Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:42:01

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S20 FE topik
A topicban bárminemű termék hirdetése, árulása, kínálása TILOS!

Specifikáció:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9251) Vitaqo


Vitaqo
senior tag

Sziasztok!

Lassan cserés lesz az S9-em, és gondolkodom az utódon. Szerintetek mennyire jó 2022-ben az S20FE? Elég jó árban adja a SES. Valahogy nem visz rá a lélek, hogy 200 felett fizessek egy telefonért.

(#9252) kutga válasza Vitaqo (#9251) üzenetére


kutga
nagyúr

Nekem tetszik. Feleségemnek S21-et vettünk, de szerintem nem éri meg a felárat.

Let the Zone take me if I am.

(#9253) Fernet válasza Vitaqo (#9251) üzenetére


Fernet
senior tag

Én nemrég vettem egyet, Xiaomi MiMax3-at váltott. Az akkuidő és a kijelzőméreten kívül mindenben előrelépés ahhoz képest. Ha nem sok évre tervezel vele akkor simán vállalható.

(#9254) Deck válasza Fernet (#9253) üzenetére


Deck
titán

Én 2-3 évre vettem. Nem hiszem, hogy bármi gond lenne vele. :K Szuper telefon :P

[ Szerkesztve ]

PS5

(#9255) kutga válasza Deck (#9254) üzenetére


kutga
nagyúr

5-6 év az már sok idő. :)

Let the Zone take me if I am.

(#9256) Fernet válasza Deck (#9254) üzenetére


Fernet
senior tag

Nekem is ez a terv, kb. 2-3 év. Utána megveszem az S22-t. :)

(igen ez a "sok év" relatív, kinek mennyi :). Nekem 5 vagy többet jelent)

(#9257) samu74 válasza Deck (#9254) üzenetére


samu74
addikt

2-3 év múlva is használható telefon lesz ez még. Akksi csere 3 éves korában ,és mehet tovább a móka.

-----------

(#9258) Vitaqo válasza samu74 (#9257) üzenetére


Vitaqo
senior tag

Nálam az S9 halódik. Sajnos zöldesedik, pixelesedik a kijelzője, melegszik, és már az új appok mint pl a Bixby routines nem mennek el rajta. 4. év után kuka. Tartok az S20FE esetén is ez lenne, szóval agyalok rajta, hogy ez vagy esetleg S21-22. Csak azok meg drágák.

(#9259) embe válasza Vitaqo (#9258) üzenetére


embe
nagyúr

Nekem is S9-t váltott. Na jó volt vagy fél év pár Xiaomival, de utána megvettem ezt. Annyi hogy az alap változatban nincs 5G. Kérdés igényled-e.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#9260) samu74 válasza Vitaqo (#9258) üzenetére


samu74
addikt

Hát az mindegyik márkánál előfordul,hogy megmakkan valami benne.Nálam a 10 hónapos S20FE usb aljzat nem vette a gyorstöltést, szerviz után minden ok. De hogy ez kibír e még 2-3 évet nagy talány. Sajna a vételár vagy márka nem garancia arra hogy sok évet elmegy a holmi.Mondjuk ez egy jó telefon, de nem hibátlan.

[ Szerkesztve ]

-----------

(#9261) Deck válasza samu74 (#9260) üzenetére


Deck
titán

Unokaöcsém vígan használja a mai napig a megjelenéskor megvett s8+t. :D

PS5

(#9262) samu74 válasza Deck (#9261) üzenetére


samu74
addikt

Szerintem egy S7 is használható a mai napig,nyilván félpillanattal többet gondolkodik. Inkább ahogy taglaltuk feljebb, az elhasználódás a kérdéses. Aki nem játszik az pl. ritkábban találkozik a beégett kijelzővel vagy a szétkopott/hibás usb aljzattal.

