Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:42:01

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S20 FE topik
A topicban bárminemű termék hirdetése, árulása, kínálása TILOS!

Specifikáció:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8251) xhege válasza Elar (#8248) üzenetére


xhege
addikt

Bocsánat vakon voltam. Az S20 FE űrhajó a Redmihez képest. :K

(#8252) Blac1 válasza kutga (#8250) üzenetére


Blac1
aktív tag

Köszönöm.
Egyébként egy Huawei P30-t váltana. Esetleg van tapasztalata valakinek arról hogy mennyire lenne előre lépés a váltás? Főleg kamera fronton? Még a Xiaomi 11T van képben az 5G miatt.

(#8253) workin válasza Blac1 (#8252) üzenetére


workin
senior tag

Kamera fronton semennyire. A Huawei p30 kamerája szerintem jobb ennél. Én arról váltottam, de nekem a kijelző és egyéb apróság volt a lényeg.

(#8254) Blac1 válasza workin (#8253) üzenetére


Blac1
aktív tag

Szia! Jól értem hogy a sima P30-ról váltottál, nem a pro változatról?

(#8255) workin válasza Blac1 (#8254) üzenetére


workin
senior tag

Igen, jól érted :)

(#8256) wanted5 válasza Elar (#8244) üzenetére


wanted5
őstag

Nem akarom védeni a xiaomit, de nem feltétlen annak kéne lenni az első lépésnek, hogy eldobom és veszek másikat, mert valami nem úgy működik, ahogy kéne.

Ha idetaláltál, akkor valószínű, hogy meglesz a telefon topikja is és ott megoldják ezeket.
A messengernél ki kell kapcsolni az akku optimalizációs beállításokat, meg auto startot bekapcsolni és meg fog érkezni minden üzenet.
A közelségérzékelőre meg: tapasztalataim alapján az emberek fele - akiknek ilyen gondja van - rosszul tartja a telefont, tehát elsőnek ezt kell megnézni.
Viszont ezt is lehet kalibrálni. Fejből nem tudom procedúráját, de a topikjában megmondják.

(#8257) kelly416 válasza wanted5 (#8256) üzenetére


kelly416
veterán

Én a RedmiNote4-et kalibráltam anno, főzött romot kapott és minden jó lett.
Mi9Tpro-t már nem nyösztettem,.inkabb váltottam én is. Erre feleségem teljes megelégedéssel használja több mint egy éve.
Nyilván bennem van a hiba. ;]

(#8258) Energie X válasza Blac1 (#8252) üzenetére


Energie X
őstag

Van a családban p30 és s20 fe is. Zoom kamerába jobb az s20 fe, fő kamerában és széleslátoban gyengébbek a képei p30-hoz képest. Videozás terén viszont kiegyensúlyozottabnak tűnt az s20 fe. S20 fe gyorsabb mint a p30 de nekem mondjuk ez nem releváns, p30 is elég gyors még mindig (instant messaging, fb, yt, telefonálás,gmail, outlook, navi). Xiaomi-t nem ismerem, de kamera fronton a mobilarena tesztben szerintem nem olyan jók a képei mint egy huawei-nek. Gondolkodtam én is telefonváltason tavaly, de nem találtam olyan kêszüléket, ami kamera minőségben igazi előrelépés lenne számomra p30-hoz képest. Illetve találtam, de azon nincs gms (p40 pro). Én idén még nem váltok.

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#8259) Elar válasza wanted5 (#8256) üzenetére


Elar
senior tag

Köszi
Meg is csináltam neki.
Meglátjuk.
Akkor egyelőre nem veszek neki új telefont. Megnyugodott :D

Külön nem írok köszönömöt, de köszönöm szépen ha válaszolsz :)

(#8260) Blac1 válasza Energie X (#8258) üzenetére


Blac1
aktív tag

Köszönöm a segítséget. Feladtad a leckét. Lejár a garancia és a hűségem. Ilyenkor szoktam váltani.

[ Szerkesztve ]

(#8261) Xantal válasza beccyboy (#8240) üzenetére


Xantal
tag

Szia. Ma beszéltem velük, még annyi volt a tanács, hogy az "állandó két sim" gomb is legyen bekapcsolva. A többit az idő mondja meg.

