Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:42:01

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S20 FE topik
A topicban bárminemű termék hirdetése, árulása, kínálása TILOS!

Specifikáció:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8151) kelly416 válasza kutga (#8147) üzenetére


kelly416
veterán

Annak idején, amikor terveztem az S20FE megvételét, gondolkoztam S21FE-n, de most sem látom, miben jobb? Se sima S21-et sem vennék, mert exynos nem kell, SD888 megint nem. Szerintem ez tök jó teló még mindig.

(#8152) kutga válasza s4hu|SyD^ (#8150) üzenetére


kutga
nagyúr

Én ezek miatt nem cserélek.

Let the Zone take me if I am.

(#8153) s4hu|SyD^ válasza kelly416 (#8151) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Szinte majdnem duplája az S20FE. Teljesen értelmetlen az S21FE létezése.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#8154) gretzky77


gretzky77
veterán

Elköszönök, bár olvasás szintjén maradok még szerintem, mai napon eladtam az S20-FE-m!
További kellemes használatot és mielőbbi bugmentes droid 12-t

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#8155) jUUh


jUUh
addikt

Használtan 130ért S20FE vagy majd' 300ért S21FE, hát én előbbi mellett tettem le a voksom ;]

Samsung Galaxy S23+

(#8156) HKorn válasza kutga (#8152) üzenetére


HKorn
addikt

Miért cserélnél, azért hogy semmi plusszért kidobj egy csomó pénzt? Tök értelmetlen lenne.

Run&Ride

(#8157) HKorn válasza kelly416 (#8151) üzenetére


HKorn
addikt

Egyetlen egy dolgot tudok mondani amiért az S21 FE kellene, az a 5mm-el kisebb méret, semmi más. S20 FE már picit nagy nekem, de persze simán használható

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#8158) MasterComp válasza jUUh (#8155) üzenetére


MasterComp
csendes tag

én 115-ért találtam karcmentest :DD

Bolt vagyok, számlával, garanciával. Nem az aluljáróban veszed át a 100e ft-os notidat :)

(#8159) MasterComp válasza HKorn (#8157) üzenetére


MasterComp
csendes tag

azért az 5G 20fe-be is már 180... sőőt nem szürkeimportos 200 felett

[ Szerkesztve ]

Bolt vagyok, számlával, garanciával. Nem az aluljáróban veszed át a 100e ft-os notidat :)

(#8160) samu74 válasza MasterComp (#8137) üzenetére


samu74
addikt

A samsung a gyorstöltést 9 volton tudja és PD a szabványos(power delivery). A gyári 25 wattos töltő 9 volton 2,77 ampert tud,nekem az van és lényegesen jobb mint a normál töltés ha a helyzet úgy adódik.Tehát azok a töltők amik 5 vagy 20 volton tudnak akár 65 wattot is semmire nem jók.
Alin van Galaxy Note 10 töltő 25 wattos olyan 4 ezerért azt érdemes .

[ Szerkesztve ]

-----------

(#8161) jereti válasza kelly416 (#8151) üzenetére


jereti
tag

Nekem exynos van, mi a baj vele? Nálam semmi. Nem meleg (eleinte volt rövid ideig), és az akksi is tovább bírja, mint kezdetben.

(#8162) kelly416 válasza jereti (#8161) üzenetére


kelly416
veterán

Pubg, pubg new state. Inkább marad az SD865, mint bármelyik exynosra cseréljem. De főként nem SD888-ra. Így már érthető?

Nincs bajom az exynos procival, mert nincs közöm hozzá. ;]

(#8163) Rigormortiis válasza Fin10 (#8140) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Szintén. Nekem egy Mi wireless gyorstöltőm van, de egyrészről melegedik tőle a telefon, másreszről ha valamit meg akarok közben nézni a telón, és felveszem, akkor megszakad a töltés, igy jóval több ciklus kerül bele, ezért én is csak vezetékesen etetem.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#8164) dionaea válasza jereti (#8161) üzenetére


dionaea
őstag

Hát nekem is az van és melegszik úgyhogy ha játszom komolyabban akkor kell a ventilátor ami hűti. De pl a game launcher plugin- ek is segítenek. 42 foknál vissza veszi a teljesítményt. Most tél van így nappal nem veszi vissza a fenyerot harmadára mert hideg van. Egyébként jó telo annyit bír az aksi mint az s8-é. De van hogy még annyit sem.

