Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:42:01

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S20 FE topik
A topicban bárminemű termék hirdetése, árulása, kínálása TILOS!

Specifikáció:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9201) kutga válasza ravensky13 (#9199) üzenetére


kutga
nagyúr

Az 5g miatt szerintem még jó ideig nem éri meg cserélni. Az esim nem érdekel.

Let the Zone take me if I am.

(#9202) Deck válasza kutga (#9201) üzenetére


Deck
titán

Amúgy engem se érdekel egyik sem. :DDD

PS5

(#9203) kelly416


kelly416
veterán

Nem tudom, hol kérdezzek, nem ide vágó, de hátha nem utáltok ki.

Engedélyt adtam a google fotóknak, hogy mentse a képeket felhőbe (azóta mindent ment, képernyőfotót, videót, letöltött képeket, de ez most mellékes) és elkezdett kiabálni, hogy megtelik a tárhely. Jó, a videókat áthelyeztem másik könyvtárba a telefonon, aztán a google fotókból töröltem és ürítettem a kukát. Pont nem érdekelte, hogy másik mappában vannak a telefonon, onnan is törölte a rohadék. Most másfél hónapnyi videóm hiányzik a gyerekeimről, és halovány lilám nincs, hogy szerezzem vissza, ha egyáltalán van rá megoldás. Van tippetek?

(#9204) kutga válasza kelly416 (#9203) üzenetére


kutga
nagyúr

Jó kérdés, talán az android alkalmazások topikban kérdezz rá.

OFF
Ilyenek miatt ki is kapcsoltam az automatikus szinkronizálást a google fotókban.

Let the Zone take me if I am.

(#9205) Sgr_A válasza kutga (#9201) üzenetére


Sgr_A
addikt

Amíg ilyen a lefedetség addig biztos nem
+ Csak a legdrágább díjcsomaghoz van 5g jelenleg

[ Szerkesztve ]

(#9206) kutga válasza Sgr_A (#9205) üzenetére


kutga
nagyúr

Volt 5g-s telóm, a belvárosban sok helyen felmászott rá, de gyakorlati haszna nekem nem volt. Tartok tőle nem is fog úgy elterjedni, mint a 4g, nem ez a cél vele.

Let the Zone take me if I am.

(#9207) kelly416 válasza kutga (#9204) üzenetére


kelly416
veterán

Köszönöm. :R

Szerk.:
Én ki szoktam másolni telóról tuti ami biztos és utána törlök, de most siettem. Soha többet.

[ Szerkesztve ]

(#9208) Sgr_A válasza kutga (#9206) üzenetére


Sgr_A
addikt

Nem igazán mászkálok a belvárosban
14.16.17.18. kerületekben mozgok leginkább

[ Szerkesztve ]

(#9209) kutga válasza Sgr_A (#9208) üzenetére


kutga
nagyúr

Én is a 17-ben lakom, arra még 4g sincs. ;]

Let the Zone take me if I am.

(#9210) s4hu|SyD^ válasza kelly416 (#9203) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Hát most hol kerested a képeket? Felhőben vagy a telefonon? Ami már a telefonon és a felhőben is szinkronizálva van szerintem mindegy hová teszed, ha engedélyezve van akkor törli. Mondjuk így, hogy tudom én örülök is neki, hogy mentegeti őket és nincs tele a telefon. 1,5 hónapnyi kép/videó a gyerekeimről azért bosszantana engem is.
Egy Google customer service-t megpróbálhatsz, de valószínű úgyis taganák, hogy megvan még nekik. Ha törölted és a kukából is akkor azok odalettek.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#9211) laczkaba válasza kelly416 (#9203) üzenetére


laczkaba
tag

Ha úgy gondolja, hogy az Androidon végleg törölt fényképeket lehetetlen visszaállítani, gondolja át újra, mert így van. Használata FoneLab Android Data Recovery, könnyedén visszaállíthatja véglegesen törölt fotóit Android készülékén, mint egy profi. Ez egy szakszerűen megtervezett program, amely megfelel, sőt meg is haladja az Ön elvárásait. Letisztult felülettel és egyszerű gombfunkcióval rendelkezik, amelyek segítségével a legtöbbet hozhatja ki feladatából. Egyablakos eszköz a törölt vagy elveszett adatok visszaállítására Android-telefonokról, SD-kártyákról és SIM-kártyákról, és számos Android márkával, modellel és verzióval kompatibilis

(#9212) siege5


siege5
aktív tag

Sziasztok! Fel éve használom kb a telefont egyébként teljes megelegédettséggel, de egy valami nagyon gyanús egyre jobban zavaró.
Alapvetően nem túl régi kiadású a telefon főleg nem samsungos mércével és az általuk híresztelt terméktámogatással, mégis 21 júliusi az utolsó frissítés amit le tudtam tölteni. Azóta tényleg nem jött ki semmi új? Ezt kicsit furcsállom.

