Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:42:01

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S20 FE topik
A topicban bárminemű termék hirdetése, árulása, kínálása TILOS!

Specifikáció:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9851) samu74 válasza kelly416 (#9850) üzenetére


samu74
addikt

Mondjuk ezt osztom, kb. egy óvodás is kompetensebb némelyiknél. Vodafone rulez.

-----------

(#9852) clizer


clizer
tag

Sziasztok!
Édesanyám sikeresen pofára ejtette S20 FE telefonját. A kijelzőn magán nincs folyás és hasonlók, működésben nincs gond, az üvege pókhálósodott be. Tavaly júliusi MM-ben vasárolt készülék. Valami viszonylag gyors, és jó minőségű javításra-cserére volna szükségünk. Ilyen gonddal ott foglalkoznak, vagy érdemesebb máshol érdeklődni?
Valakinek van ilyennel tapasztalata? Köszönöm előre is, ha tud valaki tanácsolni valamit! :)

(#9853) Sgr_A válasza clizer (#9852) üzenetére


Sgr_A
addikt

Az árkádban a ses-ben 49k a kijelző csere és ha egy éven belül vagy akkor ingyen cserélik az akkut is
Gyári szervíz gyári alkatrészekkel
Viszont nem túl gyors 1-2 hét

[ Szerkesztve ]

(#9854) fdani0807


fdani0807
tag

Sziasztok!
Nos, két hónap után visszatért hozzám nagy nehezen a telefon a szervizből.:U
Töltő csatlakozó elég laza volt ezzel küldtem el eredetileg. De ha már egyszer elküldtem akkor mondtam az akksit illetve a képernyőt (fényerő ingadozás, érzékelési hiba) hátha mégse szoftveres hiba.
És kellemesen csalódtam. Kapott új képernyőt akksit csatlakozót és keretet az eszköz. Kíváncsi leszek a továbbiakra. :DD
Már csak azért is meglepett, mivel 2020 decemberi vásárlás, tehát az egy éven túl voltam bőven.

[ Szerkesztve ]

(#9855) StarKiller89 válasza fdani0807 (#9854) üzenetére


StarKiller89
senior tag

2 hónap??? ez hogy jött össze? anno az S8-nál volt hasonló sztori nálam, de másfél hét alatt..

Samsung Galaxy S23

(#9856) fdani0807 válasza StarKiller89 (#9855) üzenetére


fdani0807
tag

eMAG :))
Ez előtt egy A50-et utaztattam meg 3x szintén oda. Először több hibával jött vissza, mint amivel elküldtem. De azt megállapították, hogy az akksi hibás, mivel túl voltam az egy éven nem volt akksira gari. És akkor ráírják a szervizlapra, hogy megállapítottuk a hibás akksit, de ez miatt csak 18ezerért tudjuk megcsinálni. Nem lett volna egyszerűbb egy telefon vagy bármi... :W
Na és akkor másodszorra "nem találtak hibát". Harmadszorra mikor elküldtem megint tököltek vele és az lett a vége, hogy visszakaptam a teljes vételárat.
Ez volt durván december végétől március közepéig tartó procedúra :W

Egy Galaxy Watchom is volt náluk szervizben azt pedig tök érdekes, két hét alatt simán elkészült.

(#9857) kekedi válasza fdani0807 (#9856) üzenetére


kekedi
senior tag

De az A50 et meg ezt is Samsung szervizbe is viheted volna nem?

(#9858) fdani0807 válasza kekedi (#9857) üzenetére


fdani0807
tag

Valószínűleg igen. De nem nagyon jártam utána ennek a dolognak valamint vidéki vagyok és a közelben nincsen Samsung márkaszerviz így jobbnak láttam ezt az utat.

Oktogonnal javíttatták meg egyébként.

Legközelebb egyébként van arra lehetőség, hogy egyből nekik küldjem?

(#9859) kekedi válasza fdani0807 (#9858) üzenetére


kekedi
senior tag

Tapasztalatom nincsen, de találtam egy ilyet.

