Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:42:01

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S20 FE topik
A topicban bárminemű termék hirdetése, árulása, kínálása TILOS!

Specifikáció:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8201) icemad válasza zoltan77 (#8200) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ezt pofáztam a múltkor is, hogy az s20 fe is közép kategória. Ugyanúgy, mint anno volt s3 (felsőkategória) meg s3 lite (középkategória). Az eladott darabszám meg semmit nem jelent. Ha Galaxy A12-ből elment 100 millió, akkor arra kellene először jönnie az android 12-nek?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#8202) HKorn válasza icemad (#8201) üzenetére


HKorn
addikt

Felső-közép lesz az. A közép az inkább az A52 esetleg az A72.

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#8203) icemad válasza HKorn (#8202) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ha a kategóriákat alkategóriákra bontjuk, akkor igen.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#8204) workin válasza zoltan77 (#8200) üzenetére


workin
senior tag

Valószínű az az egyik oka , hogy lassabb a frissítés. Nagy darabszám, lassabb frissítési ütem.

(#8205) HKorn válasza icemad (#8203) üzenetére


HKorn
addikt

Ha nem bontjuk alkategóriákra, akkor viszont inkább felső, mint közép szvsz

Proci, kamera, kijelző ez felső kat és ez a 3 dolog határozza meg leginkább melyik kategóriába esik. Na meg ugye ott van a nevében az S is, ami egyértelműen a felső kategóriát jelöli.

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#8206) Rigormortiis válasza HKorn (#8205) üzenetére


Rigormortiis
addikt

De később jön meg rá az update, tehát közép :DD Nekem mondjuk tökmindegy, ahogy az is, hogy holnap vagy csak egy hónap múlva jelez a teló frissítés miatt.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#8207) icemad válasza HKorn (#8205) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nem ez a három dolog határozza meg, hanem az extra/különleges funkciók. Ha használtál pl s8 pluszt, akkor tudod, hogy milyen hatalmas visszafejlődés ez a telefon, ahhoz képest. (most a proci/ram dolgot hagyjuk ki, mert a két telefon megjelenése között eltelt 3 és fél év. Szóval egyértelmű, hogy az újabb jobb ilyen szempontból.)

Ha az s8+-t vesszük alapul (mint csúcskategória), akkor az s20 fe-ből hiányzik a 3.5 jack, normális ujjlenyomat olvasó, írisz szkenner, proximity szenzor, barometer, pulzus és véroxigén mérő, aptx támogatás. A kijelző is gyengébb és műanyag a hátlap. Magyarul több pénzt fizetsz, egy alapvetően butább telefonért.

Az, hogy ott van a nevében az s, az semmit nem jelent, lásd s3 vs s3 lite.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#8208) jereti válasza icemad (#8207) üzenetére


jereti
tag

Egyetértek. Szeretem ezt a telefont, de olykor belegondolok, hogy a gyerek megörökölte tőlem a 2 telefonnal ezelőtti sima S7-emet, ami tud pulzust, véroxigént, ledes értesítője van, na meg jack is. A Samsung is mehetne előre, nem hátra.

(#8209) StarKiller89 válasza icemad (#8201) üzenetére


StarKiller89
senior tag

asszony S10e telója is mindig hamarabb kap frissítést mint az enyém, szóval full logikátlan az egész, már neki rajta van az új verzió, ma jött meg
(mindkettő független)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23

(#8210) maaniac válasza StarKiller89 (#8209) üzenetére


maaniac
aktív tag

nekem a céges swc-re még mindig semmi, mondjuk mind1 is, pixelen a 12-vel kezdtem

(#8211) Fin10 válasza icemad (#8207) üzenetére


Fin10
tag

A saját generációjához kellene hasonlítani, nem az S8plus-hoz. De azért azzal szemben is láthatjuk, hogy lett kávamentes, végre sík, 120Hz-es és nagyobb kijelző, előlapi ujjlenyomat olvasó, sokkal gyorsabb pcu, gpu, tárhely, jobb akku. Van zoom kamera, wireless Dex, sztereó hangszórók. Most ilyen barométer, pulzusmérő, írisz szkenner, üveg hátlap a felesleges árfelhajtó feature-ök. Azt meg, hogy a telefonok árai magasabbak lettek, el kell fogadni, így is nagyon korrekt árazású ez a telefon.
Amúgy tőlem hívhatjuk bármilyen kategóriásnak, amíg minden téren csúcsteljesítményt nyújt.