GI

(#8262) Energie X válasza Blac1 (#8260) üzenetére


Energie X
őstag

Az nem baj, ha a garancia lejár, a telefon még működik tovább :) Nekem is tavaly nyáron járt le a gari, én is tépelődtem miatta, ez lett volna az egyik ok, hogy veszek másik készüléket. Aztán mivel nem találtam magamnak értelmes alternatívát, (ami előrelépést jelentene főképp kamera fronton) így megmaradtam a p30-nál. Egyenlőre úgy érzem anyagilag jobban jártam :) Mondjuk az enyém független, 2 különböző simmel használom. De ha ez segítség amiért nekem mondjuk megéri p30-on maradni: 8000 Ft bele egy akku és 8000 ft a munkadíj a cserére hivatalos szervízben. Ha szervíznapokon megyek, akkor 8000 ft kedvezménnyel végzik el a nem garanciális alkatrészek cseréjét. De nem akarom itt rontani a levegőt az én sztorimmal. A lényeg, hogy jó az S20 FE szeretik is a családban, 2 rokonnak is ezt ajánlottam. A 2 cserélt telefon: Huawei P10, a másik pedig egy Honor 9 volt. Vagyis tökrégiek. Azokhoz képest érdemes szerintem cserélni. 2-3 éves készüléknél meg elgondolkodtató. Ha mondjuk annyira jó áron kapnád meg és kihagyhatatlan lehetőségnek érzed ne habozz. Ha habozol akkor viszont ne tedd, hanem szerintem bármilyen telefoncserével várj egy pár hónapot.

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#8263) jereti


jereti
tag

Egy apróság exynoszos kollégáknak: továbbra is azt érzem, hogy javul az üzemidő. Nem takarékos módban ma 3 óra budsos telefonálás és nem sok, 1.5 óra kijelző idő (böngészés) után most 45 százalékon van.

(#8264) Blac1 válasza Energie X (#8262) üzenetére


Blac1
aktív tag

Köszönöm a jó tanácsokat.

(#8265) zoltan77


zoltan77
aktív tag

Írtam a members alkalmazásban, érdeklődtem hogy elfelejtették a készülékünket vagy már lemondtak rólla. Azt a választ kaptam februárban valamikor majd eszükbe jut és frissítik.

Samsung S24 8/256-Honor Tab X9

(#8266) zsolez76


zsolez76
tag

Gondolom a frissítés után a "Clockface" megint nem fog működni egy darabig,mint tavaly ilyenkor. :U

(#8267) zsolez76 válasza zsolez76 (#8266) üzenetére


zsolez76
tag

Bocs,most nézem,hogy az új támogatja az android 12-t. Fel is raktam. :))

(#8268) s4hu|SyD^ válasza zoltan77 (#8265) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Nem sietik el.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#8269) zoltan77 válasza s4hu|SyD^ (#8268) üzenetére


zoltan77
aktív tag

Nem sajnos, pénzt kifizetted a telefonért és egy idő elteltével meg elfelejtenek. Átkerülünk negyedéves frissítési ciklusba. Az alma legalább ebben korrekt mert ott azért nem tojnak le ha még régebbi is a készüléked.

Samsung S24 8/256-Honor Tab X9

(#8270) er2es válasza zoltan77 (#8265) üzenetére


er2es
tag

Egyébként lehet jobb is

S21 elég instabil lett az andriod 12 után, pedig már hotfix ág is lejött, illetve több helyen is olvastam/láttam, hogy elég véleményes lett ez a oneui 4 update.

Talán majd 4.1 mindenben fasza.

+1: pont ma láttam sammyfans-on, de google is hozza már: s20 fe-re jön majd oneui 5/android 13

(#8271) embe válasza zoltan77 (#8269) üzenetére


embe
nagyúr

Én inkább azt tartom gáznak, hogy a független XEH romos telók frissítését hamarabb abbahagyják, mint az azonos modellek szolgáltatós változatainál.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#8272) papi77 válasza zoltan77 (#8269) üzenetére


papi77
addikt

"Átkerülünk negyedéves frissítési ciklusba"
Ezt kitől hallottad!?