(#9860) razzorr


razzorr
őstag

Előre gondolkodva, sima (akár ütésálló) átlátszó nem csúszós szilikon tokot, üveg előlapot honnan érdemes rendelni? Jó minőségűre gondoltam.

(#9861) Badboys válasza fdani0807 (#9858) üzenetére


Badboys
őstag

[link] Én ezen keresztül vettem igénybe a garanciális javítást. Háztól vitték és hozták 1 hét.

[ Szerkesztve ]

(#9862) StarKiller89 válasza fdani0807 (#9856) üzenetére


StarKiller89
senior tag

ja értem, hát ha van a lakóhelyeden Samsung szervíz nem érdemes mással szórakozni, egyből oda kell vinni :)

Samsung Galaxy S23

(#9863) fdani0807


fdani0807
tag

Köszönöm mindenkinek! :K
Remélem mostanában nem lesz rá szükségem.

(#9864) noezmegmi válasza Aryon87 (#9588) üzenetére


noezmegmi
tag

Szia nekem is ez volt és szerviz lett belőle és kérték a töltőt is hozzá :F szinte mindent cseréltek és új töltőt adtak és kábelt is cserélték. Látványos akkumulátor javulás van! Mondjuk mondták a gyorstöltést ne használjam...

Samsung Galaxy S Advance GT-I9070 \ Sony Xperia SP C5303 \ Honor 4x

(#9865) kekedi válasza noezmegmi (#9864) üzenetére


kekedi
senior tag

A gyors töltést ne használd?
De miért?

(#9866) samu74 válasza kekedi (#9865) üzenetére


samu74
addikt

Mert valami okosat mondaniuk kellett...Esetleg be se kapcsolja a telefont mert elromlik úgy hamar meg ilyenek... Gondolom. :)

-----------

(#9867) kekedi válasza samu74 (#9866) üzenetére


kekedi
senior tag

Nyilván, sejtettem miért mondták. :) Mert hát "a gyorstöltés rontja az akku élettartamát“
Bár elég gáz, ha egy szervizben ilyet közölnek.

(#9868) kutga válasza kekedi (#9867) üzenetére


kutga
nagyúr

Az akku élettartamát minden rontja.

Let the Zone take me if I am.

(#9869) kekedi válasza kutga (#9868) üzenetére


kekedi
senior tag

Ezt nem is vitatjuk. :)
De ugye a telefonom van értem, nem fordítva. :)

(#9870) noezmegmi válasza kekedi (#9867) üzenetére


noezmegmi
tag

Számít a töltés ecigis vagyok és van olyan aksik amik csak töltővel és max 500mAh de inkább csak 300mAh van töltve ezek mai napig köszönik jól szuperálnak, ezek elvileg már nem élnek, mert 2016-17-ben lettek használatba véve. Sajnos én is disznaj vagyok mert rákaptam a készülékben töltésre és azok közel másfél évesen kuka. régen írták 500.ra 2500 ciklus, 1-re közel fele a gyors töltés 3-500 ciklus.
Ezek lámpa, munkalámpa, ebagó .. Lehet telefon esetében másként van ezt nem zárom ki.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S Advance GT-I9070 \ Sony Xperia SP C5303 \ Honor 4x

(#9871) kutga válasza kekedi (#9869) üzenetére


kutga
nagyúr

Így van, használom is a gyorstöltést.

Let the Zone take me if I am.

(#9872) kekedi válasza noezmegmi (#9870) üzenetére


kekedi
senior tag

Amit én tudok, hogy ha egy aksi jó, nálam 2 évig lazán bírja (telefonban biztos)
Én nem figyelek a töltésre. Ha feltöltött 100% ra, nem veszem le egyből. Van hogy többször rá töltök egy nap, mert úgy adódik a helyzet. Gyorstöltést használok főleg.
2 éves múlt a telefonom, nem vettem észre akku romlást. Biztos gyengébb lett, de nem annyira hogy elkezdjek SOT-ot mérni, meg miegymás.

Egy dologra figyelek oda csak,hogy lehetőleg ne merüljön le 25% alá. (néha persze elofordul, de 10% alatt max 3-szor ha lement)

És mivel 2-3 évente cserélek telefont, így nekem ez így tökéletes.