[ Szerkesztve ]

(#8212) HKorn válasza Fin10 (#8211) üzenetére


HKorn
addikt

Pontosan így látom én is. Sallangok helyett a fontos dolgokban, amitől jó használni egy telefont fejlődött. Nálam attól lesz egy telefon felső kategóriás, hogy gyors, csúcs a kijelzője, és lehetőleg a piacon az egyik legjobb a kamerája, illetve ad néhány olyan extrát, amit a középkategória nem feltétlen( dex, vez nélküli töltés, IP68 stb)
Okosórás korban, amikor már kb mindenkinek van, teljesen felesleges ilyet beletenni, hogy pulzusmérő.

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#8213) Goldmember01


Goldmember01
tag

Sziasztok!

Tegnap vettem egy S20 FE-t, azelőtt J6+ volt, nagyon pöpec a 120hz kijelző és a telefon gyorsasága, imádom az akadásmentes működést. Mobil netre is előfizettem a diginél, életemben először van mobilnetem, ideje volt kilépni a kőkorszakból! :D Igazából azt szeretném kérdezni, hogy milyen beállításokat ajánlotok, hogy végezzek el, illetve milyen appokat/programokat és egyéb dolgokat érdemes használni a telefon rendeltetésszerű felhasználásához/karbantartásához? (mondok egy példát: eddig herewego nevű gps-t használtam, mert van offline verziója, tegnap este kipróbáltam a waze-t és elájultam, mennyire jó). Segítségeteket előre is köszönöm!

(#8214) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Sziasztok!

Azt be lehet állítani, hogy ha lehúzom az értesítési sávot ne nagyban mindent mutatva legyenek az értesítések? Hanem mondjuk csak kiírja, hogy Youtube és azt kell lenyitnom, hogy lássam őket. Most kb 4 Youtube értesítés videóról és már tele a képernyő.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#8215) Ronyn válasza s4hu|SyD^ (#8214) üzenetére


Ronyn
senior tag

Értesítések kis méretűvé alakítása
Nyomva tartod az adott értesítést, ott beállítások katt, ott lehet állítani (többek között)

[ Szerkesztve ]

Ego sum... Ronyn 🧔

(#8216) s4hu|SyD^ válasza Ronyn (#8215) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Youtube-nál semmi olyan nincs

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#8217) jUUh válasza Goldmember01 (#8213) üzenetére


jUUh
addikt

Beállításokhoz én például ilyeneket tudnék így hirtelen ajánlani (angolul írom, mert így van a telefonom):
Lift to wake + Face unlock kombó - emeled a telefont és már fel is old arccal
Fingerprint scanner-hez kis """"hack"""", angol videó ITT.
Bixby Routines: én beállítottam, hogy ha töltöm, menjen az AOD, ha WiFi-n vagyok kapcsolja ki a mobilnetet és menjen 2G-re, éjszaka 1 és 7 között cask 2G legyen.

Samsung Galaxy S23+

(#8218) zoltan77


zoltan77
aktív tag

Most raktam a telóra egy ilyen fóliát spigen. Könnyen felrakható és minőségi az üvegfólia. Ringke tok van a telefonon és tökéletesen passzolnak egymáshoz.

Samsung S24 8/256-Honor Tab X9

(#8219) csakb válasza zoltan77 (#8218) üzenetére


csakb
őstag

Igen, a Spigen üveg tökéletes nálam is.

(#8220) jUUh válasza csakb (#8219) üzenetére


jUUh
addikt

Nekem is tökéletes volt, amíg neki nem ba.... csaptam egy kilincsnek, ami "megmaszatolta" az alsó felét, szerencsére csak kikapcsolt kijelzőn látszik úgy, mintha zsíros lenne egy centi sugarú körben.

Samsung Galaxy S23+

(#8221) Ronyn válasza s4hu|SyD^ (#8216) üzenetére


Ronyn
senior tag

Mert azok a különböző értesítés típusok, ott kiválasztott a neked megfelelőt(gondolom a subscriptions/felíratkozások) , arra katt, némára állítod, és utána lehet kisméretűre

[ Szerkesztve ]

Ego sum... Ronyn 🧔

(#8222) Xantal


Xantal
tag

Sziasztok.
A feleségem S20 FE tulajdonos. A snapdragonos verzió. Sajnos már többször előfordult, hogy valaki nem tudta felhívni. Két sim kártyával használja, 30-as és 20-as. Mindkettő esetében előfordult már. Nem állandóan, de hetente. Valami tapasztalat, ötlet, beállítás ami segíthet. Vagy szervíz? A korábbi A70 nem csinálta ezt, hasonló használat mellett. Köszönöm.

