Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:42:01

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S20 FE topik
A topicban bárminemű termék hirdetése, árulása, kínálása TILOS!

Specifikáció:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12001) eclipse19 válasza icemad (#12000) üzenetére


eclipse19
senior tag

Ebből is látszik, hogy milyen jó :W ötlet volt, hogy megszüntették az összes rutin egy gombbal való kikapcsolhatóságát.
Ilyenkor lehet őket egyesével kikapcsolni, ha biztos akarsz lenni, hogy semmi automatizált dolog nem kavar be egy adott helyzetben.

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#12002) kelly416 válasza eclipse19 (#12001) üzenetére


kelly416
veterán

Én egyetlen gombbal kapcsoltam ki. Magát a bixby-t. Vagy az parasztos? :P

(#12003) eclipse19 válasza kelly416 (#12002) üzenetére


eclipse19
senior tag

És melyikkel vagy hol van ilyen gomb?
(Remélem nem a POWER gombról beszélsz... :) )

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#12004) samu74 válasza eclipse19 (#12003) üzenetére


samu74
addikt

Hát nekem az adott mód kapcsoló ott van az értesítő sávban.

-----------

(#12005) kelly416 válasza eclipse19 (#12003) üzenetére


kelly416
veterán

Nem. A beállítások, alkalmazások menüben valamikor le lehetett tiltani. Le is volt. Most tényleg nincs, észre sem vettem eddig. De mivel nem is használom, nem aktivizálta magát. Szerencsére.
Baleseti ügyeletben vagyok a héten (is). Még az hiányozna, hogy kigondolja magától, éjszakára bekapcsolja a ne zavarjanak módot, engem meg jól szőnyeg szélére állítanak. Ilyenek miatt be sem kapcsolom, nehogy valami gubancot okozzon a túlokosság. Egyébként is útálom, ha egy kütyü akarja megmondani, mikor fogadjak hívást vagy mikor pihenjek.

(#12006) eclipse19 válasza samu74 (#12004) üzenetére


eclipse19
senior tag

Azzal csak módot lehet választani ill. kikapcsolni, a módot amit legutóbb bekapcsoltál. Rutinok attól még futhatnak.
Az egész "Rutinok és módok" funkció/szolgáltatás egyszerű kikapcsolhatóságát hiányolom.

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#12007) kalolaci


kalolaci
senior tag

Frissítés érkezett.
Biztonsági javítás szintje: 2023. november 1.

(#12008) embe válasza kalolaci (#12007) üzenetére


embe
nagyúr

Köszi! Igen Snapis XEH-re megvan. De valszeg csak egy biztonsági frissítés lehet, kis mérete miatt.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#12009) kutyek válasza eclipse19 (#12006) üzenetére


kutyek
senior tag

Másnak is fáj ez... Samsung community fórum hsz-ek közt találtam ezt a workaroundot:
Csinálj egy "Routines OFF" módot, és tedd be minden rutinba a "negatív" feltételek közé, vagyis abban a módban ne aktiválódjon egyik rutin sem. Nem elegáns, de utána az említett gyorskapcsolóval már tudod könnyen használni...

(#12010) eclipse19 válasza kutyek (#12009) üzenetére


eclipse19
senior tag

Érdekes ötlet, már szinte örültem neki.
A probléma az, hogy a rutinokhoz nem lehet "negatív" feltételt felvenni, csak pozitívat, vagyis csak olyat, hogy akkor fusson, ha <valami feltétel>, olyan nincs, hogy NE fusson, ha <valami feltétel>. Én legalábbis nem látok ilyen lehetőséget.
Továbbá, ha más típusú aktiválási feltételek vannak egy rutinban megadva, akkor már nem lehet "mód" feltételt hozzáadni.
Azért köszi a választ.

