Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:42:01

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S20 FE topik
A topicban bárminemű termék hirdetése, árulása, kínálása TILOS!

Specifikáció:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8751) jereti


jereti
tag

Beruháztam egy ilyen gyári vezeték nélküli töltőre az itthoni íróasztalomra. A gyorstöltést lekapcsoltam, szépen csurgatja bele, 85 százaléknál megáll, és ha bármikor el kell menni valahova, mindig magas töltöttséggel fogom meg a telefont, dugdosni meg nem kell. Korrekt. Ráadásul nem fekszik a telefon, asztalon kényelmesen lehet olvasni is rajta.

[ Szerkesztve ]

(#8752) samu74 válasza jereti (#8751) üzenetére


samu74
addikt

Hát az se jó ha állandóan a töltőn van. Akkor már inkább reggel 100,aztán este ráteszed amennyi marad benne. De te tudod.

-----------

(#8753) ricsike_p20 válasza jereti (#8751) üzenetére


ricsike_p20
tag

Legjobb. :) Igaz nem olcsó, viszont valamiért nem melegszik a teló annyira ezen, mint jópár másik hasonló töltőn.. :C

Huawei P8-9-10-20_____ Galaxy S10e,.. S20 FE 5G,.. S21FE - i13mini - i14.

(#8754) Benoe77 válasza samu74 (#8752) üzenetére


Benoe77
őstag

Hát, ha be van állítva a max 85% akkor szerintem nem gond. Ha 100-nál van töltőn hosszabb ideig, az már lehet rossz hatással az akksira.

(#8755) s4hu|SyD^ válasza jereti (#8751) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

56 euro + 35 euro a Clear View cover így már túl drága lenne ez a telefon. Adnak hozzá töltőt hát használom. Amúgy sem nyomkodom a töltőn. Majd kiderül, hogy bírja az aksi az én töltési szokásaim. Ha hosszabbtávra megyek valahová (meló, kirándulás) én biztos, hogy feltöltöm 100%-ra előtte aztán ha kevés lenne ott van nálam a Power Bank ami tud gyorstöltést. Ha így kibírja addig, mint az S7E-m tehát azt a 4 évet kb akkor teljesen jó. Nem is tervezek 10 évre ezzel.
Biztos velem van a baj, de én rádobom a töltőre még ha csak 5% is megy bele mielőtt elmegyek bárhová kb.

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#8756) jereti válasza s4hu|SyD^ (#8755) üzenetére


jereti
tag

Sosem volt még ilyenem, a telefon tudja a hátlapi töltést, és egy 180 körüli tel mellé szerintem nem vészes 15-ért egy Samsung, vagyis nem noname töltő. Nyilván meg lehet lenni nélküle, de hozzá lehet szokni, ahogy az nfc-hez is pl, még ahhoz is, hogy pittyenésnél felemelni sem kell, mert az álló töltőre csak elég pillantani. Egyébként a ventilátor csak gyors töltésnél megy, amúgy nem, és semmivel sem melegebb, mint a kábeles töltés. Csak kényelmesebb. És mivel be van kapcsolva az akkuvédés 85, nem hiszem, hogy barmit is ártana az akksinak, hiszen ez ennek a korlátnak a lényege. Laptopot is lehet hálózatról használni. Vagy valamit rosszul tudok?

[ Szerkesztve ]

(#8757) szemy94 válasza Benoe77 (#8754) üzenetére


szemy94
senior tag

Az sem lenne rossz, ha beállithatnánk azt, hogy 100% után lekapcsol amíg le nem veszzük a töltőről. Bár reggelre az 97 penne kb, de nem baj :DDD .

[ Szerkesztve ]

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#8758) Badboys válasza StarKiller89 (#8737) üzenetére


Badboys
őstag

Sajnos van vele gond. Többsör írja tartsa rajta hosszabb ideig, de csak kóddal nyit. Nem egyszer volt, hogy érintés után egy fehér folt volt az érzékelő helyén.