GI

(#8223) s4hu|SyD^ válasza Ronyn (#8221) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Köszi meg is nézem.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#8224) HKorn válasza Xantal (#8222) üzenetére


HKorn
addikt

otthon érdemes a wifi hívást bekapcsolni, térerő problémák miatt van, hogy nem érnek el. Nálam is gyenge szokott lenni a térerő (Telekom)

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#8225) Xantal válasza HKorn (#8224) üzenetére


Xantal
tag

Akkor ez tényleg a falu széle.
Térerő probléma 2022-ben. Utoljára 99-ben a nyomógombos Sony Ericsson A1018-as csinált ilyet.
Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

GI

(#8226) icemad válasza Xantal (#8222) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ezzel igazából nem nagyon tudtok mit csinálni. Sajnos a Samsung híres a gyenge antennáról. Esetleg, ha régi a sim kártya vagy vágott, akkor kérjetek a szolgáltatóktól újat. Ez díjmentes.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#8227) HKorn válasza Xantal (#8225) üzenetére


HKorn
addikt

Kisváros, Nyugat-Dunántúl, sajnos a Samsung híres a gyenge antennáról.

Run&Ride

(#8228) samu74 válasza Xantal (#8222) üzenetére


samu74
addikt

Hát ha az A70 jó volt ugyanezekkel a kártyákkal akkor meg kell reklamálni.

-----------

(#8229) dionaea válasza Xantal (#8225) üzenetére


dionaea
őstag

Budapest x ker két torony között vagyunk pont így előfordul hogy nem érnek el, tehát nem kell ide falu szélén sajnos. És merül miatta a telo mint az állat mert mindig váltogatja

(#8230) Xantal válasza HKorn (#8227) üzenetére


Xantal
tag

Lehetséges. Jobban körüljárva a problémát, kiderült hogy csak otthon csinálja. Szinte biztos, hogy térerő gond lesz. Majd beszélek a szakszervízzel is.
Köszönöm.

GI

(#8231) Xantal válasza samu74 (#8228) üzenetére


Xantal
tag

Egy próbát szerintem is megér. Hátha állítanak a tornyon.

GI

(#8232) Benoe77 válasza Xantal (#8222) üzenetére


Benoe77
őstag

Feleségemnek akkor lett jobb, amikor azon a kártyán kikapcsoltuk az lte hívásokat.

(#8233) kelly416 válasza icemad (#8226) üzenetére


kelly416
veterán

Cserébe a SAR értékek elég jók. Valamit valamiért. Egyébként tényleg elég háklis, de nem élhetetlen. Legalábbis nekem. Eddig kb. 2x kaptam sms-t, hogy hívtak de nem értek el, amikor elméletileg el kellett volna érjenek. Érdekes, nem itthon a vályogfalak között, hanem irodában, ami vékony tégla építésű lapostetős épület, eléggé nyílt terepen.

(#8234) kutga válasza kelly416 (#8233) üzenetére


kutga
nagyúr

Nálam szerencsére még sosem volt ilyen. Otthon és anyámnál is elég pocsék beltérben a térerő.

Let the Zone take me if I am.

(#8235) samu74 válasza Xantal (#8231) üzenetére


samu74
addikt

Nem feltétlen a szolgáltatóra gondoltam,ha az előző A70 jól működött akkor ennek is kell .Olyan nincs hogy az egyszer se dobálta el a hálózatot ez meg igen. Lehet a készülék a ludas.
Lehet ragozni hogy mennyire gyenge a rádió része, de ha az előző telefon is samsung volt és az jó volt ennek is müködni kell normálisan.

[ Szerkesztve ]

-----------

(#8236) icemad válasza samu74 (#8235) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nem feltétlenül. Ha az előző telefon is s20 fe lett volna, akkor lenne igaz, amit írsz. De az egy totál más típus.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#8237) Xantal válasza icemad (#8236) üzenetére


Xantal
tag

Köszönöm a segítő szándékot. Mivel eddig be volt kapcsolva, most kikapcsoltam a VoLTE hívást, megnézzük van-e változás.
Kíváncsiságból visszaraktam az A70-be a kártyákat. Hát látványosan több a térerő, mindkét hálózaton. Több vonalka világít. Ez van most.

GI

(#8238) jereti válasza Xantal (#8237) üzenetére


jereti
tag

Én azért felhívnám a szolgáltatót. Már csak azért is, mert már nem emlékszem, melyik régebbi telefonommal, de jártam már így. Valamit magyaráztak, mit állítsak át, aztán ki-be a telefont, és azonnal megjavult.

