Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:42:01

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S20 FE topik
A topicban bárminemű termék hirdetése, árulása, kínálása TILOS!

Specifikáció:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9601) Aryon87 válasza szemy94 (#9595) üzenetére


Aryon87
félisten

Én is erre gyanakszom. Mert csak melós nadágban tűnt fel neki, szabadidős hétköznapi ruhában nem fordult még elő ha jól tudom :F

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#9602) atosan válasza zoltan77 (#9599) üzenetére


atosan
addikt

TMH-ra is megjött.

Maine coon

(#9603) s4hu|SyD^ válasza Aryon87 (#9588) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Sajnos a kijelzőérzékeléssel nagy baj van, de ez szoftveres lesz. Pl. most is, hogy ide írok várni kellett vagy 2 mp-t mire a Google billentyűzet reagált bármit is. Tegnap újra is kellett indítanom a telefont, mert nem sok helyen regisztrált érintést.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#9604) Deck válasza s4hu|SyD^ (#9603) üzenetére


Deck
titán

Nálam a "SwiftKey"el semmi probléma.

PS5

(#9605) Aryon87 válasza s4hu|SyD^ (#9603) üzenetére


Aryon87
félisten

Billentyuzettel nincs gond szerencse. Meglatjuk ma mit alkot kikapcsolt duplakoppal..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#9606) samu74 válasza Deck (#9594) üzenetére


samu74
addikt

Nem használjuk egyformán, de ha exynos és Snapi procis telefonon feltünik akkor inkább optimalizálási hiba lesz a lagg.Most ez nem azt jelenti hogy ráböksz valamire és félpercig nem csinál semmit,de simán van olyan hogy görgeted a Chrome-ot wifin akár, és olyan darabosan mozog a kép lefele mintha 25 kép/másodperc lenne a frissítés nem pedig 120 hz. :) Direkt megnéztem a fejlesztői menüben hogy állandóan jelezze a képfrissítést a felső sarokban és masszívan 120 hz-et jelzett.Vagy játékok alatt ha úgy van a frissítés mondjuk pár pillanat alatt 10 frame aztán megint 60.Ok a játék terheli le a legjobban ,de na ,ezek a procik röhögve kellene vigyék bárhol bármikor. Majd mikor jön a meleg akkor ez még jobban előjön.Ősszel lesz 2 éve hogy használom ezt a telefont ,úgyhogy volt nálam is idő kitapasztalni a hibáit.

-----------

(#9607) Deck válasza samu74 (#9606) üzenetére


Deck
titán

Én nem játszok telefonon így azt nem tudom, de máshol tényleg nem tapasztaltam eddig reccenést se.

PS5

(#9608) Vitaqo válasza samu74 (#9606) üzenetére


Vitaqo
senior tag

A snapis jobb az exynosnál? Még nem merültem bele a témába, de hallottam hogy érdemesebb snapisat venni.

(#9609) kutga válasza Vitaqo (#9608) üzenetére


kutga
nagyúr

Gyorsabb, hűvösebb, takarékosabb.

Let the Zone take me if I am.

(#9610) Vitaqo válasza kutga (#9609) üzenetére


Vitaqo
senior tag

Köszi! És meddig támogatott a telefon? Android 14 vagy 13 lesz az utolsó?

(#9611) jUUh válasza Dilikutya (#9593) üzenetére


jUUh
addikt

Például a Quicksettings lehuzasanál (kapcsolók wifi stb). Nem mindig de gyakran akadt.

Samsung Galaxy S23+

(#9612) s4hu|SyD^ válasza Aryon87 (#9605) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Akkor muszáj leszek most már tényleg kipróbálni Nova Launcher nélkül meg Samsung billentyűzettel.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#9613) zoltan77 válasza Vitaqo (#9610) üzenetére


zoltan77
aktív tag

Android 10-l adták ki, akkor 13-t még megkapjuk meg még jódarabig biztonsági lesz rá.

Samsung S24 8/256-Honor Tab X9

(#9614) atosan válasza Vitaqo (#9608) üzenetére


atosan
addikt

Fenebb is írták, de szerintem sincs már hivatalos forgalmazóknál Exynosos. Mielőtt megvettem nézegettem a Mediában, Euronicsban, Best byte-nál. Mindenhol Snapis vokt. Végül Telekomos lett :D

Maine coon

(#9615) kelly416


kelly416
veterán

Mióta megvettem (2021.08.31), nem volt HR csinálva a telón, csak jöttek a frissítések és tettem fel sorba. Most elgondolkoztam, hogy csináljak egyet, de mivel semmi bajom a telóval, lehet nem kéne bántani. Sokaknak annyi hülyeség jött elő a frissítésekkel, nem tudom, megkockáztassam-e.