(#8759) megint én


megint én
őstag

Sziasztok!
A párommal egyszerre vettünk 1-1 DB S20 FE-t. És időről időre mindkettőnknél kiírja, hogy nincs SIM. Mi lehet az oka? (Új Sim is lett kérve)
Köszi!

(#8760) s4hu|SyD^ válasza jereti (#8756) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Nekem is volt olcsó wireless töltőm igaz megpusztult. Én nem érzem hiányát. Rádugom a kábelra. Egyedül úgy érdekelne, ha valamibe be van építve. Ha gép előtt ülök meg nem igazán nyomkodom meg az értesítések is mindegy. Ott a Samu tok a kitámasztóval ha látni akarom.

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#8761) kelly416 válasza samu74 (#8752) üzenetére


kelly416
veterán

Lehet, hogy az én utángyártott töltőm gatya, de ha feltöltött 100%-ra, lekapcsol. Ülhet rajta a telefon, mintha csak egy tartó lenne. Reggelente általában 95-98% töltöttsége van a telefonnak, de ez engem nem zavar. Ezek szerint viszont külön jó ez így.

(#8762) Deck válasza samu74 (#8744) üzenetére


Deck
titán

Hosszú évek óta csak UV-sat használunk a családba, minden telefonra. Sokkal jobban beváltak mint a simák de majd kiderül akkor. Végül rendeltem simát és UV-sat is. :R

PS5

(#8764) kelly416 válasza Deck (#8762) üzenetére


kelly416
veterán

Nekem S9-en volt ilyen, de meggyűlt a bajom a hangszórórácsba kívánkozó uv-s folyadékkal, így egy ideje nem eröltetem a dolgot. Te mit teszel ellene? Leragasztod a rácsot a művelet előtt?

(#8765) Deck válasza kelly416 (#8764) üzenetére


Deck
titán

Igen, szigszalaggal. :DDD

PS5

(#8766) kelly416 válasza Deck (#8765) üzenetére


kelly416
veterán

Elvégre szigetelő szalag. ;] Én celluxal nyomtam,.de sosem sikerült tökéletesre. Mindegy, a lényegy hogy a hangszórót nem ragasztottam be.

(#8767) Deck válasza kelly416 (#8766) üzenetére


Deck
titán

A lényeg, hogy működött... ;]
Majd megírom a tapasztalatokat ha megjönnek.

PS5

(#8768) szami777 válasza kutga (#8725) üzenetére


szami777
addikt

Sziasztok
Pont ezt akartam én is feltenni itt.
Vacilálok ezen a telefonon, viszont tudom, hogy nem mai darab.
Jól értelmezem, hogy már csak az android 13 fog rá kijönni?
Tehát 1 főverzió van annak, aki most veszi meg?
Topik leírasban android 10et ír a kezdetekre, azért kérdem.
Köszönöm előre is a választ.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#8769) samu74 válasza Deck (#8762) üzenetére


samu74
addikt

S9+ volt előtte nekem,arra csak uv üveget raktam.Feleségem S10-en is felrakott vagy 5 uv üveget,soha nem volt gond csak az utolsónál. :) Befolyt a ragasztó a leragasztott hangszóró alá és 2 délutánom ráment mire lemosóval meg csutka hangerőn ki tudtam tisztítani. :) Az S20FE-n nálam a full glue ragasztós üveg jött be.

kelly416 én jó ideje nem használok már ilyen padokat, kényelmes de én csak akkor töltöm ha már kevés van benne(akkor viszont 25 wattal).Nekem padon melegedett anno az S9+(lassú töltéskor) ,vezetékes 15 wattos töltésnél se volt olyan meleg. Kocsiba van egy Baseus qi tartóm, de azt se használom.

[ Szerkesztve ]

-----------

(#8770) StarKiller89 válasza szemy94 (#8757) üzenetére


StarKiller89
senior tag

elméletileg lekapcsol a töltésvezérlő szabályozza...

Badboys: nekem a 12-es frissítés óta jött ez elő, előtte hajszálpontosan elsőre oldotta mindig...