-----------

(#9263) Deck válasza samu74 (#9262) üzenetére


Deck
titán

Persze, csak az már nincs meg. :DDD

PS5

(#9264) embe válasza samu74 (#9262) üzenetére


embe
nagyúr

A feleségem az én régi S7 telómat használja. Újszerű állapotú, hibátlan kijelzővel. Sajnos hozzászokott a jó kijelzőhöz, és kamerához, így ebben a méretben kellene valami Samu neki. Csak sajnos nincs. Vagy van, de az drága, mert a szintén S osztályból kerülne ki.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#9265) StarKiller89 válasza samu74 (#9257) üzenetére


StarKiller89
senior tag

akksi csere inkább a 2 éves gari lejárta előtt szakszervízben... garanciában megcsinálják kijelző cserével együtt :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23

(#9266) kutga válasza StarKiller89 (#9265) üzenetére


kutga
nagyúr

Így tettem annak idején az S7-tel. Kaptam kvázi egy új telefont.

Let the Zone take me if I am.

(#9267) StarKiller89 válasza kutga (#9266) üzenetére


StarKiller89
senior tag

szintén én is az S8-al :U :K

Samsung Galaxy S23

(#9268) Fernet válasza StarKiller89 (#9265) üzenetére


Fernet
senior tag

Akksit még meg lehet magyarázni, de kijelzőcserét mivel lehet indokolni? Gondolom nem bemondásra megy, hogy cseréljétek már ki. Vagy hogy?

(#9269) StarKiller89 válasza Fernet (#9268) üzenetére


StarKiller89
senior tag

a kettőt egyszerre cserélik, ez a bevett szokás a SES szervízben, mindenesetre mondhatod, hogy sokszor előfordul, hogy nem érzékel a kijelződ normálisan... én kijelző beégés miatt vittam vissza anno az S8-at, a szervízes csaj mondta, hogy még írjuk bele az érzékelés hibát is... 3 hónapja kamera hibával vittem vissza az S20FE-met, akkor pl akksit is cseréltek a kamerákon kívül...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23

(#9270) samu74 válasza StarKiller89 (#9269) üzenetére


samu74
addikt

Nekem az S7 szintén beégés miatt ment szervizbe meg usb hiba miatt. Mindent cseréltek rajta,(olvasót meg a hangszórót is cserélték pedig azt nem jelöltem meg),de az akksi maradt a régi.

embe vagy veszel neki egy IPhone 13-at és meg is van minden.Nem olcsó, de jó.

[ Szerkesztve ]

-----------

(#9271) StarKiller89 válasza samu74 (#9270) üzenetére


StarKiller89
senior tag

más technológia... azért az S8 elég nagy ugrás volt anno... S8 felett kijelzőt és akksit egyszerre cserélnek én úgy tudom

Samsung Galaxy S23

(#9272) embe válasza samu74 (#9270) üzenetére


embe
nagyúr

Na köszi!

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#9273) Deck


Deck
titán

Mit szóltok hozzá, hogy vége a YouTube Vanced-nek? Bennem egy világ omlott össze. :(
Így előfizettünk a családi csomagra ami elég jó végülis de nincs fekete skin hozzá csak sötét. Pedig lehetne, ha már amoled majdnem minden telefon...

PS5

(#9274) kutga válasza Deck (#9273) üzenetére


kutga
nagyúr

Olyan keveset nézem a YT-ot, hogy nem tört össze túlságosan. Amúgy csoda hogy eddig bírta.

Let the Zone take me if I am.

(#9275) KaitouP válasza Deck (#9273) üzenetére


KaitouP
veterán

Premium... :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#9276) atosan


atosan
addikt

Üdv,
Az mitől lehet, hogy pl böngészőből nézek videót, akkor néhány perc után kikapcsol a kijelző ha nem tapicskolom meg valahol. Vagy a CoD mobile játéknál mikor a letölteseket csinálom (térképek, szkinek stb), egy idő után kikapcsol a kijelzó, így megszakad a letöltés. Előző telóimnál amíg a játék ment, nem kapcsolt ki a kijelző. Csak letettem és töltögette magának.

