Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:42:01

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S20 FE topik
A topicban bárminemű termék hirdetése, árulása, kínálása TILOS!

Specifikáció:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7001) kutga válasza *RLaci* (#7000) üzenetére


kutga
nagyúr

Virtuális van benne, néha olyan helyen is felugrik a véletlen érintés védelem ahol nem kellene, ezt leszámítva jól működik.

Let the Zone take me if I am.

(#7002) *RLaci* válasza kutga (#7001) üzenetére


*RLaci*
addikt

Tudom, közben eszembe jutott, volt már ez itt téma. A lényeg, hogy nálam ez a virtuális jól teszi a dolgát. Se a zsebemben, sem a fülemen nem él önálló életet a telefon. Volt nálam egy Poco F3 pár hétig, na az tényleg olyan volt mintha semmilyen közelségérzékelő nem lett volna benne.

[ Szerkesztve ]

(#7003) kutga válasza *RLaci* (#7002) üzenetére


kutga
nagyúr

Nem rossz egyébként.

Let the Zone take me if I am.

(#7004) kutyek válasza zsoltti (#6994) üzenetére


kutyek
senior tag

A zseb mód k@k@ -> kapcsold ki a duplakoppos feloldást -> most már a zseb módot is kikapcsolhatod, mert amikor nem kéne, akkor bezzeg ügyködik...
Problem solved :)

(#7005) samu74 válasza kutyek (#7004) üzenetére


samu74
addikt

+1.A dupla kopp kavar be szinte mindig. Nálam soha nem csinál semmi disznóságot a zsebemben, pedig non-stop megy a zene.

-----------

(#7006) kutyek válasza samu74 (#7005) üzenetére


kutyek
senior tag

Annyit azért hozzátennék, hogy feloldott telefonnál (kézben, fülön stb) tökéletesen működik a virtuális proxy "szenzor". Kizárólag kikapcsolt kijelzővel értelmetlen (mivel nincs is szenzor, a zseb mód pedig nem pótolja megfelelően). Szóval tényleg _csak_ a duplakoppos feloldás a probléma, semmi más...

(#7007) *RLaci* válasza kutyek (#7006) üzenetére


*RLaci*
addikt

De én dupla koppal nyitok-zárok, mégsincs semmi problémám, még soha nem kapcsolt be a telefon a zsebemben. Lehet azért mert nálam minden értesítés ki van kapcsolva a zárképernyőn.?

(#7008) kutyek válasza *RLaci* (#7007) üzenetére


kutyek
senior tag

Szerencséd van, vastag a zsebed, mittudomén. Lehet részben az értesítések tiltása miatt is, bár segélyhívás ilyenkor is befigyelhet. Örülj neki, hogy nálad OK :)
Amúgy kb. az egyetlen problémája a készüléknek nálam, illetve hívás után néha lassan éled a kijelző (szintén proxy szenzor működésével függhet össze).

[ Szerkesztve ]

(#7009) *RLaci* válasza kutyek (#7008) üzenetére


*RLaci*
addikt

Akkor mákos vagyok, melegítő, farmer, kabát mindenhol okés. :) Sok telefonom volt, ez a Fe bekerült a kedvencek közé, minden téren stabil, kiegyensúlyozott jószág.

(#7010) kelly416 válasza *RLaci* (#7007) üzenetére


kelly416
veterán

Én is és talán 1x volt bajom vele. Egyébként jól működik nálam is, ujjlenyomattal oldom fel így semmi értesítést sem tudok megnézni combbal, ráadásul csak ikon van kint zárképernyőn.
Ja? Zenét minimális alkalommal hallgatok zsebben tartott telóval, akkor már inkább rádió, de a térerő mindig elmegy fejjel lefele telóval, úgyhogy erről is leszoktam. Ez egyébként érdekes jelenség, látszólag fullos 4g háló van, de el-el megy a rádió hy fejjel lefele van a teló. Kabátzsebben hosszú élen feküdve nincs ilyen bajom. :F

(#7011) s4hu|SyD^ válasza sipoczgabor (#6972) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Ha a tetejét vagy az alját nyomom meg a kapcsolónak akkor nekem is billeg csak nem csinál semmit. Középen kell megnyomni. Az hogy lötyög az túlzás, szerintem ez ilyen.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#7012) HKorn


HKorn
addikt

Mi a különbség az S20 FE és S20 FE Q között? Telekom holnapján már csak a Q elérhető [link]

Run&Ride

(#7013) *RLaci* válasza HKorn (#7012) üzenetére


*RLaci*
addikt

Gondolom Qualcomm, snapdragon. A Q nélküli meg az Exynos.