Samsung Galaxy S23

(#8771) StarKiller89 válasza szami777 (#8768) üzenetére


StarKiller89
senior tag

igen már csak a 13 jön rá elméletileg, de amilyen semmitmondó volt ez a 12-es frissítés is szerintem semmi akadálya nincs, hogy megvegye az ember, évekig egy príma telefon lesz még ez

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23

(#8772) Eversmann válasza megint én (#8759) üzenetére


Eversmann
aktív tag

Régi SIM-el csinálja? Lehet nem pontos a méret, nem érintkezik

Life is better with a Titan

(#8773) szemy94 válasza StarKiller89 (#8770) üzenetére


szemy94
senior tag

Vezetékes töltés reggelre 100%, ha este időben felttölt, lehúzom, akkor reggelre 97 körül van. Én azt szeretném, ha 100 után lekapcsolna, amíg újra ki nem húzom a kábelt.

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#8774) szami777 válasza StarKiller89 (#8771) üzenetére


szami777
addikt

Köszönöm a választ.
Néztem ÁK-n elég nagy a szórás, 140 és 180 között vagy 30 bolt.
Jól sejtem, hogy a gyári garis mind a 170 feletti és a 140 környéki közül mind szürkeimportos bolti gari?

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#8775) Sgr_A válasza szami777 (#8774) üzenetére


Sgr_A
addikt

Jól

(#8776) Fernet


Fernet
senior tag

Sokat hezitáltam, de végül megrendeltem. :D
(pontosabban leadtam az igénylést a Telekomnál, majd hívnak a részletekkel kapcsolatban)

Még valami jó kis tokot nézek hozzá. Azt ugye jól tudom, hogy gyárilag van rajta fólia?

(#8777) Energie X válasza Fernet (#8776) üzenetére


Energie X
őstag

És hogy lett ennyi az annyi?

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#8778) Ixion77 válasza Fernet (#8776) üzenetére


Ixion77
őstag

"Azt ugye jól tudom, hogy gyárilag van rajta fólia?"

Jól.

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#8779) Fernet válasza Energie X (#8777) üzenetére


Fernet
senior tag

Magenta1-ben vagyok (otthoni+két mobil előfizetés van alatta), két év hűség kellett hozzá.
Aztán ha hívnak majd kiderül, hogy valóban ennyi-e. :D

#8778Ixion77
Köszi. :R

[ Szerkesztve ]

(#8780) Energie X válasza Fernet (#8779) üzenetére


Energie X
őstag

Jaaaa! Így már értem :D

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#8781) Blac1


Blac1
aktív tag

Sziasztok! Van valami app a kijelző érzékenységének a tesztelésére? Még mindig úgy érzem hogy túl sokszor nem vesz tudomást arról hogy hozzá értem.
Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#8782) samu74 válasza Blac1 (#8781) üzenetére


samu74
addikt

A [Touch screen tester [link] szerintem elég jó.

[ Szerkesztve ]

-----------

(#8784) Blac1 válasza samu74 (#8782) üzenetére


Blac1
aktív tag

Köszönöm. A tesztelés közben teljesen rendben volt. De érdekes hogy rögtön utána a home gombra csak másodjára reagált. Ez máskor is előfordúlt. Itt a böngészőben például a lap frissítés ikonnal már nem egyszer volt hogy csak 2-3-ik érintésre reagált? Mivel a tesztprogramban minden rendben volt lehet hogy az ujjammal van gond? Vagy valami rosszul van beállítva? Van esetleg ötletetek? Köszönöm.

(#8785) kelly416 válasza Blac1 (#8784) üzenetére


kelly416
veterán

Vagy nagyon konkrétan azt a pontot kéne megérinteni és nem egy nagyobb területet, az ujjaddal mellé böksz és nem úgy érzékel. Én felugró reklámoknál veszem ezt észre sokszor.
Kapcsold be az erintés helyének mutatását egy kis ideig és meglátod, gyakorlatilag mellé böksz az ikonoknak.
Engem is bosszant, hogy ennyire precízen kellene ezt-azt eltalálni, de sajna ez van.