Maine coon

(#9277) Deck válasza KaitouP (#9275) üzenetére


Deck
titán

Az... :DDD

PS5

(#9278) kelly416 válasza atosan (#9276) üzenetére


kelly416
veterán

A játék közbeni letöltés szerintem a game plugins-ban beállítható.
A videó közbeni kikapcsolás meg valahonnan onnan jöhet, hogy sima böngészésnek fogja fel a rendszer szerintem, és kikapcsol mintha csak simán letennéd az asztalra böngészés közben. Valószínűleg a weboldalak némelyike más-más lejátszót használ. Én is tapasztaltam 1-2 oldalnál, másiknál meg simán megy a videó percekig akár.

(#9279) JoHn123 válasza Deck (#9273) üzenetére


JoHn123
tag

Eddig is prémium elofizeto voltam,, de ha nem így lenne sem omlott össze a vilag: https://www.xda-developers.com/best-youtube-vanced-alternatives/

(#9280) Deck válasza JoHn123 (#9279) üzenetére


Deck
titán

Csak megszoktuk a sok év alatt. De mi is előfizettünk :))

PS5

(#9281) Fernet válasza Deck (#9280) üzenetére


Fernet
senior tag

Törököknél ráadásul 3500Ft körül jön ki egy év premium. :)

(#9282) Deck válasza Fernet (#9281) üzenetére


Deck
titán

Nem semmi. Jó nekem ez így is. 4-en fizetjük családon belül úgyis, mint a Netflix, HBO Max esetében :D

PS5

(#9283) kutga


kutga
nagyúr

Hölgyek/Urak!

Az arcfelismerés tanul, vagy csak én érzem egyre jobbnak?

Let the Zone take me if I am.

(#9284) atosan válasza kutga (#9283) üzenetére


atosan
addikt

Vagy mind jobban tetszel neki :D
Szemely szerint nem használom.

Maine coon

(#9285) kutga válasza atosan (#9284) üzenetére


kutga
nagyúr

Azt nem hiszem. ;]

Let the Zone take me if I am.

(#9286) jereti válasza kutga (#9255) üzenetére


jereti
tag

Nyolcadikos gyerekem elég rendesen strapálja a régi S7-esemet, az ég világon semmi baja. Nem hiszem, hogy 2-3 év után kuka egy Samsung.

(#9287) kutga válasza jereti (#9286) üzenetére


kutga
nagyúr

Szerintem sem.

Let the Zone take me if I am.

(#9288) s4hu|SyD^ válasza jereti (#9286) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

S7E-t talán októberben váltottam le S20FE-re addig aránylag jól muzsikált pedig ugye már 5 éves volt. Ami nagyon kellett volna neki az egy új aksi, mert esélytelen volt hogy 1 napot is kibírjon. Azon kívül imádom/imádtam. Bár már kicsit lassú volt és szerettem volna egy nagyobbat. S20FE áránál viszont kár lett volna többet költeni bevallom. (2 is lett, az asszonynak is lett egy, hiába akart kisebb telefont, majd hozzászokik alapon rábaszéltem. :C , 20 euro 2 évig és abban benne van 12 GB net + ingyenes hívás, SMS itt német O2-nél)

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#9289) icemad válasza kutga (#9283) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nem hiszem, hogy tanulna. Inkább arra tippelek, hogy jön a tavasz, több lett a természetes fény, így pontosabban működik. Lehet, hogy hülyeség...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#9290) kutga válasza icemad (#9289) üzenetére


kutga
nagyúr

Igazából mindegy. Ami érdekes, hogy pár hónapig használtam faceid iPhone-t és bizony nem voltam megelégedve a feloldás sebességével.

Let the Zone take me if I am.

(#9291) szemy94 válasza s4hu|SyD^ (#9288) üzenetére


szemy94
senior tag

S7E, S8, S9 mai napig olyan hatást kelt (nekem csak S9 van), hogy nem tudja megismételni egy sem :D persze őrületbe kergetett a fólia keresés a hajlított kijelzőre, de érzésre...
S10L most szervizbe ment (2 év előtt kijelző alacsony fényerőn zöldül, cseréljék csak újra, elvileg kap új akksit is, még 2 évig jó lesz a Snapi 855/8GB RAM-mal), S9-et használom, igaz napi 3x töltöm, de olyan jó fogni a tepsi után, hogy hihetetlen.