[ Szerkesztve ]

(#7014) HKorn válasza *RLaci* (#7013) üzenetére


HKorn
addikt

Igaz, SM8250 a proci típusa, az pedig a SD865, akkor ez az 5G-s modell már nem a 4G-s.

Run&Ride

(#7015) kutga válasza *RLaci* (#7013) üzenetére


kutga
nagyúr

Igen, a Q jelű a Snapdragon.

MOD
HKorn
Snapdragon és 4g. Az 5g-s modell nem kapható nálunk hivatalosan.

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#7016) HKorn válasza kutga (#7015) üzenetére


HKorn
addikt

Ok, köszi az infót.

Run&Ride

(#7017) Aryon87


Aryon87
félisten

Adott egy S20FE SD verzió telefon. Van mellé egy Honor Band 5 okoskarkötő. Szeretnék venni egy számlapot, de sikertelen a folyamat. HMS Core legújabb verzó van fent , ahogy a Huawei Healthból is. De mégis azt hiszi mintha nem lenne rajta és hogy telepítsem a legújabb verziót, amit már megtettem. Már töröltem, újraraktam. Semmi. Mi lehet a gond?

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#7018) kelly416 válasza Aryon87 (#7017) üzenetére


kelly416
veterán

Lehet, hogy van újabb. Csak mivel a Huawei saját árúházat is üzemeltet, lévén google mentesek, ott már van fent frissebb, de playre még nem került fel, így csapdában vagy.

De ez csak egy tipp.

(#7019) Aryon87 válasza kelly416 (#7018) üzenetére


Aryon87
félisten

Playen 3.0 akármennyi van fent, Google keresés által meg 6 valahány verziót találtam, amit telepítettem is. De úgyse akarja.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#7020) kelly416 válasza Aryon87 (#7019) üzenetére


kelly416
veterán

Akkor sajna passzolok. Nincs Huawei eszközöm, nem is volt, semmi tapasztalatom.

(#7021) Badboys válasza Aryon87 (#7019) üzenetére


Badboys
őstag

Szvsz. ezt kerested [link] egyébként a két eszköz nem kompatibilis 100% ban egymással. Vásárolj hozzá illő eszközt.

[ Szerkesztve ]

(#7022) Rotyi válasza Aryon87 (#7019) üzenetére


Rotyi
aktív tag

Lehet a health alkalmazást is frissíteni kell? App galleryben 12.0 van, a Playen meg 10.1...
Csak tippelek

Ami majdnem az, az nem az!

(#7023) Aryon87 válasza Rotyi (#7022) üzenetére


Aryon87
félisten

Megoldottam időközben. Letöröltem a Health appot, letöltöttem ismét és felraktam. Sikerült a vásárlást lebonyolítani. Elképzelhető hogy beakadt valami, és egy frissebb verzió kellett neki. Mindenesetre most már jóval több számlap is látható, mint korábban, amit furcsáltam is, hogy miért nem bővült a kínálat.
+Badboys:
Mert amúgy a páros hibátlanul működik. Tudom, Samu eszközzel lenne jobb, de ez jobb. Hosszabban bírja üzemidőben (1 hét, minden aktív rajta). Karácsonykor majd egy Watch GT 2 lesz a telóval párban.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#7024) Energie X válasza Aryon87 (#7023) üzenetére


Energie X
őstag

A Watch GT2 jó valasztás :)

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#7025) Sgr_A válasza Aryon87 (#7023) üzenetére


