Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:42:01

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S20 FE topik
A topicban bárminemű termék hirdetése, árulása, kínálása TILOS!

Specifikáció:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9801) Aryon87 válasza lacccciiii (#9800) üzenetére


Aryon87
félisten

P40Pro telomon sincs ilyen. Aktiv a duplakopp, az ujjlenyomatolvaso meg minden franc. Nincs random ebredes.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#9802) Aryon87 válasza Aryon87 (#9801) üzenetére


Aryon87
félisten

P40Pro telomon sincs ilyen. Aktiv a duplakopp, az ujjlenyomatolvaso meg minden franc. Nincs random ebredes.
Teny, ebben s neked az M20P-n van/volt rendes kozelsegerzekelo

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#9803) kelly416 válasza lacccciiii (#9800) üzenetére


kelly416
veterán

Főleg, hogy ebben a telóban nincs közelségszenzor, a Máténál meg nem spóroltak ezen.
Bár a Xiaomi úgy is tudja ezt, hogy van benne szenzor. ;]

(#9804) kekedi válasza Aryon87 (#9797) üzenetére


kekedi
senior tag

Nekem nyáron néha csinál olyat vékony rövidnadrágban. A combomat valamiért ujjlenyomatnak érzékeli. Hiába van a zsebembe, gondolom egy kevés izzadság már elég.
Szerintem.

(#9805) browned válasza lacccciiii (#9800) üzenetére


browned
csendes tag

Huawei P20 Pro-val nekem sem volt ilyesmi problémám. Mondjuk ott a folyamatos AoD-ot a közelség érzékelő kikapcsolta a zsebben például ahogy többen is írják. Itt meg úgy érzékelem, hogy tényleg folyamatos a folyamatos megjelenítés... ;]

[ Szerkesztve ]

(#9806) csakb


csakb
őstag

Én meg mindig úgy rakom zsebre, hogy kifelé néz a kijelzője. Nem ébredt még öntudatra soha, sem télen, sem nyáron.

(#9807) kelly416 válasza csakb (#9806) üzenetére


kelly416
veterán

Igen, csak ha koppan valami a zsebeden vagy neki dőlsz valaminek, egyből a kijelző kapja. Az sem veszélytelen megoldás.

(#9808) samu74 válasza kelly416 (#9807) üzenetére


samu74
addikt

Osztom. Csakis kijelzővel befele, aztán ha nekidőlsz vagy felakadsz valamibe akkor nincs 50ezres para.De tény hogy már az S9 is ilyen volt mikor a duplakopp aktív volt. Eltelt 4 év és semmi javulás...

-----------

(#9809) Aryon87 válasza samu74 (#9808) üzenetére


Aryon87
félisten

Hm, S9+ esetén nem tapasztaltam ilyen problémát, se a Note 8-nál se az S7Edge esetén. Az mellékes, hogy utóbbinál az ujjlenyomatolvasót rühelltem, sose oldott fel azonnal és rendre kizárt emiatt..

kelly: +1

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#9810) samu74 válasza Aryon87 (#9809) üzenetére


samu74
addikt

Nekem is S9+ volt ,de az rendre bekapcsolta a képernyőt. Onnan tudom , hogy jó meleg volt abban a zsebemben. :) Neked azzal nem volt bajod,nekem meg ezzel.De a duplakopp kikapcs az ott is meg itt is kellett.

-----------

(#9811) Blac1


Blac1
aktív tag

Sziasztok! Többször olvastam mát itt hogy nincs benne közelségérzékeló. De a teszt specifikációja szetint van. Most akkor van vagy nincs? Bár nállam szerencsére rendben működik.

(#9812) kutga válasza Blac1 (#9811) üzenetére


kutga
nagyúr

Virtuális közelségérzékelő van benne.

Let the Zone take me if I am.

(#9813) Blac1 válasza kutga (#9812) üzenetére


Blac1
aktív tag

Köszönöm.

(#9814) imsa


imsa
kezdő

Sziasztok! Kamera használatánál vettem észre, hogy nem jelzi a hdr funkciót, pedig be van kapcsolva. Régebben látható volt... vmi változott? Köszönöm a válaszokat!