(#9213) laczkaba válasza siege5 (#9212) üzenetére


laczkaba
tag

Nálam februári.Letöltöd a romot,és odinnal felteszed.

(#9214) csakb válasza siege5 (#9212) üzenetére


csakb
őstag

PC-re installált Smart Switch-csel dugd össze, és le fogja rántani a frissítést.
Lehet, hogy ezt be lehetne írni az összefoglalóba is.

(#9215) kelly416 válasza s4hu|SyD^ (#9210) üzenetére


kelly416
veterán

Én is attól tartok, hogy "pápá" videók. Egy életre megtanultam, sd kártyára ki, telefonból ki a kártya és utána törlök. Az a tuti.

(#9216) kelly416 válasza laczkaba (#9211) üzenetére


kelly416
veterán

Köszi, kipróbálom majd. :R Hátha...

(#9217) atosan válasza kelly416 (#9215) üzenetére


atosan
addikt

Azok után amit írtál még így sem bíznék benne, hogy utólag nem törli. Én csinálnék egy .nomedia fájlt amibe áthelyezném amit védeni akarok.

Maine coon

(#9218) kekedi válasza kelly416 (#9215) üzenetére


kekedi
senior tag

Én a telefonodra (pc n keresztul) rá engednék egy undelete programot. (bár telefonnal nem, de telefonban lévő sd kártyáról már nyertem vissza adatokat.)

(#9219) s4hu|SyD^ válasza kelly416 (#9215) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Én fizetek a nagyobb tárhelyért meg leszoktam a 4k videókról. Úgyis ritkán nézegetjük őket ergo mindegy.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#9220) kelly416 válasza atosan (#9217) üzenetére


kelly416
veterán

Azért a telóból kivett sd kártyáról táncsak nem töröl már semmit a felhő. :P
De egyébiránt igazad van, azt is csinálhattam volna.

(#9221) kelly416 válasza kekedi (#9218) üzenetére


kelly416
veterán

Nincs sd a telefonban, 2 sim van. Type-c kártyaolvasó al szoktam megtámadni a telót a videókért, csak most siettem. Vesztemre.

(#9222) kelly416 válasza s4hu|SyD^ (#9219) üzenetére


kelly416
veterán

Én sem 4k videózok, de múlt heti babaúszáson például az asszony csinált vagy 25-30 videót a telefonommal a gyerekről, az is mennyiség. Szerintem azt szinkronizálta be amikor elkezdett kiabálni, hogy fogy a hely.

(#9223) atosan válasza kelly416 (#9220) üzenetére


atosan
addikt

Igazad van. Én arra gondolta, hogy mikor legközelebb berakod a kártyát, hogy újra ments, nehogy a régieket meg törölje . Nem tudom, csak teória.

Maine coon

(#9224) kelly416 válasza atosan (#9223) üzenetére


kelly416
veterán

Ja? Amikor a kártya kikerül a zelóból, megy a gépbe és lementek oda mindent. Az viszont nem szinkronizál, így talán megmarad... ameddig a vinyó el nem száll. :DDD :DDD

(#9225) kelly416


kelly416
veterán

Na mi a furcsa? Sajnos nem marad így csak kb. 1mp-ig amikor fektetett alkalmazásból lépek ki, de szerintem legalább különleges, ha nem is nagyon praktikus. :B

(#9226) kelly416 válasza laczkaba (#9211) üzenetére


kelly416
veterán

Köszi, ez is egy a sok közül, csak ezt PC-re kell telepíteni. Semmit nem talált ami törölt lett volna, csak olyan videókat talált meg, amik most is a telón vannak és vlc vagy galéria megnyitja.
Root után lehet, látott volna valamit a fizetős program, de nem adok root jogos telót a kezére egy ki tudja milyen programnak. Így is túl sok engedélyt kapott a média fájlokkal, pedig akart még hívás, sms küldés és kontaktlista engedélyt is kérni. Kösz, de kösz nem.

Ettől függetlenül a segítőkészségedet köszönöm szépen. :R

(#9227) samu74 válasza kelly416 (#9226) üzenetére


samu74
addikt

"Androidon végleg törölt fényképeket lehetetlen visszaállítani, gondolja át újra, mert így van. "
Végülis amit igérnek azt tudja. :C

-----------

(#9228) laczkaba válasza samu74 (#9227) üzenetére


laczkaba
tag

Ne itélkezz ha nem tudsz róla semmit.Nekem S8-nál vissza hozta,igaz root kellett hozzá.De már gari nem volt,igy s knox nem érdekelt.