Sgr_A
addikt

Az van nekem is
A legjobb óra számomra
Iphone mellé vettem most az s20fe-vel használom
Volt iwatch4 meg galaxy activ2 de a naponta töltögetés nem jött be a + tudást meg nem használom ki

(#7026) kelly416


kelly416
veterán

Nem sűrűn mászkálok a saját böngetési előzményeimben, de most kerestem valamit és ezt látom. Miért nyitja meg ennyiszer? Kerestem több dolgot is Chrome-al, mindig ez történik, de csak tegnap óta. Új app nem került fel, nem látogattam szokatlan oldalt, csak olyat amit hónapok, évek óta. A vírust kizárnám, amugy incs nagy értelme 12x meghívni valamit, hacsak nem a szolgáltató akarná növelni a netforgalmam. :P

(#7027) geekthink válasza Benoe77 (#6717) üzenetére


geekthink
csendes tag

Örök hála...
Kb 10 próbálkozás után ez az első gcam verzió amiben minden lencse és funkció működik.

[ Szerkesztve ]

“We are what we repeatedly do. Excellence, therefore, is not an act, but a habit.” – Will Durant

(#7028) Aryon87 válasza Energie X (#7024) üzenetére


Aryon87
félisten

Bizony :K P40Pro mellé kaptam mikor tavaly kihoztam. Imádom.
Páromnak Band 5 van, de már nem igazán tudja elolvasni a tartalmát, így kapja majd meg a GT2-t.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#7029) Criminal017


Criminal017
őstag

Sziasztok!

Október közepe óta használom a telefont, tényleg remek készülék. :B

Tesztelem azóta folyamatosan a kamerát és szerintem sikerült kifogni egy lencsehibás darabot... :((( Akármit csinálok, a főkamerával készült képek bal egyharmada életlen. Rengeteg tesztet megnéztem fotókkal és ilyen szintű mosást nem tapasztaltam sehol.

Szívesen megosztom nagyobb méretben, de ezeken is tökéletesen látni. Mind tájképeknél, mind közeliknél egyszerűen megsemmisül a képek baloldala... :(

Szerintetek is garis csere ez, ugye?

[ Szerkesztve ]

(#7030) s4hu|SyD^ válasza Criminal017 (#7029) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Factory reset-et csináltál már? Esetleg bármi nemű kamera app cache törlés. Próbálj ki mondjuk Gcam-ot vagy másik fotós app-ot, hogy ott is olyan-e. Kamera beállításokat mutathatnál. Minden a legfrissebb verzió? Rendszer?

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#7031) *RLaci* válasza Criminal017 (#7029) üzenetére


*RLaci*
addikt

Ez sztem lencsehibás. Próbálj valami homogén felületet lőni, ott még jobban látni majd. Meg jó lenne eredeti méretben látni a képeket, ha ide direktbe töltessz fel az lekicsinyíti a képet.

[ Szerkesztve ]

(#7032) Bukoba


Bukoba
tag

Sziasztok! Tud olyat ez a készülék, hogy ébresztéskor automatikusan bekapcsol?

(#7033) samu74 válasza Bukoba (#7032) üzenetére


samu74
addikt

Ez nem. Kínai MTK chipes telefonok tudták ezt.

-----------

(#7034) icemad válasza samu74 (#7033) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Meg egy csomó másik. (Huawei telefonok, vagy snapdragon-os telefonok.)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#7035) kutga válasza icemad (#7034) üzenetére


kutga
nagyúr

De ez nem tudja. :)

Let the Zone take me if I am.

(#7036) natë válasza *RLaci* (#7031) üzenetére


natë
nagyúr

Bizony, masszívan. Hány ilyet küldtem már vissza...(múlt héten 2-t)
Sajnos minden gyártónál egyre gyakoribb a "jelenség". Igen ritka a hibátlan kamerájú/optikájú modell..
Nem nagyon javítják, mert vagy azt mondják, nem látnak hibát, vagy azt, hogy még belefér a tűrésbe. Elállás.