[ Szerkesztve ]

(#8165) jereti válasza dionaea (#8164) üzenetére


jereti
tag

Nekem eleinte a sok fotózásnál volt meleg, de már nem. Fényerő csökkentés sose volt. Na mindegy. Szeretem ezt a telefont, eleinte nagyon zavart a gyenge üzemidő, de javult. Ami tök fura, hogy egy időben spórolni akartam az akksival a takarékos módra váltva, aztán már nem érdekelt, 120 hz-n használom, és nem fogy el hamarabb.

[ Szerkesztve ]

(#8166) Ronyn


Ronyn
senior tag

Nova launchert használok, és a webes parancsikonok mindig eltünnek egy újra indítás után, másnál is csinál ilyet, és erre van valami megoldás?

Ego sum... Ronyn 🧔

(#8167) PRDZsolesz


PRDZsolesz
aktív tag

Sziasztok!

A mai napon került hozzám egy QC-s készülék. Összefoglaló hiányában kérdezném, hogy van bármi aktuális/fontos infó a telefonnal kapcsolatban? Stabil Android verzió, vagy bármi jótanács esetleg? Ajánlott, jól bevált kiegészítők pl. tok vagy fólia esetleg? Egyáltalán a QC jobb/rosszabb mint a "sima"? Kicsit hosszú lenne ~8k hozzászólást elolvasni, szóval előre is köszönöm! :R

(#8168) s4hu|SyD^ válasza Ronyn (#8166) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Mármint az oldalak, amiket elmentesz főképernyőre?

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#8169) Ronyn válasza s4hu|SyD^ (#8168) üzenetére


Ronyn
senior tag

Igen, Weboldalak parancsikonjai
Akár energia takarékos módba rakom (ott nekem be van kapcsolva az alkalmazások és kezdőlap korlátozása), akár újra indítom, utána csak szürkén jelennek meg, és kiírja hogy "A Gyors parancs nem áll rendelkezésre", aztán el is tűnik.

Úgy látom, többen használnak Novat, most csak nekem csinálja ezt, vagy másnak még nem tűnt fel?

[ Szerkesztve ]

Ego sum... Ronyn 🧔

(#8170) Septum15 válasza PRDZsolesz (#8167) üzenetére


Septum15
aktív tag

Eddig egyik Android verziónál se volt semmi baj, most mindannyian a 12-es megjelenését várjuk, ami már elindult több országban is, valószínűleg hamarosan hozzánk is megérkezik.

A Snapis telefonok nem melegednek annyira, mint az Exynososok.

Nekem a gyári álló tok bevált, még ha egy nagyobb is lesz tőle a telefon. Nemrég rendeltem Ali-ról két sima szilikon tokot, ezek is beválnak, csak egy nagyobb esés esetén semmit sem védenek. Ma jött meg Aliról ez az üvegfólia is, ez talán egy kicsit kisebb, mint kéne, szóval egyelőre nálam marad a gyári fólia.

(#8171) jUUh válasza PRDZsolesz (#8167) üzenetére


jUUh
addikt

Szia!

Az összefoglalót készítem, csak elég lassan haladok vele magánéleti és egyetemi szutykok miatt, de ígérem egyszer lesz. :DDD

Ahogy fentebb írták, fontos infó kb. az, hogy nemsokára jön az Android 12 OneUI 4.0. Én tokot a Spigent javaslom, most életembe először üveget is márkás Spigent tetettem rá budapesti SpeedShopba. (Szvsz nem volt olcsó, 9e Ft tok+üveg+felrakás, de cserébe mindkettő nagyon minőségi, semmi panasz rá)

Az SD verzió elvileg kevésbé melegszik fel, és jobban bírja akkumulátorban, de szvsz. egy átlagfelhasználó ha direkt nem figyel ezekre, nem biztos, hogy észreveszi. Én személy szerint a kialakult "rosszabb-nemrosszabb az Exynos" témában inkább a biztosra mentem egy SD-vel.