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#12011) Eversmann válasza embe (#12008) üzenetére


Eversmann
aktív tag

Már csak biztonsági frissítést kap

Life is better with a Titan

(#12012) embe válasza Eversmann (#12011) üzenetére


embe
nagyúr

Igen. Sajna. A feleségem XR-je gyakorlatilag szinte azonnal kapja még a mai napig a rendszerfrissítéseket. Ezt IS majmolhatná az Apple-tól a Samu.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#12013) csipesz_70 válasza tecsa74 (#11992) üzenetére


csipesz_70
csendes tag

Én Nem találom a galaxy storeban

(#12014) wanted5 válasza csipesz_70 (#12013) üzenetére


wanted5
őstag

Good lock vagy [link]

[ Szerkesztve ]

(#12015) csipesz_70 válasza wanted5 (#12014) üzenetére


csipesz_70
csendes tag

Köszönöm De én manual camera dslr Pro t keresem.

(#12016) wanted5 válasza csipesz_70 (#12015) üzenetére


wanted5
őstag

Akkor legközelebb ne olyan hsz-re válaszolj, ami nem arról szól.

(#12017) Forestjo


Forestjo
senior tag

Sziasztok! Még egy év biztonsági frissítést kap a gép? Jól számolom?

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#12018) wanted5 válasza Forestjo (#12017) üzenetére


wanted5
őstag

(#12019) Tibe


Tibe
aktív tag

Sziasztok!

Betelt a mostani microSD kártya a telóban 128GB és szeretnék egy 512-est venni bele, de olyat ami gyors és megbízható hogy a későbbi telókban (pl. S23 ) is jól használható legyen. Mit ajánlanátok?

Köszi!

(#12020) kalolaci válasza Tibe (#12019) üzenetére


kalolaci
senior tag

Az S23 széria, egyik modellje sem bővíthető.

(#12021) Tibe válasza kalolaci (#12020) üzenetére


Tibe
aktív tag

Jah, közben utána néztem :Y Akkor a jövőben már nem is fog jönni ilyen lehetőséggel teló..... Mi a helyzet a dual simesekkel? Azoknál se lehet a második sim helyére kártyát tenni?

(#12022) kutyek válasza Tibe (#12021) üzenetére


kutyek
senior tag

Nem. Nekem is nagy fájdalom ez, eddig a tartalék telefonba átdobtam a SIM-et és az SD-t, és kész.

Mostantól majd sokat kell másolni előtte (nálam ~80 GB offline zene + 30 GB kép/video)... mondjuk tartalék telónak idén A54-et vettem, abban is van SD slot.

(#12023) Tibe válasza kutyek (#12022) üzenetére


Tibe
aktív tag

Basszus.... nekem van kb. 200 gb kép és videó az életem utóbbi 20 évéből és mindig jött az új telóra a microsd kártyával.... most 1 lehetőség maradt, az aktuális zászlóshajónál ugye lehet 256gb, 512gb tárhellyel is venni.... de ez egy kisebb vagyon.....

(#12024) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Azt komolyan írjátok, hogy memóriakártyán tároltok ilyesmiket? 20 évnyi fénykép meg videó? Miért nem felhőben? Zene meg mehet online. S6 óta nem használok memóriakártyát, mert minek?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#12025) kelly416 válasza icemad (#12024) üzenetére


kelly416
veterán

Mert nem mindenki fizet elő korlátran netre, meg nem mindenki van mindig teljes sávszéllel megáldott helyen.
De én sem bíznám ezeket az adatokat 1db microsd kártyára, nekem is meg vannak külső vinyón és felhőben is, a telón meg csak egy szűk válogatás.

(#12026) embe


embe
nagyúr

Frissítés a Snapis XEH telóra. Valszeg csak egy security patch.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#12027) kalolaci válasza Tibe (#12021) üzenetére


kalolaci
senior tag

SD kártya bővítést, az S23-nál sajnos el kell engedni. Legfeljebb, a 256GB-os verziót kell megvenni. De az A54 is lehet opció, annál megmaradt a tárhely bővítés lehetősége.

(#12028) norba69 válasza kalolaci (#12027) üzenetére


norba69
senior tag

USB-C-s kártyaolvasó. Amikor kell valami a kártyáról, akkor feldugod.

(#12029) kalolaci válasza norba69 (#12028) üzenetére


kalolaci
senior tag

Ez is jó ötlet, de nekem még van bőven tárhelyem.