Nem sok idő, hetente úgyis lementek majdnem minden adatot PC-re, úgyhogy HR, frissítés, HR, belakás max. fél nap (minden app újra beállítása a sok idő igazából).

Szerintetek lehet alapja annak, hogy tartok a HR-től, vagy a jelenleginél csak jobb lehet a végeredmény?

(#9616) Aryon87 válasza kelly416 (#9615) üzenetére


Aryon87
félisten

Ha nincs bajod a telefonnal, felesleges csinalnod HR-t neki. :K

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#9617) kelly416 válasza Aryon87 (#9616) üzenetére


kelly416
veterán

Én is így gondoltam. (A lustaság nagy úr.)

(#9618) csakb válasza kelly416 (#9617) üzenetére


csakb
őstag

Ami működik, azt nem kell megjavítani.

(#9619) Dilikutya válasza jUUh (#9611) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nekem soha. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#9620) jUUh válasza Dilikutya (#9619) üzenetére


jUUh
addikt

Jó neked. :K

Samsung Galaxy S23+

(#9621) Aryon87


Aryon87
félisten

Nos ma már mindjárt jobb a helyzet. Kijelző nem éledt fel feleslegesen, és így már 61%-on van a telefon s nem 18%-on, mint tegnap.. Szóval akinek erőteljes indokolatlan merülése van, érdemes lehet a duplakoppos kijelzőébresztést kikapcsolni, mert az az egyik probléma forrása.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#9622) samu74 válasza Deck (#9607) üzenetére


samu74
addikt

Mert a snapis ami neked van kicsit simábban fut, de látod a topikgazda ott is észrevette. Olyan ez mint a PWM,azt is csak az látja akinek érzékeny a szeme/agya rá, nekem sose volt bajom a villodzással. De pl. a feleségemnek is feltünt az S10 telója után hogy a Mario Kart nála nem akadozik annyit mint az S20FE-n.Ha az asszony észreveszi aki nem egy kocka, akkor csak van valami. :) Az S7 telomnál azt mondtam hogy ez volt a legjobb telefonom eddig,aztán az S9+nál megint ugyanazt mondtam,ennél nem fogom már ezt mondani. :N

Aryon87 pedig nem újkeletű a dolog,csak ritkán jársz erre. [link] :)

[ Szerkesztve ]

-----------

(#9623) jUUh válasza samu74 (#9622) üzenetére


jUUh
addikt

Ez a legjobb példa igen, a PWM. Életembe nem tapasztaltam, valakinek meg muszáj miatta telefont cserélni.

Samsung Galaxy S23+

(#9624) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Hogyan lehet a recovery módba belépni?
Úgy csinálom ahogy a [link] leírják és nem jó.

(#9625) gyuri2008 válasza gyuri2008 (#9624) üzenetére


gyuri2008
veterán

Idézek"Rádugod valami usb bemenetes kütyüre (router, laptop,stb.) és úgy kapcsolod be hangerő gombot lenyomva."
Így sem tudok belépni :F

Nagy nehezen sikerült.
Így

1/Hogyan lehet megnyitni a helyreállítási módot a SAMSUNG Galaxy S20 FE készüléken?Tartsa lenyomva a Bekapcsoló és a Hangerő csökkentése gombot, amíg a SAMSUNG Galaxy S20 FE kijelzője teljesen ki nem kapcsol.

2/ Ezután nyomja meg néhány másodpercig a Hangerő növelése + Bekapcsológomb, Engedje el az összes gombot, ha megjelenik a Helyreállítási mód

A lényeg,hogy nem a kikapcsoló gombbal kel kikapcsolni.

[ Szerkesztve ]

(#9626) samu74 válasza gyuri2008 (#9625) üzenetére


samu74
addikt

Nem a kikapcsoló gombbal kell kikapcsolni? :) Ne ne örjíts már meg :)

-----------

(#9627) gyuri2008 válasza samu74 (#9626) üzenetére


gyuri2008
veterán

[link] Olvasd el légyszíves :K
Persze előtte rá kell dugni ezek közül router, laptop,stb valamelyikre.

