Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:42:01

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S20 FE topik
A topicban bárminemű termék hirdetése, árulása, kínálása TILOS!

Specifikáció:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8651) zoltan77 válasza kutga (#8650) üzenetére


zoltan77
aktív tag

Nekem már le is frissítette magát :R

Samsung S24 8/256-Honor Tab X9

(#8652) rbelme85


rbelme85
kezdő

Nekem is frissített. :)

SiemensM35i>Nokia3510>SiemensSL42>SharpGX10>Nokia6230i>Nokia7310Supernova>Nokia5800XperssMusic>SamsungGalaxyS3>Honor8>Samsung GalaxyS20FE-SD4g

(#8653) kóóó


kóóó
aktív tag

Raiffeisen appnál nekem 4-ből 1x fogadta eddig el a terminál a fizetést, sőt egyszer fel is sültem mert a kocsiba maradt a bankkártya és szaladhattam ki, hogy kitudjam fizetni az árut, mert annyi készpénz se volt nekem....
Töröltem is a pics@ba az appot, inkább a zsebembe hordom a kártyám.

Megjött nekem is a januári frissítés XEH.
Android 12 meg elég érdekes, előtte semmi gondom nem volt most volt, hogy úgy lefagyott a teló, hogy semmire nem reagált.
Nekem a 2 gomb kombinációja se működött.
Pedig többször egy percig próbáltam.

Aztán a 3 gomb egyszerre és 2 perc után indult újra, elég érdekes volt.
Vannak dolgok amit beállítottam Raiffeisen webbanknal, hogy ujjlenyomatot fogadjon el, Android 12 után pár napig folyamatosan törölte ezt az opciót és jelkodot kért, amin beállítottam a lenyomatot egyből visszaállt jelkodra.

Messenger alkalmazás a többi felett, kiállítom ne jelenjen meg, erre megjelenik egy chat fej és egyből ott van újra, mintha nem állítottam volna semmit.

Üdv.: kóóó!

(#8654) wal_hu válasza kutga (#8631) üzenetére


wal_hu
csendes tag

CIB Bank-nál 2021. október 7-től érhető el a Google Pay alkalmazás.

(#8655) samu74 válasza jUUh (#8640) üzenetére


samu74
addikt

Erőltetett újraindítás (soft reset). Ha nem reagál a motyó.

-----------

(#8656) samu74


samu74
addikt

Esetleg még ez ha Hkorn így járt ,hátha másnak nem lesz ilyen gondja ezzel.
Beállítások - zárolt képernyő

Alapesetben ez ki van kapcsolva, szóval csak saját felelősségre kapcsolja be aki akarja.

[ Szerkesztve ]

-----------

(#8657) kutga válasza samu74 (#8656) üzenetére


kutga
nagyúr

Nem tudom mit kell beállítani ezen a telefonon, hogy zárolásnál a képernyő zárva is maradjon. ;]

Let the Zone take me if I am.

(#8658) jUUh válasza samu74 (#8655) üzenetére


jUUh
addikt

Köszi, bedobtam! :R

Samsung Galaxy S23+

(#8659) s4hu|SyD^ válasza kutga (#8657) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Smart Lock pl nekem mindig feloldott a zsebemben, ami kész vicc. Aztán mindent is csinált, úgyhogy ki is vettem az összeset pedig nagyon kényelmes lenne, de így nem köszi.
Maradt az arc, ujjlenyomat meg minta.
Nekem még mindig ez az automatikus fényerőszabályozás nem akarja adni. S7E-ben 100x jobb volt.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#8660) HKorn válasza s4hu|SyD^ (#8659) üzenetére


HKorn
addikt

A fényerőszabályzással nekem is vannak gondjaim, néha egyszerűen túl sötéten tartja a képet, főleg filmnézésnél zavaró.

Run&Ride

(#8661) jereti válasza s4hu|SyD^ (#8659) üzenetére


jereti
tag

De miért oldott fel állandóan? Nekem csak az autóhoz való kapcsolódás esetében van engedélyezve, nem is old fel máskor. Nem lehet, hogy a viselkedésérzékelés volt nálad bekapcsolva? Aminek épp az a lényege, hogy ha a zsebedben van, és mozogsz, feloldva tart

(#8662) samu74 válasza jUUh (#8658) üzenetére


samu74
addikt

Szívesen. :)

Mondjuk ez a random feloldás téma érdekes ,nálam be van állítva az ujjlenyomat feloldás ha az nem akkor a minta. Nem csinál semmi disznóságot a zsebembe.
s4hu|SyD^ az S7E azért működött jobban mert ott a kávában ott figyelt a normális fényérzékelő, itt meg a kamerát használja.Mondjuk szoftveres megoldást csak illene találni a samsungnak hozzá...