(#7037) Ixion77 válasza Criminal017 (#7029) üzenetére


Ixion77
őstag

Ez az úgynevezett decenteresség. Minden optikára jellemző (a nagy, drága fényképezőgépoptikákra is) csak az változik hogy mennyire. Gyártási szórás okozza.
Telefon vonalon én Huawei P30-ból fogtam ki ilyet. Az látványosabban csinálta, mégsem vették be garanciába:

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#7038) kutga válasza Ixion77 (#7037) üzenetére


kutga
nagyúr

Ez azért elég látványos. Csodálkozom, hogy nem ment a gari.

Let the Zone take me if I am.

(#7039) Dilikutya válasza kutga (#7038) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ez konkrétan használhatatlan így.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#7040) *RLaci* válasza Ixion77 (#7037) üzenetére


*RLaci*
addikt

Ez kb. kuka. Mekkora mocsokság már, hogy ez szerintük nem hiba.

(#7041) vacs válasza Bukoba (#7032) üzenetére


vacs
veterán

Szia.
Te kikapcsolod éjjelre a telefont?
Azt tudod, hogy a ki-be kapcsolással többet merül, mintha egész éjjel be lenne kapcsolva?
Ha javasolhatom, akkor éjszakára tedd repülő módba. :K

(^)(>.<)(^)

(#7042) Ixion77 válasza *RLaci* (#7040) üzenetére


Ixion77
őstag

Az igazsághoz hozzátartozik hogy nem mindig csinálta ennyire feltűnően. Elsősorban távoli témákon jelentkezett, ők meg szerintem beltéren tesztelték. Ráadásul a P30 már multiexpozíciós telefon volt, és szerintem a fókuszt is változtatta közben. A végeredmény nagyban függött attól hogy az AI melyik közbenső képek melyik részét választotta a végső kép összeállításához.

Ezt a képet például összehozta úgy, hogy szinte nem is látszik a probléma:

A következő meg trágyalé lett:

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#7043) Bukoba


Bukoba
tag

Sziasztok! Köszi mindenkinek a választ a kikapcsolt telefonos kérdésemmel kapcsolatban. Eddig Xiaomi telefonokat használtunk a családban, és azok tudták ezt az opciót. Lányom szokta kikapcsolni éjszakára a telefonját eddig, de töltőn hagyta kikapcsolt állapotba, így az éjszakai merülés nem volt gond. Én is a repülő módot javasoltan neki, és akkor ez lesz a végleges megoldás is. Köszi még egyszer mindnkinek.

(#7044) Aryon87 válasza Bukoba (#7043) üzenetére


Aryon87
félisten

Sosem fogom megerteni ezt a repulo modba meg kikapcsolast ejszakara. Le kell nemitani fullra azt jonapot.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#7045) HKorn válasza Aryon87 (#7044) üzenetére


HKorn
addikt

Azert ha a fejed mellett van egész éjszaka a telefon, jobb a repülő üzemmód

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#7046) vacs válasza Aryon87 (#7044) üzenetére


vacs
veterán

Vannak az országban olyan helyek, ahol gyengébb a hálózati lefedettség!
Emiatt sokkal gyakrabban keres a telefon hálózatot és emiatt jobban is merül, illetve többet is sugároz ahogy HKorn is írta! :K

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#7047) StarKiller89 válasza HKorn (#7045) üzenetére


StarKiller89
senior tag

Ez még mindig téma 2021-ben? 98-ban még megérteném a dolgot :D

Samsung Galaxy S23

(#7048) HKorn válasza StarKiller89 (#7047) üzenetére


HKorn
addikt

Mitől lenne kevésbé aktuális 21-ben? :F

Run&Ride

(#7049) Cry0


Cry0
őstag

Sziasztok! telefon cserén gondolkozom és többek között az s20 Fe Q is kiszemelt, mi a véleményetek erről? mennyére érezhető az "Fe" jelző? kamerába illetve akuba mit tud?

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#7050) HKorn válasza Cry0 (#7049) üzenetére


HKorn
addikt

Szerintem egyszerűbb, ha megnézel YT-on pár tesztet, rengeteg van, mindent elmondanak benne, hogy mivel kevesebb vagy több az S20-nál

Run&Ride

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.