[ Szerkesztve ]

(#9628) samu74 válasza gyuri2008 (#9627) üzenetére


samu74
addikt

Nézd ,simán kikapcsolod(a bekapcsoló gombbal),aztán lenyomva tartod a hangerő le+power gomb miközben rádugod egy adatot fogadó usb aljzatra. Érdekes mód nálam így is belép a recoverybe.

-----------

(#9629) gyuri2008 válasza samu74 (#9628) üzenetére


gyuri2008
veterán

Nekem úgy nem sikerült.
A legfrissebb SW van rajta.
Az LTE modell nem az 5G

(#9630) samu74 válasza gyuri2008 (#9629) üzenetére


samu74
addikt

Pedig eddig az volt a lényeg hogy kikapcsolt állapotban legyen,nem az hogy hogy kapcsolod ki.De ha nálad így működik akkor ok.Asszem 10-es droidig usb aljzat se kellett hozzá, elég volt a kombóval indítani. Felfelé download mód, lefelé meg recovery.

-----------

(#9631) fglgbr


fglgbr
csendes tag

Sziasztok,

kicsit lehet sokat mórikáltam magam a vásárláson, de a fórumon keringő két kupon másnál sem működik már? :Y
Lehet, hogy csak átmeneti hiba?

[ Szerkesztve ]

(#9632) M3oH válasza fglgbr (#9631) üzenetére


M3oH
addikt

Megeshet. BB topicban is írták, hogy nem megy már minden kupon.

(#9633) Kroni1


Kroni1
veterán

Járt már úgy valaki h kellett kijelzőt cseréltetnie saját költségen? Mennyibe kerül egy ilyen hivatalos helyen?

Vacilálok, hogy kössek-e Simple extra készülékbiztosítást havi 2100-ért és ~20e körüli önrész, vagy költsek-e üvegfóliákra többezret, amiket jellemzően cserélni is kell idővel. Az előbbi lopás ellen is véd, és talán nagyobb biztonságot ad. Valamit viszont muszáj lesz, mert bringával járok dolgozni, nem akarom az égiekre bízni..

(#9634) samu74 válasza Kroni1 (#9633) üzenetére


samu74
addikt

Egy jó tok meg üveg kijön kb. 6-8 ezerből . A biztosítás meg évi 24. 55 a kijelző csere. Neked kell dönteni.

-----------

(#9635) M3oH válasza Kroni1 (#9633) üzenetére


M3oH
addikt

Neked kell eldönteni, de nekem a plusz önrész miatt nem egy csábító ajánlat. Bár sosem törtem telót és garis problémám sem volt soha. És 8ezerból tényleg fel tudod "páncélozni" a telefont.

(#9636) StarKiller89 válasza Kroni1 (#9633) üzenetére


StarKiller89
senior tag

kb 80-100 ezer forint, érdemes a biztosítás, bár nekem ettől függetlenül is van rajta üvegfólia :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23

(#9637) samu74 válasza StarKiller89 (#9636) üzenetére


samu74
addikt

Az a 100 sok lesz az S20FE kijelzőcserére. :)

-----------

(#9638) Kroni1 válasza Kroni1 (#9633) üzenetére


Kroni1
veterán

Köszi az infókat mindenkinek! Asszem a bizti mellett döntök, az arra is jó ha történne vele valami más. Havernak minden telója meghal a 2 év elött, mert nagyon nyúzza öket, ugyh neki telekomnál megéri, egyszer vett egyet kedvezménnyel ár alatt, azota mindig csak ráfizet az ujabb gen modellekre.

En S7 S8 idején elengedtem a fóliazgatást mikor tízezreket adtam ki védelemre, tokra üvegre stb és szenvedés volt.. 8k se rossz rendes fóliára, de eddig bármilyet vettem mindegyik feljött egy idő után. Van ajanlott tipus, és olyan ajánlott bolt ahol Bpen fel is teszik nekem.?

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#9639) StarKiller89 válasza samu74 (#9637) üzenetére


StarKiller89
senior tag

igaz, most 70.000-ért találtam így hirtelen fél perc keresés után, az se egy olcsó móka :)

Samsung Galaxy S23

(#9640) StarKiller89 válasza Kroni1 (#9638) üzenetére


StarKiller89
senior tag

ha a 2. év előtt megy tönkre miért nem vitte garanciáztatni? én 1.5 év után vittem vissza anno az S8-am, hogy beégett a kijelző, konkrétan kicseréltek mindent benne, ergo kaptam egy új telefont...