[ Szerkesztve ]

-----------

(#8663) zolee3000


zolee3000
tag

Sziasztok,

Rendelt valaki telefont a hivatalos oldalról (samsung.com)? E-mailben csak a számlát küldték el, jótállási jegyet nem. A papíralapú "warranty card" füzetecske meg ugye a bontatlan dobozban volt, így nincs kitöltve. Mi ilyenkor a teendő? Ha úgy alakul, hogyan tudom a garanciát érvényesíteni? Még sosem volt ilyen ügyem. :F

(#8664) jereti válasza zolee3000 (#8663) üzenetére


jereti
tag

számla elég

(#8665) zolee3000 válasza jereti (#8664) üzenetére


zolee3000
tag

Köszi. Remélem, így lesz, bár inkább ne legyen semmi baj. Érdekes mondjuk, hogy itt Miskolcon is van S.E.Store, de ha nem a ses.hu oldalról rendeled, hanem az "official site webshopjából", akkor ott nem lehet bolti átvételt választani, csak a futáros szállítást. Mintha közük se lenne egymáshoz... :U Az is furcsa, hogy az árak sem azonosak, ill. a samu promóciós kupont is csak itt lehetett érvényessíteni.

[ Szerkesztve ]

(#8666) kelly416 válasza zolee3000 (#8665) üzenetére


kelly416
veterán

Mert az egyik Samsung, a másik "csak" partner üzlet. Pl. a Szegedi SES-nek köze sincs a Köki terminálban lévő SES-hez. Nekem is fura, de ők mondták, ők "csak" partner üzletek.

(#8667) s4hu|SyD^ válasza samu74 (#8662) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Smart Lock: Be volt állítva, hogy ha a Miband közel van akkor elég elhúzni nem kér semmit, be volt állítva ha az autó BT-re csatlakozik akkor is. Ezek közül egyik sem jött össze, mert állandóan életre kelt a zsebemben. Ezek úgy működnének jól, ha sosem lenne a zsebemben kb. Beülök autóba kidobom valahová pl.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#8668) kelly416 válasza s4hu|SyD^ (#8667) üzenetére


kelly416
veterán

Igen, mert gondolom dupla koppos ébresztés is aktív, így ahogy duplán hozzá ér a combodhoz, már ébred is. Onnan meg egy jó lépés, hogy húzást érzékeljen és kész a "baj".

(#8669) s4hu|SyD^ válasza kelly416 (#8668) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Persze. Egyik legjobb feature a dupla kopp. :)

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#8670) samu74 válasza s4hu|SyD^ (#8667) üzenetére


samu74
addikt

Nekem a kocsi bluetooth volt beállítva a smart lockba, ha felcsatlakozik oldja.A dupla kopp piszok jó dolog ,de én kikapcsoltam mert nem zsebkompatibilis :) ,merülés egy része annak köszönhető.

-----------

(#8671) gallimi


gallimi
tag

Sziasztok. Most jöttem át A52-ről. Szóval picit már ismerem a rendszert, de egy dologra nem jövök rá. Miért nem tudom kiválasztani a Samsung free helyett a főkepernyőn (balra húzás) a Google Discovert. Nincs is a listában.?

(#8672) kutga válasza gallimi (#8671) üzenetére


kutga
nagyúr

Mert nem elérhető ezen a készüléken.

Let the Zone take me if I am.

(#8673) s4hu|SyD^ válasza samu74 (#8670) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Lehet beszerzek egy Flip tokot aztán az úgy meg is old mindent.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#8674) Blac1 válasza gallimi (#8671) üzenetére


Blac1
aktív tag

Bocsi de van ilyen lista? Mert én nem találom.

(#8675) justmemory válasza Blac1 (#8674) üzenetére


justmemory
senior tag

Szia,

kezdőoldal beállításai között:

--- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

(#8676) samu74 válasza Blac1 (#8674) üzenetére


samu74
addikt

Lista... :D Kemény 1 darab opció.