(#9873) samu74 válasza kekedi (#9872) üzenetére


samu74
addikt

Szintén. Párom 3 éves telója 20%-ot romlott, mindig ment nála a gyorstöltés. Ez egy eszköz,azért van hogy könnyebbé tegye az életünket. De hogy egy samsung szervizes olyan funkciót nem tanácsol amit vagy 7 éve beleraknak a telefonjukba, az röhejes.

-----------

(#9874) kekedi válasza samu74 (#9873) üzenetére


kekedi
senior tag

:K

(#9875) Deck válasza samu74 (#9873) üzenetére


Deck
titán

Én sok sok éve használom. Szeretem is. Ez olyan mint ne hagyd az aksid 20% alá menni de 85-90% fölé se. Aha és így ugrik is az aksi 35%-nyi kapacitása, persze hogy tovább lesz jó. Meg majd ezt figyelgetem este is mikor töltőre rakom, reggelre meg menne is belőle. :DDD

PS5

(#9876) s4hu|SyD^ válasza Deck (#9875) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Mivel amúgy sem bírnak sokkal többet, mint 1 nap teljesen mindegy, hogy hogy töltögeti az ember szerintem. Ha megpusztul lesz másik. Ezt meg átpasszolni másnak vagy beszámíttatni. Nem a világ vége. Kicsit extrém ezeket a töltéseket figyelni.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#9877) Deck válasza s4hu|SyD^ (#9876) üzenetére


Deck
titán

Én egyetértek.

PS5

(#9878) gippazoid válasza kekedi (#9869) üzenetére


gippazoid
senior tag

Azért azt nem árt tudni, hogy a gyártók lópikulát sem közölnek a termékeik ilyen jellegű tulajdonságairól a szervizekkel. Nem kötik az orrukra, hogy milyen a töltő algoritmus, hogy mire érdemes a felhasználóknak figyelni, meg semmi ilyesmit. Szóval mindenki próbál legjobb tudása és utánaolvasása szerint tanácsot adni az ügyfélnek. De az infó amit talál a témáról, nem feltétlenül igaz adott gyártó adott termékére.

Gippazoid Novelties Inc.

(#9879) gippazoid


gippazoid
senior tag

Körkérdés: megvennétek újból a telót? Milyen hibákra lehet számítani (sw vagy hw) ha most vásárolok egy Snapdragon-os készüléket?

Gippazoid Novelties Inc.

(#9880) Deck válasza gippazoid (#9879) üzenetére


Deck
titán

Ez nem is kérdés. Egyértelműen igen :D

PS5

(#9881) samu74 válasza Deck (#9880) üzenetére


samu74
addikt

Még exynosal is. Csak nyáron ne legyen meleg nagyon. :D

-----------

(#9882) gippazoid


gippazoid
senior tag

A virtuális proximity szenzor mennyire nyűgös a mindennapokban? Gyakran bekapcsolja a kijelzőt tévedésből, hívás közben?

Gippazoid Novelties Inc.

(#9883) kutga válasza gippazoid (#9882) üzenetére


kutga
nagyúr

Ha tudod hogy kell tartani akkor nem.

Let the Zone take me if I am.

(#9884) gippazoid válasza kutga (#9883) üzenetére


gippazoid
senior tag

Hogy kell?

Gippazoid Novelties Inc.

(#9885) kutga válasza gippazoid (#9884) üzenetére


kutga
nagyúr

Úgy hogy a kijelző felső része is érjen hozzá az arcodhoz. Ki tudod próbálni hogy hol érzékel, ha aktív kijelzővel felhívsz valakit és a képernyő felső részét letakarod a tenyereddel.

Let the Zone take me if I am.

(#9886) icemad válasza gippazoid (#9879) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Én s8+ vagy s10+-t vennék, frissített hardverrel, ha lenne. Sajnos nincs...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#9887) zoltan77 válasza gippazoid (#9879) üzenetére


zoltan77
aktív tag

Én is megvenném újból gondolkodás nélkül, jó telefon még a mai napig is, meg még vagy 2 évig biztos mert addig szándékozom megtartani, tavaly júliusban vettem.

