Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:42:01

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S20 FE topik
A topicban bárminemű termék hirdetése, árulása, kínálása TILOS!

Specifikáció:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8951) Cry0


Cry0
őstag

Skacok! Ki milyen tokra esküszik ? Ami vékony és egyben ellegans is ? Akár alie és társai is szóba jöhetnek.

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#8952) Viper26


Viper26
nagyúr

Hol tudnám kikapcsolni, hogy ne kapcsoljon be a kijező ha üzenet jön?
Úgy látszik sms esetén csinálja. :F

Pixel 7 | FR955

(#8953) kelly416 válasza Cry0 (#8951) üzenetére


kelly416
veterán

Samsung gyári, ha ez az igény. Gumírozott, vékony, elegáns. Szerintem.

(#8954) Deck válasza Cry0 (#8951) üzenetére


Deck
titán

Nálam Nillkin Super Frosted van.

PS5

(#8955) Eversmann válasza Cry0 (#8951) üzenetére


Eversmann
aktív tag

Nálam ilyen lett. Elég jó. Nem dobja meg sokkal a méreteit, kézre áll. Nagyon jó tapintásra. Közepesen ütésálló.

Annyi, hogy nem árt a kijelzőre tenni valamit mellé - gyári fólia, vagy edzett üveg - , mert ugye azt értelemszerűen nem védi. Zsebben meg azért kapja, ha nekidőlsz ennek-annak.

Life is better with a Titan

(#8956) kutga válasza Viper26 (#8952) üzenetére


kutga
nagyúr

Az sms appban talán? Nálam csak az aod villan fel.

Let the Zone take me if I am.

(#8957) Viper26 válasza kutga (#8956) üzenetére


Viper26
nagyúr

AOD nálam is van, ezért lenne felesleges.
Egyelőre nem találom benne.

Pixel 7 | FR955

(#8958) mcsm88 válasza Viper26 (#8929) üzenetére


mcsm88
senior tag

Észrevettem egy negatívumot.
Ha telefonon kamerára váltok, akkor a Band4 Pro-n nem jön elő a fényképezés, így csak a telefonnal tudom elsütni a fotót.
Valószínű ez csak huawei telefonnal megy.
Mondjuk ez nem nagy negatívum, eddig csak pár alkalommal használtam ezt a funkciót.

(#8959) Viper26


Viper26
nagyúr

Discord értesítések másnál rendben vannak?
Minden be van rá kapcsolva, de semmit nem jelez. :F

Pixel 7 | FR955

(#8960) Viper26 válasza mcsm88 (#8958) üzenetére


Viper26
nagyúr

:R

Pixel 7 | FR955

(#8961) Deck válasza Viper26 (#8959) üzenetére


Deck
titán

Nálam rendben van.

PS5

(#8962) mcsm88 válasza Viper26 (#8959) üzenetére


mcsm88
senior tag

Nincs némítva a csatorna, vagy esetleg "csak említésre" állítva?
Nálam teszi a dolgát, ahol kell ott jelez, ahol nem, ott nem, ahol meg csak említésre van állítva, ott csak akkor jön.

(#8963) Viper26


Viper26
nagyúr

Közben magától megjavult. :D

Pixel 7 | FR955

(#8964) StarKiller89 válasza Deck (#8954) üzenetére


StarKiller89
senior tag

+1 a Nillkinre

Samsung Galaxy S23

(#8965) Badboys


Badboys
őstag

[link] Amit sejtettünk sajnos igaz. Még így is ,hogy nem olyan fényes a térerő.

(#8966) StarKiller89 válasza Badboys (#8965) üzenetére


StarKiller89
senior tag

amúgy ez még egyeseknél mindig téma? azt hittem a 2000-es évek elején lecsengett ez a dolog :D

Samsung Galaxy S23

(#8967) s4hu|SyD^ válasza StarKiller89 (#8966) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Hamarosan újra téma lesz a csengőhang is és hogy ki milyet csinált magának. :DDD Ja meg a Snake.

Ha erre a sugárzásra konkrétan lenne valami tudományos bizonyíték, ami tényleg olyan rossz akkor vagy már durván korlátoznák vagy pedig el lennének égetve és senki nem beszélne róluk és kivégeznék azokat is akik találtak valamit.