Samsung Galaxy S23+

(#8172) PRDZsolesz


PRDZsolesz
aktív tag

Nagyon szépen köszönöm nektek a választ, egyelőre ismerkedünk, utoljára Samsung telefonom anno egy S6 volt, azt imádtam, remélem ez is lesz legalább annyira jó, mint a maga idejében az S6 :)

(#8173) s4hu|SyD^ válasza Ronyn (#8169) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Milyen böngészőből? Mert akkor kiteszek én is párat aztán megnézem Nova-n.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#8174) Ronyn válasza s4hu|SyD^ (#8173) üzenetére


Ronyn
senior tag

Chrome, Samsung Internet, ha a lentebb írt energia takarékos módba rakom akkor is eltünnek

Ego sum... Ronyn 🧔

(#8175) samu74 válasza PRDZsolesz (#8172) üzenetére


samu74
addikt

Az S6 jó telefon volt,de ez még jobb. :)
Üvegben azokat ajánlom ami teljes felületen tapad(full glue),összes többi semmire nem jó.

[ Szerkesztve ]

-----------

(#8176) MasterComp


MasterComp
csendes tag

most tesztelem a win.es összekapcsolást.... hát ez vmi fantasztikus. Mindig ledöbbenek, hogy hol tart a technika

Bolt vagyok, számlával, garanciával. Nem az aluljáróban veszed át a 100e ft-os notidat :)

(#8177) ntomtb


ntomtb
tag

Ha megjelenik a 12-es verzió, van mód "tiszta" telepítésre?

(#8178) Rigormortiis válasza ntomtb (#8177) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Engeded, hogy ota felmenjen, aztán csinálsz egy gyári visszaállítást.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#8179) kutga válasza MasterComp (#8176) üzenetére


kutga
nagyúr

Az mi? Dex?

Let the Zone take me if I am.

(#8180) Rinocerosz válasza kutga (#8179) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Gyanítom ő a Csatolt telefonra gondol ezt Adroidon a Win. összekapcsolás néven találod azt hiszem. Érdemes egy próbát tenni vele hasznos kis dolog. Én régebben próbáltam, de nem igazán nyerte el a tetszésemet leginkább a telefonhívásoknák kavart be.

A deX az megint más.

(#8181) ginola válasza Rigormortiis (#8178) üzenetére


ginola
addikt

Utána mehet visszaállítás pl. mentésből, vagy ajánlott teljesen nulláról beállítani, telepíteni mindent?
Mennyire ajánlott ez a Samsung szerint Android főverzió váltáskor mármint a gyári visszaállítás?

[ Szerkesztve ]

(#8182) kutga válasza Rinocerosz (#8180) üzenetére


kutga
nagyúr

Egyiket sem ismerem. :)

Let the Zone take me if I am.

(#8183) Rigormortiis válasza ginola (#8181) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Én teljesen nulláról szoktam ilyenkor belakni, de elvileg az sem okoz galibát, ha nem csinálsz factory resetet. Ami viszont biztos, hogy főverzió váltás után, ha csinálok fr-t, akkor egy bő másfél/két gigával kevesebbet foglal a rendszer.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#8184) Dilikutya válasza Rigormortiis (#8183) üzenetére


Dilikutya
félisten

Azért a rendeltetésszerű az, hogy nem csinálsz gyalut. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#8185) jUUh válasza ntomtb (#8177) üzenetére


jUUh
addikt

Hivatalosan nincs már ilyenre szükség.