Samsung S24 8/256-Honor Tab X9

(#9888) StarKiller89 válasza gippazoid (#9879) üzenetére


StarKiller89
senior tag

meg igen, best buy teló mai napig szerintem, egy új telefon egy hétig újdonság, akármilyen csúcs telót veszel 1 hét után ugyan arra fogod használni mint az előző telódat :)

Samsung Galaxy S23

(#9889) noezmegmi válasza gippazoid (#9879) üzenetére


noezmegmi
tag

Ez nem kérdés ;) amit totál másként csinálnék az a hiba első jelére szerviz és nem várakozás. nem tudom pontosan mit cseréltek, de nagyon jó! átlagban 2nap amit tud és ha nem piszkálom csak pofázok rajta akkor majd nem 3 nap :) Árban most jár ott amire érdemes költeni.
Kérdezte valaki milyen a gyári töltő és kábel, ezen rajta van !

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S Advance GT-I9070 \ Sony Xperia SP C5303 \ Honor 4x

(#9890) gippazoid


gippazoid
senior tag

Vannak mobilos hálózati problémák a típussal? Gyenge térerő ahol más készülékkel nincs ilyen gond, nem elérhető, stb.

Gippazoid Novelties Inc.

(#9891) kekedi válasza gippazoid (#9890) üzenetére


kekedi
senior tag

Asszonykának van ilyen telefonja. Mindig elérem. Nekünk nincs ezzel gond. (Debrecen)

(#9892) Dilikutya válasza gippazoid (#9890) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nincs vele baj. Telefon és internet is mindig van.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#9893) StarKiller89 válasza gippazoid (#9890) üzenetére


StarKiller89
senior tag

semmi ilyesmi gond

Samsung Galaxy S23

(#9894) kelly416 válasza gippazoid (#9890) üzenetére


kelly416
veterán

Nekem vannak gondjaim, de más telókkal is voltak azokon a helyeken, úgyhogy vátran mondhatom, nincs komoly eltérés a többihez képest.

(#9895) Deck


Deck
titán

A gyorstöltés témához: MA!gazin S03E18: Káros-e a gyorstöltés?

PS5

(#9896) samu74


samu74
addikt

Májusi update exynoshoz.

-----------

(#9897) Dilikutya válasza kelly416 (#9894) üzenetére


Dilikutya
félisten

Szerintem ő arra gondolt, hogy hallott régen a Samsung térerő gyengélkedéseiről. Amiből én szintén nem vettem észre semmit, egy helyre emlékszem határozottan, ahol egy kis ideig nem volt térerő, de az egy senkiföldje több km-re minden lakott területtől Cegléd-Nagykőrös között. De pl. Szolnok környéki tanyavilágban volt értékelhető jel, pedig ott is amerre a szem ellát, nincs semmi.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#9898) gippazoid válasza Dilikutya (#9897) üzenetére


gippazoid
senior tag

Arra gondoltam, hogy pl. az A52s-nél vannak ilyen gondok és J5-ön nekem is volt néha elérhetőségi probléma. Amúgy az, hogy nincs a láthatáron semmi, nem jelent rosszat. Lehet előnyös is, mert tereptárgy nem akadályozza a bázisállomásról a rádióhullámok terjedését a telefon irányába. :DD

Gippazoid Novelties Inc.

(#9899) samu74 válasza gippazoid (#9898) üzenetére


samu74
addikt

Úgy ahogy a többi samsung, olyan amilyen a vétele. Nyilván egy Huawei/Honor jobb ezen a téren.

-----------

(#9900) Dilikutya válasza gippazoid (#9898) üzenetére


Dilikutya
félisten

Hádde bázisállomás se nem van sehun. :D

Tényleg nincs vele gond, lakott területen biztos nem, de voltam vele bőven azon kívül is. Lehet van telefon, ami több jelet fog be, de nem tapasztaltam olyat, hogy semmi sincs. Max ahol még a szociális gondozó se jár. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.