Viszont az asszony orra alá dörgölhetem a gyerekek viselkedését. :C

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#8968) Badboys válasza StarKiller89 (#8966) üzenetére


Badboys
őstag

Ha a homokba dugod a fejed azzal nem szűnik a probléma. 22 ót írunk a samunak gyenge a térereje ez nem titok. Ezek szerint 22 év kevés volt a probléma orvoslására ez elég szégyen egy ekkora multira nézve.. Csupán annyi a szépséghibája, hogy a Sar gyengítésére fogják ami ezek szerint egy ordas hazugság. Az S20FE sajnos a listában van.

(#8969) Deck válasza Badboys (#8968) üzenetére


Deck
titán

Nekem sose volt gondom a térerővel...
IPhone meg a legrosszabb a listán. És? Vegyél fel akkor alufóliát a fejedre... :DDD

PS5

(#8970) Dilikutya válasza Badboys (#8965) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ugyanez volt téma másik cikkben nem olyan rég, ott az S20FE kimondottan hátul szerepelt, és a sugárzási értéke jócskán lemaradt a listavezetőtől, aminek az értéke szintén bőven az egészségügyi határérték alatt volt.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#8971) Benoe77 válasza Badboys (#8968) üzenetére


Benoe77
őstag

Amit sejtettem a "cikk" botrányos minőségéről az sajnos igaz. Itt az eredeti magyar cikk "listája":

Itt meg a még eredetibb forrás, lehet listákat csinálni: [link]

(#8972) Deck válasza Benoe77 (#8971) üzenetére


Deck
titán

Iphone-ok... :DDD

PS5

(#8973) samu74 válasza Benoe77 (#8971) üzenetére


samu74
addikt

Nagyon is jók vagyunk ezzel a majd utolsó helyen. :)

-----------

(#8974) StarKiller89 válasza Badboys (#8968) üzenetére


StarKiller89
senior tag

5 éve samsungot használok, sose volt gond a térerővel, ezt a dolgot se tudom annyira értelmezni :(

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23

(#8975) icemad válasza StarKiller89 (#8974) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Többet kellene a friss levegőre menni. ;]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#8976) Astery válasza Badboys (#8965) üzenetére


Astery
senior tag

Nem tudom mit és kivel sejtettetek ... de nem értem azokat akik egy ilyen semmit mondó, adatokat nélkülöző cikk kivonatból bármiféle következtetést vonnak le.

(#8977) samu74 válasza StarKiller89 (#8974) üzenetére


samu74
addikt

Pedig van alapja.Anno az S7-et földhöz akartam vágni, olyan aranyosan eldobálta a halózatot...Érdekes mód droid frissítés után sokat javult.Szóval a samsungnak se sikerül drivert írni néha.

-----------

(#8978) StarKiller89 válasza icemad (#8975) üzenetére


StarKiller89
senior tag

5 év alatt elég sokfelé jártam, sose tapasztaltam térerő problémát, pedig sűrűn fotózok a természetben, de térerő mindig volt :U

Samsung Galaxy S23

(#8979) Deck válasza samu74 (#8977) üzenetére


Deck
titán

Nekem azzal se volt gondom. Onnan rémlik a neved? Vagy még előtte a Sony telefon topikokból? :))

PS5

(#8980) samu74 válasza Deck (#8979) üzenetére


samu74
addikt

Az S7 esetleg.Mondjuk akkor a topikban elég erélyesen megjegyeztem hogy 240ezer pénzért hova tegye a samsung a telefonját.(topikgazda vagy 2 moderátort rám küldött biztos)Érdekes hogy azóta is samsungom van.:) Utolsó Sony telom K610i volt. De szerettem . :)

[ Szerkesztve ]

-----------

(#8981) Deck válasza samu74 (#8980) üzenetére


Deck
titán

Közben rákerestem az S7 topikban és valóban onnan. :D :C

PS5

(#8982) Viper26


Viper26
nagyúr

És Nova alatt Gfeed is van...boldogság. :D

Pixel 7 | FR955

(#8983) Viper26


Viper26
nagyúr

Viszont Discord értesítés megint nincs... :DDD

Pixel 7 | FR955

(#8984) s4hu|SyD^ válasza Viper26 (#8982) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Azt hol lehet állítani?