Szerk.:
Ajjaj. Lehet, hogy a Xiaomi-n volt ilyen opció? Most hirtelen nem találom.

[ Szerkesztve ]

(#8786) etooo válasza kelly416 (#8785) üzenetére


etooo
senior tag

Megvan az, legalábbis ha erre gondoltál [kép].

(#8787) kelly416 válasza etooo (#8786) üzenetére


kelly416
veterán

Azaz. Akkor itt bújt el. Köszi!

(#8788) Blac1


Blac1
aktív tag

Én is megtalálás. Köszönöm mind kettőnknek. Bekapcsoltam és elkeztem figyelni a bökéseimet.

(#8789) Szikravadász


Szikravadász
csendes tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni abban, hogy hogy lehet egy adott számról bejövő hívást automatikusan elutasítani. A Fekete lista nem jó, mert az az sms-t is letiltja. A Bixby rutin beállításnál, ha kiválasztom a bejövő hívást, mint kiváltó eseményt, a műveletnél kiszürkíti az elutasítás opciót (akkor minek van?).
Ez egy GSM-terminál, amit hívással lehet vezérelni, és visszahívással nyugtáz (ezt kéne lelőni), de a továbbított és státusz sms-ekre szükség van.

Előre is köszönöm.

(#8790) atosan


atosan
addikt

Sziasztok,
Sok válogatás után nagy valószínűséggel ezt a telefont fogom választani a kamerák miatt. (Xiaomi 11T is képbe került)
Azt szeretném kérdezni, hogy aki Xiaomiról váltott mennyivel gyengébb a térerő/wifi?
Mekkora töltő fej van a dobozban?
Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#8791) samu74 válasza atosan (#8790) üzenetére


samu74
addikt

15 wattos töltő van hozzá, érdemes lőni mellé egy 25 wattost ha nem szeretsz napközben ezzel tökölni. Wifi elég jó,a térerő meg olyan mint minden samsugon.

-----------

(#8792) atosan válasza samu74 (#8791) üzenetére


atosan
addikt

Köszönöm szépen!
Wifi a fontosabb, munkahelyi vasbeton épületben a wowifi a lényeges.

Maine coon

(#8793) mcsm88


mcsm88
senior tag

Sziasztok, az S20 FE összes verziója (exynos/snapdragon, 4g/5g, 128gb/256gb stb) megegyezik kívűlről?
Bármilyen tokot, kijelzőfóliát, kamerafóliát veszek, az passzol mindhez?

(#8794) kelly416 válasza mcsm88 (#8793) üzenetére


kelly416
veterán

Elméletileg igen.

(#8795) kelly416 válasza atosan (#8790) üzenetére


kelly416
veterán

A térerő sokkal gyengébbnek látszik az indikátor alapján, de majdnem mindenhol van térerőm, ahol az előző Xiaomi telefonjaimmal volt.

Szerk.:
A wifi is talán egy hajszállnyit gyengébb csak. Mindkettőből napi tapasztalatom van, szerintem nyugodtan veheted ezt is ha csak ez a két fontos kritérium van.

[ Szerkesztve ]

(#8796) samu74 válasza mcsm88 (#8793) üzenetére


samu74
addikt

Igen méretben ugyanaz mind. Az üveg(kijelző)pl. az A51-es is jó hozzá.

-----------

(#8797) mcsm88 válasza samu74 (#8796) üzenetére


mcsm88
senior tag

Köszi az infót.

(#8798) Toxic


Toxic
tag

üdv

van valahol leirás,hogy lehet visszarakni a 11-et ?

thx

temet nosce

(#8799) KaitouP válasza Toxic (#8798) üzenetére


KaitouP
veterán

El nem tudom képzelni, hogy miért akarsz ilyen eretnekségre vetemedni. :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#8800) Blac1


Blac1
aktív tag

Sziasztok! Azt hogy lehet beállítani hogy ébresztéskor ne kérdezze meg fél órával előbb hogy kikapcsolja-e az ébresztés?
Hát felébreszt hogy félóra múlva felébresszen-e. :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.