[ Szerkesztve ]

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#9292) s4hu|SyD^ válasza szemy94 (#9291) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Nekem csak flip tokom volt, 3 karc azért volt csak rajta, mert sikerült 2x pofára ejtenem és végigcsúszott a padlón apró kövekkel vagy valamikkel alatta. Egyébként hibátlan. Gyönyörű az S7E arany színűben.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#9293) Aryon87


Aryon87
félisten

Belefutottunk egy hibába, mióta a Droid 12 van. Nem tudom, hogy 11 alatt is megvolt-e a funkció (sztem nem), mindenesetre nemrég fedeztem fel. A telefonnak van egy olyan beállítási lehetősége, hogy a kijelzőt nem kapcsolja ki míg nézed azt. Igen ám, de ez azt is eredményezi, hogy ha a zsebben a teló, akkor ahogy érintkezik a képernyő a combbal, azt folyamat felébreszti és ébren is tartja, miközben a feloldásvédelem üzenet aktív. Párom telója tegnap a 8 órás műszakját így dolgozhatta végig, elő se vette a telóját, mert amúgysem szabad. Műszak végére a teló 13%-ra merült emiatt.
Én meg itthon agyaltam, mit is változtattam a telóján (mert kapott egy FR-t a főverzióváltás miatt, Samunál sajnos kötelező lépés) s jutott eszembe hogy ezt a cuccost bekapcsoltam neki. Na most hogy kikapcsoltam, kíváncsi leszek ma is fogja ezt produkálni? Ha nem, akkor ez egy bug lesz.
Megtennétek hogy kipróbáljátok pár óra erejéig, hogy nálatok is csinálja ezt?
Ha jól emlékszem, a zárképernyő beállításában van a kapcsolója.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#9294) kelly416 válasza Aryon87 (#9293) üzenetére


kelly416
veterán

Kipróbálhatom, de mióta megvettem az s20fe-t (2021 aug.), nem csináltam gyári visszaállítást, pedig jött rá 1-2 kisebb-nagyobb frissítés. Beállítottam amit kértél, pár óra múlva majd referálok.

(#9295) Aryon87 válasza kelly416 (#9294) üzenetére


Aryon87
félisten

Kíváncsi vagyok hogy mit produkál.
Ami még furcsa nekem, hogy ha letakarom a fél kijelzőt, az AOD ugyanúgy aktív és duplakoppal ébreszthető a kijelző. Nincs közelségérzékelő a telefonban?

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#9296) kutga válasza Aryon87 (#9295) üzenetére


kutga
nagyúr

Virtuális közelségérzékelő van benne.

Let the Zone take me if I am.

(#9297) samu74 válasza Aryon87 (#9295) üzenetére


samu74
addikt

Jó ideje a dupla kopp a zsebedben is aktiválódik, ki kell kapcsolni a francba.

-----------

(#9298) atosan válasza Aryon87 (#9295) üzenetére


atosan
addikt

A 52s 5g esetében javított a már említett duplakopp kikapcsolás és a véletlen érintések elleni védelem kikapcsolása. Biztos ami biztos, nyáron az A52-őt kijelzővel kifelé hordtam zsebben.

Maine coon

(#9299) kutga válasza atosan (#9298) üzenetére


kutga
nagyúr

Én mindig is kifelé hordtam zsebben, nem áll fenn a probléma.

Let the Zone take me if I am.

(#9300) s4hu|SyD^ válasza kutga (#9299) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Én mindig úgy vagyok vele, hogy a combom puhább ha beverem valamibe pont ott a telefont akkor inkább a hátulját érje, mivel annak erősebbnek kéne lennie már csak a tok miatt is. Munkában meg régebben előfordult, hogy beütöttem mondjuk asztal sarkába. Azóta mondjuk kiteszem a telefont az asztalra.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.