én ezt használom a S20FE-hez: [link]
nem kell hozzá szakember hogy felrakja, nekem hónapok óta hibátlanul van rajta

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23

(#9641) Badboys válasza StarKiller89 (#9640) üzenetére


Badboys
őstag

Ez csak a szélein tapad vagy tévedek?

(#9642) StarKiller89 válasza Badboys (#9641) üzenetére


StarKiller89
senior tag

teljesen tapad, ez nem lekerekített kijelzős telefon

Samsung Galaxy S23

(#9643) Kroni1 válasza StarKiller89 (#9640) üzenetére


Kroni1
veterán

Lehet rosszul fogalmaztam, mert nála ez annyit jelent h 2 éven belül pókhálós a telefon kb mindenhol, erre csak a bizti megoldás..

(#9644) Kroni1 válasza samu74 (#9634) üzenetére


Kroni1
veterán

Az 55e az hivatalos szervizben gyári kijelzöcsere?! Az nekem gyanusan olcsónak tűnik, S8hoz még most is annyi csak a gyári kijelző szereles nélkül..

[ Szerkesztve ]

(#9645) kelly416 válasza Kroni1 (#9643) üzenetére


kelly416
veterán

Ja? Hát balekság ellen csak ez az orvosság. Nekem is van olyan barátom, akinél max. 2 hét a sérülésmentes kijelző, de nem vesz strapa telót sosem.
Én nem törtem még telót, pedig Ericsson T20-al kezdtem. Azaz szándékosan egyszer, de az más téma. Nekem a biztosítás csak felesleges kiadás.
Ezért kell Neked eldöntened, hogy Neked melyik megoldás tűnik jónak, aztán az élet megmondja majd, hogy jól döntöttél-e.

(#9646) Kroni1 válasza kelly416 (#9645) üzenetére


Kroni1
veterán

H mennyire szándékos ez nem tudom, de sztem nem annyira balekság, mert sosincs problemája az elhaló akksival, és aki szereti megkapni az aktuális csúcstelót, annak még mindig olcsóbb ez mint vigyázni rá és 2 évente cserélni.. Még az eladással se kell bajlódnia.

Mivel bringázok motorozok bkvzok nekem asszem a 2100ftos bizti bele fog férni, bár a lopástól azért kevésbé félek mint az összetöréstöl..

(#9647) Sgr_A válasza Kroni1 (#9644) üzenetére


Sgr_A
addikt

A hajlított kijelzők drágábbak
50k a ses store- ban a kijelző csere a s20 fe ben
Az a 52-sben meg 35k

(#9648) samu74 válasza Kroni1 (#9644) üzenetére


samu74
addikt

Ez nem hajlított kijelző, ehhez nem olyan drága. De ahogy írtam ,ha nagyobb biztonságban érzed magad akkor az a te döntésed. Kinek mi,én biztos nem költenék rá még 30-50 ezret, adatok szinkronizálva, ha elromlik/törik meg szerviz.

-----------

(#9649) kelly416 válasza Kroni1 (#9646) üzenetére


kelly416
veterán

Így nem csodálom, hogy nincs akku hibája. ;]

Én utálom, ha sérült a telefon, autó, akarmi. Amit lehet, megcsinálok vagy csináltatok. Utálnám a törött telót nézni másfél évig, meg utálnám szándékosan összetörni másfél év után, hogy olcsón másikat vehessek a biztosítással. Nem vagyunk egyformák, engem így neveltek, hogy vigyázzak a dolgaimra es ne tegyek tönkre szándékosan semmit.
Egyébként bicikli, motor nálam is bejátszik, 2,5 éves a fiam, rendszeresen babaúszunk és sok víz alatti videót is csinálok, veszélyes üzemben dolgozom és néha baleseti helyszínelek is. És nem fordítok extra figyelmet a telefonra. De nem lakom nagy városban, nem fenyeget a lopás veszélye sem igazán.
Ezért NEKEM nem éri meg a biztosítás. Te meg eldöntöd, Neked melyik út a jó és járható.

(#9650) Kroni1 válasza Sgr_A (#9647) üzenetére


Kroni1
veterán

Köszi, ez nagyon hasznos infó volt! Nem is gondoltam h a nagyobb mérete és fiatalabb kora ellenére az FE-ben olcsóbb lehet a csere mint egy 5 éves S8ban! :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.