-----------

(#8677) kutga válasza samu74 (#8676) üzenetére


kutga
nagyúr

Mi is megkapjuk úgy vélem. S21-től már elérhető úgy tudom

Let the Zone take me if I am.

(#8678) samu74 válasza kutga (#8677) üzenetére


samu74
addikt

Hát jó lenne,de ha a mostani update után nem kaptuk meg , akkor mikor? Bár a franc tudja hogy kell-e,a háttérben csipegetne ez is az akksiból.

-----------

(#8679) kutga válasza samu74 (#8678) üzenetére


kutga
nagyúr

Nem tudom, nekem nem hiányzik.

Let the Zone take me if I am.

(#8680) jUUh válasza gallimi (#8671) üzenetére


jUUh
addikt

Nincs, valószínűleg nem is lesz. Azok a készülékek tudják, amik OneUI 4.0-val kezdtek alapból, a miénk asszem' 2.5-os Android 10-essel.

Samsung Galaxy S23+

(#8681) Eversmann válasza gallimi (#8671) üzenetére


Eversmann
aktív tag

Szerintem nem lehet kicserélni rá. Így max annyit csinálhatsz, hogy elindítod a "Google" alkalmazást :U Tudom, nem balra húzás, de így legalább van.

Life is better with a Titan

(#8682) Intelligencs válasza zolee3000 (#8665) üzenetére

Szia, én is a Samsung Store-t néztem, mert kuponnal most ott a legolcsóbb, 170 ezer. Sajnos pont kék nincsen, amit akartam. Te milyen színűt vettél? Még a menta színűn gondolkodom, nem tudom élőben mennyire néz ki jól. Elmentem az Allee-ba, de sajnos sehol sem láttam olyan színűt kiállítva. Remélem nem túl "csajos". :)

Kérdés mindenkihez: érdemes amúgy még ilyen telót venni? Zászlóshajó volt, de azért már lassan az S22-esek jönnek. A52s alternatívájaként néztem ezt ki. Egyszerűen nem akarok annyi pénzt kiadni egy telefonért, amennyibe ezek a csúcsmodellek, vagy csúcsmodell közeliek újonnan kerülnek, még így jóárasítva is a fájdalomhatáron van. Most egy Google Pixel 3a telefonom van, de már elegem van belőle, nem jött be. Visszatérnék a Samsunghoz, mert eddig azok váltak be a legjobban.

[ Szerkesztve ]

The Amiga, Born a Champion

(#8683) Blac1 válasza justmemory (#8675) üzenetére


Blac1
aktív tag

Szia! Nálam ilyen lehetőség nincs. Jól gondolom hogy Android 12 kell hozzá? Enyémen még a 11 van.

(#8684) JoHn123 válasza Intelligencs (#8682) üzenetére


JoHn123
tag

Szia! Szerintem érdemes. Pixel 4A 5G után vettem a napokban. Pixel 6 váltotta volna, de a sorozatos megoldatlan problémák miatt kerestem egy megbízható jó akksi idejű nem melegedő telefont. (Én nem játszok vele, de gondolom arra sem rossz) talán csak a hosszából flexelnék le egy centit, mert zsebben kényelmetlen.

[ Szerkesztve ]

(#8685) Dracula72 válasza Intelligencs (#8682) üzenetére


Dracula72
senior tag

Ma fogom belakni a Menta színű telómat, szemeztem a sötét kékkel, de ez jobban néz ki és nem csajos :DDD

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

(#8686) justmemory válasza Blac1 (#8683) üzenetére


justmemory
senior tag

Szia,

ezt nem tudom, 11-et alatt sem kerestem sosem, nem akartam állítgatni, véletlenül bukkantam rá valamelyik nap; 12 van a telefonomon az is igaz...

--- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

(#8687) kelly416 válasza JoHn123 (#8684) üzenetére


kelly416
veterán

Pubg és pubg New State kiváló, de sokan sok mást játszanak rajta, nem panaszkodik senki.

Intelligencs:
Szerintem simán megéri. Anno én pont kéket nem akartam, leginkabb a fehér tetszett volna, de piros volt és narancssárga, az utóbbi lett. Hát... inkább vettem volna pirosat utolag, de úgyis tok van rajta sokszor, úgyhogy mindegy.