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#8985) Viper26 válasza s4hu|SyD^ (#8984) üzenetére


Viper26
nagyúr

[Nova Google Companion]

Pixel 7 | FR955

(#8986) Viper26 válasza Viper26 (#8983) üzenetére


Viper26
nagyúr

Push notification inactive timeout...ez volt a gond, PC-n át lett állítva, és ennyi. :)

[ Szerkesztve ]

Pixel 7 | FR955

(#8987) s4hu|SyD^ válasza Viper26 (#8985) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Csak ne lenne bugos a sötét témával...

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#8988) Viper26 válasza s4hu|SyD^ (#8987) üzenetére


Viper26
nagyúr

Semmi bajom vele. :)

Pixel 7 | FR955

(#8989) s4hu|SyD^ válasza Viper26 (#8988) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

My bad. Megvan a megoldás, nem gondoltam, hogy a Nova-ban lehet beállítani, hogy dark legyen.

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#8990) Viper26 válasza s4hu|SyD^ (#8989) üzenetére


Viper26
nagyúr

Be lehet szerencsére, utána teljesen rendben van. :)

Pixel 7 | FR955

(#8991) Badboys


Badboys
őstag

A kommentekből látva egy samu fannak nem lehet semmit sem mondani mert totál fölösleges. Ez régen is így volt most is így van. Amennyiben nem akarsz az ő szintjére süllyedni akkor hallgass. Meg egyébként is régmúltból megmaradt szokás, hogy jól van az úgy ahogy van. Csupán hallkan megjegyzem. Amikor megjelent az A71 totál használhatatlan volt mert a térereje rettenetes gyenge volt. 72 órában kértem a cserét cserélte x szolgáltató. Kaptam egy másikat szintén csapni való volt. Másnap vissza vittem, hogy ez szintén gáz. Elintézték kaptam egy S20FE Exinost na az egy fokkal jobb volt. Jött a jó idő akkor keveset vagyok 4 fal közt bizonyos helyen torony 100-150 m mint a mesében hol volt térerő hol nem. Itt a topikban azt mondták ez a SAR miatt van. Eladtam amikor még lehetett igaz buktam 50000 hufot, de nem érdekelt. Vettem egy SD s S20FE t nos ennek térerejével még nem volt komolyabb gondom. Erre szembe jön ez a statisztika na mondom mégiscsak azoknak lett igazuk akik ezt mondták anno. Akkor most még egyszer le írom és nem kell reagálni. 20év nem volt elég egy vállalatnak, hogy javítson ezen a problémán. Nem vagyok egy népszerűség hajhász én kimondom és leírom az ilyen problémákat. Valóban van másik telefon is mert most majd ez jön. Köszönöm a jótanácsot van egy ok amiért ezt kell használnom. :R

[ Szerkesztve ]

(#8992) kutga válasza Badboys (#8991) üzenetére


kutga
nagyúr

Miért lenne felesleges? :)

Otthon, beltérben én is látom, hogy nem acélos az FE térereje, de elérhetetlen sosem voltam, vannak viszont olyan helyek a lakásban, ahol 3g-re, 2g-re vált vissza a telefon. Úton, irodában viszont semmi gond.

Azt azért ne felejtsd el, hogy a telefonban lévő modem, az antenna és a szoftver nem minden, sokat számít az is, hogy a szolgáltatód adott helyen milyen frekvencián szór.

Ettől még a negatív tapasztalat is tapasztalat. Volt idő amikor én is figyeltem a térerő csíkokat, aztán leszoktam róla. :)

Let the Zone take me if I am.

(#8993) s4hu|SyD^ válasza Badboys (#8991) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Én sokat bosszankodtam az S7E térerő és aksi miatt aztán rájöttem, hogy otthon és a munkában is mindig rossz a térerő. Szóval semmi köze nem volt a telefonhoz kb. Ezzel az S20FE-vel is akadtak gondok, de szintén munkahelyen vagy pedig szolgáltató volt.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#8994) papi77 válasza s4hu|SyD^ (#8993) üzenetére


papi77
addikt

Ezzel az érveléseddel csak egy probléma van mégpedig az,hogy egyetlen más gyártó telefonja sem dobálta a térerőt csak az exynosos samuk! Nálunk itt Piliscsabán az S6 óta kapom rendszeresen az sms-eket nem fogadott hívásokról,pedig be van kapcsolva a tel!
Ez huaweinél,honornál,sonynál,pixeleknél soha nem fordult elő,SOHA!
Most a snapis s20 fe egy fokkal jobb,de azért ez sem az igazi!
Rendkívül rossz sajnos a samuk térereje!