(#9815) slayernick66


slayernick66
tag

tervezem venni ezt a mobilt, ha lehet a snapdragonos verziot, viszont gondolkozom, mennyire jo a RAM kezeles? koomlyabb multitaskingnal nem lassul/szaggat be? meritek ajanlani elkovetkezo egy-ket evre?

illetve hol talalok listat arrol kik a hivatalos viszonteloadok (mediamarktot tudom haz), illetve ha nekem eleg egy ev gyartoi gari, melyik sufniboltot meritek ajanlani egy 5G-s verziora?

koszi!

(#9816) Deck válasza slayernick66 (#9815) üzenetére


Deck
titán

Én nyugodt szívvel ajánlom :R

PS5

(#9817) StarKiller89 válasza slayernick66 (#9815) üzenetére


StarKiller89
senior tag

abszolút ajánlott

Samsung Galaxy S23

(#9818) slayernick66 válasza StarKiller89 (#9817) üzenetére


slayernick66
tag

koszi skacok, megnyugtattatok!
akkor mar csak a hol vegyem meg kerdes van hatra.
140-150 korul vennek max, esetleg laptopszalon.hu? mobilcorner.hu? ezekrol tobbet hallottam, talan nem mennek csodbe.. 1 ev gyartoit adnak az FE 5G-re ugy tudom, meg tudja valaki erositeni?

mar alig varom, hogy a kezemben tartsam :)

(#9819) kelly416 válasza slayernick66 (#9818) üzenetére


kelly416
veterán

Picit olvass vissza, nemrég vett valaki 5G verziót nagyobb múltú helyről.

(#9820) fjudors válasza kelly416 (#9819) üzenetére


fjudors
aktív tag

nem azt vett...
azt küldtek....nem ua....

(#9821) gretzky77 válasza fjudors (#9820) üzenetére


gretzky77
veterán

Igen viszont 5g variánsra nincs hivatalos gari itthon!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#9822) slayernick66 válasza gretzky77 (#9821) üzenetére


slayernick66
tag

epp azt olvastam valahol eloenyekben hogy van 5G is de hogy nem ketto csak egy ev gyari garival valahogy.. felreertettem? es nekem meg az egy ev gyari gari eleg lenne, es emiatt kerdeztem hogy hogy is van ez? kicsit belezavarodtam a temaba mar.

(#9823) gretzky77 válasza slayernick66 (#9822) üzenetére


gretzky77
veterán

[link]
Tudomásom szerint hivatalos gyári gari nincs rá!

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#9824) samu74 válasza slayernick66 (#9818) üzenetére


samu74
addikt

Majd ha veszel valahonnan, olvasd el az apróbetűs részt is.
Gyártói garanciára közvetlen a gyártó vállal garanciát, amely bármelyik márkaboltban érvényesíthető, ilyen garancia legtöbb esetben az Apple, Samsung (nekünk kell visszaküldeni és mi küldjük az európai márkaszervizbe( 2-4 hét a javítási idő) Samsung Magyarország 2019.10 havi döntése alapján nem javítja az Európai Uniós készülékeket), LG, Huawei, CAT, Sony:nekünk kell visszaküldeni és mi küldjük az európai márkaszervizbe( 2-4 hét a javítási idő), VIP Service szolgáltatás nem regisztrálható
A magyar gari annyiból másabb, hogy nekem pár nap alatt javították míg ezek gondolom kiküldik Csehbe.

-----------

(#9825) slayernick66 válasza samu74 (#9824) üzenetére


slayernick66
tag

rendben koszi. fontos infok

(#9826) slayernick66 válasza gretzky77 (#9823) üzenetére


slayernick66
tag

rendben koszonom

(#9827) slayernick66 válasza samu74 (#9824) üzenetére


slayernick66
tag

rendben koszonom nektek

[ Szerkesztve ]

(#9828) zoltan77


zoltan77
aktív tag

Májusi frissítés érkezett snapis verzióra. :K :))

Samsung S24 8/256-Honor Tab X9

(#9829) papi77 válasza zoltan77 (#9828) üzenetére


papi77
addikt

Köszi,már települ is! :)