(#12030) Tibe válasza icemad (#12024) üzenetére


Tibe
aktív tag

Természetesen van róla mentésem külső winyón is. Nincs korlátlan mobilnetem szal a felhő nem opció, meg sztem ennyi adat tárolásának szép havidíja is lenne, nem beszélve arról hogy már így is szinte mindent tudnak rólunk, nem akarok arra ébredni hogy vmelyik képem visszaköszön a netről :D

(#12031) StarKiller89 válasza Tibe (#12030) üzenetére


StarKiller89
senior tag

200 giga tárhely 1000 forint havonta a Googlenél... korátlan net minek a felhőhöz? amikor wifin vagy be kell állítni hogy akkor szinkronizáljon és meg van oldva :F

Samsung Galaxy S23

(#12032) kutyek válasza icemad (#12024) üzenetére


kutyek
senior tag

Nekem felhőben is fenn van minden (sok Tera kapacitásom van OneDrive-on), de offline is kell. Sokszor tizenéves képeket, videókat pörgetek, zenéhez sem akarok netet használni (nem vagyok amúgy spúr a nettel, a telefonom akkor is mobilneten is van, ha WiFi is van). A két lehetőség nem zárja ki, hanem kiegészíti egymást. :K

[ Szerkesztve ]

(#12033) razzorr


razzorr
őstag

Hali. Mi történt mostanában a fényképezővel? Az elmúlt 1évben nem csináltam összesen annyi mosott, gyatra fotót mint az elmúlt 1hétben. Nem hiszem hogy beállítás kérdése,valami update jött nemrég és azóta vacak. Gyári rom. Valaki tipp?

(#12034) vihartigris válasza razzorr (#12033) üzenetére


vihartigris
őstag

Semmi nem történt.
Esetleg koszos a lencse vagy mechanikai hiba is lehet vagy egyéb okok.

bármi reciproka a semmi

(#12035) razzorr válasza vihartigris (#12034) üzenetére


razzorr
őstag

Inkább úgy fogalmazok,hogy zajosabbak,életlenebbek lettek, ilyen akkor szoktam érezni mint amikor jön egy frissítés és szétcseszi a jót :(

(#12036) StarKiller89 válasza razzorr (#12033) üzenetére


StarKiller89
senior tag

semmi, gondolom megadta magát a lencse, szervízben többet tudnak mondani erre...

Samsung Galaxy S23

(#12037) Jalsh0w válasza StarKiller89 (#12036) üzenetére


Jalsh0w
csendes tag

Szia,
Én pontosan ugyanezt tapasztaltam az én telómmal. Csak fixen egy helyben álló dolgokról sikerült éles képet csinálnom, pedig régebben ilyen probléma sosem volt.
A lencsének semmi baja, mert feltelepítettem egy gcam applikációt és újra szép képek készülnek. Sőt, ezzel az appal szépen működik az apple-féle "live" fotózás, ahol a telefon gyors sorozatban lő 15-20képet és kiválaszthatod belőle a legjobban sikerültet, és el tudod menteni.
Eg,próbát megérne szerintem neked is :)
Üdv

Edit: razzorr hsz-ére akart menni ez az üzenet, bocsi.

[ Szerkesztve ]

(#12038) kelly416 válasza Jalsh0w (#12037) üzenetére


kelly416
veterán

Nem lehet, hogy valami frissítés bekapcsolta a jelentoptimalizációt, hdr-t meg minden marhaságot, amitől "csak" lassan dolgozik a szoftver?

(#12039) macika69 válasza atillaahun (#11692) üzenetére


macika69
tag

Ugyan ezzel a problémával küzdök. Sikerült megoldanod?

(#12040) embe


embe
nagyúr

Amitől hülyét kapok, hogy " ne zavarjanak üzemmódban" is sípol-hegedül a a Viber. Pedig nincs a kivételezett alkalmazások közzé téve.
Van valami megoldás, hogy kussban legyen? A mobilnet lekapcsolása lenne a célszerű tudom, de az nem opció.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#12041) kelly416 válasza embe (#12040) üzenetére


kelly416
veterán

Töröld le. ;]
Nem, egyébként nincs. Akkor mindennek illene kussban lennie.