(#8239) samu74 válasza icemad (#8236) üzenetére


samu74
addikt

Ok,csak írtátok hogy a samsungok ilyenek.Hát előtte is samsung volt,az milyen? :F

-----------

(#8240) beccyboy válasza Xantal (#8237) üzenetére


beccyboy
aktív tag

Hello, nálam hasonló a helyzet, 2 db telekomos új simkártyával. Hálózati beállítások visszaállítását javasolták itt a fórumban, de nem igazán segített, ezért 2 hete felhívtam az ügyfélszolgálatot, akik rájelentkeztek a telefonra, de nem találtak semmit. A hívás végén viszont leszúrtak, hogy miért nincsen a legfrisebb android 12 a telefonon, mert az lehet, hogy megoldaná :D Mondtam neki, hogy azért, mert még nem jelzett, hogy frissítsem, de nagyon várom már.
Az LTE hívást én is megpróbálom kikapcsolni, hátha segít...

Caffeine addict.

(#8241) Xantal válasza beccyboy (#8240) üzenetére


Xantal
tag

Köszönöm. Hamarosan várható a frissítés, meglátjuk segít-e.

GI

(#8242) s4hu|SyD^ válasza Ronyn (#8221) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Érdekelne, hogy nálad, hogy néz ki, mert nálam ugyanúgy nagyablakos a Youtube, látom a thumbnail-eket, csak a különbség, hogy alulra kerültek, ha lehúzom az értesítések panelt.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#8243) Ronyn válasza s4hu|SyD^ (#8242) üzenetére


Ronyn
senior tag

Akkor lehet rossz kategóriát állítottál, lehet az "ajánlott videók" csinálja.
Azért írtam hogy értesítés nyomva tart, utána megjelenik hogy beállítás, arra katt, és fel fog villanni hogy melyik kategóriába tartozik, azt kell állítani.
Nekem nincs thumbnailos értesítés csak sima a felíratkozásokról(abból sem sok). Eddig engem nem zavart, úgyhogy nincs kisméretűre állítva

[ Szerkesztve ]

Ego sum... Ronyn 🧔

(#8244) Elar


Elar
senior tag

Sziasztok
Tavaly vettem egy XIAOMI Redmi Note 9 Prot a feleségemnek.
Igazából nem vagyok elájulva tőle - mert állandóan problémája van vele. Programok: Waze, MSN. Hardver: a füle mindig hivástartásra teszi a telót :D
Persze ez lehet nem a telefon hibája, de már unom :D

Szóval vennék neki egy másikat. Ez egy jó ár/érték arányú csere? (P30 Pro-t vennék, ha lenne újban, de nincs :) )

Külön nem írok köszönömöt, de köszönöm szépen ha válaszolsz :)

(#8245) jUUh válasza Elar (#8244) üzenetére


jUUh
addikt

MSN? :DDD

A hívástartásra rakás miatt pont nem ezt a telefont ajánlanám, a közelségérzékelő (legalábbis nálam) nem mindig pontos hívás közbe, sokszor bekapcsológombot kell nyomni, hogy feléledjen a képernyő, hogy lerakhassam. Bár lehet, pont ezért lenne neki jó :DDD

Samsung Galaxy S23+

(#8246) icemad válasza Elar (#8244) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Azért ez egy elég nagy méretű telefon. Vásárlás előtt mindenképpen próbálja ki valamelyik boltban. Egyébként a snapdragonos verzióval nincsenek komoly gondok. Mivel közelség érzékelő szenzor itt sincs, valószínűleg a hívástartás probléma itt is előjön majd.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#8247) xhege válasza Elar (#8244) üzenetére


xhege
addikt

Xiaomi features! ;]

Mi a csere? Valahogy az nekem nincs meg ennyiből.

(#8248) Elar


Elar
senior tag

MSN - Őőőő a Facebook Messengert nem így rövidítik? :)
Ehh nekem még MSN :D. Ott egyszerűen nem kapja meg az üzeneteket. Hébe hóba. Na de nem akarom szétoffolni a csoportot ezzel :D

Ahogy nézem ez a Redmi nagyobb, mint a Samu 20 FE.

8247xhege : Erre a S20 Fe-re gondolnék

[ Szerkesztve ]

Külön nem írok köszönömöt, de köszönöm szépen ha válaszolsz :)

(#8249) Blac1 válasza icemad (#8246) üzenetére


Blac1
aktív tag

Szia! Kiváncsiságból kérdezem. Mert én is ezzel a telefonal szemezek. A teszt szerint van benne közelség érzékelő szenzor. Most akkor van vagy nincs?

(#8250) kutga válasza Blac1 (#8249) üzenetére


kutga
nagyúr

Virtuális van benne. Egyébként nálam jól üzemel hívás közben, inkább az a gond, hogy elemelve nem mindig ébreszti a kijelzőt.

Let the Zone take me if I am.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.