Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:42:01

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S20 FE topik
A topicban bárminemű termék hirdetése, árulása, kínálása TILOS!

Specifikáció:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9451) laczkaba válasza janakbacsi (#9449) üzenetére


laczkaba
tag

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://m.youtube.com/watch%3Fv%3DWlRQssMWklU&ved=2ahUKEwjI56_JoIT3AhVW_7sIHcMrDa4QwqsBegQIBRAF&usg=AOvVaw3983K8nqAjx6Ap8StZKKkR

(#9452) janakbacsi válasza laczkaba (#9451) üzenetére


janakbacsi
őstag

nem zárta vissza. hibaüzenetet adott.

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#9453) laczkaba válasza janakbacsi (#9452) üzenetére


laczkaba
tag

Esetleg odinnal gyári romot teszel vissza?Nálam az a módszer nem adott hibát.Rootolásnál vbmeta fájl cseréltél?Reason vbmeta=oka vbmeta.Kéne az eredeti fájl.

[ Szerkesztve ]

(#9454) janakbacsi válasza laczkaba (#9453) üzenetére


janakbacsi
őstag

ezt adja az odin. gyári romot tennék vissza. vissza akartam zárni a bl-t, de akkor adta a fentebbi hibát. azóta nem indul el a telefon. most próbálnék gyári romot odinnal, de az sem megy sajnos.

[ Szerkesztve ]

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#9455) laczkaba válasza janakbacsi (#9454) üzenetére


laczkaba
tag

https://mega.nz/file/0gx3jSTD#ALli5fh7fUQlLss54r4n9m-n5G5vcCbUbwMTHuFEtTc.

(#9456) janakbacsi válasza laczkaba (#9455) üzenetére


janakbacsi
őstag

innen nem megy tovább sajnos.

[ Szerkesztve ]

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#9457) laczkaba válasza janakbacsi (#9456) üzenetére


laczkaba
tag

Újra kell indítani a gépet,teljes romot tallózd.Elősször a romot tallózd be,és utána dugd rá a kábelre.

[ Szerkesztve ]

(#9458) janakbacsi


janakbacsi
őstag

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#9459) laczkaba válasza janakbacsi (#9458) üzenetére


laczkaba
tag

Itt megmaradnak az adataid,a másiknál minden törlődik.Mintha akkor vennéd ki a dobozból.

(#9460) janakbacsi válasza laczkaba (#9459) üzenetére


janakbacsi
őstag

a userdata-hoz kell betallózni a home csc-t?
sajnos nem megy tovább a setup connection-nál.

[ Szerkesztve ]

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#9461) laczkaba válasza janakbacsi (#9460) üzenetére


laczkaba
tag

Nem,a cs-hez.

(#9462) janakbacsi válasza laczkaba (#9461) üzenetére


janakbacsi
őstag

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#9463) laczkaba válasza janakbacsi (#9462) üzenetére


laczkaba
tag

Nem a home.Rootoltad?miért?

[ Szerkesztve ]

(#9464) janakbacsi válasza laczkaba (#9463) üzenetére


janakbacsi
őstag

baszakodik az alkalmazás.

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#9465) laczkaba válasza janakbacsi (#9464) üzenetére


laczkaba
tag

Húzd le a telót a kábelről,a gépet újra inditod.

(#9466) janakbacsi válasza laczkaba (#9465) üzenetére


janakbacsi
őstag

már megtörtént. ugyanaz a helyzet. setup connection, és ott beragad.

[ Szerkesztve ]

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#9467) laczkaba válasza janakbacsi (#9466) üzenetére


laczkaba
tag

Samsung Smart Switch Mobile,próbáld meg ezzel.Hol laksz?

(#9468) janakbacsi válasza laczkaba (#9467) üzenetére


janakbacsi
őstag

bp. 16. kerület

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#9469) laczkaba válasza janakbacsi (#9468) üzenetére


laczkaba
tag

Messze vagy-Salgótarján.

(#9470) janakbacsi válasza laczkaba (#9469) üzenetére


janakbacsi
őstag

nem annyira. ott születtem. szüleim még most is ott laknak. múlt héten voltam náluk.
ahogy látom a switch adatátvitelre való. én nem akarok semmilyen adatot átvinni. gyári firmware kellene erre a fosra.

[ Szerkesztve ]

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#9471) laczkaba válasza laczkaba (#9469) üzenetére


laczkaba
tag

https://www.full-repair-firmware.com/p/galaxy-s20-fan-edition.html.ezt kell letölteni.