(#9229) kelly416 válasza samu74 (#9227) üzenetére


kelly416
veterán

Igen, ezt én is néztem, de tükörforsítás, úgyhogy túlléptem rajta. Viszont a free trial nem is hoz vissza semmit, csak megmutatja, hogy tudná. De nem talált meg semmit a sima scan a deep scan-hez meg root kell már, úgyhogy inkább videózok holnap a babaúszáson megint. ;]

(#9230) laczkaba válasza samu74 (#9227) üzenetére


laczkaba
tag

Most már tudom mért vagy addikt!

(#9231) samu74 válasza laczkaba (#9230) üzenetére


samu74
addikt

Azért ne sértődj meg ennyire, nem veled van a problémám. Te hiszel ebben ,van aki abban hisz hogy a föld lapos.A lehúzós appokat nem kell itt reklámozni...Rangtól független. :)

kell416 ja a nomedia mappába mented, azt legalább nem babrálja.

[ Szerkesztve ]

-----------

(#9232) Padree.c2


Padree.c2
tag

Sziasztok!
Tulajdonosként abba a problémába ütköztem, hogy az usb-3,5 jack adapter, amit az előző telefonomhoz alap tartozékként kaptam, nem működik ezzel a telefonnal.
Van bluetoothos fülesem is, de néha a vezetékest is hallgatnám, vagy a fejhallgatóimat.
Másnak is volt már ilyen gondja?
Mi lehet rá a jó megoldás?
Az előző egyébként, ami a Samsunggal nem működik, Huawei gyári (alap tartozék) - és az előző telefonommal a mai napig működik megfelelően, tehát nem az ment tönkre.
Aki használja még a telefonját ilyen célra is, az mit használ?
Fűként Tidallal lenne használva.
Vegyek hozzá egy dacot, vagy sima átalakító is hasonlóképpen jól működik a beépített hangkeltő chippel?
Elég nagy különbség van köztük árban és nem tudom, hogy ez megéri-e, főleg, ha nem csak egy csendes szobában hallgatnám.
Köszönöm a válaszokat előre is.

Pp. ♠

(#9233) kelly416 válasza Padree.c2 (#9232) üzenetére


kelly416
veterán

A telefonban nincs dac, úgyhogy a fülesnek, átalakítónak kell rendelkeznie vele, másképp kiírja, hogy nem kompatibilis eszköz.
De erre elég lett volna rákeresni. Csak én leírtam már párszor itt a topikban és nekem igen sokára lett ilyen telóm. Nem mellesleg sokkal hamarabb kaptál volna választ a kérdésedre, mint így.

(#9234) icemad válasza Padree.c2 (#9232) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Samsung gyári átalakító lesz jó, kb 4500 forint, vagy olyan, amiben van dac. Ilyenkor jön ki az, hogy a Samsung is évek óta visszafelé fejleszti a telefonjait.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#9235) kutga válasza icemad (#9234) üzenetére


kutga
nagyúr

Nem visszafelé csak tudatosan. Vedd meg a vezeték nélküli megoldást. ;]

Let the Zone take me if I am.

(#9236) Doma88


Doma88
tag

Telenortól vásárolt Snapdragonos telóra még mindig nem jött ki az Android 12 vagy az én készülékemben van a hiba? A rendszerinfó szerint 2021. augusztusi verzió fut, létezik hogy azóta semmilyen frissítés nem jött ki? :F

(#9237) Badboys válasza Doma88 (#9236) üzenetére


Badboys
őstag

Csupán a 9214 es hszig kellett volna vissza olvasni.

[ Szerkesztve ]

(#9238) kutga válasza Doma88 (#9236) üzenetére


kutga
nagyúr

Számítógéppel próbáld meg.

Let the Zone take me if I am.

(#9239) Liverbird


Liverbird
csendes tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni, nem tudom valaki találkozott-e már ezzel a problémával... A gondom annyi volna, hogy időnként a kijelző nem érzékeli az érintéseket. De nem ám úgy, hogy abszolúte semmit, "csak" a fő- és alkalmazásmenüben nem. A navigációs gombok működnek, az alkalmazásváltó megnyomására megjelennek a futó alkalmazások, csak éppen lapozni és váltani nem tudok. Alulról felfelé húzásra belép az alkalmazásmenübe, de semmi. A "redőny menü" is működik, lehúzva mindent érzékel. Innen be tudok lépni a beállításokba, tökéletesen működik benne a navigáció. Szóval a menük halottak, a kijelző fizikailag érzékel mindent, mindenhol. 2020. decembere óta használom a telefont, véletlen vagy nem, de az android 12 felkerülése óta jön elő a probléma, teljesen hektikusan. Van, hogy 1 hétig semmi, ma meg negyedszer. Csak az újraindítás segít.

