addikt

Sziasztok,
Csatlakozom a társasághoz egy zöld készülékkel, piros sajna már nem volt.
Elég régóta állhatott a raktárban, 10%-on volt első bekapcsolásnál. Majd csak helyre rázódik az akksi.

Maine coon

(#9183) kutga válasza atosan (#9182) üzenetére


kutga
nagyúr

Pár napig tanul, aztán beáll. Én 20 százalék alá nem nagyon hagyom merüln, két napot nagyjából elmegy.

Let the Zone take me if I am.

(#9184) atosan válasza kutga (#9183) üzenetére


atosan
addikt

Igen, akksinak kell néhány teljes feltöltés. nálam sem ment még egyik készülék 20 százalék alá. :)
Xiaomi 11t-nél is így volt. Elegem lett azt hiszem a MIUI-ból egyelőre.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#9185) ppancser válasza qwertly (#9181) üzenetére


ppancser
csendes újonc

Helo
Ha jol tudom ebböl csak fehèr kèszült :O

(#9186) atosan


atosan
addikt

Kérdeznék:
Hol lehet azt beállítani, hogy fixen a google féle jelszó kezelés legyen, ne pedig a samsung pass?
Emlékeim szerint van olyan funkció a samsungoknál, hogy ha nézem a kijelzőt akkor nem kapcsol ki. Bénán keresek, nem találom. Merre lehet?

Maine coon

(#9187) Benoe77 válasza atosan (#9186) üzenetére


Benoe77
őstag

Settings-general management-passwords and autofill
Settings-advanced features-motions and gestures-keep screen on while viewing

(#9188) atosan válasza Benoe77 (#9187) üzenetére


atosan
addikt

Oh, köszönöm :R

Maine coon

(#9189) qwertly válasza ppancser (#9185) üzenetére


qwertly
addikt

Szia!
Itt van fekete is... [link]

(#9190) StarKiller89


StarKiller89
senior tag

eSIM használatra alkalmas a készülék?

Samsung Galaxy S23

(#9191) kutga válasza StarKiller89 (#9190) üzenetére


kutga
nagyúr

Nem.

Let the Zone take me if I am.

(#9192) StarKiller89 válasza kutga (#9191) üzenetére


StarKiller89
senior tag

:F :Y
kár

Samsung Galaxy S23

(#9193) kutga válasza StarKiller89 (#9192) üzenetére


kutga
nagyúr

Igen. Ahogy olvastam tudná, csak a Samsung globálisan tiltja.

Let the Zone take me if I am.

(#9194) StarKiller89 válasza kutga (#9193) üzenetére


StarKiller89
senior tag

ennek mi az értelme?

Samsung Galaxy S23

(#9195) kutga válasza StarKiller89 (#9194) üzenetére


kutga
nagyúr

Semmi.

Let the Zone take me if I am.

(#9196) Deck válasza kutga (#9195) üzenetére


Deck
titán

5G-t is tudna.

PS5

(#9197) kutga válasza Deck (#9196) üzenetére


kutga
nagyúr

Az is tiltva van. ;]

Let the Zone take me if I am.

(#9198) Deck válasza kutga (#9197) üzenetére


Deck
titán

Amúgy tényleg. ;]

[ Szerkesztve ]

PS5

(#9199) ravensky13 válasza Deck (#9198) üzenetére


ravensky13
tag

LOL! Szóval eSIM is meg 5G is benne van csak a samsung úgy gondolja nem fizettünk érte eleget? Nincs erre valami okosság? :D Amúgy november óta vagyok klubtag, az volt az elgonolás hogy mire releváns lesz az 5G, addigra lecserélem. Kár lenne érte amúgy mert nagyon pöpec telefon... :(

(#9200) Deck válasza ravensky13 (#9199) üzenetére


Deck
titán

Itt PH-n írták még anno cikkbe.

"Snapdragon 865 kerül az összes S20 FE-be. Ez a chipset támogatja az 5G hálózatokat is, de a 4G-s S20 FE készülékeknél a Samsung ezt korlátozza."
Forrás: [link]

Undorító? Az... :DDD

[ Szerkesztve ]

PS5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.