Az első: NOKIA 1611

(#8995) kelly416 válasza Badboys (#8991) üzenetére


kelly416
veterán

Nekem is SD verzió van. Tény, hogy látszólag kevesebb a térerő, mint sok másik telefonomon, de sehol nem dobta még el, ahol másik sem. Hiába látszik kevesebbnek, stabilan van. Erre nem mondhatom, hogy hú, de SAR. :P

Sony nem tud kamera szoftvert írni, sok gyártó sokkal.szebb képeket csinál Sony kamerával, mint a Sony. Ez is évek óta fenn álló probléma.

LG évekig nem tudott kikecmeregni a bootloop-os problémából.

Xiaomi nem tud zöld ágra vergődni a közelségérzékelőkkel.

Lehetne még sorolni. Mindenkivel van baj. Örülj, hogy a mostani telódnak van térereje.
A cikkel kapcsolatban meg gondold végig. Ha az S20FE a világon legkevésbé sugárzó telefon lenne, de nálunk ez fogyna leginkább, akkor "A magyar slágertelefonok közül a legsugárzóbbak a következők" listában ugyanúgy megjelenne. Ez egy hülye lista, amit felettébb hozzáértő ember talált ki, csak azért hogy cikket gyártson amiből fizetése lesz.
Ha holnap lehoznának egy másikat, miszerint akik kukába fobják a telefonjaikat és nekem utalják a fizetésüket, azok jó emberek, akkor indulnál a kuka felé? Naná, hogy nem.

(#8996) jereti válasza papi77 (#8994) üzenetére


jereti
tag

Egy éve van meg az exynos s20 fe-m, és eddig nulla, azaz nulla alkalommal észleltem, hogy nincs térerőm, vagy hogy valaki nem ért el. Pedig falun lakom, és rendesen autózom. Vagyis én nem vágom ezt a Samsung vs térerő gondot. Az akksi, igen, az lehetne jobb.

(#8997) Deck válasza jereti (#8996) üzenetére


Deck
titán

Snapdragonosba jobb az aksi.

PS5

(#8998) samu74 válasza papi77 (#8994) üzenetére


samu74
addikt

Nyilván saját tapasztalatod, de tény hogy ahol a párom telefonált(ugyanaz a hálózat P9) ott nekem az S7 csak percek múlva kapott sms-t hogy nem voltam elérhető. És olyan galád módon jelezte a térerőt, hogy 1 pálcika volt de mikor tárcsázni próbáltam akkor csak csend volt. De mondom ,az volt a fura hogy 7-es droid után meg már nem volt ilyen probléma. És olyankor felszalad a szemöldök ha egy update után megjavul valami.Viszont az S20FE szerintem sokat javult ezen a téren, sőt már az S9 óta nincs gondom ezzel. Én látom a fejlődést.

-----------

(#8999) kkovi


kkovi
csendes tag

Üdv Mindenkinek!
Használ valaki külső DAC-ot ezzel a telefonnal?

(#9000) updog


updog
senior tag

Sziasztok!

Van másnak is olyan, hogy random (de rendszeres) időpontokban, amikor feloldom a kijelzőt, egy pillanatra max. fényerőt tol az arcomba és utána áll vissza a képernyő fényereje a reálisra?

Adaptív fényerőn van, most épp lekapcsoltam ezt, kíváncsi leszek hogy így is csinálja-e majd (ahogy írtam, random, nem reprodukálható, de naponta többször így old fel), éjszaka külön élmény amikor megnézném hogy mennyi az idő, és a kitágult pupillámba beletol egy atomvillanást :DDD

Talán a verziófrissítés óta csinálja ezt (akkor jelent meg pl. az új "extra elsötétítés" opció is, ami amúgy általában nincs bekapcsolva, de vele és nélküle is fennál a fenti jelenség).

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.