(#12042) embe válasza kelly416 (#12041) üzenetére


embe
nagyúr

Jó ötlet...ez eszembe sem jutott látod. :U :DDD

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#12043) kóóó


kóóó
aktív tag

Valaki használja aktívan a hotspotot?
Korlátlan netem van és iptv-t megosztva nézem.

Na most azt érzem, hogy ha használom huzamosabban mintha fel akarna robbani, de legalábbis kigyulladni a telefon.
Az aksit zabalja mint a bolond.
A telefon olyan forró, hogy kb elolvad lassan.
Meg simán kijelző kikapcsolva is, csak lerakva a telefon, minden bezárva is forrosodik a kijelző és hátlap is.
Snapi proci, de mintha nem bírná a proci és agyon pörögne.
Ha még esetleg még böngészni is akarok miközben megy a hotspot akkor teljesen gatya. Meg néha repülő üzemmódba is rakni kell mert elmegy a net.
Na most én meg nem szarakodok a teló van értem alapon még töltőre is rakom , mivel lemerülne és se telozni se tévézni nem tudnék.

Szóval ez másnál is ilyen vagy csak egyszerűen egy szar az enyém?
Jól gondolom, hogy tartós ilyen használattal vagy az aksi fog tönkre menni vagy a telefon hamarosan ?

Üdv.: kóóó!

(#12044) Bear


Bear
aktív tag

Német 5G-re megjött a januári biztonsági patch.

(#12045) kelly416 válasza kóóó (#12043) üzenetére


kelly416
veterán

A hotspot alkalomszerű, kis adatforgalmú munkamenetekre van kitalálva szerintem, mert minden eddigi telóm felforrósodott ettől, ha magát a telefont nem használtam, akkor is.

(#12046) Dilikutya válasza kelly416 (#12045) üzenetére


Dilikutya
félisten

Én egyszer 2 hétig a szomszéd UPC netét osztottam vissza a PC-mnek, amíg behúzta a Telekom az optikát, nem volt vele gondom. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#12047) kelly416 válasza Dilikutya (#12046) üzenetére


kelly416
veterán

Akkor nem vágom, de nekem is melegszik a teló vastagon a hotspot-tól. Lehet egyébként térerő függő is a dolog, mert mifenénk az nem sok van általában, de nekem ez a tapasztalatom.

(#12048) kissati66 válasza kóóó (#12043) üzenetére


kissati66
tag

Nekem szilveszterkor 4 napig folyamatosan be volt kapcsolva, YouTube music-ról ment a zene egy másik telefonon, a gyerekeim is rácsatlakoztak, de még csak langyos sem volt a telefon. Snapis, 5G változat.

Samsung Galaxy S 1, 2, 3, (LG Nexus 5), 7 EDGE, 20 FE 5G, GW 4 Classic

(#12049) wanted5 válasza kissati66 (#12048) üzenetére


wanted5
őstag

Mint ahogy már írták a térerő fontos tényező. Pl. autóban/vonaton is azért merül gyorsabban és melegszik jobban minden készülék, mert folyamatosan váltogatnia kell az adótornyok között.

Ha olyan helyen lakik ahol gyengébb a térerő _vagy_ két adó között ahol ugyan jó a térerő, de váltogat köztük a telefon, akkor hasonló eredmény lehet.

Attól hogy működik x ideig, még nem azt jelenti, hogy erre lenne kitalálva. Nem egy nagy tétel egy usb-s sim modem, be kell egyet szerezni, ha folyamatos használatra kell hotspot.

[ Szerkesztve ]

(#12050) kutyek válasza kóóó (#12043) üzenetére


kutyek
senior tag

Én alkalomszerűen használom (pl. most hétfőn ment két órát), és picit talán melegszik a telefon, de max. enyhén langyos lesz, szóval sosem forrósodik. Mondjuk lightosan használom, kb. email + böngésző, ahogy @kelly416 is írja. Huzamosan, nagy terheléssel semmiképp sem használnám, épp a melegedés miatt. Ha ez az igény, arra szerintem sem telefon való, hanem valami MyFi eszköz...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.