Az első: NOKIA 1611

(#8273) s4hu|SyD^ válasza er2es (#8270) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Én már azt semtudom mit újat várnék egy Androidtól. Nekem ez a gesztusvezérlés bejön egyelőre.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#8274) jUUh válasza papi77 (#8272) üzenetére


jUUh
addikt

Novemberi frissítéssel szerintem csak mérgében mondá ilyeneket az ember.

Megmondom őszintén engem is zavar, hogy tökre lassan jön ki update, ráadásul az S21-es széria már a második januári patchet kapja, mi meg november elsejein ülünk.

Hozzátéve, hogy azért egyik frissítéstől se kell világmegváltó csodát várni, zavaró.

Samsung Galaxy S23+

(#8275) icemad válasza jUUh (#8274) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

És már lassan itt az s22 széria is. :) Így azok lesznek az első helyen.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#8276) kutga válasza papi77 (#8272) üzenetére


kutga
nagyúr

Már most is itt tartunk. :) Két és fél hónapja várunk.

Let the Zone take me if I am.

(#8277) kutga válasza kutga (#8276) üzenetére


kutga
nagyúr

Ezzel együtt mindenesetre elégedett vagyok a telefonnal. A frissítés jön amikor jön. Ami kritikus, azt a Google úgyis intézi.

Let the Zone take me if I am.

(#8278) zoltan77 válasza papi77 (#8272) üzenetére


zoltan77
aktív tag

Szerinted lassan február és sehol semmi. Középkategóriát bezzeg nyomják.

Samsung S24 8/256-Honor Tab X9

(#8279) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Ahhoz képest, hogy ez egy egész jól fogyó telefon igencsak elhúzzák.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#8280) embe válasza s4hu|SyD^ (#8279) üzenetére


embe
nagyúr

Jön erre is, vagyis tolják, csak nem mifelénk. :((

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#8281) papi77 válasza zoltan77 (#8278) üzenetére


papi77
addikt

Ezt értem,de te azt írtad,h átkerülünk :U
Akkor kerülünk át negyedéves frissítési ciklusra,ha ezután nem kapunk havonta biztonsági frissítést,nem? Ugyebár azt meg előre nem tudjuk...

Az első: NOKIA 1611

(#8282) zoltan77 válasza papi77 (#8281) üzenetére


zoltan77
aktív tag

De kaponk havi biztonságit szerinted? Még ha most ki is adják a 12-t akkor is csak maximum decemberit kapjuk és már lassan február. Szerintem az lenne a lényege a havi biztonsági frissítéseknek hogy időben megkapja a készülék nem pedig 2-3 hónap késéssel. Én azért vásároltam ezt a készüléket nem pedig egy olcsóbb középkategórriást mert reméltem hogy jobban támogatja a samsung, de csalódnom kellet.

Samsung S24 8/256-Honor Tab X9

(#8283) papi77 válasza zoltan77 (#8282) üzenetére


papi77
addikt

Szerintem nem fogják negyedéves ciklusra átrakni! Eddig minden hónapban kapott!
Most ez csak azért lehet mert főverzió váltás van, valami miatt elcsúszhattak!

Az első: NOKIA 1611

(#8284) zoltan77 válasza papi77 (#8283) üzenetére


zoltan77
aktív tag

Majd meglátjuk, ne legyen igazam de lássuk be hogy a samsungot a profit érdekli nem pedig én vagy akármelyik vásárló, minél több haszon szerzése. Ebből a szempontól lehet szindni az almát ott azért ha van frissítés mind egyszerre kapja, van a családban két készülék is de komolyan elgondolkozok a váltáson.

Samsung S24 8/256-Honor Tab X9

(#8285) kutga válasza zoltan77 (#8284) üzenetére


kutga
nagyúr

Frissítésben az IOS természetesen jobb, de ott közel sem annyi telefonról beszélünk, mint ami a Samsung palettáján van.

Az FE egyébként továbbra is a havi listában van, gondolom a főverzió miatt csúsznak az aktuálissal, ami valóban gáz, de ez van sajnos, android fronton még mindig ez a legjobb, talán a Pixeleket leszámítva. Tavaly emlékeim szerint minden hónapban jöttek szépen a frissítések.