(#8688) HKorn válasza Dracula72 (#8685) üzenetére


HKorn
addikt

Úgyis tokot tesz rá mindenki, abban meg mindegy a szín. El is felejted egy idő után, hogy milyen színű a telód. :)

Run&Ride

(#8689) Dracula72 válasza HKorn (#8688) üzenetére


Dracula72
senior tag

Tokot bizony :DDD
Csak nem mindegy milyet :N
Amióta színes telók vannak én nem veszek feketét, csak fiús színűt :K

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

(#8690) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Átlátszó tokom és fehér telefonom van. Nem igazán nézegetem a hátulját. Oly mindegy milyen színű.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#8691) kelly416 válasza s4hu|SyD^ (#8690) üzenetére


kelly416
veterán

Engem sem a hátulja érdekel, a majdnem rosegold keret feminim kicsit, hogy etnikailag véletlenül se legyek inkorrekt. ;] Merthogy általában én is full átlátszó szilikon tokot használok mostanában. De ez van. Megszoktam. A narancssárga hátulja tetszik, azzal nincs bajom.

(#8692) icemad válasza Dracula72 (#8689) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Én is mint színűt vettem, képeken jól nézett ki. Valóságban meg olyan, mint amikor kokó helyett lisztet szívsz fel és megcsirízesedik a taknyod... Ment is rá a fekete tok. :)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#8693) Blac1 válasza justmemory (#8686) üzenetére


Blac1
aktív tag

Köszönöm.

(#8694) pinnacle válasza kissati66 (#3733) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Sziasztok! SKVALEX Call Recorder, Cube ACR még mindig gond nélkül működik gyári ROM-on is? Nekem pont ez a gondom, hogy nem tudok hívásrögzítéses telefont venni. Nekem ezért van még mindig Samsung J5 2017, ARC-al, de már ez sem az igazi, a másik fél alig hallható.

[ Szerkesztve ]

(#8695) Ixion77 válasza pinnacle (#8694) üzenetére


Ixion77
őstag

A témában én is kérdeznék:

Szingapúrba gyártott 5G S20 FE-re lehet olyan romot rakni amiben van hívásrögzítés? (Úgy tudom, csak az EU-ban van tiltva.)

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#8696) JoHn123 válasza pinnacle (#8694) üzenetére


JoHn123
tag

Teljesen felesleges külső appokkal szórakozni. Én feltettem rá egy indonéz home_csc -t így megy rendesen a gyári call recorder

[ Szerkesztve ]

(#8697) JoHn123 válasza Ixion77 (#8695) üzenetére


JoHn123
tag

Azon talán eleve olyan van, de az itthon vásároltra sem túl bonyolult.

(#8698) MasterComp


MasterComp
csendes tag

Megosztanék veletek pár ali-s vásárlásomat, hátha érdekel vkit: :DDD

- Tartó + töltő kocsiba: Meglepően jó, tölti könnyű ki-be rakni, nagyon tetszik, masszívan tarja a szellőzőnyílásba (Toyota és Mitsubishi) [link]

- Okostok: kuka, semmit sem ér, rettenet gagyi [link]

- Nem szeretem töltögetni a fülest, ezért vettem egy usb-st. Tök szép hangja van, hangerő szabályzós, alsó része fonott. Ennyit megért: [link] bár nem lehet "tökig" betolni, gondoltak arra is, hogy vkinek nagy tokja van, akkor is be tudja dugni

Hát röviden ennyi :)

[ Szerkesztve ]

Bolt vagyok, számlával, garanciával. Nem az aluljáróban veszed át a 100e ft-os notidat :)

(#8699) kelly416 válasza MasterComp (#8698) üzenetére


kelly416
veterán

Köszi! Autós tartót régóta keresek. :B Ha már elkezdted, pár folgot én is hozzá tennék.

Type-c jack átalakító, tökéletesen működik és használhatom a régi kedvenc fülesem, az autóban meg az átalakító kazettát.

A sokat elmegetett hydrogel fólia.

QI stand, otthon irodában ezt használom, tökéletes, állítva fektetve rá lehet dobni a telót, tokkal is kiválóan tölt.

Porvédő, magáért beszél a neve.

(#8700) MasterComp válasza kelly416 (#8699) üzenetére


MasterComp
csendes tag

ohhh... köszi :)10 vagy 15w-os a. Melyik a jobb az akkunak? vagy mindegy?

Bolt vagyok, számlával, garanciával. Nem az aluljáróban veszed át a 100e ft-os notidat :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.