Az első: NOKIA 1611

(#9830) embe


embe
nagyúr

Download módból hogyan kell újraindítani? Úgy hogy ne restelje a telót-
Megvan: Hangerő le + power gomb

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#9831) razzorr


razzorr
őstag

Üdv. Készülék vásárlás előtt állok és az eredeti kiszemeltem egy A52s (meg a Xiaomi Mi11lite), és annyira nem tudok közöttük dönteni, igazából élőben egyik sem nyűgözött le annyira hogy rámondjam az áment, és egy kicsit feljebb nézegetve árban ide jutottam. Esetleg van valakinek itt tapasztalata az általam felsorolt telefonokkal pro-és kontra?! Ez a teló igaz nem mai darab, de azért gondolom még időtálló lehet 1,5-2évig, vagy sem?

(#9832) samu74 válasza razzorr (#9831) üzenetére


samu74
addikt

Kamerában jobb azoknál szerintem, mondjuk az A52s se rossz.Xiaomi support a fasorba sincs a samsunghoz, nekem az nem kellene.Snapis S20FE jobb mint az exynos kb. ennyi.

-----------

(#9833) razzorr válasza samu74 (#9832) üzenetére


razzorr
őstag

Kamerában én úgy láttam,jóval az A52s és a Mi11lite felett van. A vodától venném,szóval ott csak az exynos van,de szerintem annyira nem nagy hátrány,kivéve ha a jövőbeli appok inkább a snapit fogják szeretni. Jelen állás szerint nekem baromira megfelelne az FE, kicsivel 100felett tudnék hozzájutni,de vajon a jövő szempontjából nem nagy hátrány,hogy egy kettővel korábbi generációs telefont akarnék most megvenni :F

(#9834) zoltan77 válasza razzorr (#9833) üzenetére


zoltan77
aktív tag

A vodánál van snapis verzió is mindenképpen azt vedd meg.

Samsung S24 8/256-Honor Tab X9

(#9835) razzorr válasza zoltan77 (#9834) üzenetére


razzorr
őstag

Gondolom a QC jelzés az. Nekem flottás a cucc ésott sajna sima van,ami tuti exynos. De nem gáz,el lennék ezzel is,ha nincs egyéb baja, idegesítő bugja a telónak.

[ Szerkesztve ]

(#9836) samu74 válasza razzorr (#9833) üzenetére


samu74
addikt

Annyi pénzért még exynosal is jó. Tisztában kell lenni vele,hogy ezzel jobban melegszik és merül. Gari lesz rá, support van még bőven, szóval mindenképp jobb választás mint egy középkategóriás holmi.

-----------

(#9837) Dilikutya válasza razzorr (#9835) üzenetére


Dilikutya
félisten

Meg kell kérdezni. Szerintem már nem értékesítenek Exynos chipes verziót, pont azért kezdték tavaly mindenhol a Snapdragont árulni, mert nem volt elég Exynos chip.
Nekem ugyan a Snapi van, de erősen kétlem, hogy bármi hátrányod származna a másikból. Támogatás ugyanannyi jár hozzá, a melegedés meg azért a fórumot olvasva korántsem tragikus, kicsit túl van lihegve a dolog. Persze hogy a kocsi fekete műszerfalon napon felejtett teló megbuggyan, és megmelegszik, nem is szabad akkus eszközöket a napon hagyni amúgy se. De mondom, szerintem nincs sok esély rá, hogy hivatalos viszonteladónál Exynos verziót kapsz.