[link]

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#8286) zoltan77 válasza kutga (#8285) üzenetére


zoltan77
aktív tag

Én értem amit írsz de a valóság nem ezt tükrözi sajnos, én nem ezért fizettem, vásároltam égy készüléket+hozzá egy szolgáltatást. Ne kezdjük már itt sajnálni a samsungot.

Samsung S24 8/256-Honor Tab X9

(#8287) kutga válasza zoltan77 (#8286) üzenetére


kutga
nagyúr

Ne érts félre, én nem sajnálom a Samsungot, engem ugyanúgy zavar. Ha fontos az update, akkor IOS van, és kb kész.

Let the Zone take me if I am.

(#8288) embe válasza zoltan77 (#8286) üzenetére


embe
nagyúr

Feleslegesen pörgeted ezen magad. Nincs más megoldás marad az alma.
Én is frissítés fetisiszta vagyok, de ezzel most nem foglalkozok mert várom a 12-t.
Sok éve Samsungot használok, az S kategóriára jöttek a frissítések.
Tavaly kipróbáltam Poco-t, Redmit. Na ott gáz a frissítés. Nyilvánvaló hibák, és leszarják a frissítést. F@ssák magukból ki a modelleket, csak éppen semmi support.

Itt van frissítés. Akárhogy ragozzuk. Most csúszik ennyi. Nem tudom le van-e írva valahol mint ígéret hogy havonta adnak ki frissítést.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#8289) s4hu|SyD^ válasza zoltan77 (#8286) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Nem tudom ezen minek lovagolsz. Valami hátrány ér most, hogy nincs januári frissítésed? Csúszik valami miatt megesik. Én is szeretem a frissítéseket, de a telefon ugyanúgy megy, mint eddig. Alma tiszta zárt rendszer többszörösen kevesebb modellel, kevesebb munkával így. Egyértelműen egyszerűbb frissítést csinálni rá.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#8290) kutga válasza s4hu|SyD^ (#8289) üzenetére


kutga
nagyúr

Ezért nincs is sok értelme a direkt összehasonlításnak.

Let the Zone take me if I am.

(#8291) papi77 válasza zoltan77 (#8286) üzenetére


papi77
addikt

Csak a decemberi maradt ki,mert a januárit még megkaphatjuk hónap végéig!

Az első: NOKIA 1611

(#8292) Badboys válasza papi77 (#8291) üzenetére


Badboys
őstag

Bocs, de a decemberi is kimaradt. Az utóbbi 2-3 hónapban rendes elmaradással küldték. Abban 100% ig egyetértek zoltan77 el, hogy csak a profit érdekli, de ez nem csak a samura érvényes. Az összes többi multi sem kivétel ez alól Ami ebben a riasztó, hogy a kormányok is ebben érdekeltek..

(#8293) kutga válasza Badboys (#8292) üzenetére


kutga
nagyúr

Oké, de mit tudsz tenni ellene? :)

Let the Zone take me if I am.

(#8294) Badboys válasza kutga (#8293) üzenetére


Badboys
őstag

Sajnos semmit sem, de erre mondják egy fecske nem csinál nyarat. A probléma világ szinten tapasztalható. Sajnos.

(#8295) StarKiller89


StarKiller89
senior tag

mondjuk én is várom az új verziót, engem egyedül kicsit az bosszant, hogy az asszony 3 éves S10e telefonja már egy hete megkapta... :D :F :U

Samsung Galaxy S23

(#8296) kutga válasza StarKiller89 (#8295) üzenetére


kutga
nagyúr

Türelem. :) Cserébe jó látni, hogy azért a régi telefonok is megkapják.

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#8297) papi77 válasza Badboys (#8292) üzenetére


papi77
addikt

Szerinted én mit írtam? :DD

Az első: NOKIA 1611

(#8298) Badboys válasza papi77 (#8297) üzenetére


Badboys
őstag

Bocs ezt benéztem.

(#8299) m1lan válasza zoltan77 (#8286) üzenetére


m1lan
őstag

Milyen szolgáltatást vásároltál a készülékhez? :U

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#8300) papi77


papi77
addikt

Na végre a xeh 780g-re befutott a 12

Az első: NOKIA 1611

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.