(#9472) laczkaba válasza janakbacsi (#9470) üzenetére


laczkaba
tag

30.6461703.hivj.

(#9473) Rinocerosz válasza laczkaba (#9469) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Hüh de sok itt a tarjáni :DDD .

[ Szerkesztve ]

(#9474) Snooker147


Snooker147
tag

Sziasztok!
Samsung S20 FE 5G (SM-G781) készüléken, ami nálunk csak szürkeimporton kapható működik Magyarországon az 5G vagy azt is korlátozza a Samsung úgy mint a hivatalosan kapható Snapdragon 865-ös verzión (SM-G780) ?
Köszi előre is a válaszokat!

(#9475) icemad válasza Snooker147 (#9474) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Honnan veszed, hogy korlátozza? A 865-ös chipnek nem szerves része az 5g modul, a Qualcomm tette kötelezővé a használatát. Ennek ellenére a Samsung van akkora cég, hogy külön megállapodással megoldhatták, hogy nekik ne kelljen belerakni a telefonba.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#9476) s4hu|SyD^ válasza icemad (#9475) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Meg hát lehet mézni szétszedős videókat. Majd ott elmondják van-e vagy nincs.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#9477) kelly416 válasza Snooker147 (#9474) üzenetére


kelly416
veterán

Legjobb tudomásom szerint működk benne az 5G.

(#9478) Badboys válasza icemad (#9475) üzenetére


Badboys
őstag

Bizonyított tény, hogy benne van csak a gyökér samu korlátozta. Hogy miért nincs megoldás XDA által? Na ez a rejtély.

(#9479) icemad válasza Badboys (#9478) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Én még sehol nem olvastam, hogy benne lenne az 5g modul. Van erről valami linked?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#9480) fjudors válasza icemad (#9479) üzenetére


fjudors
aktív tag

hát az előbb írta, hogy bizonyított tény
:F

;]

(#9481) metzgabe


metzgabe
csendes tag

Sziasztok!
Olyan problémám van a készülékkel amit az előző P20 pro-n korábban nem tapasztaltam. A legtöbbet bt headset-tel beszélek úgy hogy a telefon a zsebemben van. Ilyenkor a bejövő hívásokat a headset gombbal veszem fel, ekkor a telefon kijelzője felold és mikor melyik gombot sikerül megnyomni (némítás, tartás stb.).
Nagyon idegesítő, és nem találtam semmit a beállítások között ezzel kapcsolatban.
Más is tapasztalta ezt? Tud valaki megoldást erre a problémára?
Köszi

(#9482) kelly416 válasza metzgabe (#9481) üzenetére


kelly416
veterán

Nem, de nekem ha az autó fejegységéhez kapcsolódik kékfoggal, akkor nem old fel a kijelző amikor felveszi a hívast automatán. Nekem 5mp-re van beállítva, hogy ilyenkor ne keressek semmi gombot.
Ezek szerint kell legyen valami, csak nem tudom, mi. Nekem ujjlenyomattal nyílik a kijelző, vagy ez az oka hogy nem old fel, vagy a headset gomb oldja fel és az autómata hívásfogadás nem.

Jut a fejembe. Nincs beállítva megbízható eszköznek a headseted? Lehet ezzel van összefüggésben.

(#9483) HRicky


HRicky
tag

Sziasztok!

A jövő héten vásárolok S20 FE-t, ezért védőfóliához kérnék tanácsot.

Van tapasztalat erről a fóliáról? Érdemes drágább fóliát venni? (nem volt még kijelzőbe épített ujjlenyomatolvasós telefonom).

https://edigital.hu/vedofolia/gigapack-edzett-uveg-samsung-galaxy-s20-fe-sm-g780-keszulekhez-atlatszo-nem-ives-p841124

(#9484) m1lan válasza HRicky (#9483) üzenetére


m1lan
őstag

Ezért a fóliáért szvsz ne fizess egy forintot se. Nem íves, így nem fedi le teljes egészében a kijelzőt, csak a sík részét. Esztétikailag sem a legszebb, ha pedig a sarkára ejted a telefont, nem is fog semmilyen védelmet nyújtani.

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#9485) kelly416 válasza HRicky (#9483) üzenetére


kelly416
veterán

Ha nem használtan veszed, van rajta gyári, elég jó szerintem. Fél éve azzal használom.

(#9486) eclipse19 válasza m1lan (#9484) üzenetére


eclipse19
senior tag

Ennek a mobilnak nem sík a kijelzője?
Nekem annak tűnik.