Előre is köszönöm a tippeket!

[ Szerkesztve ]

(#9240) s4hu|SyD^ válasza Liverbird (#9239) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Facebook, Messenger bug. Nem rég panaszkodtam én is erre. Én kivettem a buborékfejeket. Azóta kevesebbszer jön elő, de sajnos még mindig csinálja. Nekem fent van a Nova Launcher meg gesztusvezérlésen vagyok szóval be tudok lépni valami app-ba és utána már nem csinálja. Ha nem tudom ezt sem megtenni akkor újraindítás...

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#9241) StarKiller89 válasza Liverbird (#9239) üzenetére


StarKiller89
senior tag

12 óta van igen, és ahogy panaszkodtunk már rá az FB és a Messenger generálja a hibát, javítás hetek óta nincs, reméljük egyszer tudomást vesznek róla... :(

Samsung Galaxy S23

(#9242) qwertly


qwertly
addikt

Sziasztok!
Megvettem minden ami szerintem kell ehhez a telefonhoz.
Van vezeték nélküli töltő pad is. Kérdésem nem rontja az aksit,ha erre a padra rakom vissza folyamatosan? Illetve nem árt neki,ha 100% fel van töltve és mégis rajta van? Illetve a második pad nem Samsung márka és a képernyőn folyamatosan kivan írva hogy töltődik.Ez képernyőt nem teszi tönkre?

(#9243) kelly416 válasza Liverbird (#9239) üzenetére


kelly416
veterán

Nekem csak a chrome csinál ilyet, de pár másodperc után minden addigi érintést egyszerre megcsinál. Ilyenkor általában fel-le húzgálom a kijelzőt, hogy biztos legyek benne, nem tudok görgetni, aztán amikor vége a sztrókjának, oda-vissza rángatja a weboldalt. :)) De ennyi. Más minden működik, úgyhogy ezt betudtam a chrome hibájának és annak, hogy mióta meg van a teló, nem laktam be újra.

(#9244) StarKiller89 válasza qwertly (#9242) üzenetére


StarKiller89
senior tag

már hogy érted, hogy folyamatosan ki van írva, hogy töltődik? aktív a kijelző töltés közben?

Samsung Galaxy S23

(#9245) embe


embe
nagyúr

Sziasztok!
Selfie módban hol a fenében kell beállítani a felbontást? Korábban be lehetett állítani 32 megapixelre, de most nem találom a mikéntjét.

Reseteltem a kamerabeállításokat, és előkerült ez a beállítási lehetőség.

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#9246) Ixion77


Ixion77
őstag

USB-C - HDMI átalakítóval buta Full-HD tévére csatlakoztatva a telefont a screen mirroring jól működik, ellenben DEX módra nem sikerül átkapcsolni. Van valakinek ötlete hogy miért nem?

Vagy hogy mirror módban hogy lehetne teljes képernyős FHD videólejátszást elérni? Jelenleg a kijelzőarány eltérés miatt felül és alul eleve hatalmas terület fekete marad, aztán mivel a 16:9 csak egy részét teszi ki a 21:9-nek, ezért kétoldalt is. Tehát kb. a TV kijelzőfelületének kb. felén van a teljes kép.

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#9247) Coyote85


Coyote85
csendes tag

Sziasztok!
Egy érdeklődő jellegű kérdés:
A kezdőképernyőn be lehet kapcsolni a "Samsung Free" nevű úgynevezett médiaoldalt.
A beállítások között böngészve a "Médiaoldal a kezdőképernyőre' lehetőség alatt telefon felkiálja a lehetőséget, hogy válasszam ki a használni kívánt médiszolgáltatást.
Itt csak a Samsung Free jelenik meg, mint szolgáltatás.
Nézelődtem az áruházban de nem igazán találtam olyan alkalmazást amit ide fel tudnék venni.
Milyen alkalmazásokat lehet ide felvenni és kitenni a kezdőképernyőre?
Köszönöm szépen! :))

(#9248) kutga válasza Coyote85 (#9247) üzenetére


kutga
nagyúr

A Google-félét, de még nem kaptuk meg, 21-es szériától van úgy tudom.

Let the Zone take me if I am.

(#9249) Coyote85 válasza kutga (#9248) üzenetére


Coyote85
csendes tag

Ohh értem, köszi szépen!

(#9250) Benoe77 válasza Ixion77 (#9246) üzenetére


Benoe77
őstag

Nálam - igaz, hogy vezeték nélküli mirror esetén - de rákérdezett, hogy módosítsa-e a telefon képarányát a kijelzőnek megfelelően.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.