Még nem nyomkodtam nagyon, de van egy A52s-em, céges. Menü, rendszersebességben nincs különbség, 6/128 az is, a kijelző hasonló. Dex nincs benne (én nem használom), és kamerában jobb az S20FE (nyilván, mivel az alap S20 kamerája van benne), tud RAW-ban menteni is. Az A52s egy évvel tovább kap frissítést, mivel egy évvel fiatalabb.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#9838) razzorr válasza Dilikutya (#9837) üzenetére


razzorr
őstag

Most úgy vagyok vele,hogy mindegy mivel jön,mert jó áron lesz. Saját flottánk van,de az ügyintéző egy épkézláb kérdésre se tud válaszolni,szóval a proci kérdést elengedem. Ráadásul kék színű van már csak,így remélem meg is kapom,ha véletlenül benyögi a Voda hogy elfogyott,csak akkor veszem meg az A52s-t. A kamera kérdés nálam sokat nyom a latba,az hogy nem 5G csak 4G,az meg pláne nem érdekel,amikor max 2évig tartok meg egy telót,utána ajándékozom a családba. Szóval ez az S20FE fog most kihúzni a Xiaomi mókuskerékből,remélem nem bánom meg,mert kb.10éve volt utoljára Samum.

(#9839) Dilikutya válasza razzorr (#9838) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nekem meg 10 éve csak az van. A szoftverével mindig elégedett voltam, és sokat számított nálam az Amoled kijelző, az SIII Minitől kezdve csak ilyen telefonom volt. Most már más márkáknál is van, de szoftveresen meg jobb a Samsung, mint bármelyik kínai. LG, Sony nem igazán játszik, valahogy nincsenek képben.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#9840) razzorr válasza Dilikutya (#9839) üzenetére


razzorr
őstag

Na most chateltem a vodával és azt írták hogy nekik csak Exynos változat van az FE-ből. Szóval ez van, nem dőlök a kardomba. Köszi az infókat,majd jelentkezem.

(#9841) zoltan77 válasza razzorr (#9840) üzenetére


zoltan77
aktív tag

Azért ha küldik csekkold le a dobozt SM-G780G van-e rajta. :D

Samsung S24 8/256-Honor Tab X9

(#9842) kekedi válasza zoltan77 (#9841) üzenetére


kekedi
senior tag

Több hónapja hallom, hogy nem lehet kapni exynos procis változtatot (max sufninál).
Nem lepődnék meg ha az ugyfelszolgálat rosszul tudta. Ami jelen esetben jó hír lenne.

(#9843) razzorr válasza zoltan77 (#9841) üzenetére


razzorr
őstag

Csinálok majd fotót róla :)
#9842kekedi Az ügyfélszolg.nál is nagy nehezen jött valaki aki tudott válaszolni, aztán a termékleírásban a voda weblapjáról ki volt másolva ugyanaz. Szóval nem 100% szerintem sem.

(#9844) kekedi válasza razzorr (#9843) üzenetére


kekedi
senior tag

Kíváncsi leszek. Ha nem lesz titok, írd meg mi lett végül.

(#9845) razzorr válasza kekedi (#9844) üzenetére


razzorr
őstag

Persze nem titok,jövök a részletekkel.

(#9846) arpivw81


arpivw81
tag

[kép] Yettelnél sem rossz az ár

[ Szerkesztve ]

(#9847) samu74 válasza razzorr (#9843) üzenetére


samu74
addikt

Ja,amúgy mind a két verzió listázva van náluk, bár az exynos verziót készlethiányosnak írja.
Októberben lesz 2 éve hogy az exynos verziót használom, nem mondom hogy hibátlan( melegedik és jobban merül mint a snapi) de nagy baj nincs vele ha odafigyel az ember. Vodafonos az enyém is,viszont független XEH rom van rajta.Átlag 3,5-4,5 óra képernyőidővel, de én eléggé nyúzom,igaz 1 simmel.

[ Szerkesztve ]

-----------

(#9848) razzorr válasza samu74 (#9847) üzenetére


razzorr
őstag

Most már kíváncsi vagyok :)

(#9849) zsolez76 válasza samu74 (#9847) üzenetére


zsolez76
tag

Dettó. :D

(#9850) kelly416 válasza zsolez76 (#9849) üzenetére


kelly416
veterán

Nem tudom, mire vagytok ilyen kíváncsiak. Hacsak nem rohadt rá másfél éves raktárkészlet a szolgáltatóra, snapis telefont árulnak tudatlan (bocsánat, ez így nem igaz, másfajta tudással felvértezett, de ebben a témában járatlan) ügyfélszolgálatosokkal.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.