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#9487) m1lan válasza eclipse19 (#9486) üzenetére


m1lan
őstag

Valóban sík, de nem teljesen lapos. Nem 2D kijelzője van, hanem 2,5D. :)

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#9488) metzgabe válasza kelly416 (#9482) üzenetére


metzgabe
csendes tag

Köszönöm a tippeket. Nekem is ujjlenyomattal nyílik. Most kipróbáltam az automata 5mp-es felvételt, és úgy is feloldja. Három különböző bt eszközön is próbáltam és mindegyiknél ugyanez a helyzet. Ja és egyetlen SmartLock megbízható eszköz sincs hozzáadva.

Közben megtaláltam a megoldást.
Megnéztem a P20-on ez hogyan néz ki, és ott ilyenkor a "védelem a véletlen érintések ellen" funkció dolgozik. A Samsungon is van egy ilyen opció, és be is volt kapcsolva, de valahogy mégsem működött. Kikapcs-visszakapcs és most teszi a dolgát. Korábban láttam ezt a kijelző beállítások között, csak nem törődtem vele mivel engedélyezve volt.

(#9489) StarKiller89 válasza HRicky (#9483) üzenetére


StarKiller89
senior tag

sokat ne várj tőle, ez ebayen 4-500 forintos kategóra

[link] ezt ajánlom, nekem hónapok óta rajta van, hibátlanul működik vele a telefon, kijelző érzékenységet se kell bekapcsolni

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23

(#9490) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Valaki próbált már olyan automatizálást, hogy külön ébresztőóra profilok reggeli meg délutános műszakhoz?

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#9491) kutga válasza s4hu|SyD^ (#9490) üzenetére


kutga
nagyúr

Nem, de ezt a gyári ébresztő nem tudja?

Let the Zone take me if I am.

(#9492) eclipse19


eclipse19
senior tag

Az létezik, hogy 3 koppintásos képernyő nagyítás nincs One UI 4.1 alatt?
Előtte nem kerestem, de most sehol nem találom.
Valaki tudja hol van?

Köszönöm.

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#9493) jUUh válasza eclipse19 (#9492) üzenetére


jUUh
addikt

Tippre az Accessability / Kisegítő lehetőségeknél keresném.

Samsung Galaxy S23+

(#9494) eclipse19 válasza jUUh (#9493) üzenetére


eclipse19
senior tag

Én is ott keresem, csak nincs sehol.

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#9495) jUUh válasza eclipse19 (#9494) üzenetére


jUUh
addikt

Elvileg Accessibility, Visibility, Magnification alatt van.

Samsung Galaxy S23+

(#9496) s4hu|SyD^ válasza kutga (#9491) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Nem kifejezetten találok profilokat. Kb. profilonként kéne 4-5 ébresztés/riasztás és ezt hetente változtatni 1 kattintással, de ez egyedül úgy megy most, hogy mindegyiket egyesével kell.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#9497) kelly416 válasza s4hu|SyD^ (#9496) üzenetére


kelly416
veterán

Ezek a világmegváltó problémák... ne érts félre, nem fikázni akarlak, csak nem értem. Mondjuk a gyerekeimet sem, hónapok óta hiába mondom, "ha nem elég egy ébresztő, állítsanak be többet", rendszeresen nekünk kell ébreszteni őket.

Szóval örülök, hogy ilyen nagy problémáid vannak, de nem fog elkopni a kijelző hetente 8-10 plusz koppintástól.
Egy ideje lapozgatom már a fórumot, még nem találkoztam ilyen ébresztési igényekkel, nem valószínű, hogy van rá app. Keress felkapott ébresztő app-ot, írj a gyártónak, hátha meghallgattatnak kívánságaid.
Addig meg van egy javaslatom. Állíts be a naptárba eseményeket megfelelő csengőhanggal. Lehet heti, 2 heti, akármilyen ismétlést beállítani és pár gombnyomással kész vagy évekre előre.

(#9498) kutga válasza s4hu|SyD^ (#9496) üzenetére


kutga
nagyúr

Egy rendes taskert, macrodroidot tudnád megnézni esetleg.

Let the Zone take me if I am.

(#9499) kutga válasza kelly416 (#9497) üzenetére


kutga
nagyúr

Igen, mindig van egyszerűbb megoldás de ha már okostelefon akkor csinálhatja helyetted. :)

Let the Zone take me if I am.

(#9500) kelly416 válasza kutga (#9499) üzenetére


kelly416
veterán

Ez igaz. :R Teljesen okés. Csak picit irigylem azt, akinek ez probléma. :P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.