Samsung Galaxy S23+

(#8186) Rigormortiis válasza Dilikutya (#8184) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Nem is szükséges, de ártani nem árt :DD Az s7nél még éreztem különbséget, s10nél már nem.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#8187) samu74 válasza ntomtb (#8177) üzenetére


samu74
addikt

Ha gyári visszaállítással "nullázod " ki, arra figyelj hogy a samsung pass előtte szinkronizáljon. Hasznos ha sok jelszavad van, meg rögtön telepítés után samsung cloud-al állítsd vissza a dolgaid. Az appokat inkább telepítsd újra,az a tiszta.

-----------

(#8188) MasterComp válasza Rinocerosz (#8180) üzenetére


MasterComp
csendes tag

igen, azzal néztem
gyakorlatilag tükrözi a gépre a telót. tetszik. szerintem hasznos

Bolt vagyok, számlával, garanciával. Nem az aluljáróban veszed át a 100e ft-os notidat :)

(#8189) zoltan77


zoltan77
aktív tag

Úgy látom a samu áttér a huawei útvonalára negyedéves biztonsági frisítéssel, pedig nem azért adtam ki közel 200 ezret hogy leszarja amit vállalt a samsung hogy havonta küldi a biztonsági frissítést. Novemberin vagyok jelenleg. :U

Samsung S24 8/256-Honor Tab X9

(#8190) samu74 válasza zoltan77 (#8189) üzenetére


samu74
addikt

Azért vagy még a novemberin(mint mi is) mert a főverzíó napokon belül jön.Nem kell ennyire megsértődni, főverzíó után fogod kapni időben. Ez eddig is így volt.

-----------

(#8191) papi77 válasza zoltan77 (#8189) üzenetére


papi77
addikt

Nem tér át...csak most a 12 miatt késnek kicsit!

samu74: gyorsabb voltál :D

[ Szerkesztve ]

Az első: NOKIA 1611

(#8192) samu74 válasza papi77 (#8191) üzenetére


samu74
addikt

Mondjuk az almás telefonok megoldják ezt,de aki arra vágyik hogy napra percre pontosan kapja a frissítést tegyen még vásárláskor hozzá vagy 150-et. :)

-----------

(#8193) zoltan77 válasza samu74 (#8190) üzenetére


zoltan77
aktív tag

Nem sértődésképpen írom, de kiváncsi leszek én arra a napokra, max kapunk decemberi biztonságit.
De mivel reklámozta magát a samsung kérdem én?

[ Szerkesztve ]

Samsung S24 8/256-Honor Tab X9

(#8194) Rigormortiis válasza zoltan77 (#8193) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Mondjuk androidos vonalon pont a Samsung az, aki megbízhatóan frissít.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#8195) lakicsabi válasza samu74 (#8190) üzenetére


lakicsabi
csendes tag

Én decemberin vagyok.

(#8196) HKorn válasza lakicsabi (#8195) üzenetére


HKorn
addikt

Én is

Run&Ride

(#8197) zoltan77 válasza Rigormortiis (#8194) üzenetére


zoltan77
aktív tag

Most megcsúsztak :DD

Samsung S24 8/256-Honor Tab X9

(#8198) zoltan77 válasza lakicsabi (#8195) üzenetére


zoltan77
aktív tag

Telekomosokra jött decemberi, XEH nem kapott.

[ Szerkesztve ]

Samsung S24 8/256-Honor Tab X9

(#8199) kutga válasza zoltan77 (#8198) üzenetére


kutga
nagyúr

A jövőben ez csak rosszabb lesz. Kár érte, én nagyon örültem a Samsung vállalásának de ez így nem oké.

Let the Zone take me if I am.

(#8200) zoltan77 válasza kutga (#8199) üzenetére


zoltan77
aktív tag

Már az a525g is megkapta a 12-t januári biztonságival pedig az csak középkategória. Olvastam a minap hogy a fe-ből közel 10 milliót adtak el akkor azért odatehetnék magukat.

Samsung S24 8/256-Honor Tab X9

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.